Jump to content

FK Crvena zvezda 2018/2019


Drug Crni

Recommended Posts

1 hour ago, DonJuan said:

Ne verujem da će Robi se sada vratiti. Zdravstveno stanje nije kritično, ali mislim da mu je trenutno plasman na EP primarni cilj.

 

Jednog dana možda, ali ako nastavi sa ovim rezultatima sa reprezentacijom, teško da će imati interesa da se vraća.

 

Ne znam zašto Kosanoviću ne daju priliku. Ok je Đorović, ali mislim da Kosanović se bez razloga gura u drugi plan.

 

Zato sto su dva sveta biti prvi i pomocni trener. U 90 posto klubova, prvi trener je bad cop, a pomocni trener je good cop, i tu se pravi neki balans. Taj balans bi se samo tako narusio kad bi Kosanovic postao prvi trener, jer covek ima doslovno sprdacki odnos sa igracima, gde se konstantno medjusobno zajebavaju. Sutra da se pojavi u svlacionici i da podvikne ili da se pokaze bilo kako drugacije u odnosu na ove dve godine, mislim da bi ga svi gledali kao debila. 

 

Kosanovicu treba dati da vodi Graficar, u slucaju da Milojevic ode. Tamo da se iskali par godina, da radi sa mladjim igracima i onda ga treba uzeti u razmatranje za prvog trenera. Nema potrebe bezveze sad da ga potrosimo, pogotovo jer ima potencijal.

 

@Crni Bombarder

 

Pa Robi je nerealan i sa aspekta toga sto je pod ugovorom sa BiH, ali i zbog zdravlja. Muslin nikako, covek je light verzija Milojevica, em bi igrali dosadniji fudbal, em bi imali gore rezultate.

 

Nama je najbolja solucija da Milojevic ostane jos godinu dana. Da Djorovic posle ovog U21 EP preuzme neki SL klub, npr Cukaricki, i da se pokaze sta i kako. Ovako bi bilo suvise brzo. 

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

Kakav bre Lalat. Nemojte ljudi da se salimo. Covek koji pohvali javno sistem pa dobije zaposlenje. Zar smo dotle dosli. Ovaj tim Zvezde je vasionski brod za sve domace trenere. Ako zelimo da igramo konstantno Evropu tim mora biti jos jaci.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Lalat je u ozbiljnim psiho-fizickim problemima i nowayhose da bi izdrzao pritisak u Cz. Smatram da je prerano potrosen, da je imao sansi da napravi solidnu trenersku karijeru, ali nazalost od toga nema nista, ako se " ne dovede u red" 😄

 

Ne vidim potrebu za izvodjenjem najboljih 11 protiv Neskovih mesara na oranici u Lucanima, al' dobro

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, suptil said:

Kakav bre Lalat. Nemojte ljudi da se salimo. Covek koji pohvali javno sistem pa dobije zaposlenje. Zar smo dotle dosli. Ovaj tim Zvezde je vasionski brod za sve domace trenere. Ako zelimo da igramo konstantno Evropu tim mora biti jos jaci.

Bas me briga sta on hvali, iza njega su rezultati.Sigurno je bolja opcija od Djorovica. Treba biti realan, ne mozemo mi dovesti Klopa...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Ahmet Sabo said:

Bas me briga sta on hvali, iza njega su rezultati.Sigurno je bolja opcija od Djorovica. Treba biti realan, ne mozemo mi dovesti Klopa...

 

Jebiga. Lalatovic ili Klop, treci trener na ovom svetu ne postoji.

 

Neki ljudi stvarno ne mogu da shvate da smo mi klub koji igra LS, ili makar LE, i da nam recimo u timu igra jedan Marko Marin, da igrace placamo preko milion evra i slicno. Sa takvom koncepcijom nama treba dokazani trener, bas kao sto je npr Marin dokazano dobar igrac, a ne da ponovo dajemo sansu Lalatovicu koji nema dva petka van Srbije kao trener ili Djorovicu. To je kao da na ovaj vezni red dovedemo Mudrinskog da nam igra spica.

 

S obzirom na to da srpskih trenera koji bi uspeli da uznaprede nasu igru trenutno nema, a da su oni dostupni crno-beli, klub sve mora da uradi da zadrzi Milojevica jos godinu dana. Neka naprave neki dogovor sa Djorovicem da uzme neki SL klub, npr Spartak iz Subotice, nek bude tu godinu dana, pa da onda vidimo da li je materijal.

 

Ja Lalata gotivim, ali bi stvarno bilo neozbiljno njemu u ruke dati ovakav tim. Jeste bolja opcija od Sime, Rastavca, mozda i od tog Djorovica, i sigurno da bi bio najbezbolnije domace resenje, ali to jednostavno ne bi bio dobar potez. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Ahmet Sabo said:

Bas me briga sta on hvali, iza njega su rezultati.Sigurno je bolja opcija od Djorovica. Treba biti realan, ne mozemo mi dovesti Klopa...

