Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

8 minutes ago, laki perkos said:

Dejan baš ima poziciju da može sam da odluči gde će da gostuje, jedino ako i on nije nečim ucenjen ...

Ne gledam tu tv na kojoj je gostovao/gostuje, pa ne znam ni kad se to odigralo/odigrava.

Opet, onoliko je navijaca Zvezde koji ce takav intervju pogledati, a to sto ja/ti/neko treci necemo nasa je stvar.

Mnogo toga je trulo u danasnje vreme, al osvrtati se na ovo kao nesto jako lose je, po meni, bzvz i trazenje dlake na jajetu...

 

Edited by Manoly
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Manoly said:

Ne gledam tu tv na kojoj je gostovao/gostuje, pa ne znam ni kad se to odigralo/odigrava.

Opet, onoliko je navijaca Zvezde koji ce takav intervju pogledati, a to sto ja/ti/neko treci necemo nasa je stvar.

Mnogo toga je trulo u danasnje vreme, al osvrtati se na ovo kao nesto jako lose je, po meni, bzvz i trazenje dlake na jajetu...

 

Ajde kad već polemišemo šta misliš da li bi Dejan otišao da gostuje na TV Šabac, N1 ili Nova TV i da li bi mu to bilo zamereno od strane čelnika kluba i onog što lebdi? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, laki perkos said:

Ajde kad već polemišemo šta misliš da li bi Dejan otišao da gostuje na TV Šabac, N1 ili Nova TV i da li bi mu to bilo zamereno od strane čelnika kluba i onog što lebdi? 

Vec napisah da je mnogo toga trulo i nepopravljivo u ovdasnjim okolnostima, ali upravo je stvar u tome da bi Dejan trebalo (sto ne znaci da ce tako i biti) da ide na svaku tv, bez obzira na politikantske komentare i "sugestije".

Posmatrajuci samog Stankovica, nadam se da ce prevagnuti njegov karakter i da nece gostovati samo na odredjenim tv.

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, prolup said:

Opet ta priča kako je Miloje ukopao sa Kanjasom ali je tu Terzić da izvadi sa Vasiljevićem i Fićovićem. Nema zime za nas sad kad je ovaj što nam dovodi Kanjase otišao.

Ja se tebi zaista divim! Ko je uopšte pričao o toj Lopovčini? Kao da ne znaš da su svi forumaši ekstremno kritički nastrojeni prema Terziću! Da li ovo namerno radiš ili nemaš argumente pa iznosiš random podatke, zaista ne znam. Kakve veze imaju menadžerske kombinacije Doktora sa promašenom procenom našeg trenera? Kada neko kritikuje Milojevića i njegovu procenu, to ne znači da se time automatski brani Doktor.

16 hours ago, Doktor said:

Istina!

Ali, stvar je u tome da Žander nije bio prvi na listi želja...Postavlja se pitanje zašto nije došao Hafez, ako su i trener i igrač bili raspoloženi? Pa nije Miloje tražio da se klub trka sa bundesligašima i dovodi na primer Bensebainija ili Mbabua i plaća obeštećenja od 10 miliona evra...Kako to uprava nema para za Hafeza?

 

Odluči se, dali ga je Milojević doveo u klub ili nije? Ako napadneš nekog da laže, a na kraju se ispostavi da ne laže, onda je red da uputiš izvinjenje.

 

 

Kao prvo Hafeza smo ganjali kao prvu opciju na poziciji levog beka, pošto je bio izvestan odlazak Rodića i za tvoju informaciju to je igrač pod ugovorm i nije se pitao samo Hafez, već se moralo diskutovati i sa klubom i pojedinim "fondovima" koju su vlasnici dela akcija/ugovora (terminologija bemliga). Uglavnom, mogli smo do igrača, ali se od njega odustalo pošto je odlučeno da Rodić ostane, te nam Hafez shodno tome nije bio ni potreban. Ako meni ne veruješ onda pitaj druge forumaše koji su upućeni u dešavanja u klubu, pa ćeš videti da ja ne lažem.

