Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

13 hours ago, Markoss said:

Rade Krunic u Milanu. Pre par godina, na dogovoren transfer doticnog se pojavio Dika Stojanovic sa nekim papirima da bi trazio garancije za sebe, odnosno kes na ruke jer je bio posrednik u prethodnom njegovom transferu u Veronu. 

 

Dabogda mu presela svaka besplatna kafa koju popije na stadionu. Pijavica najobicnija. 

Ako se ne varam on ima i svoj kafić u upravnoj zgradi

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Markoss said:

Rade Krunic u Milanu. Pre par godina, na dogovoren transfer doticnog se pojavio Dika Stojanovic sa nekim papirima da bi trazio garancije za sebe, odnosno kes na ruke jer je bio posrednik u prethodnom njegovom transferu u Veronu. 

 

Dabogda mu presela svaka besplatna kafa koju popije na stadionu. Pijavica najobicnija. 

O tome sam ja pricao kad sam reko da takve “legende” treba sto pre oterati sa stadiona.. a ima ih mnogo takvih kojima je “ljubav” prema Zvezdi samo izgovor da kradu pare.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, John Dies at the End said:

Malo mnogo mi je mucno da citam naslove po portalima o odlasku Joveljica. Kao da smo na "pijaci" i moramo da ga prodamo post poto..

Jasno nam je svima (cast izuzecima) kako funkcionise klub, zato su smesne price kako ce Pavkov posle Lpoola dobro da se unovci.

Mladi igraci, dotakli se A tima (npr Joveljic) ili ne (npr Terzic) bice prodati posto poto, to su na kraju jedine pare koje klub sigurno moze prihodovati uz stvaranje takvih potencijala u kontinuitetu, sto nije uvek siguran posao...

Link to comment
Share on other sites

Hteo bih sada da opujem, ali neću da trujem forum. Jako sam i besan i tužan.

Na žalost, priča oko prodaje Joveljića je završena.

 

Terziću nosi se iz Zvezde. Prodali smo dva bisera omladinske škole, a pregovaramo sa veteraranima iz Antigve (lupam, neka Afrička zemlja)....

 

Sramota. Jako, jako velika sramota.

Edited by DonJuan
Link to comment
Share on other sites

Ja opet kazem. Prodaja Alekse Terzica je mnogo gora od prodaje Joveljica.

 

Joveljic kod nas sigurno nikad ne bi bio prvi spic jer bi se tu uvek ganjao stranac. Terzic bi maltene ovog leta mogao da postane prva opcija na levom beku u slucaju prodaje Rodica. Pritom smo od Joveljica uzeli 4 miliona i 10 posto, a od Terzica 1.7 miliona. Mi cemo kroz godinu, dve opet izbaciti nekog talentovanog spica, ali levog beka nit mozemo da napravimo, nit postoji sa srpskim pasosem, a da bi bio odgovarajuci za nas (mozda Nastic, al da se solidno snize kriterijumi). Pritom, ova cena za Joveljica je dosta dobra kad se uzme u obzir sta je on odigrao kod nas, uopste ne mora da znaci da bi sledeceg leta ona bila veca, dok bi Terzicu bila veca, ako nista zbog deficitarnosti dobrih levih bekova u svetu. 

 

Velja Nikolic i Krstovic su novi "projekti". Verujem da ce oni jedini od tih mladjih igraca biti uz tim i igrati kolko Terzic kaze (kao i slucaju Racica i Joveljica). 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

I da, jos jednom da konstatujem- mi ukoliko ne udjemo u Evropu ove sezone, a Milojevic naprasno krajem avgusta ipak odluci da je "umooojan" i da nema motiva, mi cemo biti u opasnom qrcu i prvenstvo ce onda biti vrlo zanimljivo.

 

Naravno, to ce biti i pokazna vezba da je dovoljno godinu dana nerada da se resetujes na ono sto si bio. Ista prica kao i pre dve godine. 

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, DonJuan said:

Hteo bih sada da opujem, ali neću da trujem forum. Jako sam i besan i tužan.

Na žalost, priča oko prodaje Joveljića je završena.

 

Terziću nosi se iz Zvezde. Prodali smo dva bisera omladinske škole, a pregovaramo sa veteraranima iz Antigve (lupam, neka Afrička zemlja)....

 

Sramota. Jako, jako velika sramota.

Obzirom da si iskusan covek i navijac (iako je tu iracionalna strana coEka naglasena), jesi li ocekivao drugaciji scenario?

Pisao sam i ranije o tome, da se ne ponavljam. Ovo je realnost i ono sto nas ceka svakako, s tim da je prica o redovitom igranju Jevrope zaista na dugom stapu, u to veruju samo na rsbu...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Manoly said:

Obzirom da si iskusan covek i navijac (iako je tu iracionalna strana coEka naglasena), jesi li ocekivao drugaciji scenario?

Pisao sam i ranije o tome, da se ne ponavljam. Ovo je realnost i ono sto nas ceka svakako, s tim da je prica o redovitom igranju Jevrope zaista na dugom stapu, u to veruju samo na rsbu...

Ma znao sam šta će biti, ali jebiga, uvek psotoji ta neka jebena nada da se to neće desiti.

Prodajemo mlade, talentovane igrače zato što se razdelili premije od lige šampiona, jurimo nekog igrača od 35 godina za 1,5 milion evra (ako je istina). 

Slažem se sa Markosom da je Terzić možda još gora stvar, ali jebote umesto da formiraju igrački dečka, šalju ga u jebeni Grafičar.

 

Ne znam, tuga mi je šta se radi - Ilići, Joveljić, Terzić....

 

Očigledno je ideja da se živi od prodaje dece i to mi jako smeta.

Link to comment
Share on other sites

Jovelji i Terzi sve najbolje. 

 

A sto se nas tice, mozda je najbolje da ispadnemo na pocetku kvalifikacija. 

 

Propustili smo priliku da se izdignemo i postanemo ozbiljan klub...  ali to je ocigledno nemoguce u ovoj drzavi. Trenutno nam zelim raspad dok ne ode Terzic iako sam svestan da to nece nista promeniti. 

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, DonJuan said:

 

 

Očigledno je ideja da se živi od prodaje dece i to mi jako smeta.

 

 

Mala korekcija

 

 

Očigledno je da je plan da se proda ko god za koje god pare, jer ako ga ne proda Stondisha danas, i ne uzme svoj deo, prodaće ga Don sutra, pa će on uzetivmoj deo...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...