Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Just now, mister-no said:

Aj stručnjak pokenjaj se još jednom po momku koji nas je probudio u Salcburgu, srušio budućeg prvaka i doneo najveću pobedu u zadnjih 25 godina. Nije dugo niko evo par sati. Ne znam samo kakvi ste to mazohisti pa gledate taj antifudbal sve vreme.
Eto niko od nas ne bi voleo da imamo nekog Drogbu.
Bolji i viši pođoše boljijema i višijema a nas ovakve jedva i Pavkov dopade.

Написао сам по чему се покењам, сигурно не по Павкову јер није он ни мало крив за игру коју играмо, бркаш појмове...

Link to comment
Share on other sites

Написао сам по чему се покењам, сигурно не по Павкову јер није он ни мало крив за игру коју играмо, бркаш појмове...
Da, nisi. Isto tako nisu kenjali po Žigari, da je košarkaš, pa im je odgovorio na terenu.
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, mister-no said:


Bolji i viši pođoše boljijema i višijema a nas ovakve jedva i Pavkov dopade.

 

Kanjose moj ta recenica u orginalu ko stvorena za uvod u ekspoze Zvezdana Terzica pri preuzimanju FK :classic_biggrin: 

Edited by Tamburinjo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Duh koji lebdi said:

 

Mi smo prosek bez Marina i Bena, oni bi bili prosek cak i da imaju njih dvojicu u timu.

 

Hoces da kazes da smo jaci od njih i bez Marina (Ben je totalno van forme i on je nebitan)?

 

Oni su izgledali tako kako su izgledali jer su igrali bez dva vazna igraca (jedan povredjen, Falk Jensen, drugi, Skov, prodat), a pojacanje nema dovoljno minuta u timu da bi opravdao novac koji su ulozili u njega.

 

Umesto da se busamo kako ce da se ponovi Salzburg (sto znaci da cemo opet imati mnogo srece), daj da odigramo nesto u gostima i daj da gledamo da zapusavamo mnogobrojne rupe koje nam je uprava napravila svojim domacinskim poslovanjem.

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, mister-no said:
38 minutes ago, Константин said:
Написао сам по чему се покењам, сигурно не по Павкову јер није он ни мало крив за игру коју играмо, бркаш појмове...

Da, nisi. Isto tako nisu kenjali po Žigari, da je košarkaš, pa im je odgovorio na terenu.

Ziga jedan od mojih omiljenih igraca ali je cinjenica da smo citavu igru bazirali na njemu i da je cesto bilo negledljivo. Nije kriv Ziga kao sto nije i Pavkov mada je to Konstantin napisao za one koji ptocitaju pre default pljuvanja.

Link to comment
Share on other sites

Ziga jedan od mojih omiljenih igraca ali je cinjenica da smo citavu igru bazirali na njemu i da je cesto bilo negledljivo. Nije kriv Ziga kao sto nije i Pavkov mada je to Konstantin napisao za one koji ptocitaju pre default pljuvanja.

Recimo meni je Zvezda sa Žigarom i Pantelićem bila najgledljivija uz ovu sada, od one utakmice sa Barselonom. Ovako na prvu loptu, a to negde prate i rezultati. Na trećem mestu mi je ona sa Drulicem.

 

 Ne znam šta je cilj, Penjarol iz šezdesetih, Barsina tika taka.. Mi da imamo i špica kao Drogbu, i Marina, i bekove koji igraju uz celu liniju i dobro centriraju, i defanzivnog veznog koji kreira i šutira, i krpi sve pozadi, i vihorna krila pa išla bi ta lopta meko samo tako, i bili bi verovatno u vrhu Evrope. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Niko da pomene majstora Kangu? Igra sjajno od pocetka ove sezone, veceras ponovo projektil sa nekih 25metara.. Uz to imao i asistenciju, kao i Plavsic.

Ako Kanga nastavi ovako ceka ga vise nego dobra sezona do sada ima 4gola i 2asistencije..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, tsva said:

Ziga jedan od mojih omiljenih igraca ali je cinjenica da smo citavu igru bazirali na njemu i da je cesto bilo negledljivo. Nije kriv Ziga kao sto nije i Pavkov mada je to Konstantin napisao za one koji ptocitaju pre default pljuvanja.

 

Nisam dovoljno sugo na forumu ali ovo malo citajuci rekao bih da ti se zvezdina igra poslednji put svidjala za vreme pizona. Zigiceva zvezda je po svim parametrima pa i po umetnickom dojmu jedna od tri najbolje generacije posle barija. Posto ovu sad ne priznajes znaci uz dekijecu jedna od dve. Kapiram da ljudi nisu zadovoljni ali ovoliki defetizam. Sad ne valjaju ni zigara i pantela. E do kurca.

