Jump to content

FK Crvena zvezda 2018/2019


Drug Crni

Recommended Posts

Ja pripadam nekoj srednjoj generaciji forumasa.
Dosta toga pamtim - i velikih uspeha i velikih fejlova. Ova utakmica je jedna od vecih blamaza. Da nam posred Marakane nikad losiji Partizan podize pehar,slavi i peva uvredljive pesme.

Tacno bih postrojio tim ispred juzne tribine da im grobari pevaju kako da im sisaju spolovila.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Paradoks je da smo prvi put u poslednjih 30 god mogli da uzivamo u kontinuitetu I umesto da nadogradimo tim mi zadrzavamo mediokritete I dajemo im astronomske ugovore, a igra nam je sve gora I gora. 

Ekstra kvaliteta nema ni na vidiku, ceo tim suv prosek.

Da se zamisle Terzic I kompanija kad vide da u Partizanu igra klinac 2001 godiste, a oni produzavaju gardiste od 30ak, koje moze da zameni bilo ko.

 

Link to comment
Share on other sites

Kada celu polusezonu odbijas da igras fudbal onda i zaboravis kako se igra po zemlji. Milojevic je danas trazio igru po zemlji, ali ne moze prijatelju, niko ti ne zna gde treba da stoji, svi iza igraca, losi uglovi, los spacing, nema opcija za igraca sa loptom.

 

Ne znam sta je teze. Napraviti sve ono sto je Milojevic napravio u prvoj sezoni i pocetku ove ili ovo sto je uradio u nastavku. Treba biti majstor pa ovako razjebati sve. Sto se mene tice kredit mu je na nuli.

 

Nasu nemoc su najbolje opisali poslednji minuti, nismo bili u stanju da uzmemo loptu Partizanu, ljudi se setkali na nasoj polovini. Steta sto nema sledece utakmice ove sezone, da im niko ne dodje na stadion.

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nama je ova sezona, kolko god se mi hajpovali i pravili ne znam sta, zapravo go kurac. Da nije bilo usera protiv Salcurga i Liverpula nista ne bi bilo vredno pomena.

 

Igra 0, rezultat i zalaganje 0, trosimo pare ko pijani milioneri, klub potencira neke gardiste kao da su jedni igraci vredniji od drugih, a redovno su medju gorima. Ideje poput onih da nam razni Hajdini vrede vise od Terzica. 

 

Milojevic je dobrano kriv za ovo veceras. Tri meseca je melanholican, hoce kaki nece kaki. Kako ikog da motivise sa tim nastupima.

 

Nas je ljudi nadigrala ekipa sa gomilom klinaca, trenerom od prekjuce i sa atmosferom u klubu kao da sutra ne postoji.

 

Treba nam reset od svega. I od ovih polufudbalera koji misle da su uhvatili boga za onu stvar, i od trenera koji tri meseca maltene izmedju redova daje izjave da ce da zapali na kraju sezone i od ove sportske politike zvana pijani milioneri.

 

Nista ne valja.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Crni Bombarder said:

Ja pripadam nekoj srednjoj generaciji forumasa.
Dosta toga pamtim - i velikih uspeha i velikih fejlova. Ova utakmica je jedna od vecih blamaza. Da nam posred Marakane nikad losiji Partizan podize pehar,slavi i peva uvredljive pesme.

Tacno bih postrojio tim ispred juzne tribine da im grobari pevaju kako da im sisaju spolovila.

Ti zaista mislis da su Zdjelar, Stojkovic, Gomes, Pantic, Tosic mnogo losiji od Borjana, Jovancica, Pavkova, Marina, Bena? Mislim da ih bas potcenjujes, to sto su oni lose igrali sezonu je vise do trenera nego da oni ne znaju fudbal.

Link to comment
Share on other sites

Milojevic je najveci krivac ubedljivo za citavu polusezonu, jer svaki put kad su mu rezervisti dobijali sansu, uvek je bilo tempa i trcanja.

Sastav protiv Napretka bi dobio ovakav komsijski tim.

Kako si igrao citavu sezonu, dobro si i uzeo naslov, ali ocito da kod mnogih dva usera Ls sa Salcburgom i Liverpulom, kod mnogih i dalje imaju jaci uticaj od svega onoga sto gledaju citavu sezonu.

A to je da je igra u rangu onih najgorih iz perioda Lukica i Vesica.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Ti zaista mislis da su Zdjelar, Stojkovic, Gomes, Pantic, Tosic mnogo losiji od Borjana, Jovancica, Pavkova, Marina, Bena? Mislim da ih bas potcenjujes, to sto su oni lose igrali sezonu je vise do trenera nego da oni ne znaju fudbal.

Ta ista ekipa se blamirala celu sezonu kroz LingLongLigu. Punio ih ko je hteo. Samo protiv nas su postajali neki ultra-mamojebci.

