Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

"Filip ne ostaje" vs "Filip će biti treći plej". Što bi rekle kolege Amerikanci, "denial is not a river in Egypt folks". Vrlo snažno idemo sa Filipusisem kao drugim plejom, i još ako dođe Joviću Stefane i povredi se tradicionalno negde u januaru-februaru, hajao drugovi.

  • Like 4
  • Tuzno 5
Link to comment
Share on other sites

Najgora mantra koju sam cuo, a koja para usi i oci ovih dana ili ove godine je: Nadji nam boljeg pleja za te pare sa tom ''malom'' ulogom koju ce on imati.

Sta ce nam i ko uopste ima treceg pleja sa 30-31g koji je 175cm i ne igra odbranu. Ja cu vam reci, NIKO. Sa tim da uzmemo da ce biti  treci plej,a svi znamo da nece.

 

Sto je on npr bolji od Ljubicica? Sto je od Rebica? Na kraju krajeva smo mogli uzeti talentovanog Carapica i brusiti ga za naredne godine, a kao treci plej i igranje u ABA bi mogao da se brusi i Uskokovic. Ovo mi je prvo na pamet palo. Nama ce kao biti treci plej covek od 30 godina 🤣

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Mairosu said:

šansi bilo nije da mi zatvorimo roster za novu sezonu bez Filipa. Kad smo uzeli ABA sa njim u 20min roli toliko je bilo jasno. Ali ljudski je nadati se 🙂

 

 

sve kul. ficja je dobio purpurno srce do penzije (2-3god) i eto, zaslužio je zaista zbog aba plej ofa. 

 

 

 

 

ali chovo jebiga plati to iz svog džepa plus metni ga na poziciju 3 na PG, inače će biti kajanja nakon 3-4 el tekme 

 

ako nije ništa naučio nebojša do sada.. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Golijat said:

Izvini,prvi deo posta se nije odnosio na tebe,to je bio odgovor za Milijasa nego sam ja malo pogresno svw to sastavio...

Sto se tice drugog dela posta,ti mislis da je ona ekipa koja je upadala na parket protiv Buducnosti,koja je postavljena u prve redove protiv Partizana reodvno prati kosarkaski klub? Naravno da ne,ta ekipa je tu na zadatku kao sto me ne bi cudilo da budu na zadatku ako bi neka ekipa navijaca pocela da psuje sve po spisku FC3...

Verovao ili ne, ta ekipa dolazi na utakmice, cak dvojica dolaze i u parter B, ali to nije poenta, Poenta je da KK klub ima podrsku oko 2.000 hardcore navijaca koji su tu oko kluba i protiv NPazara i protiv Reala. Poenta je da su protiv FC3 samo ljudi sa foruma koji su samim tim koji imaju vremena da pisu svaki dan i ostavljaju po 10 postova protiv FC3 uticajni toliko da niko za njih i ne zna  jer 90 % hale nije clan nijednog foruma. Taj vapaj da se skloni FC3 ocigledno ne dopire do onih 2.000 a po potrebi i 7.000 ljudi. 

Onda je ko je ovde lud, ovih 10 do 20 istih koji pisu protiv FC3 na svim forumima samo pod drugim imenom ili onih 2 do 7 .000 u hali.

Pa meni su skidali glavu u parteru B kada god bi FC3 dao kos ili asistenciju jer znaju moj stav o njegovoj igri,. To sto smatram da on nije za EL tim, a demantovao me u PO kao i sve mi ne daje za pravo da ga vredjam i nazivam imenima kao neki ovde, ali to je njihovo pravo i neka nastave i dalje. Mozda i dodju do kriticne mase pa da hala progovori o igri FC3.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites



Za koju cifru?.tu koja nije jeftina?. Igrac koji dodje iz zadnjeg tima Italije na 3 meseca , ja ne znam koliko ali sigurno ne kosta kao superstar, to frljanje ciframa, tegeltijske price da su svi nasi igraci skupi pa i oni domaci a niko ne zna koliko je to meni je vise dosadno. Nisam zadovoljan Filipovim ostankom ali mislim i da ne stojimo dobro sa finansijama.



