Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

11 minutes ago, Liska Manjina said:

+ Kanjas

+ Garsija

+ Milunović

+ Ivanić

+ Žander

 

 

 +Aleksis Romao bio je Milojev izbor, a ne Kanjas

 +Na krilu je želeo Lazovića, ali iz nepoznatih razloga Darko nije želeo da ponovo sarađuje sa prepoštenim zvezdanom

 +Nije želeo da Degenek bude uguran u avion

 +Ivanić nije njegov izbor

 +Na levom beku je pik bio Karim Hafez, u sezoni 15/16 Egipćanin je sarađivao sa Milojem u Omoniji

 

Neuspešno pokušavaš da ocrniš najboljeg trenera Zvezde u poslednjih 25 godina

 

Glavni i jedini "skaut" u klubu je tvorzan

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Doktor said:

 

 +Aleksis Romao bio je Milojev izbor, a ne Kanjas

 +Na krilu je želeo Lazovića, ali iz nepoznatih razloga Darko nije želeo da ponovo sarađuje sa prepoštenim zvezdanom

 +Nije želeo da Degenek bude uguran u avion

 +Ivanić nije njegov izbor

 +Na levom beku je pik bio Karim Hafez, u sezoni 15/16 Egipćanin je sarađivao sa Milojem u Omoniji

 

Neuspešno pokušavaš da ocrniš najboljeg trenera Zvezde u poslednjih 25 godina

 

Glavni i jedini "skaut" u klubu je tvorzan

Sva pojačanja koja dođu u Zvezdu sa grčkog govornog područija, dolaze po preporuci Vladana Milojevića.

 

Da li si ti uopšte svestan kakve si gluposti napisao? Ne znam samo odakle si banuo na ovaj forum, ali ovde se od početka pisalo da ne postoji ni promil šanse da Darko dođe u Zvezdu i da je to mazanje očiju. Pre svega dobronameran savet, novi si i malo smanje si količinom poluistina. Tačno je da je hteo Romaa i Hafeza, ali je isto tako lično izabrao Kanjasa i Žandera. Samo da dodam da su Kanjasu na njegovo insistiranje ponuđeni strašno dobri uslovi i da je on isticao da mu treba "baš takav" igrač. Imaš na guglu mali milion tekstova gde on ističe da je skautirao Kanjasa i Žandera, te hvali ovog potonjeg zbog "mogučnosti ponavljanja".

 

Ne blatim ja njega, ja iznosim surove činjenica, a ti smanji malo doživljaj.

 

edit:

tvojom analogijom: Ni Adžić nije kriv za Vinisijusa/Mirića, njegov prvi pik je bio Riki Alvarez

 

Hoćeš Mesija, ali život nije uvek pošten pa se zadovoljiš Burzanovićem, to je od prilike to. Ti si imao najbolju nameru, e sad što dečko nije teo, to je već njegov problem.

 

:ajme:

Edited by Liska Manjina
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Doktor said:

+Na levom beku je pik bio Karim Hafez, u sezoni 15/16 Egipćanin je sarađivao sa Milojem u Omoniji

Jbg, Milojević sam izjavio da su on i Kosanović gledali Žandera na Kipru i da im se svideo.

 

Milojevića stvarno gotivim i hvala mu za sve ali nema potrebe izmišljati neke stvari kad se zna tačno kako je bilo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Liska Manjina said:

Da li si ti uopšte svestan kakve si gluposti napisao? Ne znam samo odakle si banuo na ovaj forum

 

 

Ovo ja tebe treba da pitam, mada se odgovor sam nameće. Naravno da si svestan...

Edited by Doktor
Link to comment
Share on other sites

I zašto je Milunović promašaj, ima li neki razlog ili je samo to što ga je Milojević doveo? Za Pankova i Babića je Fudbaler, u tandemu sa Degenekom vrlo dobar, otprilike jedini dio tima koji ne treba remont je golman i štoperski tandem.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Knipex 4 Laki said:

Milojević sam izjavio da su on i Kosanović gledali Žandera na Kipru i da im se svideo.

Istina!

Ali, stvar je u tome da Žander nije bio prvi na listi želja...Postavlja se pitanje zašto nije došao Hafez, ako su i trener i igrač bili raspoloženi? Pa nije Miloje tražio da se klub trka sa bundesligašima i dovodi na primer Bensebainija ili Mbabua i plaća obeštećenja od 10 miliona evra...Kako to uprava nema para za Hafeza?

