Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

5 minutes ago, bosMan_jr said:

Da se ozbiljna utakmica igra sa jednim plejmejkerom? Tesko cini mi se

Ја колико видим, тих 10ак-15 минута на кецу ће поделити ДеДа и Риверс (однсоно тај комбо што дође, ако овај не продужи), што смо се могли уверити у финишу сезоне. Томић ваљда верује да са тиме може и у ЕЛ. Ни ја нисам у поптуности сигуран колико је то исправно, али ајде да видимо.

Увек може нека 'зарада' и току сезоне и неки 'last cut'. Није да нас искуство није научило 

Edited by Боги
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Боги said:

Ја колико видим, тих 10ак-15 минута на кецу ће поделити ДеДа и Риверс (однсоно тај комбо што дође, ако овај не продужи), што смо се могли уверити у финишу сезоне. Томић ваљда верује да са тиме може и у ЕЛ. Ни ја нисам у поптуности сигуран колико је то исправно, али ајде да видимо.

Увек може нека 'зарада' и току сезоне и неки 'last cut'. Није да нас искуство није научило 

Pa deluje da ce tako biti, ali sa jednom Malom izmenom u 12

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Боги said:

Потписом Фајеа капирам да је ФЧ3 испао из било какве приче за ЕЛ и ове јаче утакмице.

 

Oćeš ti i ja da se kladimo da će pre Braun ili ko god hoćeš drugi pre ispasti iz 12 nego Junior?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, pepe sancez said:

Kad kazu Ertel i 11 miliona (makar i bruto i na tri godine) ja se sjetim kako ga Danga drzao pod pazuhom svaki put.

Ertela sa loptom je onomad i Lazarević preuzeo na liniji za tri i dva puta ga samo ''nogama'' vratio do centra bez jednog kontakta

(taj Danguba no-hands style) a Laza ustaje sa klupe baca peškir i lupa u reklame uz: ''takoeeee bre !!!'' dok ga ceo Pionir pozdravlja dugim aplauzom.

Jednom moćna scena...mislio sam da u njemu dobijamo za par sezona trojku na poziciji Lazića. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Боги said:

Па управо то му је играо у финишу сезоне. Више 2/1, него 2/3. Додуше, на то је сасвим сигурно у доброј мери утицала и повреда Регланда.

 

Jeste u pocetku a bolje da nije. To je valjda i Milan shvatio. Rivers + organizacija napada = 0.

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, bosMan_jr said:

Da se ozbiljna utakmica igra sa jednim plejmejkerom? Tesko cini mi se

 

Ni meni se ne dopada ideja da na kecu imamo samo jednog igrača. Morali bi da kupimo dva plejmejkera. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, AgroUrban said:

Cova je bas opustio ruku sa onim Pravednicima, bozjom voljom, ovim merenjem paje, ako kiksne ove sezone stvarno se namestio za top podhebavanje.

U drugom slucaju ga ne podjebavali, hau jes nou, nego daj boze da se sve svede na podjebavanje, niko sretniji od mene😎

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Laki21 said:

 

Oćeš ti i ja da se kladimo da će pre Braun ili ko god hoćeš drugi pre ispasti iz 12 nego Junior?

Може. У шта ћемо? 

Здрав Браун је ту сваку утакмицу.. Може евенутално да буде дилема Симанић/Фаје или Човић ван 12, због тог баланса центарска-бековска линија и у зависности од противника. Сигурни су 7 играча споља, а то су: тај надолазећи плеј, ДеДа, Берон, Лазић, Риверс? (или тај играч који га мења), Добрић и Стратос (односно у случају одласка његова замена). Ја ту не видим места за њега никако, на страну сав анимозитет.

Наравно, све ово пишем под претпоставком да су сви 100% фит и набријани да пруже максимум.  

