Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Jedini preživeli Gardista je uspeo da zasere za trojicu, kako e pa to ni on sam nume da objasni. Inače prije propuštanja lopte kod gola "Bajko style" odigrao je glavom tešku loptu i vratio je u sredinu, na nogu protivniku umesto da je izbaci na stranu kao što se to i radi.

 

Inače Glavonja lično je insistirao na njegovom ostanku, čak je i dao poseban intervju u kojem ističe njegove kvalitete. On je insistirao na produženju ugovora Gardistima i na kraju će mu isti doći glave.

 

Opet igre bez, a apsurd svih apsurda je činjenica da jedini fizički spreman bek nije registrovan za LS. Kako tek komentarisati ovo sa Benom, ja sam ga prvi kritikvao ali on nije zasluzio ovakav tretman.

 

Majku vam lopovsku, marš svi iz uprave partijsko smeće.

Link to comment
Share on other sites

A Terza rece da je ponuda za Bena visestruko veca od 500k koje ima ovde i da je nepravedno ne pustiti ga da se obezbedi, kada igrac vec zeli. Sada cemo placati tih 500k za igraca koji ne igra Evropu i derbi, koji je nezadovoljan jer su hteli da ga uvale kao kilo mesa. Igraju se sa deckovom karijerom, ne daju mu da igra LS, a prosle god nas je uveo u istu.

Koje neznalice i lopovi.

Link to comment
Share on other sites

Klub je naravno čista patologija. Osinje gnezdo parazita. Dve-tri kratke rečenice:

 

1. U fudbalu je ogroman novac.

2. Paraziti su privučeni novcem i haosom u organizaciji, praktično je otvoren put za lov u mutnom.

3. Zašto se prodaje igrač za neke bedne pare, kada se ušlo u Ligu šampiona, pitaju se neki i sa pravom ističu, u sportskom smislu, umobolne primere prodaje Degeneka i Bena.

4. Odgovor je prost, menadžerske provizije.

Bez transfera nema ni provizije i raznorazni "menadžeri" (koji su sve samo ne ozbiljni poslovni ljudi), ostaju uskraćeni za svoje stotine hiljada evra, a verovatno i milione, ako nema transfera.

 

Veze to sa sportskim motivima nema, klub je najobičnija kučka "menadžera" koji bez trunke obzira razvaljuju i najjače timove i ostavljaju ekipu i trenera bez najboljih i najvažnijih igrača, samo da bi zadovoljili svoje ogoljene pljačkaške motive.

Edited by Znanje imanje
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, DonJuan said:

Uhhh...nisam siguran, voleo bih da delim tvoj optimizam, ali mi na žalost ne deluje tako.

 

Nije Real u formi, teško da će da se izbori.

😂😂😂

Btw, nije za ovaj deo foruma ali postoji li mogućnost da developeri nekako integrišu smajlije sa mobilnog da se vide i na desktopu i obratno?

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Cromodora said:

Ne postoji način da se dodatno licencira igrač za LS? 

 

As of the round of 16, a club may register a maximum of three new eligible players for the remaining matches in the current competition. Such registration must be completed by 3 February 2020 (24.00CET) at the latest. This deadline cannot be extended.

 

Dakle, tek za osminu finala novi igrači.

Postoji jedan izuzetak za ovo pravilo, a to je u slučaju da golman ne može da nastupi (povreda/bolest...).

U tom slučaju novi golman može da bude registrovan u bilo kom trenutku u toku sezone.

Link to comment
Share on other sites

Crvena Zvezda 2017-2018 Liga Evrope kvalifikacije

16 datih golova 8 primljenih

 

Spartu Prag

Dali 2 kući + 1 u gostim 

Borjan – Stojković, Savić, Le Talek, Rodić – Donald, Jovičić – Milić (Gobeljić), Kanga, Rikardinjo (Radonjić) – Boaći (Pešić)

Krasnodar
Dali 2 gola u gostima + 2 kući

Borjan - Stojković, Babić (Pešić), Savić, Anđeković (Gobeljić) - Donald, Le Talek - Srnić, Kanga, Radonjić (od 66. Milić) - Boaći

.......

 

Ova ekipa igra da primi sto manje golova a centar terena prelaze samo kad najbolji asistent ekipe (Borjan) ispuca loptu!
Borjan, Rodić (Žander) Degenek, Milunović, Gobeljić, Jovančić (Vulić), Kanjas, Marin, Van la Para, Garsija (Vukanović), Pavkov (Boaći)

 

Koja ekipa je igrala lepši i efikasniji fudbal?

Koja ekipa je skuplja?
 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, red_white said:

Pa to sa menadzerskim provizijama nije nista novo. Jedan Zlatan Ibrahimovic je promjenio gomilu vrhunskih klubova a sve zbog svog menadzera Mina Rajole koji se opario na svakom tom transferu. Menadzeri su zlo fudbala.

 

Ajde brate molim te...  bar ako ništa igrali smo svi menadžera i pored tih menadžerskih provizija postoji nešto što se zove provizija igraču ili ti pare za potpis + ugovor  to prvo a ako treba da ti prevedem ni to mi nije teško: svaku proviziju koju je Mina uzeo, Zlatan je uzeo x5


Drugo, kakav je zmaj od igrača Zlatan Ibrahimović, toliki je sa druge strane Darko Miličič u glavu. E sad što Darka nisu hteli da trpe, a Zlatana trpeli  to ti ne znam reći, al da je budala budala je.


Treće, pre pojave menadžera u fudbalu, naši igrači, a verujem i drugi su ispaljivani na svako ćošku od strane klubova... pa su menadžeri tu neka vrsta zaštitnika interesa igrača, garant da će klub ispoštovati obaveze...  i na kraju ti kao fudbaler shodno svom nekom mišljenju s jedne i kvalitetu s druge biraš zastupnika. Niko ga tebi ne nameće, a na kraju krajeva ne mora menadžer da te zastupa, možeš ti to i sam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Jonnhy Clash said:

😂😂😂

Btw, nije za ovaj deo foruma ali postoji li mogućnost da developeri nekako integrišu smajlije sa mobilnog da se vide i na desktopu i obratno?

 

Što onda pitaš ovde? Znaš gde i kome da se obratiš a sada da se vratimo na FKCZ. Hvala na razumevanju.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Dropkick Murphys said:

Darjanu su još masni prsti pa ne sme da napiše neku vest u vezi Bena. Gde da se zamera, posle može da dobije samo perecu bez jogurta. 

 

Apsolutno je neverovatno kakve novinare imamo, za 10 ćevapa i jogurt će da napišu šta god treba... Ljudski talog

 

Inače, grozni ste. Ja kao grobar sam očekivao više od CZV. I koliko god da sam prijatno iznenađen načinom na koji mi igramo fudbal, toliko sam neprijatno iznenađen na šta vi ličite

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...