 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Liska Manjina said:

+ Kanjas

+ Garsija

+ Milunović

+ Ivanić

+ Žander

 

Njegova želja je bio i Konde, ali je otišao kod Arapa, a vidim da mu tamo sasvim dobro ide i da mu je ovo druga uspešna sezna.  Šteta, možda bi on, uz Bena, bio jedino kvalitetno pojačanje koje je skautirao Milojević.

 

* za Garsiju ima vremena, verujem da može mnogo bolje

 

Што се тиче долазака са подручја грчког говорног подручја којег си помињао, није довео Марина.

Љуба је у праву за Милојевог пулена Чаушића ака милион евра. Бивши тренер је имао итекако јаку позицију у формирању ростера. Наравно то не значи да било ко аболира Терзу или Миту за остале лоше ствари око тима тако да ови обожаватељи култа личности не морају да скачу као опарени. С обзиром колико пара је прошло кроз клуб а да имамо и даље ужасно гломазан и импотентан ростер у односу на то улагање, рекао бих да је најисправније да су за то заједнички одговорни Терза, Милоје и Мркела.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, laki perkos said:

Finansijski direktor kluba Marko Petrović objasnio je da je Zvezda kažnjena zato što UEFA nije prihvatila dogovor crveno-belih sa Mančester sitijem prilikom transfera Ivana i Luke Ilića. 

"FK Crvena zvezda je prilikom transfera igrača Ivana i Luke Ilića u Mančester siti preuzeo obavezu odigravanja određenog broja utakmica igrača tokom perioda pozajmice. Klub nije u celosti ispunio obavezu odigravanja određenog broja utakmica tokom perioda pozajmice. Po osnovu ugovorenih penala nastala je obaveza kluba prema Mančester sitiju u iznosu od 480.000 evra. Klub je bio u stalnoj komunikaciji sa nadležnima iz Sitija u vezi rešenja pitanja nastale obaveze. Bilo je više opcija koje su između ostalog uključivale potencijalni otpis predmetne obaveze u slučaju dalje saradnje dva kluba i eventualnog budućeg transfera", kaže Petrović.

Zvezdin direktor tvrdi da su klubovi postigli dogovor.

"Nadležni iz Sitija su imali dobru volju da se navedeno pitanje reši u budućnosti, te da Crvena zvezda nema obavezu da izvrši uplatu u narednom periodu ili minimum da se plaćanje odloži za 2020. godinu ukoliko ne bi došlo do eventualne realizacije novog transfera igrača. Međutim, zbog pravila UEFA licenciranja i finansijskog monitoringa pod kojima je Mančester siti, bilo je neophodno do 30. septembra formalno postići sporazum o odlaganju obaveza. FK Crvena zvezda je odlaganje obaveza sa Mančester sitijem definisao pisanim putem 26. septembra. Odlaganje obaveza je bilo uzajamno potvrđeno pisanim putem od strane oba kluba i postignuta je saglasnost oko istog".

Petrović kaže da je situacija ipak rešena.

"Štiteći interese kluba nismo izvršili plaćanje obzirom da smo bili stava da je sporazumom od 26. septembra obaveza odložena, te da postoji eventualna mogućnosti da se ista u narednom periodu otpiše. Klub je imao sredstva da izvrši uplatu, ali ceneći da je obaveza odložena i da postoji mogućnost otpisa iste u budućnosti odluka je bila da se plaćanje ne izvrši. Međutim, UEFA nije prihvatila kao konačan sporazum postignut 26. septembra već isti, ali sa kasnijim datumom (nakon 30. septembra) te je doneta odluka da je klub imao dospelu obavezu prema engleskom klubu na dan 30. septembar. Istog dana, 18. novembra, po prijemu obaveštenja od UEFA, klub je izvršio u celosti uplatu prema Mančester sitiju u iznosu od 480.000 evra, ali je uprkos tome UEFA obavestila klub o kazni od 50.000 evra usled probijanja rokova plaćanja", zaključio je Petrović
.

 

 

Da li će iko iz kluba da odgovara zato što je klub oštećen za 530000 evra?

Imali su obavezu da Ilići odigraju određeni broj utakmica i nisu ispoštovali to, onda su trebali da plate penale zbog toga pa ni to nisu ispoštovali i sad moraju da plate i dodatnu kaznu.

Klasičan primer javašluka, nerada, nestručnosti.   

 

Кретен је супер објаснио да нису испуњене обавезе и да је казна оправдана.

