Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

6 minutes ago, vepar said:

Za Terzica nisu ni pripremali teren. Samo niko nista nije preneo. Jeste da ne pratim toliko portale ali ne pamtim da je mirnije prosla prodaja nekog talentovanog igraca.

 

I to za bednih 1,5 jer bez tih para klub navodno ne bi preziveo, haha

 

Jebem ti zemlju.

To sa Terzićem je težak zločin, i to iz dva razloga. Prvi i glavni je da se talentovani igrači ne prodaju za siću, a 1,5 je sića. Drugi je to slanje u taj Grafičar, i to u trenutku kada znaš da nemaš adekvatno rešenje na levom boku, pošto Rodić kuburi sa povredom. Dakle igrača koga želiš da prodaš, valjda reklamiraš a ne šaljem u treću srpsku ligu.

Težak zločin. Trebalo bi sada da se iskorsiti prilika, kada je Luka prešao u Reail, da se ponovo otvori pitanje, kako i zašto je prodat i pod kojim uslovima.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, DonJuan said:

To sa Terzićem je težak zločin, i to iz dva razloga. Prvi i glavni je da se talentovani igrači ne prodaju za siću, a 1,5 je sića. Drugi je to slanje u taj Grafičar, i to u trenutku kada znaš da nemaš adekvatno rešenje na levom boku, pošto Rodić kuburi sa povredom. Dakle igrača koga želiš da prodaš, valjda reklamiraš a ne šaljem u treću srpsku ligu.

Težak zločin. Trebalo bi sada da se iskorsiti prilika, kada je Luka prešao u Reail, da se ponovo otvori pitanje, kako i zašto je prodat i pod kojim uslovima.

Da je prvi put - nije: seti se vasih talentovanih omladinaca iz vremena Prosineckog koji su morali da se lomataju po Sopotu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, red_white said:

Ako mislite da se nesto moze promjeniti po tom pitanju pukim pisanjem na forumu pisite. 

Ipak mislim da bi korisnije bilo da se ljudi na stadionu malo vise okupe i dignu glas protiv takvog poslovanja i dovodjenja gomile igraca koja sluzi samo da se ispumpaju pare. Ovdje na forumu te napisane rijeci nemaju tezinu kao sto bi imalo da na stadionu narod pocne da proziva Terzica i ekipu. 

 

A sta tacno moze da se promeni pricom o igracima i taktici?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, prolup said:

pogurati Terzića ili Čovića nego dođem da pogledam Zvezdu, toliko mogu uraditi i za mene tu priča staje.

I kol'ko te to košta?

Mis'im, ja ovu današnju Zvezdu ne bi gled'o zbog Stanislava.

Al' to će tek doći na naplatu.

A tebi sve drago kad vidiš ovakvu Zvezdu  bez onog najgoreg, što ga Aris traži?

Zna Miloe ko mu je trojanski  konj

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Markoss said:

 

Nije on u Lian agenciji.

 

Menadzeri su mu ista ona ekipa kao i Radonjicu.

Koja je ta ekipa i koja agencija je u pitanju,ako moze da se zna? Bas me zanima jer sam i ja nacuo nesto...

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, prolup said:

Kako ne zvuči ako se piše o Mašinim silikonima, Jaguarima na gostovanjima i sličnim glupostima. Kurir 1/1, pa se na to nadoveže piksla, po definiciji to je svaki igrač koji se muva oko 11 a ne opravdava povjerenje forumaša, pa Sisoje i onda dobiješ bućkuriš koji ne liči ni na šta. Nema 1 posta o finansijskom izvještaju koji je koliko toliko mjerodavan ali piksla i silikoni su na svakoj strani. Namijenim i ja i za članstvo i za dres+me put sahrani finansijski da dođem na neku utakmicu, samo što ne razmišljam da ću možda pogurati Terzića ili Čovića nego dođem da pogledam Zvezdu, toliko mogu uraditi i za mene tu priča staje.

 

Nisam rekao da zvuči super, ali nije najjadnije, mnogo je jadnije što se takve stvari rade. 

 

A rade se, pošto dugovi postoje i ne smanjuju se, a to kaže Terzić, eto ti merodavnog finansijskog izveštaja. 

 

Ti pogledaš i za tebe priča staje, ja pogledam i za mene priča traje. I naravno da me zanima gde idu moje pare. Ako budu i dalje išle na igrače koji odigraju od 0 do 5 utakmica za prvi tim, a kamoli ako budu išle na privatne automobile i šta god, pa dinar više neću dati. 

 

A povodom apela da se piše o igri - kojoj igri? Igra ne postoji, videli smo u poslednjoj utakmici. Rođače, nema zvanične utakmice još mesec i po, prelazni rok je počeo, naravno da će da se priča o finansijama. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kronostime said:

Da je prvi put - nije: seti se vasih talentovanih omladinaca iz vremena Prosineckog koji su morali da se lomataju po Sopotu.

