Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

Mike James i jeste karakter i tip igrača kao nacrtan za braću Kineze...naravno za neku namuđenu cifru.
Ako je Radulja prošlu sezonu bio atrakcija sa 30% šuta za tri iz pet pokušaja po tekmi...Jamesa čeka solidna ekipa solo trpača tamo.
 
.. osim ako ga neko ne nagovori da ima priliku da igra takmičarsku košarku uz dobrog trenera i nabrijane igrače. Jer su svi oni počeli da treniraju košarku zbog želje da pobeđuju i da ostvaruju neke ciljeve u karijeri. Najbitniji je novčanik, naravno, ali ni ovo nije za potcenjivanje.
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Haggard said:

 

problem je to sto je sada vec kraj jula, dakle sve platise po evropi uglavnom su popunjene. ok, moze u kinu, a moze i da se bavi sportom i dodje kod nas, a pare nisu problem, odrao je zabare, a i mi bismo mu dali nesto. ako ga uopste zelimo   :classic_dry:

Očekujem jedan post tipa: gazdu bilo sramota koliko malo je Džejms tražio 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Spominjao se  Maccabi kao zainteresovan za usluge Jamesa. Oni imaju Wilbekina i Woltersa, plus DiBartolomea. Popunjeni su na kecu.

Ali kod ekipe kakva je Maccabi nista nije nemoguce!

Edited by Zizu
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, pavijan2 said:

Očekujem jedan post tipa: gazdu bilo sramota koliko malo je Džejms tražio 

 

crvena zvezda se zahvaljuje majku dzejmsu na ucinjenim finansijskim ustupcima i velikoj zelji da igra za nas klub.

 

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, dekkard said:

James vredi milion, pre bih njega uzeo nego Tea u ovakvom stanju.

On je imao neto platu 1.8 mil. Ocekujes popust od 800 k da zaigra pred "najvernijim" navijacima na svetu?

Nece ga Mesina ali je privlhvatljiv za nas iskusni strucni stab pun evropskih trofeja. 

 

 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On je imao neto platu 1.8 mil. Ocekujes popust od 800 k da zaigra pred "najvernijim" navijacima na svetu? Nece ga Mesina ali je privlhvatljiv za nas iskusni strucni stab pun evropskih trofeja. 

 

 

 

Naš stručni štab je iskusan, Tomić zna tačno šta radi, videlo se i u prvoj sezoni kao samostalan trener da nije vatao zjale u Olimpijakosu tolike godine. Meni se čini da je odličan psiholog i zna različitim igračima i karakterima da priđe na pravi način i izvuče maksimum od njih kad je najpotrebnije.Tako da, džabe ti spin, cigane moj.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Šarac said:

On je imao neto platu 1.8 mil. Ocekujes popust od 800 k da zaigra pred "najvernijim" navijacima na svetu?

Nece ga Mesina ali je privlhvatljiv za nas iskusni strucni stab pun evropskih trofeja. 

 

 

 

ta neto plata mu je isplacena od strane armanija, ili barem veci deo, tako da je u ovom trenutku nebitno kolika mu je bila plata, jer tu platu je dobio. on je sada igrac na trzistu, 30. jula kada su svi platezniji klubovi u evropi popunjeni. dakle on ne moze sada da trazi jos 1,8 miliona, nakon sto mu je to isplaceno od armanija. da je neko mislio da on toliko vredi, taj ugovor bi bio preuzet. nije tako tesko da se shvati.

a sta ce on mesini kada mesina moze da dovede bolje igrace, pa je i taj argument bezveze

Edited by Haggard
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Haggard said:

 

ta neto plata mu je isplacena od strane armanija, ili barem veci deo, tako da je u ovom trenutku nebitno kolika mu je bila plata, jer tu platu je dobio. on je sada igrac na trzistu, 30. jula kada su svi platezniji klubovi u evropi popunjeni. dakle on ne moze sada da trazi jos 1,8 miliona, nakon sto mu je to isplaceno od armanija. da je neko mislio da on toliko vredi, taj ugovor bi bio preuzet. nije tako tesko da se shvati.