Koja god da je cifra, prevelika je za igraca koji ti ne treba, dok istu ne doplacujes za pleja koji ti treba.
  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Šarac said:

Verovao ili ne, ta ekipa dolazi na utakmice, cak dvojica dolaze i u parter B, ali to nije poenta, Poenta je da KK klub ima podrsku oko 2.000 hardcore navijaca koji su tu oko kluba i protiv NPazara i protiv Reala. Poenta je da su protiv FC3 samo ljudi sa foruma koji su samim tim koji imaju vremena da pisu svaki dan i ostavljaju po 10 postova protiv FC3 uticajni toliko da niko za njih i ne zna  jer 90 % hale nije clan nijednog foruma. Taj vapaj da se skloni FC3 ocigledno ne dopire do onih 2.000 a po potrebi i 7.000 ljudi. 

Onda je ko je ovde lud, ovih 10 do 20 istih koji pisu protiv FC3 na svim forumima samo pod drugim imenom ili onih 2 do 7 .000 u hali.

Pa meni su skidali glavu u parteru B kada god bi FC3 dao kos ili asistenciju jer znaju moj stav o njegovoj igri,. To sto smatram da on nije za EL tim, a demantovao me u PO kao i sve mi ne daje za pravo da ga vredjam i nazivam imenima kao neki ovde, ali to je njihovo pravo i neka nastave i dalje. Mozda i dodju do kriticne mase pa da hala progovori o igri FC3.

 To sve sto si napisao je tacno. Samo je pitanje da li klub zeli vise od tih 2000 gedalaca koji dolaze svaki mec ili hoce vise. Ovakvim odlukama sigurno nece povecati broj gledalaca.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Šarac said:

Verovao ili ne, ta ekipa dolazi na utakmice, cak dvojica dolaze i u parter B, ali to nije poenta, Poenta je da KK klub ima podrsku oko 2.000 hardcore navijaca koji su tu oko kluba i protiv NPazara i protiv Reala. Poenta je da su protiv FC3 samo ljudi sa foruma koji su samim tim koji imaju vremena da pisu svaki dan i ostavljaju po 10 postova protiv FC3 uticajni toliko da niko za njih i ne zna  jer 90 % hale nije clan nijednog foruma. Taj vapaj da se skloni FC3 ocigledno ne dopire do onih 2.000 a po potrebi i 7.000 ljudi. 

Onda je ko je ovde lud, ovih 10 do 20 istih koji pisu protiv FC3 na svim forumima samo pod drugim imenom ili onih 2 do 7 .000 u hali.

Pa meni su skidali glavu u parteru B kada god bi FC3 dao kos ili asistenciju jer znaju moj stav o njegovoj igri,. To sto smatram da on nije za EL tim, a demantovao me u PO kao i sve mi ne daje za pravo da ga vredjam i nazivam imenima kao neki ovde, ali to je njihovo pravo i neka nastave i dalje. Mozda i dodju do kriticne mase pa da hala progovori o igri FC3.

Zasto mislis da tih 2000 koji dolaze na utakmice redovno podrzavaju da FC3 bude deo tima koji ce igrati EL? Mozda su oni tu uprkos FC3?

Sve u svemu crno nam se pise sa juniorom kao bekapom...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Golijat said:

Evo da kazem pre svega u svoje ime.Zamisli da putujem preko 300km da bih gledao kako lopta udara u dupe Covkinsa juniora prilikom zadnje promene protiv npr Novog Pazara...Ili kako vojvoda pogadja semafor i nema snage da potrci posle provedenih 2min na parketu...

Ja hocu da dodjem da gledam KOSARKU kako igra klub za koji navijam,onako pravu takmicarsku a ne da otaljavaju protiv nizerazrednog kluba...I zajebi s tim rsb stavom ne dolazite na tekme - nemate pravo glasa.

