Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

Crni zajebava kao i vecina.
Je l' vam toliko tesko da ne trolujete nego da napisete:

"Labilna pticica mi je rekla da ce koliko sutra potpisati Aleksa Popovic, nemojte me drzati za rec"

 

i ende. Ako pogodish postajes car, ako promasis nikom nista.
Ovako ste samo trolovi..

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, K.Dot said:

Ko beše ono pisao za Jovića kako ne želi da ulazi u priču da zvezdom, kad evo ga na RTS-u i po njemu najlepše se oseća u dresu Zvezde i u reprezentaciji.

Ma glupost teska sto je to receno, to neko spinuje bzv 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Vraćanje igrača u KKCZ, posebno ako su po odlasku potpisali jake ugovore i ostavili pristojne rezultate iza sebe...uvek imponuje.

Ali Jovićev povratak baš na ovaj roster dođe kao loš tajming po klub i sigurno najveći rizik da se nagledamo Đenke i Berona udvojene u prenosu.

Jović je kao jedan od najplaćenijih igrača nemačke lige propustio sedam utakmica ali je u drugom delu sezone često sam tražio da izađe zbog bolova. 

 

Velikim momcima ne možemo sto puta prodati Dedu  na kecu...svakom izgubljenom loptom sebi će smanjiti samopouzdanje i minute u igri na toj poziciji.

Naravno da su Kuz i Braun potpisani sa priličnim stepenom rizika ali i sa nadom da će biti bar 70% svog najboljeg izdanja.

Kuz i kada nije u formi jednako je strašan u reketu, jednako su mu ručerde ubojite pa nek pravi i po tri skoka u napadu dok ne nabode.

ali ovo je pozicija kreatora igre i lidera...a iza nje je Marijanski rov.

Ako već mora, dajte i nekog nikad jeftinijeg Ivanovića u paketu...bar učio te škole.

 

Edited by Wingwalker
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Wingwalker said:

Vraćanje igrača u KKCZ, posebno ako su po odlasku potpisali jake ugovore i ostavili pristojne rezultate iza sebe...uvek imponuje.

Ali Jovićev povratak baš na ovaj roster dođe kao loš tajming po klub i sigurno najveći rizik da se nagledamo Đenke i Berona udvojene u prenosu.

Jović je kao jedan od najplaćenijih igrača nemačke lige propustio sedam utakmica ali je u drugom delu sezone često sam tražio da izađe zbog bolova. 

 

Velikim momcima ne možemo sto puta prodati Dedu  na kecu...svakom izgubljenom loptom sebi će smanjiti samopouzdanje i minute u igri na toj poziciji.

Naravno da su Kuz i Braun potpisani sa priličnim stepenom rizika ali i sa nadom da će biti bar 70% svog najboljeg izdanja.

Kuz i da nije u formi 

ali ovo je pozicija organizatora igre i lidera...a iza nje je Marijanski rov.

Ako već mora, dajte i nekog nikad jeftinijeg Ivanovića u paketu...bar učio te škole.

 

 

Složio bih se skoro do slova sa ovim postom, sem zadnje rečenice. Dečko je propustio čitavu sezonu zbog problema sa kolenima i tetivama i ne postoji aposlutno nikakva garnacija da se isto neće desiti kada opet krene sa velikim opterećenjima. Nama treba plej koji može da izgura 30 tak minuta vrhunske košare makar dva puta nedeljno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, serbianhoops said:

 

Zašto ? Čovek, kao ti i ja, ima svako pravo da komentariše situaciju ako želi.

 

Nikad mi se toliko cesto nije desavalo da ljudi ozbiljno odgovaraju na moje posprdne komentare, kao ovde u poslednjih desetak dana.

Sad, dal je do mene il do centrale... :jumping:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jovic je odbio nasih 500k po sezoni na 2 god ugovor.... Nateze se sa  Bajernom oko novog ugovora, kao kum rece imao je 750k kod njih... 

Tako da je najrealnije da nas stranac pojaca na poziciji pleja... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...