Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

2 minutes ago, Stondisha said:

 

da bi ovo bilo istinito i imalo smisla, sedišta ti moraju biti numerisana, a svaka karta kupljena uz ličnu katru/pasoš...

 

Sedišta jesu numerisana i poštuje se, redari su svuda i upućuju te gde ti je mesto. 

Kad kupuješ preko neta (ne znam za blagajnu), moraš svaku kartu da personalizuješ, ime, prezime i jmbg su obavezni-

Kontrola je sranje, uvek bila i ko zna kad će se to promeniti...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, dulematic said:

 

Sedišta jesu numerisana i poštuje se, redari su svuda i upućuju te gde ti je mesto. 

Kad kupuješ preko neta (ne znam za blagajnu), moraš svaku kartu da personalizuješ, ime, prezime i jmbg su obavezni-

Kontrola je sranje, uvek bila i ko zna kad će se to promeniti...

 

Evropske utakmice i domaće prvenstvo nebo i zemlja.  nema bakljad, topovskih udara, dimnih bombi i svega čega se nagledavamo u domaćem prvanstvu.
 
Igra se Liga Šampiona, ko da gledamo prenos iz Nemačke, igraju Werder i Bajern, nema frke, nema ludila pun stadion, nema one ograde, brate mili milina jedna bukvalno kao da je druga država i drugi kontinent, da ne kažem praznik fudbalski...  dodje vikend back to reality...  e sad hipotetičko pitanje:  Kako sve to funkcioniše u Evropi a u domaćici duplo golo?

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Stondisha said:

 

dve različite stvari.

naruči da ti neko dostavi kafu na kućnu adresu.... što no bi se reklo grenmaders end frogs.  :s_d:

 

ja ovde pišem o osnovnom poštovanju mene kao konzumenta fudbalskih utakmica FK CZV i jednostavno kao o mušteriji.  nadam se da me razumeš i da shvataš koliko ovo poredjenje i poredjenje sa starbaksom (ili apple) nije na mestu.

Naravno, bila je vise sala u pitanju. Sustinski ovo su redji primeri od onih vremena kada su stadioni bili popunjeni bez obzira na rivala... jbg, ja ovo kapiram kao "uzeleo se narod evro scene na fudbalskim terenima", sto je donekle sasvim razumljivo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Stondisha said:

 

da bi ovo bilo istinito i imalo smisla, sedišta ti moraju biti numerisana, a svaka karta kupljena uz ličnu katru/pasoš... kao i da imaš videosnimanja na utakmicama... 

E sad ti meni kažeš ovako odokativnom metodom, koliko je ljudi  zbog te Lukićeve i Vesićeve novotarije o bezbednosti na stadionima uhapšeno i procesuirano samo zbog jednog jedinog najprostijeg mogućeg prekršaja: Upotreba Pirotehničkih sredstava na sportskim manifestacijama.


Inače ovih Iticketa ima komada dva i oba su aktivna i obema je vlasnik neki Милан Бегић.

 

Nit ŠveCke nit bezbednost na stadionu nit išta... eto aj nek bude uveli su brojače karata i čitače bar kodova...

Procesuiranje nije do kluba vec do drzave, znam njih nekoliko koji su zbog baklje robijali. I ne treba mesati klub i drzavu kada su u pitanju sankcije i kazne. A da drzava zeli to da resi resila bi za 2 minuta, koliko traje da okrenes 3 broja. Sever skoro da i nema problema jer nikada to nece biti utopija, pomiris se sa tim da ce kad kad biti baklji kao sto ima i u EU i teras dalje, nemoj da izigravamo cistunce. Ko je taj Begic ne znam ali imas na tetu pa potrazi tadasnji ugovor, pisano je opsirno, iznenadjen sam da malo ljudi zna/seca se o tome.

Da potvrdim da se numeracija na evropskim utakmicama strogo postuje, protiv Napolija nije ali protiv LIverpula jeste kao i na dalje.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, 29.05.1991 said:

A na Iticket-u stanje sledeće

 

 

 

 

 

Iticket.JPG

 

Eno ga slobodno mesto između Simića i Jevtovića.

 

30 minutes ago, delgado said:

Može li neko da mi pomogne da dođem do karte za sever, radio sam duple smene po 16 h prekjuče i pre 3 daba, radim danas i sutra tako da nemam kako da kupim, a pristao sam da bi u utorak bio prva smena i gledao tekmu. ?

 

Kko se zove firma? Gulag enterprises, Inc.?

