Jump to content

FK Crvena zvezda 2018/2019


Drug Crni

Recommended Posts

Sve to stoji, i zasićenje, i stagnacija, i selekcija.. No se plašim da ne krenemo da prizivamo Miloja i da ga pravimo od blata već u septembru ili ranije. Ja bolje domaće rešenje ne vidim, a opet kojeg stranca iskopati. Čak mislim da su nama dostupni stranci u 90% slučajeva velike šanse za promasaj. Ako uzmemo da su Robi, Miha i Piksi nedostupni, svi drugi su korak unazad.
S tim što moram da napomenem da mi je i Miloje kad je dolazio bio katastrofalno rešenje. Bio sam poprilično razočaran i pesimista. Čovek je za mene postao šokantno pozitivno iznenađenje.

Link to comment
Share on other sites

Stagnira igra, jer stagniraju igrači koji su i pre dolaska Milojevića bili blizu svog maksimuma. Njihovo je bilo da mesto u timu brane odnosom prema igri, što su uvek činili besprekorno i to je bilo dovoljno za šetnju kroz ligu. Neki od tih igrača su na momente zaista bljesnuli.

Govorim o Stojkoviću, Saviću, Gobeljiću, Jovičiću. Njima treba pridodati i Čaušića i Simića koji opasno zatajili.

Zbirno, to je previše prvotimaca da bi igra bila dopadljiva, sa puno golova i po ukusu navijača.

Dajte Miloju igrača tipa Degeneka, Kataija, jednog dobrog box-to-box veznjaka (ono što je Čaušić trebalo da igra) i videćete pomak u igri i entuzijazam kod igrača koji mogu da naprave veliku razliku.

Poređenja sa lenjim i tvrdoglavim Grofom su besmislena, Milojeva etika je nedostižna za Božovića, a sujeta ni približna.

Nema trenera koji sa ovim igračima može bolje, a i u slučaju da stignu pojačanja, šansu bi trebalo dati Miloju.

Lik dve godine skoro savršeno hendluje zahteve gramzive uprave, menadžera i prosečnog navijača. Pritom povremeno zadovolji i one zahtevnije simpatizere kluba. Ako vi znate neko ime iz sveta fudbala da bi to mogao isto ili bolje u budućnosti - pucajte.  

Druga stvar je ako mu je previše takve uloge. Razumeo bih čoveka i zamolio ga još jednom da razmisli.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Milos Gordic , prvi golman omladinaca potpisao ugovor na 3 plus 1 godinu, iz ostalih vesti prvog dana deljenja karata otislo 12  hiljada ocekuje se sjajna poseta na proslavi, bice i lep dan ne kao prosli put sa Lucanima kad je ono jesenjo vreme i uticalo najvise na posetu, tako da preporucujem ko jos nije resio sta da radi poslednjeg dana vikenda, Marakana i nasa Zvezda 30 -ta titula i da pozdravimo ove momke i damo podstrek i za finale kupa.

Edited by VLADIMIR PERIC VALTER
Link to comment
Share on other sites

Da podsetim da da ce trofejna sala biti otvorena danas od 16 pa do ponoci, osmi put noc muzeja, a u 18 sati, tu ce doci, Dule Savic, Zivan Ljukovcan, Pizon, Milos Sestic i veliki Cvjetin Blagojevic. Vece ce biti posveceno finalu kupa Uefa 1979 i sjajnim mecevima sa Menhengladbahom, kad smo bili bolji ali prosto nismo imali srece, cak je i publika vikala u Nemackoj, Rotern Stern , Rotern Stern, trener je bio sjajni Branko Stankovic, Ambasador.

Link to comment
Share on other sites

Čauš i u gardistima preko veze. Savić, Stojković, Gobelja i Bakula su bar nekim zalaganjem i trudom na terenu zaradili "članstvo u gardi" i neki privilegovani status kod navijača, makar ga sve više arčili i na konto stare slave se provlačili sa sve lošijim stavom i igrom. Dok ovaj prvi ni u gardu ne može bez veze.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, taliesin said:

 

Zbog toga sto ne podnosim takve fudbalere, neznalice koji manjak strasti i odgvornosti na terenu kompenzuju uvlacenjem navijacima.

Na stranu igrackih kvaliteta, i to da li se uvalce navijacima ili ne.. Zbog ovog snimka nema razloga da se bilo ko izbaci iz tima ili slicno.. Bilo je u prolosti mnogo gorih razloga da se neki od njih kazne ali snimak je sasvim okej, u pesmi nema vrecanja i slicnog kao u nekim skandiranjima ranije... 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Igor028 said:

Na stranu igrackih kvaliteta, i to da li se uvalce navijacima ili ne.. Zbog ovog snimka nema razloga da se bilo ko izbaci iz tima ili slicno.. Bilo je u prolosti mnogo gorih razloga da se neki od njih kazne ali snimak je sasvim okej, u pesmi nema vrecanja i slicnog kao u nekim skandiranjima ranije... 

 

Nisam ni gledao snimak, bilo mi je dovoljno da vidim ko je na njemu.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Igor028 said:

Na stranu igrackih kvaliteta, i to da li se uvalce navijacima ili ne.. Zbog ovog snimka nema razloga da se bilo ko izbaci iz tima ili slicno.. Bilo je u prolosti mnogo gorih razloga da se neki od njih kazne ali snimak je sasvim okej, u pesmi nema vrecanja i slicnog kao u nekim skandiranjima ranije... 

 

Nije uopste stvar (samo) u ovom snimku. Nas nesrecni kapiten i jos nesrecniji zamenik kapitena su pravi predstavnici Terzine Zvezde, odnosno onoga sto bi Terza zeleo da Zvezda bude. Najdesnije sto moze, Zvezda Srbija, sever neka gori brate, alo bre mi se ovde pitamo, i ostalo.

 

Gobeljica i Bakulu ipak ne racunam u to drustvo, kao ni Causica, on treba da se nosi iz drugih razloga.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, pantelia24 said:

 

Nije uopste stvar (samo) u ovom snimku. Nas nesrecni kapiten i jos nesrecniji zamenik kapitena su pravi predstavnici Terzine Zvezde, odnosno onoga sto bi Terza zeleo da Zvezda bude. Najdesnije sto moze, Zvezda Srbija, sever neka gori brate, alo bre mi se ovde pitamo, i ostalo.

 

Gobeljica i Bakulu ipak ne racunam u to drustvo, kao ni Causica, on treba da se nosi iz drugih razloga.

Gobeljic je rame uz rame sa prvom dvojicom. Ja opet kazem zbog snimka nema razloga da se pljuju. Ali ima od ranije mnogo razloga, prvo ona sramna navijanja posle derbija kad je mislim i Vujadim uzeo megafon, pa onda neke proslave gola pomenutih igraca.. Bakula je samo tu zalutao to je sigurno, a vidim da je i Jirka dosta tu sa njima, vodili su ga da gleda kosarku i slicno..

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, red_white said:

Kakva sramna navijanja posle derbija? I kakve sramne proslave gola? O cemu se radi? 

Bilo je "jebemo karamo..." samo nisam siguran dal je Gobelja ili Savic to poveo.. 

A sto se proslave gola tice pokusavam da se setim koja je utakmica bila i ne ide mi bas najbolje, neko je posle nekog gola imao gestikulacije rukama u fazonu "jebi" od njih. secam se da sam samo ugasio utakmicu kada sam to video.. 

Ubedjen sam da je Stojkovic to uradio ali nikako da se setim utakmice..

Edited by Igor028
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...