Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

Mi i jesmo banana liga, mozes kako hoceso... ionako se pitaju samo veciti

 

I kakav operativac kad su svi povezani, ono jedan poziv i gotovo

 

A Lukic nije napadac za Zvezdu, svaka cast TSCu i kako igraju ali u principu kidaju jer imaju uslove, redovne plate i dobre bonuse... i onako vrlo lepo selektiran tim... ali nema tu neko poseban individualni kvalitet, posebno ne Lukic

Edited by vepar
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Knipex said:

Oterani su jer je Milojević rekao da idu ili oni ili on. Nakon toga je Terzić izabrao Milojevića a on je i zakuvao sve zbog utakmice sa Čukom.

Zato što su došli bukvalno pijani na utakmicu. Ali da ne pretvaramo topik u naslovnicu žutih novina, bilo je tu još dosta stvari. Uglavnom radili su to oni i pre tog meča sa Čukom, samo im je tolerisano zbog sprege sa šipkom.

 

Milojeviću zaista nike lako, trpi pritisak od Terzića i kompanije, ali sam je kriv, bukvalno je svojom ćutanjem prikrivao njihove mutne radnje i podmetao svoja leđa.

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, DonJuan said:

Šta kaže Borjan o porazima:

 

Golman Crvene zvezde je objasnio da su utakmice protiv Bajerna i Partizana porazi koji idu na dušu igrača.

- Bili smo borbeni u Minhenu, napravili smo previše grešaka - rekao je Borjan.

Poraz u derbiju je teško pao.

- Meni i najteže, to nismo mi. Idemo dalje, iskupićemo se. Nismo slušali trenera, nije tražio da budemo defanzivni, ni u Minhenu, ni protiv Partizana. To nas je koštalo, trebalo je da slušamo Milojevića - dodao je golman Zvezde.

 

Toliko o tome da je povlačenje bio deo taktike.

 

Шеф стручног штаба је главом и брадом одговоран за стање на терену. Ако има плаћене играче (тренутно као никада), а нешто не штима, свеједно је да ли је проблем у тактици или што му се распустила војска. Не знам шта ту није јасно...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Liska Manjina said:

Zato što su došli bukvalno pijani na utakmicu. Ali da ne pretvaramo topik u naslovnicu žutih novina, bilo je tu još dosta stvari.

Nisu došli pijani nego su uradili nešto što je Terzić tražio od njih a Milojević pre toga odbio. Ako hoćeš mogu da ti napišem na pm jer izvor iz kog sam dobio tu informaciju je proveren.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Mecevi protiv Vozdovca i Macve po meni pokazali da dosta ima do igraca to sto se JSL otaljava a i ona bezvezna igra na derbiju, na stranu sto ima i do Milojeviceve postave. Ocigledno da oni mogu da igraju presing da tempom lome rivala, i u Evropi to moze bolje ne mora bunker da se igra. I verovatno je upravu Borjan, vidi se da je Milojevic skoro svaki mec nezadovoljan na klupi. I protiv Macve u drugom poluvremenu je bio nervozan i nezadovoljan jer su ooet upali u neku kolotecinu i cekanja da mec prodje.

Nadam se da cemo protiv Olimpijakosa izaci sa zeljom da ih pobjedimo sa presingom na sredini terena, ne smemo se povuci i prepustiti njima igru. Ako smo lani bili debitantni ove godine nismo. I Olimpijakos nije Liveroul, PSZ, Napoli ili Bajern, sa njima mozemo da se nosimo na nasem terenu i nikakva bunker taktika ne dolazi u obzir. Hrabro i pametno u napad, sve ostalo bice pogubno.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Cromodora said:

Ne znam koliko ima istine u Vuleticevom tweet-u, ali navodno danas je moguće da FSS izglasa povećanje broja stranaca na 8 🙄 

Ako se to dogodi što Vuletić najavljuje nema potrebe pratiti takvu ligu više ali ako se ispostavi da je još jedna u nizu laži VVV ekipe iz Humske neko treba i da odgovara za to. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Možda i jeste patka, to je objavio "ugledni" Telegraf, ostavio je Kuper link na FKP temi. Doplata bi išla od 20K za petog pa na gore.

 

Moguće je da se lobira, što je i normalno, jer ako nešto želiš moraš to i da predložiš i predstaviš ostalima. Pitanje je da li će se ostali složiti a i ne verujem da bi se eventualne promene odnosile na ovu sezonu, to bi bio poseban kriminal. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma da, isto mislimo. Cenim da se cilja na šest stranaca na terenu, kao neki maksimum koji se može dobiti. Od sledećeg leta, naravno. Vuletić je naravno, to iskoristio da bi dodatno pogrejao taj umobolni rat dve uprave (koji i nije rat nego podjebavanje nas ostalih ali to je druga tema).

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Milijaš #10 said:

Zamalo tuca. Terza pretio upravi Partizana da on nije Mutavi i Velja Nevolja.

 

Ne razume ovo inaćenje FKP, ovo je odluka koja ide i njima u korist, koliko puta su Ivica, Miša Vazura i Željko pričali da je ograničenje glupost.

