Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

46 minutes ago, Nate said:

Na osnovu cene. Nemam neki veliki uzorak gledao sam ga u kvalifikacijama za el i par puta ove sezone. Uopste ne mislim da je prevara od igraca. Zna fudbal, jedino sto se sudara sa gavricem na poziciji. Cuo da se navijaci protive njegovom dolasku(?!) i da od njega najverovatnije nema nista. Verovatno nemaju tal.

 

Zato sto je igrac Novaka Nedica. Cilj trnsfera je da se izvuku pare, a posle forsiranja u Zvezdi da se naplati ogromna provizija.

 

Da nije igrac Novaka Nedica niko ne bi ni znao za njega da postoji, ovako placeni tekstovi, komentari botova itd.

 

Zato ja i pisem danima da cekam rekaciju Delija i da li ce da dozvole mesetarenje u klubu, tacnije oni su dozvolili odavno ali u poslednje vreme se nesto busaju.

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Константин said:

 

Да вала баш добро клон каже, а замисли да је још Садик у шпицу.:wink2:

E to bi bilo sexy... harali bi ovdasnjim livadama, a posle ga utopili za neku ozbiljnu kintu, 1.65 milki npr.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Manoly said:

E to bi bilo sexy... harali bi ovdasnjim livadama, a posle ga utopili za neku ozbiljnu kintu, 1.65 milki npr.

12 милки Манојло, 12, не  пратиш вијести...:ss:

 

Него управо погледах на прескоке данашњи меч. Убрзана игра са много трчања, паметног трчања оног без лопте.. Халфови нису напуцавали балоне пар пута сам видио кад се лопта лагано износи из задње линије. Осим голова било је и шанси што је битно. Мало је рећи колико би тек сада Марин ваљао (и то без избацивања клинаца) јер не би овјеравао сваку већ би лагано радио за друге а зна. Али стока је стока...

Међутим пријатељска утакмица је једно а за бодове нешто друго па да сачекамо прво Чуку да видимо како ће то надаље изгледати.

Ајмо сад шалтање на кошарку...

Link to comment
Share on other sites

Ja se samo nadam da necemo opet uci sa 3 klasicna spica u polusezonu i to da su sva trojica takvi da iziskuju minute. Bilo bi dobro da Pavkova unovcimo, ali generalno je njemu vrednost opala poprilicno. Morali smo da ga prodamo posle onog hajpa, objektivno se znalo da nije za prvog spica. Mada i Tomane mi je meh za sad, al bih ga sacekao.

 

Degenek ipak ostaje. Videcemo sutra epilog sa Birmancevicem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 2/4/2020 at 8:34 PM, Hej Pavkov said:

Sanogo ce pokidati, bice jedan od klucnih, bolje da se dobro zaleci nego da ga trosimo sad, titula je na dohvat ruke.

 

Meni je veliki problem ako se dovede kombinacija Novaka Nedica i Terzica Veljko Birmancevic. Umesto kod ga igra?

A od krila imamo samo Gavrica, Garsiju, Bena, Simica, VLP, Vukanovica, Stanojeva itd.

 

Delije, ima li vas?

 

A šta su te "Delije" ? Vlasnici kluba? Predsednik, direktor, sportski direktor? Zbog čega bi se oni (navijači) pitali za bilo šta u klubu??!!

 

Obična g#vna i kriminalci, simbol i jedan od uzroka propadanja kluba poslednjih 20ak godina!! ( u službi vladara i DBa)

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, vepar said:

Da li se planira neko iole ozbiljno pojacanje?

 

Ovaj tim trenutno cak i da posmatram optimisticno moze najdalje da prodje jedno kolo kvalifikacija... bas beda od ekipe

 

Kada počinju kvalifikacije? Sredinom februara ili kasnije?

Link to comment
Share on other sites

Znaci, opet nikog nismo uspeli da uvaljamo

 

Nista, najbolje reset... napisao bih da treba izgurati klince i dovesti mozda 2-3 pojacanja na leto ali svi znamo da ce se klinci odmah prodati i da ce pojacanja biti u rangu Zandera

 

 

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, laki perkos said:

Birma bi stvarno bila koja preliva čašu

Zasto?