Da to je klasika. Samo me zanima koliko para će da ispumpaju pomoću Grafičara.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, red_white said:

Pa valjda se vise razumijemo u fudbal a manje u ekonomiju i pare 😁

Podseti me na Slobu

Rek'o  čovek nešto slično: :ajme:

Možda ne znamo da radimo, ali znamo da se bijemo

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Ahmet Sabo said:

Nisam ni ja zadovoljan kako Miloje vodi ekipu, ali stavljati ga u istu recenicu sa Terzicem i davati mu ruzne nadimke, zaista to nije zasluzio.

Pa ne sastavlja valjda Terzić tim.

Mnogo više cenim Terzića koji je iskreno rekao da nas čuva Duh koji lebdi.

A Miloe bi hteo da ostane tu čiste bulje ...ono kao legenda u tragediji

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Laki21 said:

Uhvatio se u kolo, izgubio integritet, igra kako Terza svira, pravi budale od navijača i igrača, apsolutno je na mestu stavljati ga u istu rečenicu.

Nije na mestu i ne moze biti.

Ljudi su mnogo kivni, pa seru o stvarima o kojima pojma nemaju.

Stavljati jednog trenera, koji je pritom u fudbalskom smislu postavio temelje dobre price, u red prevejanog lopova i politikantskog isprdka u krajnjoj meri je debilno. Ende...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Barka73 said:

Miloe da nema odgovornost bi otišao čista  obraza i ODMA!

Ali on nema gde da ode!

Niko ga ne zove.

O tome moze da se diskutuje, kao i o tome da li je Pavkov tehnicki obucen igrac.

O stavljanju istog tog Miloja u kos sa toliko pominjanim imenom ovde, ne vredi polemisati, jer po toliko osnova to je debilno!

Moze da se daju nadimci, pogrdna imena, boli me tuki za to. Ono sa istim kosem je kretenski.

 

Link to comment
Share on other sites

Sto se Milojevica tice, nama ce ovo leto mnoge stvari da kaze i pokaze.

 

Pre svega, da li je spreman da razjebe klan u svlacionici i rastera one koji par dana pre kupa u kom odigraju kao najvece jajare snimaju pesmu da se slihtaju navijacima. I ne samo njih, ima tu jos kandidata. Potom da li je spreman da se uhvati u kostac sa apsolutno citavom situacijom u klubu. Ja znam da je njemu najlakse da se "ne mesa u svoj posao" i da okrece glavu na razne Vidice i Ze Markose preko kojih se obrcu pare, ali bi takodje morao da bude svestan da je suvise dugo u klubu da bi iko poverovao da on nema pravo glasa kad su u pitanju takve stvari. I podhitno da izadje iz ovog svog tvrdoglavog moda, gde iz nefudbalskih razloga (ne mislim na "piksle" i ostale stvari, mislim na cisto drugarski sindrom koji je zahtavio i Bozovica kom su isti ti drugari i zabili noz u ledja protiv Vozdovca) stavlja neke igrace koje na licnom nivou gotivi. Jer da, kao sto se Bozovicu desio Vozdovac, tako i Milojevicu moze da se desi neka Trnava. I sigurno ce mu se desiti ako nastavi ovako, vec su ga prejebali ovi koje najvise voli, i to samo pre par nedelja. A ako iko misli da cemo mi vecno imati rezultat bez igre, onda se bas vara i bice demantovan vrlo brzo. 

 

I da prestane da bude placipicka po medijima gde ce izmedju redova da plasira price kako je on "istrosen", kako je jako tesko raditi u Zvezdi. Ovo me je najvise i razocaralo kada je on u pitanju. Ima platu vecu od svih igraca maltene, i "istrosen je", pa sigurno ce tako da motivise igrace, dva meseca izmedju redova plasira neke price o odlasku, i time direktno sjebava atmosferu. Ako nisi zadovoljan, cuti, radi, i pokupi se na kraju sezone. Ovako je dva meseca sjebavao atmosferu i na kraju ostao. Wow, sjajna poruka. 

 

Mi kao klub nismo smeli da prodamo Terzica, niti smemo da prodamo Joveljica. Svaki trener kom je interes Zvezde ispred svog bi se automatski pobunio protiv toga (opet kazem, Milojevic je debil ako misli da ce iko da bude u fazonu "ne pita se on tu mnogo", ma jok, ne pita se covek koji nas je dve godine u nizu uveo u Evropu i stvorio ozbiljan kult licnosti kod navijaca). Klub podhitno mora da se resi igraca zbog kojih su zapad/istok dobrim delom prazni i od kojih navijace uhvati muka kad ih vide na terenu. To su Stojkovic, Savic, Jovicic, Causic i Simic. Kolko god da su dobri momci, i dobri za svlacionicu, oni koliko sutra treba da idu. Klub, ako vec ima uticaj na terena u smislu toga da on pusi razne Vidice i ostale debile, onda treba da reaguje i kaze mu- slusaj, majstore, postujemo mi tebe, ali imamo i mi oci koje vide da Ebisilijo i Jevtovic znaju da igraju fudbal, a da Causic i Simic ne znaju; osim ako ne planiras ovde da ostajes dugorocno, dakle da sutra potpises na 3 godine novi ugovor, onda zaista ne mozes da imas sva ovlascenja kad su transferi u pitanju, jer nit je ovo FM, nit nama treba da se bezveze odricemo dva dobra fudbalera, naustrb dva losa. 