Link to comment
Share on other sites

Nije da je otkrivena topla voda time sto je neko ukazao na bliskost Dekija s' vladajucim fudbalskim i politickim strukturama. Mislim - k'o da se nije znalo i ranije :wink2: A i ceo klub je,jelte, opozicioni bastion..not!!

Kao navijac dajem Stankovicu kredit i podrsku uprkos,a ne zahvaljujuci ovim cinjenicama. 

P.S.Miloje nasledjuje Tumba-lumbu u selektorskoj fotelji. :smiley53: Mark my words :classic_dry:

Link to comment
Share on other sites

To bi bio pun pogodak...da za promenu imamo u reprezentaciji nekog ko ume i rezultat da napravi...Jos kad bi postavili pre ovog baraza, da nastavi covek niz u tim utakmicama na ispadanje 😁 Mada ja mislim da ce Miloje pre toga dobro da se unovci...

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Green23 said:

Pa Deki je u prošli ponedeljak postao trener posle sastanka sa svevišnjim. 

 

22 minutes ago, ZiS said:

Znaci "lebdeci" aminovao 😁

 

"Znaci" titula je sigurna, nema mestu panici i nervozi 😴 😁

 

15 minutes ago, Crni Bombarder said:

Nije da je otkrivena topla voda time sto je neko ukazao na bliskost Dekija s' vladajucim fudbalskim i politickim strukturama. Mislim - k'o da se nije znalo i ranije :wink2: A i ceo klub je,jelte, opozicioni bastion..not!!

Kao navijac dajem Stankovicu kredit i podrsku uprkos,a ne zahvaljujuci ovim cinjenicama. 

P.S.Miloje nasledjuje Tumba-lumbu u selektorskoj fotelji. :smiley53: Mark my words :classic_dry:

 

Iskreno, ja nisam znao da je Deki "koketirao" i blizak je sa "ovima"!

 

6 minutes ago, ZiS said:

To bi bio pun pogodak...da za promenu imamo u reprezentaciji nekog ko ume i rezultat da napravi...Jos kad bi postavili pre ovog baraza, da nastavi covek niz u tim utakmicama na ispadanje 😁 Mada ja mislim da ce Miloje pre toga dobro da se unovci...

 

Naplatio se in dobro u Cz sa produzetkom ugovora i bonusima ( naravno, sasvim zasluzeno) . Jedan SnS klovn i Savin potrcko  Krastajic je imao 350K mesecno, Milojevic kao neko ko ima dobre rezultate iza sebe, verovatno bi bio placen slicno kao u Cz ( samo moja pretpostavka )

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Константин said:

 

Што се тиче долазака са подручја грчког говорног подручја којег си помињао, није довео Марина.

Љуба је у праву за Милојевог пулена Чаушића ака милион евра. Бивши тренер је имао итекако јаку позицију у формирању ростера. Наравно то не значи да било ко аболира Терзу или Миту за остале лоше ствари око тима тако да ови обожаватељи култа личности не морају да скачу као опарени. С обзиром колико пара је прошло кроз клуб а да имамо и даље ужасно гломазан и импотентан ростер у односу на то улагање, рекао бих да је најисправније да су за то заједнички одговорни Терза, Милоје и Мркела.

 

Meni je sokatno da ovde postoji iko kome na pamet moze pasti da postoji neko drugi da brani takav olos kao sto su Terzic i Mrkela.

 

kakve to veze ima sa radom Milojevica i njegovim odlukama da dovede Zandere i Kanjase, to je vec upitno

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, laki perkos said:

zbog zločina koji ta tv na kojoj je gostovao vrši nad srpskim narodom

Slozices se da Dejanova pozicija, posebno sada kao trenera Zvezde, ipak nije pozicija bilo kog pojedinca koji moze reci DA ili NE.

Kao sto nisu ni svi navijaci isti, te ne prate iste programe na tvu, citaju istu literaturu ili  imaju isti ukus za npr filmove/muziku...

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Manoly said:

Slozices se da Dejanova pozicija, posebno sada kao trenera Zvezde, ipak nije pozicija bilo kog pojedinca koji moze reci DA ili NE.

Kao sto nisu ni svi navijaci isti, te ne prate iste programe na tvu, citaju istu literaturu ili  imaju isti ukus za npr filmove/muziku...

Dejan baš ima poziciju da može sam da odluči gde će da gostuje, jedino ako i on nije nečim ucenjen ...

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...