АБА лигу ће да игра, то нема полемике.. Иста прича и за домаћа такмичења због пасоша 

Edited by Боги
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Wingwalker said:

Ertela sa loptom je onomad i Lazarević preuzeo na liniji za tri i dva puta ga samo ''nogama'' vratio do centra bez jednog kontakta

(taj Danguba no-hands style) a Laza ustaje sa klupe baca peškir i lupa u reklame uz: ''takoeeee bre !!!'' dok ga ceo Pionir pozdravlja dugim aplauzom.

Jednom moćna scena...mislio sam da u njemu dobijamo za par sezona trojku na poziciji Lazića. 

 

I nakon svega toga ga Alimpijevic vrati u FMP. Kakav tajming, jbt. 

 

Oporavlja se Lazarevic, odsustvovao je zbog povrede godinu dana, ali bice spreman za pripreme, da li Zvezdine ili FMP-ove, videcemo. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, pepe sancez said:

Ostaje sada pitanje sta ce biti sa Perperom. Ima li sad on smisla kao prva opcija sa klupe kad imas Brauna koji ima slican napadacki skil set. 

 

Pa zaista je pitanje da li nam trebaju i on i Rivers, s obzirom da bih ja i jednog i drugog koristio na 3. Mada koriscenje Riversa na 3 u mojoj glavi je uslovljeno bezgranicnom zeljom da se Djenka vrati. 
Onim sto su pokazali u dresu Zvezde ogromnu prednost ima Grk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Боги said:

Потписом Фајеа капирам да је ФЧ3 испао из било какве приче за ЕЛ и ове јаче утакмице.

Капирам да ће се у 12 скидати ових 5 из унутрашње, два крила (Стратос?, Огњен), 3 бека (Берон, Риверс?, Лазић), то појачање на плеју и ДеДа. 


Necu da kazem da si naivan ali zasto tako Tomic nije razmisljao prosle sezone? 2/3 iste je na tribine slao Dobrica i Davidovca, dok je debeljan bio konstantan. 
Iskreno ne verujem da je zavrsnica nesto promenila u njegovim 'shvatanjima', samo je zbog povrede Reglanda bio primoran na DD

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, profaarmor said:

U drugom slucaju ga ne podjebavali, hau jes nou, nego daj boze da se sve svede na podjebavanje, niko sretniji od mene😎

 

Naravno da bi ga zezali, nego se ovako u slučaju neuspeha baš namestio čovek na zicer, bespotrebno.

 

U vezi toga na šta će da se svede, na osnovu njegovih ranijih postupaka, u slučaju kiksa,  prvi je kandidat za dejstvovanje nesportskim događajima van terena. Ostoja možda i ima želju, ali nema skilla a ni direktnu i jaču vezu sa gospodinima na tribinama...

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Ridji said:

 

Pa zaista je pitanje da li nam trebaju i on i Rivers, s obzirom da bih ja i jednog i drugog koristio na 3. Mada koriscenje Riversa na 3 u mojoj glavi je uslovljeno bezgranicnom zeljom da se Djenka vrati. 
Onim sto su pokazali u dresu Zvezde ogromnu prednost ima Grk

 

Kad god sklapamo ekipu meni uvijek ima viska igraca. Tako i sad.

Ne znam za Riversa sta da mislim, a i necu da se ponavljam dane bi bio stalkovan.

 

Perperovu ulogu prosle sezone sam razumio kao instant rjesenje sa klupe kada te ne ide. Promijenis ritam, fokus odbrane odvuces na drugu stranu, covjek na iskustvo izvuce par napada kada si bez ideje. 

Ali sa Braunom kao jasno prvom opcijom upravo imas to. Kvalitetnu 1 na 1 opciju uz svih pozicija unutar trojke ciji se sut tesko brani. A to me sada zulja. Dva igraca koji tope loptu u igri naizmjenicno. U ideji nisam srecan. 

 

Ali kazem opet, kao da smo mi nenavikli na puno naoadackih opcija pa to dodje kao bacanje resursa. Nemam pojma.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...