Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Mislim da uprava nema plan da proda i Pavkova i Boacija vec jednog od njih dvojice. Prvo su pokusali prodati Pavkova jer je on imao vecu trzisnu vrijednost ali nije se dogovorio sa Kinezima. Boaci nije ppaniran za prodaju jer se ocekuje da se vrati nanstari nivo. Ovakav kakav je ipak tesko moze otici u neki ozbiljan klub. 


Mislim da bi ovi nasi odmah prodali Boacija kada bi neko bio spreman da ga plati. Verujem da je svima jasno da je on vrlo verovatno bivsi igraci i da ce tesko povratiti nivo forme iz prethodnog mandata. Pavkov sa svim manama ima mnogo jaci uticaj na igru, iako je nominalno dosta tanji igrac.
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Vredni mrav said:

Borjan, Stojković, Milunović, Degenek, Rodić, Jovančić, Ivanić, Marin, Ben, Vukanović, Boaći.

 

Postava i za bunker i za napad. Iz svega viđenog Miloje će teško podeliti ovu ulogu Ivaniću, pa se nadam da će on ipak početi sa klupe, koja nam je inače bolno tanka u ovom trenutku.

Ivanic je bas kao nacrtan za zadnjeg veznog, retko stamen momak.

Ne shvatam koja je ideja sa ovim Kanjasom.

Igrac koji je dao samo jedan gol u zivotu, a ni defanziva mu nije jaca strana. Sem toga ima 33 godine, nije instant kvalitet a nije ni zalog za buducnost, a plata pola milke. Tih dm bar imas na svakom cosku da pazaris, cak i po linglongu.

Bas wtf potpis.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, ZiS said:

Pokazao je pomocni ofsajd u toj situaciji...bem li ga...onaj oprosteni drugi zuti Zeki je mnogo ociglednija greska koja je direktno uticala na rezultat...

 

8 minutes ago, Laki21 said:

Ne svirati kurcu, bio je već pokazan prekid, čovek je zaustavio loptu da ode van terena i to je sve. Kakvi žuti, kakvi bakrači.

Nisam znao da je pomocni pokazao ofsajd, ne vidi se na ovom snimku. Mislio sam da mu je samo visoka lopta. Bez obzira, zna se ko prekida igru. Glavni sudija a ne igrac ili pomocni sudija.

Edited by Cavani
Link to comment
Share on other sites

Daleko od toga da bilo ko objektivan moze biti zadovoljan igrama ekipe tokom proleca, pisalo se dovoljno o tome koliko je sve lose delovalo.

Ipak, za ovaj nivo fudbala uz faktor da ekipa tokom leta mora dostizati odgovarajucu formu, te takticko-tehnicki parirati protivniku kakav je npr Kopenhagen, mislim da je Milojevic apsolutno iznad bilo kog drugog trenera, koji bi potencijalno bio tu umesto njega.

Mozemo traziti zamerke defanzivnog pristupa na pocetku 2.pol, ali cinjenicno stanje je da protivnik nije uspeo "da igra fudbal" i pored ostavljenog prostora za to.

Milojeviceve ekipe izrazito dobro igraju te plejof meceve protiv nominalno boljih rivala, to je jasno, koliko god mozemo da se ne slazemo sa resenjima i vidimo "da je moglo bolje".

 

Nas je od pozitivnog rezultata u utorak delila pravedna sudijska percepcija, desilo se potpuno obrnuto i osteceni smo zestoko, sto nas na kraju moze i kosttai prolaska.

Ne znam kako ce Milojevic spremati ekipu za gostovanje, nismo briljirali ni po nasim livadama kada smo gostovali, s tim da sam siguran da ni Danci nece delovati bledo kao u Bgd, tamo je njihova publika, izaci ce da ne brane rezultatuz cvrstinu pozadi koju definitivno poseduju.