 

S druge strane ljudi su s pravom ogorceninza dve godine potrosili smo na pojacanja koliko zadnjih deset. Ove godine bukvalno nijedno nismo pogodili. Sa ovim partizanovim asanom bi se prosetali do lige sampioba ali ne mi dovodimo brazilce sa kipra i iz moldavije, zadnje vezne od stotinu ljeta. Ivanica koji ako je trebao doci u zvezdu trebalo je da dodje kad je otisao kanga a ne sad kad imamo marina itd. Itd.

Imamo sanse protiv kopenhagena jer su i o i kriv kurac. Disciplina bez talenta, ali su nam sanse mnogo manje nego pre prvog meca

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Igor028 said:

Niko da pomene majstora Kangu? Igra sjajno od pocetka ove sezone, veceras ponovo projektil sa nekih 25metara.. Uz to imao i asistenciju, kao i Plavsic.

Ako Kanga nastavi ovako ceka ga vise nego dobra sezona do sada ima 4gola i 2asistencije..

Kanga otprilike igra svaku drugu sezonu. On je jedan od primera da igrača nekad moraš da "sačekaš" koliko god to u datom trenutku bilo bolno.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, suptil said:

ajde sta kukas ko neki petko cim partizan ubode pojacanje. Ugazice nas ali juce.

 

Nije meni problem Partizan nego Terza i Miloje. 

 

Prosle godine smo imali duplo jaci tim i nismo ih dobili, ove sezone smo jos slabiji, a oni jaci...  prosta logika. Za obe dve godine smo imali priliku da u svakom aspektu budemo bar klasu iznad ali jebiga... Terza i Miloje rade za sebe. 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, red_white said:

eLjudima me smeta Nebojsa Covic i to kao gazda KK a smeta im sto je neki Nedic postao jedan od 22 000 clanova FK i sto je putovao sa ekipom 😂

 

Došlo vreme da ja branim Nebojšu Čovića :ajme:

 

Da li ti imaš uopšte predstavu o tome šta je NČ uradio za KK a šta je ovaj nesrećnik uradio za, recimo, FKP? Kako uopšte porediš to? Lika koji od uspeha u životu ima to što je među prvima pušio Vođin kurac i lika koji ima iza sebe sportske rezultate koji se ne mogu osporiti?

 

Bukvalno bih pre svario da nam je ludi Žex došao za portparola (šta više, to bi me i obradovalo :classic_biggrin:) nego ovaj sns nesrećnik iz petog ešalona. Lik koji postavi kuma u FK, pa pokuša da ga smeni, pa pokuša da napravi puč, pa sa Bjekom i ćaletom pravi frakcije po klubu. Kvalitetan kadar, nema šta. 

 

btw...urbana legenda od pre par godina dovodi NN u jedan klub na Senjaku gde je malo više popio, malo cimao neku devojku (pritom, cima sve što liči na žensko)...ispostavilo se da je to devojka od nekog od ultra boys/brigate/belgrade boys batica, pa je krenulo prevaspitavanje na licu mesta. Kaže legenda da je solidne batine popio :kece:

 

Najveći šljam koji smo mogli da uzmemo smo uzeli. Vesićev povratak me ne bi ovoliko izbacio iz takta.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Igor028 said:

Niko da pomene majstora Kangu? Igra sjajno od pocetka ove sezone, veceras ponovo projektil sa nekih 25metara.. Uz to imao i asistenciju, kao i Plavsic.

Ako Kanga nastavi ovako ceka ga vise nego dobra sezona do sada ima 4gola i 2asistencije..

Namece se za poziciju povratnik iz inostranstva.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, mister-no said:
8 hours ago, Константин said:
Написао сам по чему се покењам, сигурно не по Павкову јер није он ни мало крив за игру коју играмо, бркаш појмове...

Da, nisi. Isto tako nisu kenjali po Žigari, da je košarkaš, pa im je odgovorio na terenu.

 

Шта је са тобом? Напишеш "Да, ниси" (за Павкова) а онда помињеш Жигару у том контексту!? Научи да комуницираш и да реплицираш на ствари које си прво прочитао. Ваљда си толико у стању.

Био сам врло јасан на критику концепта тих дугих лопти на шпица а тсва је објаснио најкраће могуће:

 

7 hours ago, tsva said:

Cilj je ne preskakati igru. 

 

п.с. узгред Жига и Пантелић су заједно играли у 4-4-2 па је то и формацијски имало више смисла као и када је у репрезентацији спуштао Кежману.

 

Уз прескакање игре ништа мање лоше није ни препуштање лопте скромном противнику на сред Маракане док ми чекамо на својој половини, а транзиција нам го qрац.

Зато сам и рекао можда је чак и боље што смо примили да у Данској одиграмо фудбал.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, NMX said:

 

Došlo vreme da ja branim Nebojšu Čovića :ajme:

 

Da li ti imaš uopšte predstavu o tome šta je NČ uradio za KK a šta je ovaj nesrećnik uradio za, recimo, FKP? Kako uopšte porediš to? Lika koji od uspeha u životu ima to što je među prvima pušio Vođin kurac i lika koji ima iza sebe sportske rezultate koji se ne mogu osporiti?