a sta ce on mesini kada mesina moze da dovede bolje igrace, pa je i taj argument bezveze

NIko jos javno nije objavio koji su uslovi raskida ostatka od  2 godine ugovora. Tako su i Repesu svojevremeno nogirali, ali je Josko uredno primao novac ali nigde nije radio koliko mu se cini dok mu ugovor nije istekao jer samo tako je mogao da dobije sve pare iz ugovora.Mislim da je i DW imao iste uslove kod raskida sa CSKA. 

Zasto i u ovom slucaju Jamesa nisu isti uslovi , dobices sve pare ali pod uslovom da nigde vise ne potpises, ako potpises za neki drugi klub % od punog iznosu do kraja ugovora gubis.

Ovo kao sto si ti napisao Jamesu je juce leglo 1.8 miliona na racun, ceka ga jos 1.8 miliona sledece sezone i on je sada slobodan da uzme jos par miliona od CSKA, Makabija, ili nasih (dekardovih) 1 milion po sezoni jer je bolji od Tea, a toliko smo nudili Teu ( na forumima i Fbovima)?

 

@dekkard.

Svaka cast Tomicu za ono sto je uradio prosle sezone i bas zato sto je imao takve igrace u timu kao sto smo ih imali prosle sezone i ove sezone  zadrzali 80 % plus doveli jos dvojicu za koje ruku u vatru mozes da stavis da su nasi, on ne zeli igraca koga jedan od najcenjenih trenera na svetu ne zeli da vidu u svom timu. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, realno *w said:

Ja sam stvarno mislio da se sprdate, ali ovde izgleda ima i ozbiljnih :classic_unsure:

Pomagaj brate, ili je vrucina, omorina, ili sam ja ciste svesti jer juce dodjoh sa odmora pa pokusavam nesto razumno da napisem ali mi ne ide ili da odustanem?

Link to comment
Share on other sites

imam neki utisak da su uslovi raskida vrlo povoljni po m.j, s obzirom da je bio resen da sedi i da im uzme sve. mozda nije dobio bas sve pare iz ugovora, ali vecinu sigurno jeste.

a nama niko ne brani da mastamo, pucali smo visoko u ovom prelaznom roku sa plejmejkerima, zeleli tea i jovica, a da stvarno hocemo nekog naz mitru longa ili nesto slicno, to smo mogli odavno da potpisemo... dakle pretpostavljam da se ceka nesto bolje. mozda bas neki igrac koji izlazi iz ugovora sa nekim klubom ili tako nesto.

Edited by Haggard
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Haggard said:

imam neki utisak da su uslovi raskida vrlo povoljni po m.j, s obzirom da je bio resen da sedi i da im uzme sve. mozda nije dobio bas sve pare iz ugovora, ali vecinu sigurno jeste.

a nama niko ne brani da mastamo, pucali smo visoko u ovom prelaznom roku sa plejmejkerima, zeleli tea i jovica, a da stvarno hocemo nekog naz mitru longa ili nesto slicno, to smo mogli odavno da potpisemo... dakle pretpostavljam da se ceka nesto bolje. mozda bas neki igrac koji izlazi iz ugovora sa nekim klubom ili nesto slicno.

Nase pucanje visoko sa playevima se meri sa 500k do 600k $/eur  na godisnjem nivou za playmakersku poziciju. Koliko vidim imali smo toliko para ali smo ostali bez impulsa pa NC nije bio u mogucnosti da okrene igrace koji smo hteli pa su otisli u druge klubove za mnoge vece pare. 