Mora Miloje i da rizikuje, sigurno nece pohrliti od 1.minuta, ali gol mora da se da, a to znaci i vise prostora njima i pritisak na nasu odbranu.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Cavani said:

Ivanic je bas kao nacrtan za zadnjeg veznog, retko stamen momak.

Ne shvatam koja je ideja sa ovim Kanjasom.

Igrac koji je dao samo jedan gol u zivotu, a ni defanziva mu nije jaca strana. Sem toga ima 33 godine, nije instant kvalitet a nije ni zalog za buducnost, a plata pola milke. Tih dm bar imas na svakom cosku da pazaris, cak i po linglongu.

Bas wtf potpis.

 

Nista nije wtf kad su za pojacanja zaduzeni Terza i Mrkela. 

 

Zato imamo 50 igraca u timu, a nemamo krsteno krilo. 

 

Slazem se za Kanjasa, mozda je i dobar igrac ali nista sto nismo mogli da nadjemo u pingpong ligi. 

 

Ne znam da li je sarkazam za Ivanica, ne moze decko na zadnjeg veznog ali kao centralni bi se mozda snasao... iako bi to bio znatno ofanzivniji tim na papiru. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Arsen za prijatelje :-) 

 

 

Elem malo je jajarski ocekivati LS sa pojacanjima sa Krita ili sa igracima za koje je i bliza rodbina zaboravila cime se bave. Mi u prvih 11 realno gledano imamo 

3-4 igraca da kazemo da mogu da iznesu teret igranja tog takmicenja ovo ostalo svaka cast al za vise od ove domace lopov lige nije. 

Da prodjemo svake godine da tako sto sudija ne vidi metar loptu u golu (a tad je bilo hvala a sada je crko majci lopove) ili da mozemo da se vratimo posle 2 0 bez prethodnog suta u gol to nece da moze.

 

Kvalitetne igrace dovedes pa napadas takmicenje, a sa ovim polufabrikantima kojih imamo u timu to moze neko vreme da ide sve posle toga je mucno natezanje. Prvi krivac je Terzic naravno, koji proda perspektivnog levog beka pa dovede prevaru koji je aj da kazem mozda i ok igrac za domacu upotrebu, u LS ne moze da se sastavi. 

Kopenhagen dovede igraca za 5 miliona i uvede ga da igra mi svako pojacanje prvo teramo na dijetu jer ima visak kilograma a posle se obavezno povredi. 

 

Mnogo jajarimo a hocemo vrhunske rezultate... 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Tamburinjo ajde molim te ne pisi svasta. Borjan, Kanjas Degenek, Milunovic su dobre opcije, Ben, Marin i Boaci takodje. Problem je sto Gajic koji je dobar nije jos u formi. Dakle 8/11  U eri takmicarskog fudbala mozes slobodno da zaboravis nakantavanje protivnika. Igra se takticki ruzan fudbal, takmicarski na rezultat. Plus je Milojevic cedo te fudbalske doktrine. Lose opcije u timu su Zander, Stojkovic, veci deo klupe. Rodic nema snage za 90 minuta. Tako je to kad se pola godine ne trenira kako treba. Nama je problem ofanzivni ucinak bekova. Nemamo tu sirinu. Da je imamo cesce bi lopta isla kombinatorno iza ledja odbrane a tu bi Boa dolazio do izrazaja. Zvezda u predsezoni mora u jednom kolu da se sretne sa ekipom koja je jaca od nje, a taj paket sadrzi u sebi i neujednacen sudijski kriterijum,. Tek kada sve to preguras u paketu mozes da igras LS. Da li smo sposobni da to odradimo ove godine? Gledajuci sastav od prosle sasvim sigurno jesmo. U revansu ocekujem za 40 posto bolji Kopenhagen, ali takodje ocekujem da u delu utakmice imamo rezultat koji omogucuje prolaz. Ocekujem najbolje izdanje u ovoj predsezoni Zvezde uprvo u Kopenhagenu. Veliki nedostatak jeste neigranje Gajica, veliki nedostastak je krilna pozicija. Ovo ostalo bice utegnuto. 

