Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

32 minutes ago, suptil said:

@LiskaManjina Taktika nije uspela zato sto spic nije jace pretiskao zadnju liniju. Ovo je nebulozna kostatacija na vise nivoa. Uvek je taj Beograd palamudio istancan ukus publike sa zapada i iz vip loza. Evo ja sam Boacija hvalio proiv Helnikija. Onaj gol sinoc je morao da pogodi. Zbog toga mogu da budem kivan na njega, Kakav je presing na zadnju liniju vrsio Pavkov kad je posle dva minuta trazio izmenu? Dvostruki arsini bato. 

To je tako kad se navija pa svima je krivo sto nije ostalo 1:0. Mozda Boaci nije onaj stari Boaci mozda su ga kineski milioni promenili. Ali jbg-a onda ne razumem upravu koja vraca stare igrace. Umesto pravilo ko jednom ode nema vracanja u klub. Ponavljam jedina Milojeviceva greska je Zander. Da smo imali lepo pokrivenu levu stranu ne bi ovi izjednacili nikad. Ovaj njihov Ovijedo je takodje bio los. 

Problem je sto je taktika bazirana na Pavkovu, a stil igre kad je usao Boaci nije promenjen. Ja sam mislio kad sam video Boacija da ulazi da cemo sad igrati po zemlji jos jace. Medjutim , spic mora da ceka Borjanovu durku u krugu na centru igralista pa da otprema lopte po strani kada dobije duel... Kako da ne.

Pre svega moram da konstatujem da uopšte nisi pročitao moj post. Ja uopšte nisam napisao da naš presing nije uspeo zbog lošeg kretanja Boaćija, već da je -

39 minutes ago, Liska Manjina said:

Glavni razlog za uspeh njihovog presinga u drugom poluvremenu je nesposobnost usranog Boaćija da zadrži i odloži loptu, a u retkim situacijama kada je to i uspevao sve je usrao očajnom kontrolom lopte i očajnim dodavanjima.

Da li sad shvataš o čemu se radi?

 

@tsva

Pavkov je u više navrata zadržao loptu pod pritiskom protivničkih defanzivaca i dobio je fin broj vazdušnih duela, a uz sve to iznudio je 4-5 slobodnjaka u opasnoj zoni, tako da preteruješ sa kritikikama. Slažem se da on usporava napadački flow naše ekipe i da je tehnički operisan od fudbala, ali ono što mi igramo nikako nije moderan i tehnički dopadljiv fudbal.

Edited by Liska Manjina
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Liske prijatelju, Boaci nema karakteristike Pavkova, ne znam sta si ocekivao. Ja sam ocekivao da se promeni malo stil igre i da za loptu na centru skace Jovancic ili neko drugi a ne Boaci. Neko ko moze da dobije skok duel. Uopste ko moze u Zvezdi da dobije skok duel osim Pavkova? Retko ko... Nismo igrali drugo dovoljno posveceno na polovini Kopenhagena, plan igre bio je drugojaciji, da li bi Tomane dobio duel igru na durku Borjana. Jebiga smeta sve to bode oci, ali u taktickom mecu gde protivnik nije sutnuo u okvir gola do jedanesterca nemam sta da zamerim bilo kome. Mozemo nacelno da zameramo za stil igre u drugom ali unapred znamo da ako imamo povoljan rezultat Miloje zatvara to igrom kakvu smo igrali u drugom. Boaci je morao da postigne drugi gol i da resi dvomec kad je imao sansu. Preslikano je Paok dao gol sinoc iz iste akcije Ajaksu.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, The Walking Dravot said:

 

Samo sto nema ko da ih da, posto su svi zauzeti obaranjem letecih tanjira iznad i oko sesnesterca.

Jedino Marin da poradi jos na brzini, pa da moze sam sebi da asistira.

Dvomec bi sinoc bio rijesen da su postovana osnovna pravila igre.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Penal cist kao suza, pogledajte samo desnu nogu Bena, pokosena samo tako, da ima Vara ovo bi bio penal 10000%.
 
htAb155.gif

Ovo nije penal. Prvo je igrac startovao na loptu, pa je onda pokosio ovog naseg. Sudjenje jeste bilo na nasu stetu (pogotovo oprastanje crvenog kartona), ali ruku na srce ovo je bila ispravna odluka.
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, The Walking Dravot said:

 

Kao sto su, na primer, ne prodaj jedinog pravog rezervnog levog beka i ne dovodi 5 napadaca istih karakteristika (slabo daju golove)?

Jeste,, utakmicu je odlucila prodaja Terzica. Fokusiraj se malo na temu.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dingospo90 said:


Ovo nije penal. Prvo je igrac startovao na loptu, pa je onda pokosio ovog naseg. Sudjenje jeste bilo na nasu stetu (pogotovo oprastanje crvenog kartona), ali ruku na srce ovo je bila ispravna odluka.

 

Zbog ove otvorene kopacke minimum indirekt.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dingospo90 said:


Ovo nije penal. Prvo je igrac startovao na loptu, pa je onda pokosio ovog naseg. Sudjenje jeste bilo na nasu stetu (pogotovo oprastanje crvenog kartona), ali ruku na srce ovo je bila ispravna odluka.

Gdje pada lopta?

U pitanju je produzeni start koji sprecava Bena da i pored bloka nastavi akciju. Ovo je klasican penal i drugi zuti za Zeku. Jeste da su zemljaci ali mnogo je dva puta...

Edited by Valensija
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Utakmicu je odlučila prodaja Piksija onomad ☺️.... Šta god neki igrač sa uradi, koliko god golova da da uvek će se pojedini iz sve snage truditi da sve to obesmisli i nipodaštavaju ne bi li ispali u pravu.... Dakle, opljunuti i kad treba i kad ne treba jer je to već prešlo u naviku...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

E jbg ozbiljan udarac je ova povreda Pavkova.
Nista neka oporave jebanog Tomanea ili neka Krstovic bude taj rezervni spic. Doduse valjda i Vukanovic moze da igra Spica.

Tomane nije registrovan za Kopenhagen.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Valensija said:

Gdje pada lopta?

U pitanju je produzeni start koji sprecava Bena da i pored bloka nastavi akciju. Ovo je klasican penal i drugi zuti za Zeku. Jeste da su zemljaci ali mnogo je dva puta...

 

Gde pada lopta nema nikakve veze. Ovo što ti pričaš bi imalo smisla da je on prvo izblokirao udarac, pa onda u odvojenom potezu sapleo Bena kako ovaj nebi došao prvi do odbite lopte. Ali je sve odrađeno jednim potezom i zato ovo nije faul

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Evo gledam drugo poluvreme na Areni ponovo, Boaci bas fino 70. minut igre. Steta sto nisam zapisivao po situacijama pa da okacim ovde. Dobio je jedan duel na sredini,  jednom sacuvao loptu, jednom na nasoj polovini oduzeo i dodao u prostor...

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, The Walking Dravot said:

 

Eto ga, scenario Milic se ponavlja.

Nema veze sto smo imali godinu dana i ogromnih para da u takvu situaciju ne dodjemo.

Ali za to je potreban trener koji veruje u sebe i uprava koja veruje u klub.

Pa jeste trebali smo da planiramo da ce 2 spica da se povrede, a treci da igra kao kineska verzija originala. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...