 

Ipak, sve ovo ukazuje na to da su i Terzic i Milojevic sad u win-win odnosu. Prvi na konto rezultata moze da cini usluge raznim prijateljima iz Surdulice i Subotice, a drugi ce imati jos jednu priliku da podigne cenu ulaskom u Evropu, a ukoliko to ne uradi, imace slobodu da napusti klub (ovo je koliko znam i bio rezultat sastanka Milojevica i Terzica sredinom maja; ukoliko ne bude Evrope, slobodan je, a Djorovic ceka kao zapeta puska do kraja kvalifikacija). 

 

Nista se meni ovo ne dopada. Bas sam vrlo rezervisan po pitanju FK. 

 

Edited by Markoss
  • Like 9
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, red_white said:

Ti ocekujes da neki Cvele radi u klubu i da radom donese titulu prvaka evrope i da se ne omasti malo za lovu? Ili Terzic donese LS, prolece u evropi poslije 30 godina... Pa ne postoji sportski radnik u Srbiji koji ce to uraditi. 

Jb se meni i za Tetzica i sve prije njega, gledam sportske rezultate kluba. Ako ih ima svaka cast, ako ih nema onda neka ide. Ja da lomim glavu oko finansija i to u FKCZ... Pa mi smo u buli bili sa 20 miliona duga a sa 60 smo pravili drim tim za nasu ligu. Toliko o tome koliko je taj dug zapravo bitan i koliko ce klub da se ukanali bez evrope. Nismo je igrali deceniju pa je opet pravljen ambiciozan tim prvo sa Stojanovicem, pa sa Bozovicem. Kakve je Bozovic rezultate u evropi imao pa je dobio pare za igrace. Odakle te pare, iz kojih izvora kada nije biko ni 10% sadasnjih prihoda ako i toliko. 

 

Off

 

Poslednji put si napisao "Evropa" malim početnim slovom.

 

On

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, red_white said:

Otvorite lijepo topik sa temom finansije kluba pa tamo mlatite praznu slamu. Kao sto iz kluba sada uzimaju lovu tako isto ce da ga drze na infuziji onda kada bi po svim zakonima trebao da ode u bankrot. 

I Partizan je isto imao 6 godina niz titula stalno evropa i naravno da su pare isivana isto kao sto ce i kod nas. Nema to veze sa Terzicem, Djuricem, Dzajicem, Bjekovicem vec sistemom upravljanja ta dva kluba koji postoji od kad postoje isti. I najsmesnije ke vase iscudjavanje kao da je to nesto od juce kao da to nekad nije bilo. 

 

Botcino terziceva rsb-sovska, ti si poslednji koji ce da naredjuje ljudima kako ce i gde da pisu, s obzirom na tvoj dosadasnji opus i "poznavanje" fudbala. 

 

Ti nekom da kazes da mlati praznu slamu? Kuku...

 

Samo da dodam +1 za temu sta je Zvezda danas. Kosovo koje se brani sa tribine, sns terza, putin spasava, informer i zulo "alo bre, mi se pitamo kad se igra" stojkovic, gardisti pre igraca, spicevi koji u Zemunu ne daju nijedan gol za polusezonu, ultrakop koji obezbedjuje renoviranje tribina i drogu za iste... To je Zvezda danas, ni vise ni manje.

Link to comment
Share on other sites

Miloe da nema odgovornost bi otišao čista  obraza i ODMA!
Ali on nema gde da ode!
Niko ga ne zove.
Nije tačno, imao je finansijski znatno bolju ponudu i pre dolaska u Zvezdu, i sada. Ovo znam što se kaže prva ruka.
Malo ne kontam ovoliku hajku na trenera. Evropa nam je merilo, mi koji smo ispadali od Kairata, Sasuola, Cernomoreca i sl., izbacujemo Spartu, Krasnodar, uđemo u grupe posle ko zna koliko, prezimimo posle ko zna koliko, Salcburg, uđemo prvi put u LŠ.. Jbg, nije kao da smo redovno to radili pa kao da se ljutimo što ne prelazimo pola protiv Psz - a ili Liverpula. Svidelo se nama ili ne, ali je sa Srnicem izbacio Krasnodar, sa Milicem i Pavkovom Salcburg, dugo ni on nije verovao Pavkovu, ali nam je on doneo najveću pobedu od Barija.
Kritike su opravdane, negde je skrenuo kod Albukerkija ali i dalje je to za sedam milja ispred onog jada i ispadanja dok po plaži jurimo kafić koji uopšte prenosi taj spektakl.
Može se kritikovati i bez pljuvanja.
Da se tu guraju igrači nije tajna, možda i od strane ljudi iz državnog vrha. Meni više smetaju njegovi neki ljubimci. Kroz domaće prvenstvo je mogao i morao da afirmiše i neke druge i bolje igrače.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...