Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

Just now, dekkard said:
6 minutes ago, Mairosu said:

Ako do jula nisu, sad vala imaju. Očigledno gađaju EL kroz EC finale, da im to nije cilj onda ne znam šta je.

Onda su okupili pravu ekipu u pogrešno vreme. Tea su trebali da angažuju pre tri godine, Pefija pre 5,6, a Đorđevića pre 20+ godina.

 

vidiš kako sve razumeš 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Chaos Is Me said:

A koga to Virtus još ima osim Tea od viđenijih igrača? I zbog čega pišemo o Virtusu, Teu, Jamesu, Rašku i Halidu Muslimoviću na ovoj temi?

 

 

ajde smiri se, nije drama. ova tema je svaštara a ti si se tek probudio (:

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, VoodooDerina said:

 

Pa da, ali ok vreme će pokazati, počeli su dosta para da sipaju, ali videćemo koliko će im se isplatiti.

 

Za razliku od Bajerna ovo mi ne deluje uopšte kao toliko stabilan projekat.

Nije isti sport ali moze da posluzi poredjenje. Italijanski FK su poznati po poreskim muljanjima, dok se jedan FK bayern moze pohvaliti da za 119 godina postojanja nije dobio ni jednu prijavu iz domena poreske i finansijske discipline. Prosto  je kod germana sve stabilno i uredjeno uz striktno postovanje zakona.

 

 

Upps izgleda da je Henes osudjen 2014 za utaju poreza, ne znam samo da li napravljenu u Bajernu ili u radu sa licnim finansijama.

Edited by kokodakalo
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, kokodakalo said:

Nije isti sport ali moze da posluzi poredjenje. Italijanski FK su poznati po poreskim muljanjima, dok se jedan FK bayern moze pohvaliti da za 119 godina postojanja nije dobio ni jednu prijavu iz domena poreske i finansijske discipline. Prosto  je kod germana sve stabilno i uredjeno uz striktno postovanje zakona.

Jesu zato hapsili Henesa sto je striktno postovao zakon?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Decembarski said:

Jesu zato hapsili Henesa sto je striktno postovao zakon?

Licni novac je utajio, ne klupski. Sad sam proverio.

Ovo za porez je izjavio Aca Stojanovic tokom jednog prenosa kad su igrali Bajern i neki italijanski klub. Mislim Juventus pre par godina.

Edited by kokodakalo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, kokodakalo said:

Licni novac je utajio, ne klupski. Sad sam proverio.

Ovo za porez je izjavio Aca Stojanovic tokom jednog prenosa kad su igrali Bajern i neki italijanski klub. Mislim Juventus pre par godina.

Kad uhapse Henesa koji je predsednik kluba u to vreme,a Bajern prvak Evrope,ti mislis da nije pala ljaga tim cinom na klub?

Na Zvezdu nije pala ljaga kad je uhapsen Dzajic?

Ne bih rekao...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...