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, NROX said:

Ko je taj Begic ne znam ali imas na tetu pa potrazi tadasnji ugovor, pisano je opsirno, iznenadjen sam da malo ljudi zna/seca se o tome

 

Begić ti je vlasnik iTicketsa  sve ti piše u onom tekstu/intervju-u iz onog tra-la-la portala, on je direktor u oba iTickets-a i Itickets DOO i iTickets Adria DOO...  šta je pisano i kako je pisano ne znam, znam šta sam sa tri klika na osnovu tvoje priče iskopao sa neta... sve to šveCka i to stoji, al sve ti je to taj Begić frajer...  otvorio firmu u švedskoj, a šljaka iz BGD-a... al lepše zvuči da su Švedi zaduženi za beezbednost, pa ti onda i ne bude čudno što se to plaća 'vako-'nako i šta već.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Stondisha said:

 

Begić ti je vlasnik iTicketsa  sve ti piše u onom tekstu/intervju-u iz onog tra-la-la portala, on je direktor u oba iTickets-a i Itickets DOO i iTickets Adria DOO...  šta je pisano i kako je pisano ne znam, znam šta sam sa tri klika na osnovu tvoje priče iskopao sa neta... sve to šveCka i to stoji, al sve ti je to taj Begić frajer...  otvorio firmu u švedskoj, a šljaka iz BGD-a... al lepše zvuči da su Švedi zaduženi za beezbednost, pa ti onda i ne bude čudno što se to plaća 'vako-'nako i šta već.

Švedska firma je radila postavku aparata, a iTicket je samo online portal za prodaju karata, kakve veze imaju te dve stvari

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, delgado said:

Može li neko da mi pomogne da dođem do karte za sever, radio sam duple smene po 16 h prekjuče i pre 3 daba, radim danas i sutra tako da nemam kako da kupim, a pristao sam da bi u utorak bio prva smena i gledao tekmu. ?

budimo ljudi iako smo cigani

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Stondisha said:

Inače ovih Iticketa ima komada dva i oba su aktivna i obema je vlasnik neki Милан Бегић.

 

Zapravo, vlasnik je firma Arene I stadioni, a njen vlasnik izvesna Danica Popović. Verovatno taj Begić stoji iza nje.

 

P.S. Konkretno ova firma se zove iTicket Adriatic.

Edited by Oscar Zeta Acosta
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, red_white said:

S obzirom da je AEK ispusio za LE mogli bi lagano da im maznemo Krsticica. Njega i onog Suareza i Bog da nas vidi. 

Ovo sam i ja pratio sinoc. Opasan je Trabzon, Gledao sam i onaj mec sto su imali sa Spartom,

Sto se Krsticica tice pitanje je da li ce ga prodavati sada. Imacemo svakako novac za odlicnog igraca na toj poziciji ako iscepamo bojse. Mada ako Slovan ima malo srece mozda pokupimo jos nekog igraca Paoka po istom osnovu posto je Slovan pobedio sinoc Paoka u prvom mecu. Ocigledno je za Zvezdu grcko trziste ovog leta vrlo interesantno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Green23 said:

Švedska firma je radila postavku aparata, a iTicket je samo online portal za prodaju karata, kakve veze imaju te dve stvari

 

Švedska firma je Goteborg Tehnology možda?

kaže čovek gore ovako:

Quote

Ta Svedska firma saradjuje sa Iticket ili su je osnovali ovde, nemam pojma, nije ni bitno, bitno je da sa njima imamo ugovor jos neku godinu i moracemo da budemo strpljivi. 

pa zbog toga

@ortak od Raula Djuka

Imaju dva I ticketsa    Iticket i Iticket Adriatic  u ovba preduzeća je Begić direktor, a u jednom je vlasnik ovi tvoji Arene i Stadioni, a u drugom vlasnik je pajz sad ovo:

 

Quote

GNGR Capsule E-com Holding AB

odeš na ovaj link

i nadješ opet ovog Begića tu

http://prntscr.com/owi9li

 

 

zato i kažem kakva švedska kakvi bakrači :s_d:

Edited by Stondisha
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, DonJuan said:

Koliko je imao strpljenja u Čaušića vidi se gde je sada, ali to je druga priča. A zašto misliš da je Milojević odbacio igrača na čijem dovođenju je insistirao? Za Ivanića ćemo videti.

Не спинуј ако већ не може да одговориш конкретно. Имао је стрпљења 100х више него за неке много боље играче да се не понављамо опет и то одлично знаш, то показује егзактно и статистика. "Одбачен" је након што су након силног гурања видјели да нема ни мрве напретка, али није им био проблем јер су се паре опрале, и то озбиљна лова.

За Иванића већ гледамо како му се траже позиције и такође нажалост велико стрпљење за сада са никаквим учинком. Зато сам и рекао да је учинак искључиво у његовим рукама, све остало је обезбјеђено, велика плата и супер добар третман у тиму...

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, OnionKnight said:

Pavkov je treći špic po kvalitetu i iskreno se nadam da će i Tomane i Boa imati prednost kad se ovaj oporavi. 

b1. Potencijalno odličan igrač, ali previše je rano da se oceni kao bolji i korisniji od Pavkova.

b2. No fucking chance! Boaćija je Lustenberger stavio u gaće, nigde ga nije bilo. Tog istog Lustenbergera bi Pavkov otresao kao slinu, garantujem ti da ne bi izgubio ni 20% vazdušnih duela. Sam učinak igrača govori dosta toga Boaći 3 gola za 462 minuta igre, a Pavkov 2 gola za 119 minuta. Da ne pričam o činjenici da je Boa hronično fizički nespreman igrač!