 

@Šarac

 

Ta tvoja logika mi je slicna onoj sto ne cutite kada je minut cutanja random krimosu u hali i onda ako neko krene da zvizdi pridju 3 balvana i ubiju boga i njemu.A videli smo da NC ima svoje pajtase...

 

Ja sam isao u Andoru da gledam Covkinsa . Naravno i Ennisa.

 

Ne znam da li ste videli vest, da ce Stefan Jovic mozda u NBA sledece sezone, Hjuston.

Edited by slavisa
Link to comment
Share on other sites

Mene samo interesuje a sto nije ta hala kada je imala prilike u PO i protiv KKP i protiv Buducnosti a bilo nas je preko 7.000 u svakoj utakmici da mu se najebe majki skracene za sva vremena.
Kada je vec takav dupeglavac ko jebe rezultat i plasiranje u EL, ipak smo mi svi veliki poznavaoci ove igre i da necemo dozvoliti NC da sprovodi nepotizam nismo lepo izbojktovali taj KKCZ i jebali majku njemu i FC3 na terenu. Toliko je prilika bila da hala progovori naustrb rezutata, nego gle sada qrza to cemo da uradimo sledece sezone. Jel isto kao i ove sto smo uradili.
 
Kada budete shvatili da NC zabole sta ce 10 do 20 foruamasa da pise o njegovom sinu na no name forumima, hala i rezultat je jedino merilo koje njega tangira.
 
Sto se tice Tomica, pa on je svoju egzistenciju rizikovao gubljenjem ABA TITULE,  i ako cemo da priznamo, on ju je osvojio bez svog prvog playa, koliko god to neki zeleli da omalovaze ulogu FC3 u toj istoj seriji PO sa 58 asst na 8 izgubljenih lopti, ne verujem da je Tomic bas toliki dunster i da pusti NC da igra toliko minuta u EL ove sezone.
 
On je njega sklanjao sa parketa i u EC pa ga nije vracao nazad.
 
Pisao sam pre nedelju dana sa porukom dont kill the mesenger u vezi FC3 i novog potpisa, ali borba protiv FC3 ne ide preko foruma nego u Pioniru ali tamo ocigledno su muda kao u pauka kod svih ovih sto su Rambo borci na tastaturi.
 
Napisao sam da ce pojedinci imati dovoljno materijala da pisu svakodnevno oko FC3 i u narednom periodu ( jedino koliko se secam su zacutali u PO, valjda ih bilo blam ), sutra je novi dan i sleduju nova iznenadjenja.
 
ne brinite nije Keselj.
 
 
Kakva šamarčina za sve hejtere.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, ... said:

Ovo bi mi verovatno bila top 10 ostvarena mastarija ikada. Mislim da bi do ove price doslo dosta ranije da nema problema sa povredama.

Sa druge strane... hajdemo, Vaso, u Filadelfiju!

Jel to zavladala nestašica u NBA ... DeKolo, Jović, Kampaco, Larkin ... Vasa će dogodine.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Milijaš #10 said:

 

Dosta manje nego NBA Dilan Enis.

 

Jbg Fica nije crn...

 

Ok. Znaci nemas pojma.

 

Ili jos gore, imas pojma ali neces da kazes jer bi sva besmisao ovog maloumnog potpisa izbila na povrsinu.

 

btw...Dilan Enis i Fića Čović u istoj rečenici :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Pavaroti said:

 To sve sto si napisao je tacno. Samo je pitanje da li klub zeli vise od tih 2000 gedalaca koji dolaze svaki mec ili hoce vise. Ovakvim odlukama sigurno nece povecati broj gledalaca.

Evo stavicu svu svoju imovinu na dobosh ako bi ova petorka

 

teo, djenka, guduric, bjelica i bobi dovela vise od 3.500 gledalaca protiv Tamisa, Krke ili Igokea.

 

Kao da je bitno navijacima KKCZ koji tim mi imamo i koja imena igraju, samo ih interesuje rezultat, tako da ta foskula , zasto hala nije puna a igraju nam ta imena ili obratno, to mozes na Delije net da pitas i pozivas ljude da pune halu jer nikada bolji tim nismo imali.