Edited by suptil
Link to comment
Share on other sites

Al si nategao tih 8 od 11. A cak i da je tako to je dovoljno za LE za LS nije. Treba ti 11 od 11. Moderan fudbal je surov, a i ja sam pravo da ti kazem, znas kako me zabole za Stojkovica Savica i ostale vedete sto su ginuli protiv Liverpula... jel mozes ponovis igre ove godine, ako mozes super ako ne izvoli u Surdulicu, nema tu mnogo emocija ni sa jedne strane njih su odavne zamenile nule na cekovima. Tako isto i sa pojacanjima dovedes Marina i tri dobre opcije, proverene, mora da se ulozi u tim i igraca a para se imalo nije da nije, a ne da nakrcavas na kilo poluigrace i da od njih ocekujes pik karijere bas u Zvezdi, u fazonu doveo sam ih 30 ima proigra makar jedan. Dovodimo anonimuse jebote brazilac od 30 leta kome je vrh karijere Kipar, kao nije los trudi se, u napadu je ok u odbrani skripi... ma daj bre ne dovodis ga za nase livade to nek igra neki klinac i ovako je pola namesetnih meceva dovedi zverku ulozi pare, pa nama bas taj Kopenhagen treba da predstavlja uzor, a mi izmisljamo toplu vodu., kao proigrace Rodic nije jos na 100% i cek da se oporavi ovaj Tondela Montela. 

 

Borjan Degenek Marin su za prvu postavu ekipe koja prolazi kvalifikacije i igra takmicarski grupnu fazu. 3 od 11. 

Ben Milunovic Boaci Ivanic su da udju sa klupe ili kad se neko povredi.  Surovo al tako je. Kanjas, Rodic, Stojkovic, Zander, Gobeljic, Jovancic, Simic, Vukanovic nisu igraci za projektovane domete ove sezone. Hvala lepo dobri ste momci al ne mozete da siporucite ono sto Zvezdi treba. 

 

 

31 minutes ago, suptil said:

Zvezda u predsezoni mora u jednom kolu da se sretne sa ekipom koja je jaca od nje

 

Na papiru da, ali je i Terza odlucio da tako bude i na terenu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Prvo, slazemo se oko prvog pasusa. Sto se tice drugog, slazemo se oko Simica, Vukanovica koji su na klupi i koji nemaju nikakve minute. Takodje slazemo se oko Stojkovica koji je u svecanoj lozi van protokola. Sto se tice Kanjasa i Rodica, Kanjas je bolji igrac od Bakule, Rodic nije spreman 90 minuta tako da ne znam sto si vecinu igraca navodio uopste kad oni ne vide prvi tim u evro utakmicama. Kazi mi koliko to igraca ima Kopenhagen za LS? Mi imamo 8/11 za kvalifikacije koliko ima Kopenhagen. 

Sve ekipe koje igraju kvalifikacije iz srednje i zapadne evrope imaju vece budzete od nas, samim tim mogu da placaju nesto sto Zvezda mozda moze ako se nategne i to jednog do dva igraca a ne vise od toga. U prvoj utakmici protiv Kopenhagena zvezda je i na papiru igrala od iskusnijeg od sebe ali na terenu i nije bilo tako.

 Sto se tice revansa ajde malo da pokusam da dignem atmosferu (mozda i nasmejem nekog) ocekujem odlicnu nasu igru, spektakularni prolaz u gostima, i festu na nivou koncerta Majkla Dzeksona u Kopenhagenu iz 1997. godine 😄

Na kraju krajeva sve mislim da ako se plasiramou LE da ce navijaci bojkotovati FK zbog toga. Takodje apsolutno sam siguran da cemo se pojacati za evropu do kraja prelaznog roka. 

Ne treba biti na kraj srca. Zander jeste rupetina i novi kiks MIlojeivca u skautingu. 

