Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

14 minutes ago, Sector said:

Ovaj topik postaje konacno ono sto svi ocekujemo od legendarnog topika. Lozenje, glupiranja, stancanje stranica na kilo... 

 

Jebo ono sranje na pocetku kad padaju potpisi svaki dan. 

Hvatao nas kum na spavanju.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Pakito said:

Ne znam ako smeta adminima, ali, postovi mi se brisu. Ne znam koji je razlog. Ako je problem "insajderisanje"- recite.Nisam nikada to radio, iako sam veoma blizak klubu, ali nema potrebe da se brisu moji postovi. Hvala na razumevanju.

Jel moguće da se brišu postovi sa ove teme, ozbiljno pitam.

  • Like 1
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Pakito said:

Ne znam ako smeta adminima, ali, postovi mi se brisu. Ne znam koji je razlog. Ako je problem "insajderisanje"- recite.Nisam nikada to radio, iako sam veoma blizak klubu, ali nema potrebe da se brisu moji postovi. Hvala na razumevanju. 


koliko ti postova fali i da li možda još nešto fali osim tvoji postova?

E sabereš onda 2+2 i vidiš šta je i kako je uklonjeno ili da ti za svaki slučaj objasnim zašto je sve to pobrisano i tebi i drugom forumašu koji se ne buni  što mu je post obrisan.

edit:

@Kankkunen

Da rutinski, brisanje editovanje sve po PS-u :lol_2:

Jeste tema ovakva kakva je nikakva, al to ne znači da ne moramo da održimo minimum pristojne komunikacijie da nam se ne bi situacija prelivala po celom forumu.

Edited by Stondisha
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, taliesin said:

 

Jako su slabe sanse da u ovom trenutku Teodosic dobije 2.5 miliona po godini bilo gde u Evropi, kao sto su slabe i da od nas dobije milion. Rekao bih da je i jedno i drugo nemoguce ali ostavljam promil koji je sacinjen od ciste teorije.

 

edit: Uzgred, Moskva je jezivo skup grad za ljude koji zive na visokoj nozi. Mozda najskuplji na svetu.

 

Ako je Kostas Slukas dobio ponudu od 2.000.000€ po sezoni od PAO, onda stvarno nemam dilemu da će Teo dobiti više. Čak i ovakav "zarđali" Teo vredi više na tržištu od Slukasa (koji očigledno vredi >2.000.000)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Obi-Wan said:

 

Ako je Kostas Slukas dobio ponudu od 2.000.000€ po sezoni od PAO, onda stvarno nemam dilemu da će Teo dobiti više. Čak i ovakav "zarđali" Teo vredi više na tržištu od Slukasa (koji očigledno vredi >2.000.000)

 

Videcemo kad Teo na kraju potpise za nekoga koliki ce biti ugovor. Ponude koje je za sada imao se krecu u rasponu od 1.25 do 1.5 miliona po sezoni.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, taliesin said:

 

Videcemo kad Teo na kraju potpise za nekoga koliki ce biti ugovor. Ponude koje je za sada imao se krecu u rasponu od 1.25 do 1.5 miliona po sezoni.

 

Razum kaže CSKA, srce kaže Zvezda.  Zaista ne mogu Tea da zamislim u Makabiju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Obi-Wan said:

 

Razum kaže CSKA, srce kaže Zvezda.  Zaista ne mogu Tea da zamislim u Makabiju.

Pitanje je u ovom momentu da li CSKA uopste zeli Teodosica. Zadrzali su Heketa, a poslali su ponudu Dilejniju.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Obi-Wan said:

 

Razum kaže CSKA, srce kaže Zvezda.  Zaista ne mogu Tea da zamislim u Makabiju.

 

I meni se cini da je Milos glavom negde na relaciji Moskva - Beograd ali nemam nikakve informacije, samo nagadjam kako bih ja razmisljao da sam na njegovom mestu. On nije igrac koji je promenio previse klubova u karijeri, dugo se neckao i za NBA, izgleda da nema mindset globtrotera koji ide od kluba do kluba, gde najvise moze da zabode i da uzme maksimum dok mu traje karijera.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, taliesin said:

 

I meni se cini da je Milos glavom negde na relaciji Moskva - Beograd ali nemam nikakve informacije, samo nagadjam kako bih ja razmisljao da sam na njegovom mestu. On nije igrac koji je promenio previse klubova u karijeri, dugo se neckao i za NBA, izgleda da nema mindset globtrotera koji ide od kluba do kluba, gde najvise moze da zabode i da uzme maksimum dok mu traje karijera.

