Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

3 minutes ago, merosina said:

Timovi poput Apoela,Bate-a, Jang Boysa imaju veci koficijent od nas i samim tim ne mogu se svrstati u kategoriju ne povlascenih timova.

U odnosu na nas bili bi povlasceni da ne postoji cela Evropa i mnogo bolji timovi sa vecim koeficijentima od tih ekipa koje si nabrojao. Posto mi ulaskom u plejof fazu kvalifikacija pravimo brejk eliminacijom ekipe koja ima top 4 koeficijent koji joj garantuje povlascen polozaj u 4 rundi ukoliko dodje do nje onda smo mi povlasceni u odnosu na te koje si ti nabrojao.

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, merosina said:

Timovi poput Apoela,Bate-a, Jang Boysa imaju veci koficijent od nas i samim tim ne mogu se svrstati u kategoriju ne povlascenih timova.

Objašnjeno detaljno na prethodnim stranama, a odgovor je negde i u prvom pitanju tvog prethodnog posta...

Link to comment
Share on other sites

U zavisnosti od ambicija može da se tumaci žreb - ako smo hteli vrapca u ruci (LE) svakako je bio bolji protivnik BATE (ili APOEL) a ako hoćemo goluba na grani (LŠ) onda je ovo idealan žreb. Izmedju Ajaxa, DZ, Celtika i Kopenhagena najpre bih odabrao bas Kopenhagen za trece kolo. Ja sam malo stariji navijač pa u ovakvim situacijama uvek želim ovog goluba. 

Posto sam bas njih priželjkivao gledao sam ih protiv Arhusa u petak, dobra ekipa sa dva odlična krila koja su igrala na kontra stranama i ulazili uglavnom unutra. Prošle godine kada sam ih gledao par puta na SK igrali su na svojim prirodnim stranama. U špicu mi se svideo neki tamnoputi igrač, odličan je. Njih trojica bas odskacu kvalitetom, ostali manje više trka i disciplina ništa spec. 

Mrkelina izjava o budžetima je nikada jadnija i savršeno odslikava kakav nam je sportski sektor. A utisak ovog videa iz kluba dok su pratili žreb - Terza koji vadi telefon da vidi ko je i šta je Kopenhagen (1 od 6 timova koji stoji na putu izmedju kako on kaže “preduzeća koje on vodi” i silnih miliona evra) pa zatim uzurbano odlazi sa Pjanom ex fudbalerom danas gradjevinskim preduzimacem jer ima važna posla..... Jedino Milojević zna svoj posao i sipa kao iz rukava formaciju, ime trenera i stil igre, pametnom dosta da zaključi ko se bavim poslom za koji je plaćen a ko se bavi nekim drugim stvarima. 

Edited by Sinisa
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Sinisa said:

U zavisnosti od ambicija može da se tumaci žreb - ako smo hteli vrapca u ruci (LE) svakako je bio bolji protivnik BATE (ili APOEL) a ako hoćemo goluba na grani (LŠ) onda je ovo idealan žreb. Izmedju Ajaxa, DZ, Celtika i Kopenhagena najpre bih odabrao bas Kopenhagen za trece kolo. Ja sam malo stariji navijač pa u ovakvim situacijama uvek želim ovog goluba. 

Posto sam bas njih priželjkivao gledao sam ih protiv Arhusa u petak, dobra ekipa sa dva odlična krila koja su igrala na kontra stranama i ulazili uglavnom unutra. Prošle godine kada sam ih gledao par puta na SK igrali su na svojim prirodnim stranama. U špicu mi se svideo neki tamnoputi igrač, odličan je. Njih trojica bas odskacu kvalitetom, ostali manje više trka i disciplina ništa spec. 

Mrkelina izjava o budžetima je nikada jadnija i savršeno odslikava kakav nam je sportski sektor. A utisak ovog videa iz kluba dok su pratili žreb - Terza koji vadi telefon da vidi ko je i šta je Kopenhagen (1 od 6 timova koji stoji na putu izmedju kako on kaže “preduzeća koje on vodi” i silnih miliona evra) pa zatim uzurbano odlazi sa Pjanom ex fudbalerom danas gradjevinskim preduzimacem jer ima važna posla..... Jedino Milojević zna svoj posao i sipa kao iz rukava formaciju, ime trenera i stil igre, pametnom dosta da zaključi ko se bavim poslom za koji je plaćen a ko se bavi nekim drugim stvarima. 

