Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

9 minutes ago, pepe sancez said:

@The Walking Dravot

Jesi li ti isrpva branio Miloja ili sam to pomijesao sa podrskom Radonji?

 

Ja sam isprva bio Milojev veliki navijac, dok god je licio na Radonju.

Miran, pristojan, konstantno napreduje i usavrsava se.

Ali onda se pretvorio u poslusnika, kome igraju menadzerski igraci, bez ideje i zara, unistio igrace i tim, ubio fudbal, mesecima se vajkao kako mu nije to to vise u vezi sa Zvezdom, kako nema one strasti sa pocetka, a onda ipak nevoljno ostao, mogu i da pretpostavim zasto.

Mnogo je, kume, i jedno od svega ovoga, a kamoli sve.

Edited by The Walking Dravot
  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Crni Bombarder said:

Onako kako je opisano na PDF.
O tome svakako necemo na ovoj temi.

Niko ne brani i nece braniti da se pise o manifetlucima uprav(a)e. Svi znamo gde zivimo i u kakav je Zvezda pretvoren klub. Ovo je sada samo moj stav - koliko god velika bila,Zvezda nazalost deli sudbinu celog drustva. To ne znaci da mi to ovde aminujemo,ali ne mozemo temu da pretrpavamo (samo) takvim upisima.
 

 

Ја ћу још једном образложити и нећу више, настави ли се даље са рестрикцијама и концепту који помало личи на на неке друге форуме, последњи пост ће бити довиђења.

Назив Сисоје је плод еволуције. Немам ништа лично против човјека нити сам на почетку било шта лоше говорио, просто сам пратио дешавања и писао како сам видио ствари. Било је афирмативно о физичкој спреми, чињеници да је правио резултат и са неким полуиграчима као Срнић и Милић,  а био сам одушевљен против Краснодара када је руком показивао да се иде напријед, реко'  добро је можда постаје свјестан да није ни у Чуки ни у Паниониосу. Послије је показивао да то није баш тако, понављао се у приступу недостојном једне Звезде а онда се видјело и мешетарње са његове стране јер је трансфер Чаушића био сумњив први дан. Малоприје читам паралеле између Радоњића и фудбалског мага. Међутим оно што је различито у старту је приступ око појачања. И Радоња је добијао јак ростер али њему је Боби званично био MVP ЕL, а Маркус званично најбољи асистент ЕL, Јовић и Цирбес до савршенства радили PnR итд... Овај склања играче пројектоване баш за ЛШ (каква год да је лоповска управа одрадили су посао за Европу као никада) и не само то, него форсира своје пулене који читаву сезону очекивано ништа не показаше. На клинце није трошио нешто вријеме тако да је са свим поменутим марифетлуцима управе додао и свој лични допринос да дуг изгледа нестваран с обзиром на 2 узастопне евро сезоне.

Ако има шта нејасно можете ме бановати одмах и трајно, никакав проблем...

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

@Markoss Izvini, nisam previse aktivan...Mihajlo Baic je sin jednog poznatog ''biznismena'' iz Beograda, nije prosao u Cuku ali jeste kod nas. Decko nije los, deluje tromo i nezgrapno ali ima osecaj za gol. Uglavnom, to nista ne cudi, mi imamo planski nekoliko klinaca ciji roditelji imaju kes i placaju da im deca igraju u CZ, cime se skola finansira, cudi me da to vecina ovde ne zna?

Link to comment
Share on other sites

Transfer Čaušića sumnjiv. Standardan sezonu u Primeri, prije tog standardan u Turskoj, poslije tog u Rusiji. Ex mladi reprezentativac, učesnik EP za U-21, domaći igrač sa pedigreom i ne jedan od onih povratnika koji se nije mogao uhljebiti negdje. Nije opravdao očekivanja, šta bi sad, ali to nije dovoljno, mora se začiniti sa Sisoje se ugradio inače nije to to.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, prolup said:

Transfer Čaušića sumnjiv. Standardan sezonu u Primeri, prije tog standardan u Turskoj, poslije tog u Rusiji. Ex mladi reprezentativac, učesnik EP za U-21, domaći igrač sa pedigreom i ne jedan od onih povratnika koji se nije mogao uhljebiti negdje. Nije opravdao očekivanja, šta bi sad, ali to nije dovoljno, mora se začiniti sa Sisoje se ugradio inače nije to to.

