Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

1 minute ago, red_white said:

Velika steta sto ne mozemo racunati na Tomanea za revans. Za ovih 5 minuta pokaza vise od Boacija ove sezone. Kao sto sam i govorio timski igrac koji se cesto izvlaci i kombinuje sa saigracima. Uz zo izuzetno jak u duelu, ne pada na svaki kontakt. Bice odlicno pojacanje uveren sam.

Upravo razmišljam o tome.. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, red_white said:

Velika steta sto ne mozemo racunati na Tomanea za revans. Za ovih 5 minuta pokaza vise od Boacija ove sezone. Kao sto sam i govorio timski igrac koji se cesto izvlaci i kombinuje sa saigracima. Uz zo izuzetno jak u duelu, ne pada na svaki kontakt. Bice odlicno pojacanje uveren sam.

Dao je tri gola?

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, red_white said:

Pokazao je da je sposoban primiti loptu zadrzati je i krenuti licem prema golu uci u duel i pri tome ne oasti na prvi kontakt. Sve ono sto Boaci ove sezone bar do sada nije u stanju. Svaki duel lik padne i vristi kao da ga je udario tenk.

Ma da bre, naravno. Ajde na stranu što su totalno različiti tipovi igrača, i što Boaći nije igrač koji treba da se vraća na 30 metara od gola da bi primio loptu, nego igrač koji treba da dobija loptu u prostor, i na stranu to što je Boaći davao ipak neke golove od početka sezone, ali stručno oko vele stručnjaka sa foruma u liku Red_White je uočio za pet minuta ono što je za sve ostale nevidljivo.

Je l' si primetio gde Tomane prima loptu?  Pa šta koji kurac imamo vezne igrače, ako će špic da se vraća toliko od gola da primi loptu i  da proigrava krila? Pa nešto je totalno zajebano u koncpetu naše igre. Tomane ima niže težište i sigurno je da će se bolje snalaziti od Boaćija u takvim situacijama, ali praviti parelele...ma nemoj molm te.

 

Ovo je danas bio školski primer razlike između fudbalera (Marin) i igrača koji to želi, ali ne može da bude (Ivanić), Dok se ovaj prvi ceo meč otvara i traži loptu, drugog nema nigde, i onda jebeni centralni bek mora da izigrava plejmejkera. Ali Boaći je problem....Katastrofa....

Link to comment
Share on other sites

Безлична изјава тренера на крају меча баш као и игра вечерас. Адекватна посјета.

Нити се уигравамо нити се има нешто ново видјети. Не знам да постоји озбиљна екипа која игра са једним шпицем да мање ради за истог. Статични, неуиграни, не знају шта са лоптом, у 16 пар играча у вр' главе. Страшно на шта личимо.

Остаје само нада да ћемо због резултата у БГ и важности меча одиграти мушки фудбал и добити утакмицу сезоне...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Константин said:

Безлична изјава тренера на крају меча баш као и игра вечерас. Адекватна посјета.

Нити се уигравамо нити се има нешто ново видјети. Не знам да постоји озбиљна екипа која игра са једним шпицем да мање ради за истог. Статични, неуиграни, не знају шта са лоптом, у 16 пар играча у вр' главе. Страшно на шта личимо.

Остаје само нада да ћемо због резултата у БГ и важности меча одиграти мушки фудбал и добити утакмицу сезоне...

Suština.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Ckojo said:

Koje bre vezne igrače.. 🙄

Meni je totalno nerealno  da Pankov izlazi na 70 metara od gola i da mu se niko ne otvara, sem Boaćija kome je verovatno dokurčilo da stoji kao budala na ivici 16 metara. 

Ja da sam na mestu Milojevića, kaznio bih sve koji su danas igrali. Neverovatan nedostatak bilo kakve ideje i želje da se nešto uradi, ok možda bih Pankova poštedeo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, DonJuan said:

Meni je totalno nerealno  da Pankov izlazi na 70 metara od gola i da mu se niko ne otvara, sem Boaćija kome je verovatno dokurčilo da stoji kao budala na ivici 16 metara. 

Ja da sam na mestu Milojevića, kaznio bih sve koji su danas igrali. Neverovatan nedostatak bilo kakve ideje i želje da se nešto uradi, ok možda bih Pankova poštedeo.

Tačno.. 

Link to comment
Share on other sites

Solidno prvo poluvreme, drugo opet pad i otaljavanje..

Volim ove šarene sastave da vidim nove igrače zato sam i otišao na stadion. Pankov i Vulic su ok odigrali, Njegoš mi se ne sviđa. Izgleda kao fudbaler ali alibi igra, alibi pasovi, ne zna ili ne želi da povuče ka napred.. Ne znam zašto se preskače Veljko sa ovakvim igračima. Simić naravno najgori, sa dve leve, Jevtović malo bolji od njega, dao je i gol.. Stelt Ivanić uz rame Simiću. Gajić se trudio, nedostatak utakmica ima traga na njemu. Žander mi nije za beka, mislim može protiv ovakvih. Boa se borio, ali kad su mu pakeri Mirko nejaki i Sima dve leve, mrka kapa.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mažeika je mnogo iskusniji arbitar od Portugalca. Litvanac je tri puta bio učesnik mečeva elitnog takmičenja, prošle godine je delio pravdu na utakmici između Borusije iz Dortmunda i Briža.

Bio je aktivan i u Ligi Evrope. Delio je pravdu na tri meča u tom takmičenju.

 

U radu će mu pomagati Šimkus i Kazlauskas.

Link to comment
Share on other sites

Šta se desilo Gajiću pa onako tuzno izgleda kao desni bek iz seoskog tima? Simića više i ne vredi komentarisati a ovog Njegoša ipak moram da pogledam par puta pre konačne ocene. Tomane zanimljiv igrač ali samo u postavci sa dva špica

Link to comment
Share on other sites

Iz kola u kola isto i neki se i dalje pitaju zasto se poseta razlikuje na domacim i evropskim utakmicama.

 

Pa na evropskim imas priliku da vidis i kvalitet i rezultatsku neizvesnost, na domacim jos malo pa ce kvota u kladionicama na rezultat 2:0 za Zvezdu biti 1.2.

Link to comment
Share on other sites

Kolko dosadna utakmica. Bas uspavanke igramo, a na stadionu sve manje i manje ljudi jbt.

 

Njegos je ok odigrao, bije nazad, nije operisan od igre napred, drago mi je sto igra zadnjeg veznog, takav tip nam treba na toj poziciji. Vulic odlican, on je vec sad zreo da bude ubacen u 11. 

 

Jevtovic dao lep gol, ali bez lopte potpuno beskoristan, a u ofanzivi vec imamo Marina i Bena koji traze loptu. I dalje mislim da je Vukanovic bolje resenje za Evropu, a Jevta za ligu.

 

Ivanic katastrofa, bas zreo za klupu, igra samo na ime. Ali kolko je Simic uzasan, decko ne moze da izadje iz kanala pa to ti je. Katastrofalan prijem danas koji je jedno 10 puta usporio nas napad.  

 

Svideo mi se Tomane za ono malo sto sam ga video. I Pankov je sasvim korektan bio. Gajic ce doci na svoje, zna fudbala decko, vidi se to. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...