Koji rezultati? Jel oni koji su krasili Simu Krunica dok je bio u Jagodini kada se sve znalo kada je postojala politicka pozadina kao sto sada postoji u Nisu, one pozicije koje je nekad imao Palma sad ima Toncev. Lako je u dogovorenim uslovima glumiti baju i prosipati znanje muda za bubrege.   Ne treba zvezda da glumi seljacinu, ako ti je do titula onda kazi mi smo pravni naslednici FK Jugoslavije pa uzimi titule u medjuratnom periodu Jugoslavije a ne da kao bandit otimas nesto sto je bilo pritaj boga kad. Da li je u pitanju restitucija neka? Nije! Dakle Lalatu zelim puno zdravlja i uspha u radu, ali Zvezda je sa ovim timom i ambicijama koje ima nesto cemu niko u srpskom fudbalu koji radi u zemlji nije doraso. Krece se sa ulaganjima u stadione, rekonstrukcija Marakane, sav taj period mora da bude ispracen solidnim evropskim sezonama. Zvezda je gospodski klub, mi smo kao aucajderi sa Milojem ulazili u Evropu a sada sa lalatom ili nekim drugim bez ino iskustva treba da kao Pantic u vesniku govorimo da igramo protiv para i masina i da eto nismo imali srece kao sto je uvek prica kada ne postoji kvalitet u klubu i na klupi, igracki i strucno. Sada to nije tako i zbog toga je potrebno naci neko izuzetno lucidno i kvalitetno resenje. 

Edited by suptil
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Markoss said:

 

Jebiga. Lalatovic ili Klop, treci trener na ovom svetu ne postoji.

 

Neki ljudi stvarno ne mogu da shvate da smo mi klub koji igra LS, ili makar LE, i da nam recimo u timu igra jedan Marko Marin, da igrace placamo preko milion evra i slicno. Sa takvom koncepcijom nama treba dokazani trener, bas kao sto je npr Marin dokazano dobar igrac, a ne da ponovo dajemo sansu Lalatovicu koji nema dva petka van Srbije kao trener ili Djorovicu. To je kao da na ovaj vezni red dovedemo Mudrinskog da nam igra spica.

 

S obzirom na to da srpskih trenera koji bi uspeli da uznaprede nasu igru trenutno nema, a da su oni dostupni crno-beli, klub sve mora da uradi da zadrzi Milojevica jos godinu dana. Neka naprave neki dogovor sa Djorovicem da uzme neki SL klub, npr Spartak iz Subotice, nek bude tu godinu dana, pa da onda vidimo da li je materijal.

 

Ja Lalata gotivim, ali bi stvarno bilo neozbiljno njemu u ruke dati ovakav tim. Jeste bolja opcija od Sime, Rastavca, mozda i od tog Djorovica, i sigurno da bi bio najbezbolnije domace resenje, ali to jednostavno ne bi bio dobar potez. 

Iskljucivo gledam rad, a ne reputaciju. Imao si Grofa koji je stekao reputaciju u Rusiji, a za Zvezdu je bio ocajan(nikad necu zaboraviti Borac i Kairat). Ti pricas o Djorovicu kao materijalu, a njemu treba bar par godina da dostigne nivo Lalatovica. Moji pikovi su Robi i Ivica, ali prosto sumnjam da mozemo nekog od njih dvojice da angazujemo. Naravno sve je ovo jos nagadjanje, mozda Miloje ostane.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Ahmet Sabo said:

Napredak, Borac, Vosa, nemoguce da je sve politicka pozadina. A i ne slazem se za Nis, mislim da si preterao...

No problemo, polemisemo. Problem, primaran problem je 45 igraca, i nemogucnost da svi budu zadovoljni tj. da sbi budu u potrebnom ritmu.  Na kraju kada tim vredi 25 miliona, moramo da biramo trenera kojem dajemo 25 miliona u ruke. Lalatu ih niikad ne bi dao.

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da docekam da prodamo Pavkova, samo sto nam onih nekoliko user golova nece pomoci da ga uvalimo nikome jer niko nije toliko glup. Uzasno precenjen igrac, najobicniji balvan, nije cudo sto ga vecina navijaca obozava. Jovancic otkako je produzio ugovor misli da je neki igrac i zabole ga da igra ono zbog cega je i dobio produzenje ugovora i mesto u prvom timu, celu polusezonu je ubedljivo najgori igrac na terenu.

 

Nije da sam ocekivao nesto od ove utakmice, od pocetka prolecnog dela sezone se vucemo kao creva i igramo tesko sranje od fudbala, ali je svejedno mucno gledati na sta licimo.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...