I ovo je moje razmisljanje. Da je trcao za parama sigurno bi neke ranije odluke drugacije donio. Zato mi je i cudno kad ljudi tvrde da je njegova odluka prevashodno vezana za pare. Meni djeluje da on ocekuje vise faktora da se poklopi pa da onda odluci. Zasto Moskva pored ocigledno manjeg pritiska javnosti ima prednost je i da ga dobro poznaju. Navikli su na njegov karakter i ne bi mogli da mu zamjere, za razliku od neke nove sredine.

 

I mi bi mu sigurno debelo gledali kroz prste u tom pogledu. Mislim, ako Tea placas milion ili dva, ti ga fakticki placas te pare da igra pola godine, a pola da zabusava. Na svoj nacin naravno.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, taliesin said:

 

I meni se cini da je Milos glavom negde na relaciji Moskva - Beograd

 

Ja bih dodao i Valjevo. 😃

 

Neka srećna okolonost za nas je što je za ozbiljne klubove (i trenere) on ipak tempirana bomba. Sklon povredama, ne baš sportskom životu i pregornom treniranju. I na sve to skup ko đavo.

Tako da po mom skromnom mišljenju on sada vaga između Moskve i Bg. Tamo je apsolutni bog, sve mu je namešteno i poznato od ranije. Oni su očistili roster i sad ima i za njega i para i minuta. Drugar Vatutin na kormilu takođe.

 

Kod nas je mnogo manja kinta, em na udaru javnosti bukvalno 24h. Ako se odluči za nas stvarno mu fali neka daska u glavi. Doduše time bi u stvari objasnio da umesto te standardne daske ima neku drugu viška, koja mu omogućava da bude to što jeste na terenu.

 

Jbm mi li ga. Marin i Teo u Zvezdi. Leta gospodnjeg 2019....🤩

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Zizu said:

Pitanje je u ovom momentu da li CSKA uopste zeli Teodosica. Zadrzali su Heketa, a poslali su ponudu Dilejniju.

 

Da, oni ocigledno rade rebuilding nakon sto je ova generacija osvojila Evroligu. Pametan potez.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ima smisla, Teo se probudio oko 12h, sabio duplu kafu & pola pakle, upravo stiže na vruću jagnjetinu u jedan poznati restoran, a tamo Gazda vadi svoj dobro poznati registrator i kreću pregovori...pola sata kasnije (tj. dok mi ovo čitamo) Gazdi je bukvalno neprijatno koliko je malo morao da ponudi (ostao mu i stan u Budvi i oba stana u Železniku), Šone Ilić dobija dozvolu da se priključi stolu i iznese plan za večerašnji izlazak, Teo potpisuje bez gledanja, Gazda zakazuje medijsku presicu s blagim osmehom...

Edited by Obi-Wan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Obi-Wan said:

ima smisla, Teo se probudio oko 12h, sabio duplu kafu & pola pakle, upravo stiže na vruću jagnjetinu u jedan poznati restoran, a tamo Gazda vadi svoj dobro poznati registrator i kreću pregovori...pola sata kasnije (tj. dok mi ovo čitamo) Gazdi je bukvalno neprijatno koliko je malo morao da ponudi (ostao mu i stan u Budvi i oba stana u Železniku), Šone Ilić dobija dozvolu da se priključi stolu i iznese plan za večerašnji izlazak, Teo potpisuje bez gledanja, Gazda zakazuje medijsku presicu s blagim osmehom...

..., a, za svaki slucaj, Jelisaveti se obecava uloga Komandanta eskadrile u novoj sezoni Vojne Akademije (sredice se to preko Vulina nekako)...

Edited by Kronostime
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Obi-Wan said:

ima smisla, Teo se probudio oko 12h, sabio duplu kafu & pola pakle, upravo stiže na vruću jagnjetinu u jedan poznati restoran, a tamo Gazda vadi svoj dobro poznati registrator i kreću pregovori...pola sata kasnije (tj. dok mi ovo čitamo) Gazdi je bukvalno neprijatno koliko je malo morao da ponudi (ostao mu i stan u Budvi i oba stana u Železniku), Šone Ilić dobija dozvolu da se priključi stolu i iznese plan za večerašnji izlazak, Teo potpisuje bez gledanja, Gazda zakazuje medijsku presicu s blagim osmehom...

 

Ponestalo cigara u medjuvremenu, srecom pojavio se Davidovac i ponovo izvukao stvar

  • Like 8
  • Thanks 1
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Stondisha said:

 

Ministar odbrane zvuči tako bljak i tako kapitalistički...  a komadant Vulin... to je već ozbiljna priča ima i odelo boje crno.

Ma mislio sam da Jelisaveta bude ministar-ka odbrane..😁

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...