U 7 dana razmaka imao si Dejanove heroje i 20.000 protiv Olimpijiakosa i 8.000 protiv Uniksa. Sta se desilo u tih 7 dana , da nije Fc3 zaigrao mozda pa je 12.000 odustalo.

Da li smo pobedili Futuru u finalu gde je bilo 8.000 a prva sledeca protiv Okk Beograda 250 u hali. 

 

Ne postoji igrac na ovom svetu zbog kojeg ce hala biti puna osim kada je bitno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kankkunen said:

Jel to zavladala nestašica u NBA ... DeKolo, Jović, Kampaco, Larkin ... Vasa će dogodine.

Ma jok, ali cini mi se da mnogi zele da se oprobaju. Prostora ima ako imas s cim. :classic_biggrin: Jovic ima, samo da ga ne zajebavaju povrede.

 

Mislim da bi Vasa mogao i ove u Fili (gde je draftovan), s obzirom na to da postoji trenutno potreba za plejevima tu.

Link to comment
Share on other sites

Protivnik jeste bitan faktor, i ljudi se retko odlucuju da svoje vreme potrose na Tamis ili OKK, ali to je svakako sporedna stvar kada pricamo o broju gledalaca.

Bitan faktor, takodje ne presudan, je sastav tima.

Ono sto je najbitnije i ono sto Covic nije uspeo da savlada za sve ove godine je postovanje prema navijacima/simpatizerima/gledaocima/publici i pokroviteljski odnos prema njima. Da se kupci sezonskih karata osecaju kao porodicni prijatelji kluba i da im Pionir bude druga kuca.

Pisao sam to nekoliko puta, kosarkaska publika se stvara.

To nije fudbalska publika, a svakako nisu dileje.

Covic je za ovih 7 godina mogao mnogo pametnije da vuce poteze i da sada vec ima pre pocetka sezone rasprodat ceo Pionir kroz sezonske karte.

Ali on se vise lozi na saopstenja, burazersko poslovanje, orgijanje sa dilejama i slicne palanacke fazone.

Zato i pored svih ovih uspeha, titula i sjajnih igraca koji su obelezili klub od 2011. nema kriticne mase na tribinama.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, VLADIMIR PERIC VALTER said:

Filip ma koliko doprineo triploj kruni, nije evroligaski igrac, ali bojim se da ovo znaci koliko para toliko muzike.

 

Ne moze klub klub istovremeno da se takmici i u evroligi i da se prica kako nema para. Samo ucesce u evroligi znaci i izdvajanje prilicno velikih sredstava na nivou sezone.

 

10 minutes ago, ... said:

Ma jok, ali cini mi se da mnogi zele da se oprobaju. Prostora ima ako imas s cim. :classic_biggrin: Jovic ima, samo da ga ne zajebavaju povrede.

 

Mislim da bi Vasa mogao i ove u Fili (gde je draftovan), s obzirom na to da postoji trenutno potreba za plejevima tu.

 

Jovic vise nema mesta ni u prosecnom evroligasu, nazalost. Zasto bi iko trpeo igraca koji ce stalno biti povredjen kada je najbitnije?

 

Micic je i sam isticao da mu je rano za NBA ligu i sa tim se slazem.

Link to comment
Share on other sites

Just now, goldberg said:

Jovic vise nema mesta ni u prosecnom evroligasu, nazalost. Zasto bi iko trpeo igraca koji ce stalno biti povredjen kada je najbitnije?

 

Micic je i sam isticao da mu je rano za NBA ligu i sa tim se slazem.

B: Jer je nba onda bolje mesto za njega. Ne bi bio povredjen kad je potrebno, zato sto ne bi bio arcen kao raga.

 

Ovo dole je losa stvar npr. Nikad nije rano dok postoji interesovanja. Treba se kladiti na sebe u svakom trenutku, svaka sledeca sezona moze biti gora. Fizicki je spremniji da igra od vecine sto su gore navedeni.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...