Stvarno bez mozga ponaša upravo FKP.

gde gledas, moze strim? :p

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

<cunning plan on> zbog talasanja partizana, tvorzan bi sad trebao svoj sedmorici da dodeli drzavljanstva(sem marinu, sa nemcima je to malo teze),  pa da na kraju ispadne da igramo sa jednim strancem, i onda u januarskom dovede jos dvojicu stranaca, pa da se vodi da igramo sa trojicom stranaca, a u stvari na terenu sve stranci <cunning plan off> :fantom:

Edited by n4l1m
Link to comment
Share on other sites

Сутра ако, велико ако будемо изашли да играмо фудбал и нападнемо Олимпијакос (а не видим разлог да не буде тако јер играмо кући) можемо до повољног резултата. Далеко су они од наивне екипе, Португалац је страшан тренер, након не баш најбоље последње две сезоне су се издигли и ове године играју и допадљив, и ефикасан фудбал. Главни играчи су им Поденс (репрезентативац Португала, такође уз Семеда који је повремено ту), добро познати Валбуена, Камара задњи везни и нови шпиц који је у сјајној форми од када је дошао у клуб, и од њега прети највећа опасност Ел Араби. Истичу се још придошлице попут Макси Ловере и Бензије који још нису ухватили прикључак са екипом и не играју неку битну улогу.

Све ово не би требало бити битно, јер тукли смо ми, уз сав респект према Олију и много јаче екипе. Дакле једина исправно размишљање јесте да сутра, само и једино све од нас зависи. Уколико хоћемо да након годину дана коначно одиграмо добру утакмицу у Европи, морамо и у таквом саставу изаћи. Стога бих волео видети и Панкова пре Милуновића, Вулића пре Јованчића, односно Томанеа пре Боаћија или Павкова. Да покушамо кроз миран пас преко Вулића да изнесемо ту лопту из задње линије када смо под пресингом, са чиме муку мучимо од старта сезоне. Кањас би ту могао много помоћи, у последње две утакмице се заправо и видело колико нам је битан играч. Вулић да повеже мало и растерети Марина, слободно растреситије и храбрије да игра јер нема разлога да се боји, зна фудбала (последњих 20ак минута против Бајерна као пример). Гарсија и ВЛП од кога коначно очекујем конкретност, много више од подуплавања бекова и 'тактичке дисциплине', јер јебига то имамо и у Вукановићу. За крај, Томане који одговорно тврдим је тренутно много бољи играч и од Павкова и Боаћија. Ништа слабији од обојице, а много бољи у пољу и спреман да изврши пресинг на последњу линију. Такође, хоће га гол, везао је две утакмице и време ја за први европски старт. Са клупе може Боаћи да не опада ритам.

Дакле, оно што бих ја коначно волео видети јесте да почнемо јебено играти фудбал, не долазити до ситуације да од корнера дођемо до Борјана и он је набија на палац, па јово наново. Само изађите и играјте, резултат ће доћи сам по себи јер нису непопопедиви. 

Борјан, Гобељић, Дегенек, Панков, Родић, Кањас, Вулић, Гарсија, Марин, Ван Ла Пара, Томане 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Боги said:

Сутра ако, велико ако будемо изашли да играмо фудбал и нападнемо Олимпијакос (а не видим разлог да не буде тако јер играмо кући) можемо до повољног резултата. Далеко су они од наивне екипе, Португалац је страшан тренер, након не баш најбоље последње две сезоне су се издигли и ове године играју и допадљив, и ефикасан фудбал. Главни играчи су им Поденс (репрезентативац Португала, такође уз Семеда који је повремено ту), добро познати Валбуена, Камара задњи везни и нови шпиц који је у сјајној форми од када је дошао у клуб, и од њега прети највећа опасност Ел Араби. Истичу се још придошлице попут Макси Ловере и Бензије који још нису ухватили прикључак са екипом и не играју неку битну улогу.

Све ово не би требало бити битно, јер тукли смо ми, уз сав респект према Олију и много јаче екипе. Дакле једина исправно размишљање јесте да сутра, само и једино све од нас зависи. Уколико хоћемо да након годину дана коначно одиграмо добру утакмицу у Европи, морамо и у таквом саставу изаћи. Стога бих волео видети и Панкова пре Милуновића, Вулића пре Јованчића, односно Томанеа пре Боаћија или Павкова. Да покушамо кроз миран пас преко Вулића да изнесемо ту лопту из задње линије када смо под пресингом, са чиме муку мучимо од старта сезоне. Кањас би ту могао много помоћи, у последње две утакмице се заправо и видело колико нам је битан играч. Вулић да повеже мало и растерети Марина, слободно растреситије и храбрије да игра јер нема разлога да се боји, зна фудбала (последњих 20ак минута против Бајерна као пример). Гарсија и ВЛП од кога коначно очекујем конкретност, много више од подуплавања бекова и 'тактичке дисциплине', јер јебига то имамо и у Вукановићу. За крај, Томане који одговорно тврдим је тренутно много бољи играч и од Павкова и Боаћија. Ништа слабији од обојице, а много бољи у пољу и спреман да изврши пресинг на последњу линију. Такође, хоће га гол, везао је две утакмице и време ја за први европски старт. Са клупе може Боаћи да не опада ритам.

Дакле, оно што бих ја коначно волео видети јесте да почнемо јебено играти фудбал, не долазити до ситуације да од корнера дођемо до Борјана и он је набија на палац, па јово наново. Само изађите и играјте, резултат ће доћи сам по себи јер нису непопопедиви. 

Борјан, Гобељић, Дегенек, Панков, Родић, Кањас, Вулић, Гарсија, Марин, Ван Ла Пара, Томане 

To je taj sastav, još da sačekamo sutrašnjih 20:00 pa da vidimo je li Miloje skupio jajca. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...