 

Bukvalno bih pre svario da nam je ludi Žex došao za portparola (šta više, to bi me i obradovalo :classic_biggrin:) nego ovaj sns nesrećnik iz petog ešalona. Lik koji postavi kuma u FK, pa pokuša da ga smeni, pa pokuša da napravi puč, pa sa Bjekom i ćaletom pravi frakcije po klubu. Kvalitetan kadar, nema šta. 

 

btw...urbana legenda od pre par godina dovodi NN u jedan klub na Senjaku gde je malo više popio, malo cimao neku devojku (pritom, cima sve što liči na žensko)...ispostavilo se da je to devojka od nekog od ultra boys/brigate/belgrade boys batica, pa je krenulo prevaspitavanje na licu mesta. Kaže legenda da je solidne batine popio :kece:

 

Najveći šljam koji smo mogli da uzmemo smo uzeli. Vesićev povratak me ne bi ovoliko izbacio iz takta.

Ovaj će vrlo brzo da dobije neku funkciju u klubu. Nije on naprasno zavoleo Zvezdu nego ga neko planira na čelno mesto. Sever je znao da "digne glas" protiv Piksija i Deja pa da vidimo šta će sad da urade, mada ni one tuče od utorka nisu slučajne.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mi sa ovom ekipom pokušavamo da redefinišemo postulate modernog fudbala. Iako je očigledno da eipe koje igraju brz i direktan fudbal uspevaju, mi na to odgovaramo sporim tempom, drvljenjem lopte i ispucavanjima na napadača. Nema šta, postali smo trendseteri! U vreme kad se od krila prave bekovi kako bi gira bila što tečnija i konkretnija, i kad bekovi Liverpula na kontu zbirno imaju 30-ak asistencija, mi na bekovskim pozicijama ima trutove koji su kršten centaršut upute svake prestupne godine, a uz sve to su spori i fizički nespremni.

 

I tek će se videti kolika je prevara Žander, dečko ima određene kvalitete, ali nije za levog beka zato što je defanzivni krater. Videlo se to odmah, pa protiv Javora je ispao 3-4 puta na običnu dugu loptu. Pozicioniranje i anticipacija su za njega strani pojmovi, a u duelima na zemlji je tragičan.

Link to comment
Share on other sites

Sudeći po najavljenom sastavu za danas, trebali su i ovo kolo da odlože... Jer kako će u utorak umorni i izmučeni preteškom utakmicom sa mladošću u Danskoj da zablistaju: Popović, Pankov, Babić, Žander, Gajić, Petrović, Vulić, Simić, Tomane, Ben, Jevtović....🤔? Dobra stvar je što će se uigrati.... Samo je pitanje za šta se ova i ovakva postava uigrava 🤔...

Edited by Azazelkg
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Tamburinjo said:

 

Jel sad na moje pitanje kako znas da nisu slucajne ide tvoj odgovor zna se sve u ovom gradu ko gleda vidi ko slusa zna i cuje?

 

Sto ne napises nesto ako znas? 

"ima puno lipih stvari ali ih ne smem reć"

 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Azazelkg said:

Sudeći po najavljenom sastavu za danas, trebali su i ovo kolo da odlože... Jer kako će u utorak umorni i izmučeni preteškom utakmicom sa mladošću u Danskoj da zablistaju: Popović, Pankov, Savić, Žander, Gajić, Petrović, Vulić, Simić, Tomane, Ben, Jevtović....🤔? Dobra stvar je što će se uigrati.... Samo je pitanje za šta se ova i ovakva postava uigrava 🤔...

Savić neće igrati sigurno.

Link to comment
Share on other sites

Quote

- Младост је одлична екипа, тим који је у врху српског фудбала што је и показала прошле године. Без обзира на одлазак тренера Ненада Миловановића, којем бих честитао и пожелео успех у раду са младом репрезентацијом, сигуран сам да ће његов заменик Горан Станић успети да спроведе њихову филозофију. Променили су доста играча, очкујем њихов карактеристичан стил фудбала, агресиван. Екипа су која увек добро одигра на Маракани. Морамо бити обазриви, стрпљиви и фокусирани само на ову утакмицу. Сваки следећи дуел нам је најважнији и надам се да ћемо у петак наставити да бележимо добре резултате уз подршку звездаша са трибина - изјавио је шеф стручног штаба.

 

Јебали те више и Нешко и заменик и њихова филозофија.

Изведи (по)најбољи састав, утежи ово и правац Данска по побједу!

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, goldberg said:

daj da odigramo nesto u gostima i daj da gledamo da zapusavamo mnogobrojne rupe koje nam je uprava napravila svojim domacinskim poslovanjem.

 

Sve sto si ti napisao stoji, nego su ove izjave tipa "ciji je tata jaci" bas livadarske. Ako ne umes da ispostujes protivnika, cuti i igraj jbt. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...