Decko kaze da je od malih nogu "zvezdas" + voli Baju Malog Knindzu. Uklapa se prilicno u taj zvezdasrbija zonfa :kece:
(nisam ga dovoljno gledao da bih doneo zakljucak o njegovim igrackim kvalitetima,a i nakrcani smo na krilnim pozicijama)

 

Spoiler

veljko-birmancevic(13).jpg

 

Edited by Crni Bombarder
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Da li je prelazni rok završen?

- To morate da pitate gospodu Terzića i Mrkelu. Ja sam OK sa ovim što imamo, a ako mi daju neki 'poklončić', ja ću ga naravno prihvatiti. Imamo otvorenu komunikaciju i o svemu pričamo.

 

 

За сада ћу рећи само да је Деки Станковић наиван...

 

Иначе слушао сам некад од старих људи "говори увијек истину и не мораш да размишљаш шта ћеш рећи следећи пут". Терза и Мита дајући изјаве за бројне медије толико лажу, да не знају више шта су коме слагали. Нагон повраћања када их читаш, небитно да ли причају о плановима, прелазном року, стратегији са младима или о играчима који (ни)су задовољили у Звезди.

А лажна Скупштина клуба је посебна прича која ћутањем савршено аминује сав овај криминал са десетинама играча и овим цифретинама који се дају за исте од којих многи неће видјети терен Маракане.

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Константин said:

За сада ћу рећи само да је Деки Станковић наиван...

 

AJDE da ne koristimo kovanicu Naivan, nego NEODGOVORAN. 

Ljudi u srbiji imaju veliki problem da razdvoje ove dve stvari,  ne može neko ko ima 40+ godina xy provedenih u inostranstvu, dece svega čega, i na kraju najbitnije Ozbiljnog Imena i Prezimena i kod kuće i u inostranstvu da izjavi

 

Quote

a ako mi daju neki 'poklončić', ja ću ga naravno prihvatiti

 

i da ga nazivamo naivnim, jer on nije tinejdžer onaj što je CZV onomad napustio, on je u čovek u ozbiljnim godinama koji se neodgovorno ponaša prema autoritetu i statusu koji je svojim beskompromisnim stavom na terenu dugo godina gradio i na kraju sagradio.

 

Dejan Stankovič u svetu fudbala je ozbiljno ime i kad vidim ovako ozbiljna imena da pružaju paravan ozbiljnim kriminalnim njuškama za ozbiljan kriminal, a ne treba im u životu  to ni grama...  baš bi svašta nešto ružno sad pisao, al to je to.

znači NEODGOVORAN.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Stoned Laki21 said:

 

AJDE da ne koristimo kovanicu Naivan, nego NEODGOVORAN. 

Ljudi u srbiji imaju veliki problem da razdvoje ove dve stvari,  ne može neko ko ima 40+ godina xy provedenih u inostranstvu, dece svega čega, i na kraju najbitnije Ozbiljnog Imena i Prezimena i kod kuće i u inostranstvu da izjavi

 

 

i da ga nazivamo naivnim, jer on nije tinejdžer onaj što je CZV onomad napustio, on je u čovek u ozbiljnim godinama koji se neodgovorno ponaša prema autoritetu i statusu koji je svojim beskompromisnim stavom na terenu dugo godina gradio i na kraju sagradio.

 

Dejan Stankovič u svetu fudbala je ozbiljno ime i kad vidim ovako ozbiljna imena da pružaju paravan ozbiljnim kriminalnim njuškama za ozbiljan kriminal, a ne treba im u životu  to ni grama...  baš bi svašta nešto ružno sad pisao, al to je to.

znači NEODGOVORAN.

 

Рекао сам за сада, можда је и неодговоран (али рано је рећи за некога ко није управа). Али превише ти идеализујеш фудбалере, мало си ти изгледа више оптерећен политиком.

Edited by Константин
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...