Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

Au, kakav raspored na početku @Pao , Fener, @Makabi, Barsa, @Efes, Himki, Real.

 

Interesantno da smo domaćini u tri utakmice zaredom. Himki, Real i Asvel. I u poslednja dva kola smo gosti.

Edited by Green23
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Green23 said:

Au, kakav raspored na početku @Pao , Fener, @Makabi, Barsa, @Efes, Himki, Real

Ako u ovih prvih 7 kola zabodemo 2 pobede bice super.

 

Po prvi put od ove godine ima da kada se dva kola igraju u istoj nedelji dva puta smo gosti (9. i 10. kolo) i dva puta domacini (19. i 20. kolo)

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Ovo ne kapiram. Šta, ovi dvojica nebi znali gde se nalaze, dok je Wroten u Kalevu provalio sve finte igranja u EL?

 

Evo ja ne mogu da se setim ko je iz G league ili NCAA direktno došao u EL i bio legitimni igrač.

 

Tony Wroten  ima par ozbiljnih NBA sezona iza sebe, u Fili imao 17 ppg.

Ovi to mogu da sanjaju.

 

NML je opcija za Oly samo zbog državljanstva, a igru će normalno voditi procesor Kol, Brendon Pol I Bili.

Eksplozivnost na nivou KLS, šut gori od Jaramaza.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Milijaš #10 said:

 

Evo ja ne mogu da se setim ko je iz G league ili NCAA direktno došao u EL i bio legitimni igrač.

 

Tony Wroten  ima par ozbiljnih NBA sezona iza sebe, u Fili imao 17 ppg.

Ovi to mogu da sanjaju.

 

NML je opcija za Oly samo zbog državljanstva, a igru će normalno voditi procesor Kol, Brendon Pol I Bili.

Eksplozivnost na nivou KLS, šut gori od Jaramaza.

 

Pa Goudelock recimo je imao jako tanko iskustvo u NBA pre dolaska u evropu. Cenim da ih je bilo još, ali razumem šta hočeš da kažeš.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Milijaš #10 said:

 

Evo ja ne mogu da se setim ko je iz G league ili NCAA direktno došao u EL i bio legitimni igrač.

 

Tony Wroten  ima par ozbiljnih NBA sezona iza sebe, u Fili imao 17 ppg.

Ovi to mogu da sanjaju.

 

NML je opcija za Oly samo zbog državljanstva, a igru će normalno voditi procesor Kol, Brendon Pol I Bili.

Eksplozivnost na nivou KLS, šut gori od Jaramaza.

 

Apsolutno saglasan!!!

Ovaj momak bi bio pojačanje za razliku od “Mitroglua” 😏

I ne treba omalovažavati bilo koji klub, samim tim ni Kalev, jer sam siguran da bi mali broj vas pravilno napisao naziv kluba iz koga je došao Bili Beron 🙄

Pravda za Tonija i Kalev!!! 🙌🏻😂😎

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja sam siguran da u klubu traze pleja koji je autoritet, koji ce automatski postati bitan za svlacionicu i slicno, zato i sumnjam da ce iko doci od ovih iz letnje lige. Za Pefija sam maksimalno, on ako nije ostao u Himkiju, sumnjam da ce mu iko ponuditi vise od onoga sto bi mi. 

 

Sto se Wrotena tice, on je imao 17ppg u vrv najgorem timu u istoriju NBA lige. Ok je igrac za Evropu, al nisam siguran da je ono sto nam treba. 

Edited by Markoss
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...