 

Ulazak đonom na ovaj forum retko kad uspe, i takvi kratko traju na ovom mestu.

 

@Don Laki Juan

Marin je bio želja svih u klubu i naravno da se Milojević složio sa tim. U suštini poklopile su se neke kockice - on višak u Oliju/ulazak u LŠ/finansije/dali smo mu ključeve ekipe u ruke

Edited by Liska Manjina
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Dragan Mićić said:

to da li je trebao da odbije da gostuke na toj tv je isto kao da li grupa treba da ide na Aba ligu ili ne. Neka radi ko kako hoce. Ja tu tv ne gledam ali mi ne smeta sto je gostovao sve dok ne pocne da se opredeljuje javno za svevisnjeg.

Još nije dozvolio komentare na sliku :lol_2:

 

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Liska Manjina said:

Odluči se, dali ga je Milojević doveo u klub ili nije? Ako napadneš nekog da laže, a na kraju se ispostavi da ne laže, onda je red da uputiš izvinjenje.

 

Gde sam napisao da nije želeo Žandera? Stvar je u tome da mu lopovska uprava nije obezbedila Hafeza ili bilo kog igrača koji je bio prva želja. Morao je da bira između igrača koji su mu bili ponuđeni. Ne znam gde se to ispostavilo da ti ne izmišljaš???

 

5 hours ago, Liska Manjina said:

ali se od njega odustalo pošto je odlučeno da Rodić ostane, te nam Hafez shodno tome nije bio ni potreban. Ako meni ne veruješ onda pitaj druge forumaše koji su upućeni u dešavanja u klubu, pa ćeš videti da ja ne lažem.

 

Ulazak đonom na ovaj forum retko kad uspe, i takvi kratko traju na ovom mestu.

 

Bez Rodića na levom beku Milojević ne bi ni počinjao sezonu. Uz Kolarova najbolji srpski bek, odnos cene i kvaliteta sjajan, uklopljen u sistem, jasno sve. Čovek konstantno ima probleme sa povredama, pehove sa prehladama i tako dalje. (Inače imamo odličan medicinski tim i ljude zadužene za spremu igrača, još bolju situaciju nego pre jer je prepošteni doktor oterao Ivana Popovića i Batu Radulovića, pa me stoga čude povrede Boaćea i Rodića na nedeljnom nivou, čak i golman Borjan ima problema sa mišićima što verovatno nema nigde na svetu... Makar će sada biti bolje, dolazi Stramaćonijev komandos iz Italije da ih zategne!😊 ) Dakle, njih dvojica trebalo je da čine tandem na levom beku. Ja sam sasvim dovoljno upućen u dešavanja u klubu tokom prethodnih meseci, smešno je da ti meni "otvaraš oči".

 

U svakom slučaju, evo i da ne poznajemo nikoga u klubu i ništa ne znamo, koja je verovatnoća da Miloje mesto prvog beka potroši na stranca, koji pre svega donosi kvalitet u ofanzivi, visokog 173 cm. Hafez je odličan igrač, Milojević je zadovoljan sa njihovom saradnjom na Kipru i njegovim kasnijim epizodama, ali koja je verovatnoća? Je l' ne možeš da sabereš 2 i 2 ili nećeš?

 

Na kraju krajeva, ova tema nije toliko bitna. Citirao si onaj deo koji si želeo i meni nije problem da te demantujem. Postoji hiljadu stvari koje su trule u ovom klubu. Vladan Milojević je uz navijače i njegov tim bio jedina svetla tačka. Ko navija za Zvezdu, morao bi da pokaže makar malo poštovanja i zahvalnosti prema treneru i igračima.

 

Takvi poput Terzonija neće još dugo. Može on kako hoće, ali ne može dokle hoće.

 

Edited by Doktor
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Doktor said:

Takvi poput Terzonija neće još dugo. Može on kako hoće, ali ne može dokle hoće.

 

 

Odmah će da ga smene, naročito kad je na vrhuncu opcija. 

