Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

3 minutes ago, red_white said:

Ljudima me smeta Nebojsa Covic i to kao gazda KK a smeta im sto je neki Nedic postao jedan od 22 000 clanova FK i sto je putovao sa ekipom 😂

Tebi je to u redu?

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, red_white said:

Ljudima me smeta Nebojsa Covic i to kao gazda KK a smeta im sto je neki Nedic postao jedan od 22 000 clanova FK i sto je putovao sa ekipom 😂

Kakav god bio Nebojša Čović od 2014. šljama poput Novaka Nedića nema u KK CZ 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, pavijan2 said:

Kakav god bio Nebojša Čović od 2014. šljama poput Novaka Nedića nema u KK CZ 

 

Normalno da nema, kad je kk organizaciono podeljen nešto kao PUPS.

 

Neša predsedik

 

Zet direktor

 

Sin prvi plej

 

 

Gde će Nedić mučenik da dođe do izražaja pored svih ovih članova familije. 😉

  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Jebo ih Nedic! Hajde da vidimo one koji su Piksija oterali sa Marakane, Deju zatvorili vrata kluba... Hoce li se pobuniti zbog ove sotone koja se uclanila u klub.

Ovo je jebanje u mozak svakog normalnog navijaca Zvezde, normalnog. Nista, hajde i "crnog bika" da uclanimo. Sve moze, sve, gospodo draga. Ali, zato vas svakim danom sve vise pravih cigana smatra za ono sto zaista jeste, a to je da ste gomila bandita i lopuza kojima se jebe za klub, gomila desperadosa koja ce zadnji dinar da izmuze iz kluba.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Stondisha said:

 

Normalno da nema, kad je kk organizaciono podeljen nešto kao PUPS.

 

Neša predsedik

 

Zet direktor

 

Sin prvi plej

 

 

Gde će Nedić mučenik da dođe do izražaja pored svih ovih članova familije. 😉

 

Resi rebus:

Otac predsednik,

1.sin gradonačelnik,

2.sin selektor mladjih kategorija u fss

3.supruga vodi "humanitarni fond" tezak par miliona evra,poznat po sumnjivim uplatama i isplatama sa racuna.

???

Ne cveta cvece ni u vase preduzece ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na pitanje kako mu se čini Zvezda, Bartolec je odgovorio:

Mislim da ćemo proći dalje. Oni su ekipa sa dva lica, mnogo su bolji na svom terenu, nego na gostovanju. Imaju pojedince koji su kvalitetni kao Marin i Ben, ostalo je sve prosek. U Beogradu ih nosi publika. Videlo se i prošle godine da su kod kuće bili vrlo dobri sa Liverpulom i Napolijem, a u gostima dobijali ‚porcije‘. Analizirali smo ih protiv Helsinkija, takođe su na svom terenu na ‚ho-ruk‘ u prvom poluvremenu nešto uradili, potom dođe revanš i potpuno su drugačija ekipa“.
http://sportklub.rs/Fudbal/Champions-League/a294623-Hrvat-iz-Kopenhagena-Osim-Marina-i-Bena-svi-su-prosek.html

I posle ove izjave i ja sam optimista za revans tako se i Cican busio i znamo kako se zavrsila ta prica. Boaci bezbalansa daje 2 komada.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Decembarski said:

 

Resi rebus:

Otac predsednik,

1.sin gradonačelnik,

2.sin selektor mladjih kategorija u fss

3.supruga vodi "humanitarni fond" tezak par miliona evra,poznat po sumnjivim uplatama i isplatama sa racuna.

???

Ne cveta cvece ni u vase preduzece ...

 

Ovo i ono je problem svih nas, a ne naš, vaš, Paje Patka i Evoksa... al dobro Bobe moj, zato nam je i ovako kako jeste u svim sferama društva, jer od drveta ne vidimo šumu...

Edited by Stondisha
Link to comment
Share on other sites

Postade neki aksiom da smo domaćica, uopšte me to ne brine.

Pa mi smo u gostima rešili i Trnavu i Salcburg. Jednostavno kada imamo rezultat igramo takticki u gostima, kada nemamo igramo kako treba, kao i u Bg.