Jel se to stvarno Nedic uclanio u FK?

 

Edited by suptil
Link to comment
Share on other sites

Nama bi ekipa izgledala drastično drugačije, samo da smo:

1. Na vreme oterali/klupirali Fujadina, Žuloa, Čaušoglua i Simaoa

2. Zadržali Degeneka i Krstičića

3. Dali pravu šansu Terziću i Joveljiću

 

Sad bi imali:

1. Uigran štoperski tandem Degenek-Milunović/Babić

2. Vođu veznog reda i uigran manevar

3. Alternativu za Rodića

4. Fizički i psihički spremnog napadača koji bi povećao konkurenciju u napadu

5. Ne bi imali beskorisnog desnog beka manje, a sad imamo 3 beka, a u stvari nemamo niti jednog

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, suptil said:

Prvo, slazemo se oko prvog pasusa. Sto se tice drugog, slazemo se oko Simica, Vukanovica koji su na klupi i koji nemaju nikakve minute. Takodje slazemo se oko Stojkovica koji je u svecanoj lozi van protokola. Sto se tice Kanjasa i Rodica, Kanjas je bolji igrac od Bakule, Rodic nije spreman 90 minuta tako da ne znam sto si vecinu igraca navodio uopste kad oni ne vide prvi tim u evro utakmicama. Kazi mi koliko to igraca ima Kopenhagen za LS? Mi imamo 8/11 za kvalifikacije koliko ima Kopenhagen. 

Sve ekipe koje igraju kvalifikacije iz srednje i zapadne evrope imaju vece budzete od nas, samim tim mogu da placaju nesto sto Zvezda mozda moze ako se nategne i to jednog do dva igraca a ne vise od toga. U prvoj utakmici protiv Kopenhagena zvezda je i na papiru igrala od iskusnijeg od sebe ali na terenu i nije bilo tako.

 Sto se tice revansa ajde malo da pokusam da dignem atmosferu (mozda i nasmejem nekog) ocekujem odlicnu nasu igru, spektakularni prolaz u gostima, i festu na nivou koncerta Majkla Dzeksona u Kopenhagenu iz 1997. godine 😄

Na kraju krajeva sve mislim da ako se plasiramou LE da ce navijaci bojkotovati FK zbog toga. Takodje apsolutno sam siguran da cemo se pojacati za evropu do kraja prelaznog roka. 

Ne treba biti na kraj srca. Zander jeste rupetina i novi kiks MIlojeivca u skautingu. 

Jel se to stvarno Nedic uclanio u FK?

 

Jeste, sada moze slobododno Terza da kaci selfije, ipak vodi clana FK CZ na putovanje o trosku kluba, a ne bivseg clana FKP i sadasnjeg clana KKP.

Sutra ocekujemo i Tegeltiju, Pantica, Kimija i ostale navijace komsija da isto tako postanu clanovi jer je u toku akcija 20.000 clanova i sezonaca. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Milijaš #10 said:

http://redstarbelgrade.rs/generalni-sekretar-vlade-srbije-se-uclanio-u-klub/

 

OVO NIJE MOJA ZVEZDA I ZATO CE ME STADION VIDETI SAMO KAD PRODJEM PORED NJEGA IAKO GODINAMA NE PROPUSTAM UTAKMICE!

Zvezda je drzavna dok je ne kupi neki sultan ili Abramovic. Ne znam cemu zgrazavanje kad smo ocigledno i mi i komsije drzavna prcija, protocni bojler za pranje love. Do sad bi trebalo da smo se navikli. Nisam upucen ko je gospodin, cisto sumnjam da je veca bagra od postojece u i oko kluba.

Inace Milojevic je stvarno ocajan kao skaut, kao i nikakav u radu sa mladim igracima.

Ali je zato najbolji takticar i takmicar kojeg sam gledao na zvezdinoj klupi.

 

Edited by Cavani
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...