 

7 hours ago, Green23 said:

Još nije dozvolio komentare na sliku :lol_2:

 

 

Kao vlati fine strukturalne trave oko stamene ambrozije. Održavati profil je robija, realno, ako hoćeš da budeš kul. Ili ti to rade drugi, whatever.. :classic_biggrin:

Edited by Barracuda
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nije trebao da ide na otvaranje Teodosićevog hotela (ili šta je već) po istoj logici po kojoj nije trebao da se pojavi na Pinku... A ni Zvezda ne treba da igra ligu jer je su svi koji upravljaju ligom iz SNS-a...

Edited by Azazelkg
Link to comment
Share on other sites

On 12/27/2019 at 12:00 AM, Put Svile said:

 

Kao sportista i trener trebalo je da odbije gostovanje zbog?

Zbog licnog integriteta i onog sto je Perkos napisao.

 

23 hours ago, Green23 said:

Još nije dozvolio komentare na sliku :lol_2:

 

 

Ogadise mi ono malo volje da pratim klub. Odo da gledam KK.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, 12Laki said:

Ono kad ti je KK sve sa Veprom bolja opcija od FK...

Да је министар Гашић увалио сина па да и причамо о томе, а иначе проводаџија је био исти као у КК:classic_rolleyes:

 

Иначе мало претјерујете потенцирањем ствари око политике. То је нажалост константа у нпр. Звезду и Партизану од када су основани. Комуњаре, црвени, црни, жути или не знам какви, разни су продефиловали за све ове деценије и учествовали у пословању и креирању амбијента у и око клуба. Једно је евидентно, када се погоди да политика делегира некога ко је приколико нормалан човјек а уз то и зна о спорту и функционисању клуба и/или доведе се добар тренер и/или доведу се добри играчи-резултат је био бољи. То је константа.

Ко гостује на којој тв је споредно...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, prolup said:

Nije baš sporedno ako prethodni trener za dvije i kusur godine nije okačio ni fotografija sa Vučićem ni gostovao po partijskim glasilima od televizija koliko novi za 15 dana.

Наравно да је споредно. Оно што није споредно је што су га сењор Поћетино и хер Флик усликали спуштених гаћа на сред Маракане.

Шта може или не може нови тренер тек ћемо да видимо. Ништа му неће ни помоћи ни одмоћи сликање  или гостовање по емисијама, већ знање које има или нема, на самом терену.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Константин said:

Наравно да је споредно. Оно што није споредно је што су га сењор Поћетино и хер Флик усликали спуштених гаћа на сред Маракане.

Шта може или не може нови тренер тек ћемо да видимо. Ништа му неће ни помоћи ни одмоћи сликање  или гостовање по емисијама, већ знање које има или нема, на самом терену.

Znanje ne poseduje, tako da ga ono neće sputavati.

Problem je što medju ovima kojima se okružio takođe nema tragova znanja.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, pavijan2 said:

Znanje ne poseduje, tako da ga ono neće sputavati.

Problem je što medju ovima kojima se okružio takođe nema tragova znanja.

 

Izvini, ali na osnovu čega ti možeš da kažeš da ne poseduje znanje? Da si rekao da ne poseduje iskustvo to bi bilo tačno ali znanje...

Link to comment
Share on other sites

Igrajući u velikim, ozbiljnim i organizovanim klubovima, sarađujući sa velikim trenerima i igračima. Ceniš da nije uspeo ništa da pokupi i nauči i da ništa od toga neće znati da primeni? 

Treba Dekiju pružiti šansu, biće vremena za pljuvanje ako to zasluži. Ne mora avansno.

Link to comment
Share on other sites

Novi trener nam je prije 8 mjeseci odustao od trenerske karijere i govorio kako taj posao nije za njega. +ovaj stručni štab što je okupio nimalo ne uliva sigurnost. Sve u svemu da nije Dejan Stanković nego neki Pero Nikić svi bi bili u fazonu otkud ovaj lik na klupi Zvezde. Nadaćemo se najboljem al da obećava, daleko od tog.

Edited by prolup
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...