 

Ма да, милион евра обештећење + масна плата то смо редовно трошили. Попиј нешто против пролупавања.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, prolup said:

Transfer Čaušića sumnjiv. Standardan sezonu u Primeri, prije tog standardan u Turskoj, poslije tog u Rusiji. Ex mladi reprezentativac, učesnik EP za U-21, domaći igrač sa pedigreom i ne jedan od onih povratnika koji se nije mogao uhljebiti negdje. Nije opravdao očekivanja, šta bi sad, ali to nije dovoljno, mora se začiniti sa Sisoje se ugradio inače nije to to.

Causica je Robi prokuzio odmah kao i Zuloa i Srnice. Ne umeju da igraju fudbal. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Just now, tsva said:

Causica je Robi prokuzio odmah kao i Zuloa i Srnice. Ne umeju da igraju fudbal. 

 

Kod Robija je Mikić bio kapiten, veliki fudbalski znalac, a Mijailović kojeg je isforsirao max tužio klub i otišao za 0 eura, pa ga kasnije Robi opet ganjao da ga dovede u Tursku. Smrdi na neku pikslu žestoko baš.

4 minutes ago, Константин said:

 

Ма да, милион евра обештећење + масна плата то смо редовно трошили. Попиј нешто против пролупавања.

Redovno smo ulazili u LE, prezimljavali u Evropi i ulazili u LŠ. Trebao je Onjila da dovede, onda bi se mogli baš raspištoljiti o svadbama, silikonima i Jaguarima.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, NROX said:

@Markoss Izvini, nisam previse aktivan...Mihajlo Baic je sin jednog poznatog ''biznismena'' iz Beograda, nije prosao u Cuku ali jeste kod nas. Decko nije los, deluje tromo i nezgrapno ali ima osecaj za gol. Uglavnom, to nista ne cudi, mi imamo planski nekoliko klinaca ciji roditelji imaju kes i placaju da im deca igraju u CZ, cime se skola finansira, cudi me da to vecina ovde ne zna?

 

Nisam znao konkretno za Baica to. Ja sam ga gledao par puta i ok je delovao. Jeste malo nezgrapan, ali ima solidnu tehniku na tu visinu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, prolup said:

Transfer Čaušića sumnjiv. Standardan sezonu u Primeri, prije tog standardan u Turskoj, poslije tog u Rusiji. Ex mladi reprezentativac, učesnik EP za U-21, domaći igrač sa pedigreom i ne jedan od onih povratnika koji se nije mogao uhljebiti negdje. Nije opravdao očekivanja, šta bi sad, ali to nije dovoljno, mora se začiniti sa Sisoje se ugradio inače nije to to.

 

Domaći igrač sa pedigreom ispadača iz Primere i standarnog prvotimca giganta Arsenala iz Tule i turskih ekipa iz sredine tabele, a kao doveden da drži sredinu terena bivšeg evropskog šampiona u LŠ.  How yes no.

 

Ljudi moraju da shvate da je Zvezda mnogo veći klub od Osasuna, Eshišehirspora, Manisaspora, Tula i da u razmatranje mogu doći samo igrači koji su u inostranim okvirima i jačim ligama PRAVILI RAZLIKU.

 

Malo je domaćih igrača koji zadovoljavaju kriterijume igranja u Zvezdi sa ambicijom redovnog učešća u LE ili LŠ.

 

Radoja, Katai, Medojević, Mladenović, Đuričić, Krstičić i to bi otrpilike bilo to. Od igrača iz više kategorije Kolarov i Ivanović kao veterani povratnici. 

 

Eventualno da vidimo šta će biti za šest meseci sa Danijelom Aleksićem, Ilićima i Urošem Radakovićem, kao potencijalnim povratnicima. Ostalo, šlus.

 

P.S. Čisto da spomenem i par bivših Grobara i ubacim žišku u raspravu: 1. Lazar Marković, 2. Nemanja Mihajlović.

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Pa ti možeš da maštaš o tom i lijepo izgleda kad se napiše kako smo mi veći klub od mnogo njih, ali dok god je na terenu stanje ovakvo

Quote

NEMANjA Radoja razdužio je opremu Selte iz Viga i kao slobodan igrač parafirao je za Betis iz Sevilje. Samo za potpis inkasirao je tri miliona evra, a četvorogodišnji ugovor na "Benito Viljamarinu" iznosi šest miliona evra neto.

nas se tu puno ne pita.

A ino karijera Medojevića, Radakovića i sličnih je baš za primjer, nimalo slična Čaušićevoj.