 

Ovo nije baš sasvim najtačnije, pre svega kada je u pitanju vrabac. Mi ako ispadnemo od Kopenhagena u plej ofu za LE tesko ce nam doći teži rival od Bate-a ili Apoela. Ludogorets je izuzetak jer su oni tu zalutali. Ne vidim u tom plej ofu LE mnogo jačih ekipa od gore pomenuta 2 tima, tako da nam taj vrabac ne gine iako ispadnemo od Danaca.

Link to comment
Share on other sites

U principu dobra analiza protivnika, malo se tu sta moze dodati...samo mi se cini da je bas glorifikovao bocni tandem Kopenhagena, kao da prica o Riberiju i Robenu iz prime-a...nije to bas tako. Po mom misljenju kljucno kao i u svim nasim evropskim mececima proteklih sezona, je uspostaviti dominaciju na sredini terena, staviti Zeku pod maksimalan pritisak i pokusati organizaciju njihovog napada pomeriti u sto vecem procentu na odbrambenu liniju....Tvrde i organizovane ekipe poput Kopenhagena moras izbaciti iz zone komfora, iz tog njihovog sablona...treba nam ona energija i presing na domacem terenu iz meceva sa Spartom i Krasnodarom...100% je u pravu ovo za prekide, tu moramo biti iznimno oprezni...

Opet, ovo je sve pod pretpostavkom da prodjemo Helsinki, to je sad najvaznije...no prosto nisam odoleo da se nadovezem na ovu analizu.

Link to comment
Share on other sites

Imam utisak posle ovakvih hvalospeva za pojedine igrace Kopenhagena da igramo sa Borusijom Dortmund iz sezone 1993/94. Ocigledno je da nisu vicni da sacuvaju svoju mrezu na strani, 

Nas problem je sto jos uvek nismo videli Kanjasa i Degeneka u timu. Bas bih voleo na nevidjeno da Kanjas uhapsi koga treba na terenu u tom dvomecu. Ali dobro, prvo Helnsiki.

Edited by suptil
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Odlicno prosli, rival taman da ne dozvoli opustanje. Dobro je sto smo do kraja kvalifikacija izbegli najjace a i ide nam u prilog dvomec Ajaks-Paok. Po toj logici, Ajaks, Paok, Seltik, Dinamo smo izbegli do kraja...od ostalih u 4. kolu, eventualno, imamo solidne ekipe s tim da su Mladi momci najjaci.

Ne treba se zanositi i treba ici korak po korak, prvo Helsinki ali kad smo vec u kancelariji da napisemo koji red.

Puna Marakana je svakako najveca prednost.

Link to comment
Share on other sites

Samo par reči o Dancima. Jako opasna ekipa i one prognoze da su nam šanse 50-50 nisu realne. Nije nemoguće, ali igramo protiv čvrste, organizovane ekipe, koju je jako teško slomiti. Nije bitan budžet, bitno je iskustvo i oni su tu u velikoj prednosti. Nemaju koeficijenat koji imaju zato što su ga dobili na poklon. Nisu nam velike šanse, ali postoje.

Prvo Helsinki....

Edited by DonJuan
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, DonJuan said:

Samo par reči o Dancima. Jako opasna ekipa i one prognoze da su nam šanse 50-50 nisu realne. Nije nemoguće, ali igramo protiv čvrste, organizovane ekipe, koju je jako teško slomiti. Nije bitan budžet, bitno je iskustvo i oni su tu u velikoj prednosti. Nemaju koeficijenat koji imaju zato što su ga dobili na poklon. Nisu nam velike šanse, ali postoje.

Prvo Helsinki....

Stekli smo i mi iskustvo zadnje dve godine igranja u Evropi, ne vidim razlog da se ovoliko velica Kopenhagen...Jedino ako vam je alibi u slucaju neuspeha. Razumeo bih da smo dobili Ajax, onda ovakvi upisi bi bili na mestu. Sparta i Kasnodar su imali i bolji koeficijenat i bolje igrace od Danaca, pa smo prosli.

Edited by Ahmet Sabo
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...