Ne može da se uzima za ozbiljno gostovanje prvaku Evrope i Psz-u. Tu bi i Kopenhagen fino "primio porciju".

Ne znam da li ćemo proći jer su solidna ekipa (nešto između Trnave i Salcburga recimo) ali ćemo sigurno biti blizu, nadam se da će prevagnuti na našu stranu.

Zaboravih najvažnije, na osnovu viđenog bolja smo ekipa a to najčešće odlučuje.

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, red_white said:

Ljudima me smeta Nebojsa Covic i to kao gazda KK a smeta im sto je neki Nedic postao jedan od 22 000 clanova FK i sto je putovao sa ekipom 😂

 

 

Daj bre kako te ne smori svoj upis.
Znaci NN je 1 od 22k?
U kom smislu? Ako brojimo onda jeste, po uticaju??

Kako nisu drugih 21999 putovali tim avionom?
Tj jesu, njih 18.
 

 

Tako da:

source.gif

Edited by Squabbit
  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Јбт читам од јуче ове анализе о игри у ваздуху, па погледах горе на врх да није пофорум кошарка а Павков постао центар.

ОК је имати играча за високе лопте, али ако причамо о коцепту покењам се на скок игру, јадан је тим који чека након дуге лопте да високи шпиц одлаже на страну. Задњи успјешан тим а да му је одлика шпица била скок игра је Мурињов Челзи са Дрогбом. Дрогбина скок игра, кретање без лопте и са лоптом је било све топ класа па је то тако и могло. Сад се игра неки други фудбал у којем учествују сви играчи, гдје се у напад креће меканим пасом халфова, гдје бекови шпартају нон стоп без обзира на којој страни је  фокус у нападу, да не помињем пас игру на средини и отварање шпицева...

 

Иначе можда је и боље да идемо у Данску са иксом. Да нема прилике да чекамо бурегџијске наслове као јуче "како је дефанзива плесала ка савршенству".

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, vepar said:

Nek Terza vidi od Partizana kako se dovode dobra pojacanja, a ne neki strani anonimusi od  33 godine.

 

Ima da nas ugaze ove sezone, ionako Miloje ni ovako ne zna kako da igra protiv groblja.

 

 

ajde sta kukas ko neki petko cim partizan ubode pojacanje. Ugazice nas ali juce.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, vepar said:

Nek Terza vidi od Partizana kako se dovode dobra pojacanja, a ne neki strani anonimusi od  33 godine.

 

Ima da nas ugaze ove sezone, ionako Miloje ni ovako ne zna kako da igra protiv groblja.

 

 

samo sam cekao jedan ovakav komentar 🙂

Link to comment
Share on other sites

Јбт читам од јуче ове анализе о игри у ваздуху, па погледах горе на врх да није пофорум кошарка а Павков постао центар.
ОК је имати играча за високе лопте, али ако причамо о коцепту покењам се на скок игру, јадан је тим који чека након дуге лопте да високи шпиц одлаже на страну. Задњи успјешан тим а да му је одлика шпица била скок игра је Мурињов Челзи са Дрогбом. Дрогбина скок игра, кретање без лопте и са лоптом је било све топ класа па је то тако и могло. Сад се игра неки други фудбал у којем учествују сви играчи, гдје се у напад креће меканим пасом халфова, гдје бекови шпартају нон стоп без обзира на којој страни је  фокус у нападу, да не помињем пас игру на средини и отварање шпицева...
 
Иначе можда је и боље да идемо у Данску са иксом. Да нема прилике да чекамо бурегџијске наслове као јуче "како је дефанзива плесала ка савршенству".
Aj stručnjak pokenjaj se još jednom po momku koji nas je probudio u Salcburgu, srušio budućeg prvaka i doneo najveću pobedu u zadnjih 25 godina. Nije dugo niko evo par sati. Ne znam samo kakvi ste to mazohisti pa gledate taj antifudbal sve vreme.
Eto niko od nas ne bi voleo da imamo nekog Drogbu.
Bolji i viši pođoše boljijema i višijema a nas ovakve jedva i Pavkov dopade.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...