Edited by prolup
Link to comment
Share on other sites

Naravno da treba o svemu da se govori, pa i Masi, Dzajinoj naslednici, silikonima... Sve je do deo necega sto  se zove lopovlukom, necega sto ulazi u "gde su pare". Ako se to zabrani onda nema svrhe pominjati Causa velicanstvenog i ostale. Sve ce to onda da bude "nije se uklopio, privatni problemi ga sputali..."

Mafijaskim ponasanjem se kockamo, igramo na vrlo tankoj zici. Ne udjemo li u tu Evropu bice tezak sunovrat i opsta bezanija. A imali smo prilike da sve postavimo na zdrave osnove. 

Jbg, dali smo kurjaku da cuva ovce pa se cudimo sto nestaje jedna po jedna.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, prolup said:

Pa ti možeš da maštaš o tom i lijepo izgleda kad se napiše kako smo mi veći klub od mnogo njih, ali dok god je na terenu stanje ovakvo

nas se tu puno ne pita.

A ino karijera Medojevića, Radakovića i sličnih je baš za primjer, nimalo slična Čaušićevoj.

 

Ja ne maštam, ja iznosim činjenično stanje. A ono je da smo po rejtingu ispred timova iz Segunde i sredine turske lige i prihodujemo godišnje desetine miliona evra neto. Da se ne krade koliko se krade i da se ne dovode piksle od igrača i gradi budućnost oko njih, mi bismo se još više udaljili od istih, a igrači poput Radoje i sličnih ne bi bili nedostižni.

 

A što se tiče Medojevića, on je lično moj pik, jer smatram da je odličan igrač, koji bi se brzo uklopio.

 

Radaković je neuporedivo talentovaniji igrač od Čaušića, nema uopšte smisla polemisati na tu temu. 

Link to comment
Share on other sites

Jel se sprdate sa Radojom? Mislim da ljudi nisu svesni kako je on igrao jedno vreme u Primeri, koji su ga klubovi trazili i koje je pare odbio od Selte iz inata, jer su oni odbili jedan veci spanski klub. Mislim da je realnije bilo razmisljanje da dovedemo Baneta i Kolarova u paketu nego Radoju. Pa i ovu dvojicu grobara pride, Markovica i Mihajlovica.

 

Naravno da Radoja ne bi bio realan sve i da nema piksli, kradje i svih ostalih stvari. Decko ima 26 godina, maltene je mogao da bira klub u Spaniji. Sve i da smo imali te pare da mu ponudimo, naravno da se ne bi vratio u Srbiju. 

 

Apropo Radakovica, ne znam koja je korelacija njega i Causica? Nit su ista pozicija, nit su isti tip igraca, a Radakovic je daleko od nekog ko bi trebao da bude reper za talenat. Nazalost, na primeru Veljka Simica (kolko god sam ja navijao za tog decka proslog leta), mislim da se pokazalo da je najbolje i za nas i za te igrace koji su nas "nepopularno" napustili- da se jednostavno zaobilazimo. 

 

Aleksic bi mogao biti zanimljiv, al popunjeni smo bas na toj poziciji. Sto se Medojevica tice, odbio nas je 2 puta i to na daleko nekulturniji nacin od onog kako nas je Ivanic odbijao, mislim da ga u klubu vise nece razmatrati. 

 

Prica se o Ignjovskom. Fali nam igrac na poziciji Bakule, nema sta. Jos jedan veznjak koji napred nista ne zna. 

 

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

Svakim danom se ovo klupko odmotava sve vise i vise, i samo nam pristizu nove informacije gde su sve pare isle u proteklih godinu/dve. Svakom novom informacijom u meni sve veca doza gadjenja i odbojnosti od svega vezanog za nas klub... 

BTW: Srecan novi topik, skupih snage tek danas da nesto napisem.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Mogu da vam dam i koliko sat u evrima kosta u CZ, nego da se ne sokirate.

 

Iskreno sam se nadao da ce ona bljuvotina od Zvezda Kidsa da nesane sa YT, ali kad sam cuo da ona Anastasija radi za 35 000 dinara onda mi bi i zao.

 

Klub nam je na tankom ledu, ako ne udjemo u LE, bice rasprodaje, a kad ode Duh koji ledi s vlasti bice opet usavrsavanja u Arizoni, ali bice usavrasavanja i za Pantovica, Draganceta sudiju i ostale knjigovodje.

Edited by Milijaš #10
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...