Na kraju krajeva..nisam ja trener niti igrac u FKCZ. Ja mozda i imam pravo da ih potcenim.
Milojevic i igraci nemaju.
Nije moja odgovornost.
Milojeviceva je.

Link to comment
Share on other sites

Koliko mi je bilo milo sto su u Partizanu bili seljoberi poput Murica i Pavlovica, toliko mi se okrece zeludac sto jos gori od ovih zare i pale u fk Zvezda. Mislim da veci tarzan od Zuleta nije krocio u SD Crvena zvezda. Iskrene cestitke Partizanu, imali su sve protiv sebe i potpuno zasluzeno su osvojili kup i udarili samarcinu kvazi strucnjaku i kvazi fudbalerima Czv. Muska, herojksa i velika pobeda-istorijska!

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsva said:

bas ces da se resis polufudbalera sa napuhanim ugovorima

 

Ja samo cekam da se desi sledeca stvar: Jovicica nastave da guraju i guraju u reprezentaciju, zajebu se neki pijani milioneri poput nas da hoce da ga kupe i onda bum. Gardisti Bakuli ne pada na pamet da ide u Arsenal Tulu za 350k po sezoni koje prima i ovde. 

 

Ali ovo pravljenje od ovih gardista kao da su vredniji od svih drugih igraca je sramo. Pogotovo je sramno sto to potencira klub. To nije nivo ni poluamaterskih klubova.

 

Al mi ovde trubimo o zalaganju igraca dok trener melanholicno prica da ga mrzi vise da radi s njima. Kako ikog to moze da motivise? Pedagog za 0.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ponovicu jos jednom, ovo sto sad gledamo je ideal Terziceve Zvezde. Desnicari, sabani i fudbalske neznalice vode glavnu rec, kako na terenu, tako i na tribinama. Stranci su potpuno skrajnuti, a gardisti snimaju spotove i uvlace se kretencinama sa severa, posto i sami znaju da se fudbalskim znanjem ne mogu istaknuti.

 

Sve to mirno posmatra i podrzava dobri i pobozni Miloje. Doduse, mali problem je sto je svoju kvotu srece ispunio jos u avgustu, pa sada nam igra lici na ovo sto smo gledali danas. Ali i to je bolje nego da zli Ebisilijo, Jirka i Kafu odigraju i minut. Cak nije lose sto je Ben danas bio ocajan, vise minuta za Simica.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Ovo je druga polusezona Grofove prve godine kada su nam skakavci pojeli šest meseci i kada smo dobili šljagu u Evropi. Sledi isti bolan scenario. I tada su svi žmurili zbog starih zasluga i izbegavali da vide očigledno dok đavo nije odneo šalu.

 

Svaka čast, baš sam razmišljao da napišem paralelu. Maltene ista polusezona kao Grofovo prvo proleće. Niti smo napravili tim i igru, niti smo napravili nekog igrača.

 

Da li je sezona uspešna? Jeste. Klub se prvi put plasirao u Ligu šampiona i uzeo tamo 4 boda, a uz to odbranio titulu i može opet da napadne tu Ligu šampiona. Ali to ne znači da je sve bilo odlično. Ja sam titulu proslavio u decembru, mi smo praktično ovu polusezonu igrali za jedan trofej, ovaj danas.

 

Igra je trebalo da bude na vrhuncu, umesto toga, imali smo 1 šut u okvir gola da mogu da se setim. Ponavljam JEDAN ŠUT U OKVIR GOLA.

 

Da li su igrači krivi? Da, jesu. Nemotivisana grupa koja je umislila da je bolja nego što jeste i koja je spavala na svojim uspesima. Ali veliki klubovi to ne trpe, a makar ovde nadam se svi Zvezdu smatramo velikim klubom.

 

Milojević je kriv isto. Nije uspeo da ponovi prošlo proleće. Pisao sam na pokojnom forumu kako nam je prošle sezone rasla forma ka kraju prvenstva i kako se to prenelo na start kvalifikacija. Ja sam sa zadovoljstvom gledao te utakmice. Ove polusezone se setim da igramo kad je utakmica već počela. Posao trenera nije samo taktika, već i motivacija. A tu je potpuno podbacio.

 

Hajde da odbacimo uopšte kao opciju, samo na nekoliko minuta, da u Srbiji neko može da dobije posao (u ovom slučaju minute na terenu) za koji nije kvalifikovan. Znači kombinacije ne postoje. Zašto su onda igrali Simić, Čaušić, Gobeljić itd.? Zašto su na terenu bili igrači za koje se zna da neće videti teren kada se igra bitna utakmica?

