Jump to content


Romantik

Recommended Posts

16 minutes ago, McLeod said:

Cestitke 🙂

I ako ostane prvi po broju slemova, pamtice se ovi pokloni, ovo danas je bilo neverovatno.

 

Bar je nivo meca bio bolji u petom setu, ako nista drugo, da povadi malo onaj uzas iz prva cetiri.

Ide Novak na 20+.

 

2014. i '15. je Novak zasluzeno dobio, danas je Fed morao da zavrsi sa 3:0, ili 3:1. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, NMX said:

Šta se dešava ispod onog tvita od Kirgiosa, pa ovo je spektakl :lol_2::lol_2::lol_2::lol_2::lol_2::lol_2::lol_2::lol_2:

Mislim da je to jedino "maltretiranje" preko drustvenih mreza koje podrzavam...Treba onog magarca..😁

Link to comment
Share on other sites

Neverovatan mec, zaista uz ono visesatno vojaevanje sa Nadalom u finalu AO verovatno i najdramaticniji u povesti finalnih meceva  ................. iskrene cestitke Federeru, on je zaista danas odigrao na najvisem nivou sem u tim kljucnim poenima, meni stvarno nije jasno kako je uspeo da izdrzi skoro pet sati i da ne popusti ranije ................

mec je naravno mogao i trebao da se zavrsi da je Novak poveo sa 5 : 2 u petom setu, od trenutka kada je vratio brejk pa sve do mec lopti, Svajcarac je bio bolji igrac, prosto je plesao po terenu. Sve u svemu, dva najveca igraca u povesti tenisa, i ta trka i dalje ostaje otvorena ko ce na kraju biti najbolji svih vremena .................

Edited by jevrem69
Link to comment
Share on other sites

16 and counting.

 

Losa igra Novaka, prakticno je osvojio Vimbldon bez servisa. No, sve ce to biti zaboravljeno zbog rezultata i nacina na koji je trajao mec. Rodzer sjajan, skoro na peak-u svojih mogucnosti ali su danas sampionski poeni pripali sampionu.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Wook said:

Ide Novak na 20+.

 

2014. i '15. je Novak zasluzeno dobio, danas je Fed morao da zavrsi sa 3:0, ili 3:1. 

 

Ovo je pokazna vezba za ono sto sam pricao jos pre pet godina. Cisto da se vidi koliko zapravo Djokovic moze jezivo da odigra i da pobedi i da te pobede nemaju nikakve veze sa njegovom igrom i njegovim nivoom. Imaju veze iskljucivo sa Federerom.

 

Prethodna finala nisu bila ovoliko jeziva da to pokazu, ali je svako ko je to zeleo da vidi video.

 

Ako nista, danas to niko nece moci da negira.

 

No, to je potpuno nebitno, broje se pehari.

 

I ono sto sam rekao pre pocetka petog seta bih mislio i da je uspeo Federer da odservira za 9-7. Najgore u vezi ovakvih meceva je sto ce ih ljudi smatrati za epske i svrstavati u najbolje zato sto su zavrseni u pet setova.

 

A tenis je bio jeziv. Isto kao na USO 2012. I na AO 2012. tenis nije bio ni blizu toliko dobar koliko ga hajpuju. Svako finale iz 2011. koje je uzeo Djokovic je nekoliko nivoa vise od svih tih koji su zavrseni u pet setova.

Link to comment
Share on other sites

 
Ovo je pokazna vezba za ono sto sam pricao jos pre pet godina. Cisto da se vidi koliko zapravo Djokovic moze jezivo da odigra i da pobedi i da te pobede nemaju nikakve veze sa njegovom igrom i njegovim nivoom. Imaju veze iskljucivo sa Federerom.
 
Prethodna finala nisu bila ovoliko jeziva da to pokazu, ali je svako ko je to zeleo da vidi video.
 
Ako nista, danas to niko nece moci da negira.
 
No, to je potpuno nebitno, broje se pehari.
 
I ono sto sam rekao pre pocetka petog seta bih mislio i da je uspeo Federer da odservira za 9-7. Najgore u vezi ovakvih meceva je sto ce ih ljudi smatrati za epske i svrstavati u najbolje zato sto su zavrseni u pet setova.
 
A tenis je bio jeziv. Isto kao na USO 2012. I na AO 2012. tenis nije bio ni blizu toliko dobar koliko ga hajpuju. Svako finale iz 2011. koje je uzeo Djokovic je nekoliko nivoa vise od svih tih koji su zavrseni u pet setova.
Dobio bi Novak i da je bolje igrao, samo nije imao potrebe.
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, BojanaCZV said:

meni je bre Mirka mnogo simpaticna zena.

 

ne razumem toliki hejt prema njoj (ne mislim na forum naravno).

Ako sam te ja inspirirao odmah da kazem da nemam nikakvih problema sa gospodjom☺️

Spoiler

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Drakaris said:

lol, AO12 je najvisi intenzitet tenisa. Dva najveca gladijatora ikad i u najboljim godinama u tenisu nisu mogli da stoje na nogama i ti to uporedjujes sa sa ovim mecom danas. 

 

 

ovo je za pedalj stresnije i neizvesnije.

 

kvalitet tenisa je bio bolji na AO, s tim kao sto napisah vec, kvalitet od druge polovine 5-og seta je bio odlican i u ovom mecu, bar meni.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

  • Borko locked this topic
  • zoe Bg unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...