Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

4 minutes ago, ZiS said:

Samo su bekovi problem, da su malo konkretniji kao opcije...nista ja tu ne bih dirao...sto se ofanzive tice.

Sa ovakvim bekovima procicemo i drugo kolo. Nadam se Gajicu u trecem kolu, sto se tice levog beka nadam se da ce Rodic dici formu. Nemam poverenje u igrace sa portugalskog govornog podrucja.

Edited by suptil
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Marin, Ben i Boaci odlicno danas

i dalje nisam siguran koliki je plafon 3 iza spica previse guze 1 drugog. Jedan Radonjic bi nam legao kao 1 na 10

 

Od 4 puta (izbrojah), nijednom niko nije probao da šutne s ivice šesnaesterca. Jeste pao drugi gol, ali bi trebalo da probaju da šutnu koji put a ne sve vreme na akciju. Ok, imamo rezultat, očekujem da nastave da igraju negde do '70. minuta a onda ćemo malo da gledamo Suduvu i nerviramo se do kraja. 

 

Quote

Koliko zdravi i motivisani Boaci znaci ovom timu. Tri lopte unutra, gol, asistencija i stativa.

 

Proradio baš kad treba. Dugo ga nismo gledalitm...

Edited by Barracuda
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Lepe akcije kod golova, ali nista vise sem toga.

 

Jovancic zvani "kontakt vise", mislim da je svaki put imao nepotrebni kontakt vise kojim je uspeo da usere kretnju svih ostalih igraca. Nista bolji nije ni Ivanic koji je svaku loptu dodao tako da igrac koji utrcava mora da uspori da bi je primio.

 

Odbrana ima problem da iznese loptu, i znacajno odudara od ostatka tima. Nama bi i Degenek resio posao. Rodica ne mogu ocima vise da vidim, kakva reakcija kod one jedine sanse Suduve, lik mu utrcava iza ledja, on em kasno uspeva da skonta, em je spor kao puz te na kraju uspeva samo da padne na nos iza igraca. Daj Hajdina, daj Konatara, daj Zandera, daj bilo koga umesto njega. Ostala trojka nema kvalitet za prvih 11, ali ne bi se to toliko primetilo da imamo 1 ozbiljnog stopera. 

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

Ovo je i meni nejasno...a to je Milojevicev trade mark bio...da se akcije zavrsavaju, da bude sto vise udaraca na gol...sposobni su sva cetvorica, imaju i vise nego pristojan sut...@barracuda

Edited by ZiS
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, LayupFromTheMidget said:

Ovi amateri nisu nikakvo merilo za ofanzivu pa ni ovi iz Finske sto slede. Ovo je neki Plej out nivo ako ne i ispadanje u Prvu ligu.

Dobrih 45 minuta za  nas.  najboljih 45 u poslednje 3 godine u prvom kolo Evrope sto obecava

Prvih 45 minuta je jako loše. Možemo da pričamo šta hoćemo. Vodimo samo i isključivo zbog trojca Ben, Marin, Boaći. Ostalo je blagi horor. Vraćamo loptu sa 60 metara golmanu, pa ja da sam trener, raj igrač bi bio kažnjen odmah, ma kako se zove. Bekovi ne postoje, Jovančić ko zna gde je. Bez ideje ma sredini, ali vodimo i igramo protiv mnogo slabijeg protivnika, pa se toliko ne vidi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, DonJuan said:

Prvih 45 minuta je jako loše. Možemo da pričamo šta hoćemo. Vodimo samo i isključivo zbog trojca Ben, Marin, Boaći. Ostalo je blagi horor. Vraćamo loptu sa 60 metara golmanu, pa ja da sam trener, raj igrač bi bio kažnjen odmah, ma kako se zove. Bekovi ne postoje, Jovančić ko zna gde je. Bez ideje ma sredini, ali vodimo i igramo protiv mnogo slabijeg protivnika, pa se toliko ne vidi.

Protiv Valete je morao da udje Miki Kapiten da bi smo poceli da dajemo golove, i to na silu zbog ocajnog golmana koji ne zna loptu da uhvati kod kornera, Spartksu smo dali gol u ~75minuta  iz cistog ofsajda ovo je nebo za te partije.
Ne svidja mi se zrtvovanje Ivanica i guranje na ovo  Krilo ne moze on to da igra ali dobro. Ivanica umesto Jovancica i Jeftu na krilo i neka se igra.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ZiS said:

Ovo je i meni nejasno...a to je Milojevicev trade mark bio...da se akcije zavrsavaju, da bude sto vise udaraca na gol...sposobni su sva cetvorica, imaju i vise nego pristojan sut...@barracuda

 

U Litvaniji smo sutnuli jedno 5-6 puta tako i ni blizu nismo bili da damo gol. Verovatno je zbog toga.

 

Elem, mora se Degenek pojuriti, postaje slobodan igrac. Nama bi samo 1 igrac iznad proseka u odbrani znacio toliko da bi se verovatno svi ostali malo stabilizovali uz njega. Zajebano je ovo kad ti je najbolji igrac u odbrani Babic koji je granicni igrac za prvih 11, a kamoli nesto vise od toga.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ZiS said:

Ovo je i meni nejasno...a to je Milojevicev trade mark bio...da se akcije zavrsavaju, da bude sto vise udaraca na gol...sposobni su sva cetvorica, imaju i vise nego pristojan sut...@baracuda

 

Oni su svoj posao uradili kako treba, problem je iza njih. Moramo da sredimo manevar i bekove. Jovancic je imao onu eksploziju na par utakmica kad ga niko nije znao i sad je zakucan u prvu postavu a vec mesecima igra kao poslednji dunster. Spor, uvek lose postavljen, sporo razmislja pa gubi opcije za pasove i onda mora da vraca nazad, danas mu je i koncentracija svuda osim u Beogradu.

 

Ali, Rodic.:classic_laugh: Nerealno je koliko je los.

Link to comment
Share on other sites

Марин, Боаћи и Бен сами носе меч. Јованчић од првог дана овјерава лопту и ја не знам како се то толерише. Богохуљење је изоставити Ебесилија, може умјесто неколико играча,  ладно.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...