Ako je James spreman da igra za pare koji mozemo maximalno da damo, pa daj ga onda, ali prvo da ide na pregled kod psihijatra jer onda nesto nije u redu sa Jamesom.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Haggard said:

imam neki utisak da su uslovi raskida vrlo povoljni po m.j, s obzirom da je bio resen da sedi i da im uzme sve. mozda nije dobio bas sve pare iz ugovora, ali vecinu sigurno jeste.

a nama niko ne brani da mastamo, pucali smo visoko u ovom prelaznom roku sa plejmejkerima, zeleli tea i jovica, a da stvarno hocemo nekog naz mitru longa ili nesto slicno, to smo mogli odavno da potpisemo... dakle pretpostavljam da se ceka nesto bolje. mozda bas neki igrac koji izlazi iz ugovora sa nekim klubom ili tako nesto.

 

Sve to ok, ali odakle ti ideja da čovek, kojem su celog života pare u prvom planu, sada želi da da neki ogromni popust, jer je izvukao pare od prethodnog kluba. I pri tome ne pričamo o 10 ili 20%, nego o 50 i više?

Da te sutra otpusti firma i da ti otpremnimu, je l bi sledećoj rekao - ej, ne morate prvih meseci plate, dobio sam od ovih 😄

 

Teo pitanje je koliko je tu bilo ozbiljnih kontakta uopšte. Jović - odnos plate bar 1-3 u odnosu na Džejmsa, on nikako ne može da se poredi, a ni to se nije ostvarilo.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, realno *w said:

 

Sve to ok, ali odakle ti ideja da čovek, kojem su celog života pare u prvom planu, sada želi da da neki ogromni popust, jer je izvukao pare od prethodnog kluba. I pri tome ne pričamo o 10 ili 20%, nego o 50 i više?

Da te sutra otpusti firma i da ti otpremnimu, je l bi sledećoj rekao - ej, ne morate prvih meseci plate, dobio sam od ovih 😄

 

Teo pitanje je koliko je tu bilo ozbiljnih kontakta uopšte. Jović - odnos plate bar 1-3 u odnosu na Džejmsa, on nikako ne može da se poredi, a ni to se nije ostvarilo.

 

takve stvari zavise od trzista, posto je on sada na trzistu, dana 30. jula. i zavisi od toga sta moze da dobije na danasnji dan. mozda mu stvarno sada cska ili makabi ponude isto ono sto je imao u milanu. i to je onda banja za njega, naplatio se od armanija, a onda uleteli ovi sa istom tom cifrom ili nesto manjom, ako im uopste treba takav profil. to cemo videti.

mada je najrealnije da ode u pekinske patke ili tako negde, na to bih se kladio

Edited by Haggard
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, realno *w said:

 

Sve to ok, ali odakle ti ideja da čovek, kojem su celog života pare u prvom planu, sada želi da da neki ogromni popust, jer je izvukao pare od prethodnog kluba. I pri tome ne pričamo o 10 ili 20%, nego o 50 i više?

Da te sutra otpusti firma i da ti otpremnimu, je l bi sledećoj rekao - ej, ne morate prvih meseci plate, dobio sam od ovih 😄

 

Teo pitanje je koliko je tu bilo ozbiljnih kontakta uopšte. Jović - odnos plate bar 1-3 u odnosu na Džejmsa, on nikako ne može da se poredi, a ni to se nije ostvarilo.

Meni nije jasno sta ljudi misle da je pregovarano u vezi sa raskidom ugovora.

Covjek ima garantovani ugovor 2+2 miliona, kao glavni igrac i sta se misli. Da ce se pregovarati kako da pristane da ga udome u neki drugi klub koji ce uzeti dio plate. Kako da ne. 

Vjerujem da je dobio debelo preko milion, a mozda i cijelu godinu ugovora na ruke za razlaz. Ako je tako on sad ako moze da nadje moze potpisati i ugovor od pet miliona, a ne da mu je plafon dva miliona. Ja zaista ne vidim nijedan jedini razlog da mu mi na listi klubova budemo i na vidiku, a ne na vrhu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...