Jump to content

KK Crvena Zvezda MTS -Prelazni rok 2019/2020


Gudura

Recommended Posts

Teu je Moskva bliska verovatno jer je tamo mogao neometano da šeta gradom i da živi normalno i da ga niko ne vuče za rukav svakih 50 metara. Sigurno mu je slično bilo i u LA. Beograd znači odricanje od svega toga, da li je spreman videćemo. 

 

Što se para tiče mislim da peakuje (hehehe seewhatididthere) na oko 1.5m po sezoni right now. Mi mu to dajemo na dve. Pošteno. 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

U igru umesto igrača sa brojem 4 Miloša Teodosića ulazi igrač sa brojem 3 Filip Čović

 

To da čujemo sa razglasa Pionira pa da se proglasi moratorijum na košarku jedno 5 godina :classic_biggrin:

  • Like 14
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NMX said:

U igru umesto igrača sa brojem 4 Miloša Teodosića ulazi igrač sa brojem 3 Filip Čović

 

To da čujemo sa razglasa Pionira pa da se proglasi moratorijum na košarku jedno 5 godina :classic_biggrin:

 

Direktna i radikalna interpretacija narodne izreke - s konja na magarca.:classic_biggrin:

  • Like 6
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, NMX said:

U igru umesto igrača sa brojem 4 Miloša Teodosića ulazi igrač sa brojem 3 Filip Čović

 

To da čujemo sa razglasa Pionira pa da se proglasi moratorijum na košarku jedno 5 godina :classic_biggrin:

Aman, bre, Pionir se renovira - potrajace to. :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

Ako uzmemo u obzir da smo Teu ponudili cifru zbog koje i dalje razmislja, jasno je da jos neki faktori odlucuju o njegovoj odluci. Verujem da manjak para nadoknadjuje jeftinijim zivotom u BG, a mozda pre cinjenica da je porodica u BG koja ga sigurno nagovara da prihvati ponudu Zvezde na zadovoljstvo sve tri strane.

Nema sumnje da je takodje bitan cinilac ko ima konkurentan roster. Ukoliko je zaista tacna informacija da je odbio zivot u Izraelu  jer pored para nemaju ili nece imati konkurentan tim, pitanje je dakle, ko ispunjava uslove?

CSKA ocigledno pravi novi tim, svestan da ce se tesko ponoviti ova godina, sto je i logicno, trazenje Milutinova samo potkrepljuju informacije koje dolaze iz MOskve. MIslim, da, ukoliko Moskva otpadne kao opcija ko je klub koji ispunjava sve njegove uslove? Mozda Olimpija MIlano sa Mesinom? Zaista ne vidim da se utrkuju za Milosem a i da je on rad da ide u Valensiju ili slicne klubove. 

Tako da je sasvim realno i moguce da zavrsi karijeru u Crvenoj Zvezdi.

Link to comment
Share on other sites

Ako nista drugo, Teov potpis bi bio sjajna prilika da se udje u novu fazu ludila koje je karakteristicno za ove topike u sezoni prelaznog roka. Ne mogu da docekam postove tipa: nije igrao dugo, ko zna u kakvom je stanju, kad bude trebalo da se uigrava s ekipom bice na SP, sta cemo mi kukavci s Teovom odbranom, nije on dosao zato sto nas voli, ko zna sta je sve dobio pored ugovora o cemu mi ne znamo nista, Vucic digao kredit kod MMF-a da bi Teo dosao u Zvezdu a nama vezane ruke i noge, taj je los za atmosferu, pricali su mi da kad je bio u Moskvi, bla, bla,,,. 

 

Ovo sada sa histerijom oko dolaska nece biti nista za taj bogougodni period koji nas ocekuje ako potpise.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, suptil said:

Histerija nastaje kada bord Evrolige izglasa da od naredne sezone roster broji 14 igraca pa skapiramo da pored Tea i filipa ima mesta za jos jednog dva pleja.

 

Link to comment
Share on other sites

A što je najludje Teo je stvarno idealan za naš tim. Gomila dobrih pnr igrača i dobrih šutera, koje neko treba da poveže.

 

Čika Laza i Djenka da ga menjaju u odbrani...

 

Valjda i to što zna Tomića od pre ima neke koristi...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...