 

@Боги@Markoss Ima li istine u pisanju Mocarta da ćemo nekom utrapiti Žuloa, i još za to dobiti neko obeštećenje.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Константин said:

Не спинуј ако већ не може да одговориш конкретно. Имао је стрпљења 100х више него за неке много боље играче да се не понављамо опет и то одлично знаш, то показује егзактно и статистика. "Одбачен" је након што су након силног гурања видјели да нема ни мрве напретка, али није им био проблем јер су се паре опрале, и то озбиљна лова.

За Иванића већ гледамо како му се траже позиције и такође нажалост велико стрпљење за сада са никаквим учинком. Зато сам и рекао да је учинак искључиво у његовим рукама, све остало је обезбјеђено, велика плата и супер добар третман у тиму...

Ne spinujem nego sam ti lepo rekao šta je kod Ebisilia bio problem, a i dalje je. Ako misliš da ga je Milojević izbacio iz ekipe iz nekog razloga, voleo bih da čujem zbog kojih, pošto ga je on i doveo u Zvezdu. Ivanića jurimo godinama i mi i komšije, čak je bil pred potpisom za Partizan, e sada koliko će ga čekati, ja ti to ne mogu reći, zavisiće i od igračkog kadra.

Link to comment
Share on other sites

@Liska Manjina Jel mozes ti da shvatis da ne dele svi tvoje misljenje oko Boacija recimo. Pises svasta o igracu, nazivas ga ragom, stalno ga vredjas. Mozda to u tvom univerzumu pije vodu, ali stvarno je jako neukusno citati sve te tvoje gadosti. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Liska Manjina said:

b1. Potencijalno odličan igrač, ali previše je rano da se oceni kao bolji i korisniji od Pavkova.

b2. No fucking chance! Boaćija je Lustenberger stavio u gaće, nigde ga nije bilo. Tog istog Lustenbergera bi Pavkov otresao kao slinu, garantujem ti da ne bi izgubio ni 20% vazdušnih duela. Sam učinak igrača govori dosta toga Boaći 3 gola za 462 minuta igre, a Pavkov 2 gola za 119 minuta. Da ne pričam o činjenici da je Boa hronično fizički nespreman igrač!

 

Možda bi Pavkov bio korisniji za bunarenje koje nam nije strano, ali ako želimo da igramo fudbal, obojica su realno kvalitetniji fudbaleri od njega. Više će se otvarati, utračavati u prostor, pokušavati presing i generalno su sigurniji kad se lopta kreće po zemlji. Svak čast Pavkovu za ovo što je napravio uprkos svim manama, ali da ga ne dižemo u nebesa. 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, prolup said:

Pa tesko sad moze Milojevic glavonja mantra dok ne vidi kako ce proci revans sa YB. U medjuvremenu Boaci raga ce posluziti.

Jel je dozvoljeno vredjanje igraca ili za to ide automatski opomena admina ili hladjenje. Ili ajmo sada svi sa epitetima za igrace. NIsi koristio ove epitete protiv Kopenhagena.

Edited by suptil
Link to comment
Share on other sites

Just now, suptil said:

Jel je dozvoljeno vredjanje igraca ili za to ide automatski opomena admina ili hvadjenje. Ili ajmo sada svi sa epitetima za igrace. NIsi koristio ove epitete protiv Kopenhagena.

Covjece vidim da goris od zelje da me posalju na hladjenje ali si prespojio totalno. Forumas liska manjina je Milojevica nazivao glavonjom i non stop prolazio bez opomene. Posto mu je Miloje naravno zapusio usta sad se prebacio na Boacija ragu.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, prolup said:

Covjece vidim da goris od zelje da me posalju na hladjenje ali si prespojio totalno. Forumas liska manjina je Milojevica nazivao glavonjom i non stop prolazio bez opomene. Posto mu je Miloje naravno zapusio usta sad se prebacio na Boacija ragu.

Ne zelim ja nikome hladjenje. Narocito ne u nedelji overavanja LS. Ali stvarno je nekorektno i necitljivo, neukusno nazivati pogrdnim imenima igrace. Meni licno ne pada na pamet da reportujem svaki post time se ne bavim, ali svakako se presla granica pristojnosti sa tim kvalifikacijama. Ja bih da tema bude peticaja da Terza otkupi Krsticica po ulasku u LS kao drugi potez uprave, odmah polse otkupa Degenekovog ugovora  u utorak na sredu u ponoc. Da se bavimo vedrim temama a ne da pravimo zivo blato i da upadamo sami u njega.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...