 

Milojevićev posao u nekom manjem klubu bi bio da osvaja bodove bilo kakvom igrom. U Zvezdi mu je posao da osvaja trofeje atraktivnom igrom. Nije mu posao da udovoljava svakom (polu)igraču kojeg je menadžer Terza doveo. Da li bi igrao i onaj Dejan Vidić koji je u Zemunu dao 0 golova (a Zemun Bačkoj dao 7 komada) da ga nismo poslali na pozajmicu? Da li bi i taj Vidić otkinuo minute jedinoj svetloj tački ovog proleća Joveljiću, jer eto doveli ga pa mora da igra malo? Milojević ima roster od skoro 30 igrača, ali ne postoji pravilo da svi moraju da igraju. Igraju oni koji zaslužuju da igraju. Ako ih u prvom timu ima 10 onda će šansu da dobije neko iz omladinaca.

 

Ja ne pozivam na smenu Milojevića. I dalje imam vere u njega, znatno manje nego što sam imao. Ali sam i veoma svestan da će Zvezda teško naći boljeg trenera - ko bi došao lošiji je od njega, a ko je bolji taj ne želi da dođe. Terzić i ekipa održali su se u foteljama na konto Milojevićeve prve sezone, za koju je on sam zaslužan, uz svoje pomoćnike.

 

Terziću i njegovim poltronima u upravi kao i uvek poručiću da se teraju iz kluba, iako znam da od toga nema ništa, ali eto dugo nisam pa nek stoji ovde, barem da mi bude malo lakše.

 

Da ponovim, katastrofalna polusezona. Osvojili smo 0 od jednog mogućeg trofeja (na terenu). Poraz u ligi je došao posle vođstva od 2:0. Na sva 3 derbija sramna igra, jedna pobeda došla zbog dve greške levog beka Uroševića. On danas nije napravio grešku, nije bilo Boaćija da nam izvadi bulju i došao je poraz.

Link to comment
Share on other sites

Pobedila nas je ekipa sa dečakom rođenim 2001. godine i Savom Miloševićem na trenerskoj klupi. Postoje neke stvari koje diskvalifikuju same po sebi. 

 

Napuštam Miloje bandwagon. Bojim se da ne vidim rešenje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vise nemam dilemu da je Milunovic najgori stoper jos od onog nesrecnog Edsona. Moze lagano da se napravi kompilacija od 10-15 minuta svih njegovih nesretnih intervencija.

 

Ivanic se nije ni oznojio danas. Bjezi od duela, krije se od lopte. Sramno bas. Jurili smo ga kao da je Sedorf u pitanju.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Hvala Bogu pa se zavrsila i ova besmislena liga, posecenost na kraju govori koliko je narodu muka od lazne moci Zvezde. Partizan da je pametan i da nema ove poltrone, uz ozbiljnog trenera bi pobedio u svakom derbiju i tako srusio ovog alibi trenera i ovo bolesno izivljavanje novcem i gomilanjem igraca. Svaki mehur pukne, a ovaj je cini se na vreme, ali je tuga sto niko nece hteti to da vidi...bitne su 3 zvezdice. Sto rece Balasevic-parada pijanstva i kica...

Link to comment
Share on other sites

@Ikaczasto mislis da je jedan Matjaz Kek losiji trener od Milojevica? Jesi gledao kako je Rijeka izgledala pod njim? Kakve je rezultate pravio? Nemoj da me shvatis pogresno - ni ja ne teram Milojevica,ali iskren sam kada kazem da ne bih ni zalio da ode.

Ili smatras da trener poput Keka ne bi ni dosao kod nas? (da,znam i da je selektor Slovenije)
 

Link to comment
Share on other sites

Ovo prolece me podseca na prvu Grofovu sezonu. Tada je pod moranjem prodat Grujic i tada se igra pocela raspadati jer je Grujic igrao pozajmljen pa se malo "stekao". Ove zime su prodata dva mozda najvaznija igraca Degenek i mozak na terenu Krstičić. Zamena za njega Ivanić nije cestito ni igrao konstantno. Sad zamislite formaciju Borjan,Gajić,Rodić,Degenek,Savić,Krstičić,Jovančić,Marin,Ben,Pavkov(Boakye). Mislim da smo pogresili sa dvojcem iz Bate-a. Jer mislim da su se ovi iz Batea nesto lako oprostili od njih. Pozdrav i sad pamet u glavu sa prelaznim

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Crni Bombarder said:

@Ikaczasto mislis da je jedan Matjaz Kek losiji trener od Milojevica? Jesi gledao kako je Rijeka izgledala pod njim? Kakve je rezultate pravio? Nemoj da me shvatis pogresno - ni ja ne teram Milojevica,ali iskren sam kada kazem da ne bih ni zalio da ode.

Ili smatras da trener poput Keka ne bi ni dosao kod nas? (da,znam i da je selektor Slovenije)
 

 

Smatram Keka vrlo dobrim trenerom. Uz to mislim da ga boli kurac da dolazi. Ima bolji posao u svojoj zemlji. Nikad nije dao nagoveštaj da bi to napustio. Ako to uradi onda ću analizirati. Ovo pominjanje i licitiranje po portalima neću da komentarišem.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...