Jump to content

FK Crvena zvezda 2019/20


estrellaroja

Recommended Posts

9 minutes ago, DonJuan said:

Nije mi jasno kako Borjan nikada nije naučio da ispucava. To mi je baš misterija.

 

Jbg, nije jedini golman koji ne ume... ali znatno je popravio nego pre tri godine npr... sada mu se ponekad dogodi 

 

Inace, mozda najjadnije poluvreme koje sam gledao na Rajku

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Vidara26 said:

Ako je ikako moguce nekome dati ocenu iznad 0 to je Boćko

A šta može kukavni Boćko? Da uzme loptu na svojoj polovini, pošto ovi ne mogu da je iznesu i da predribla 5 igrača i da da gol? 

Kako izvuče Boćka iz šešira, koji ama baš ništa nije kriv za lošu igru. Makar pokušava nešto.

Edited by DonJuan
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DonJuan said:

A šta može kukavni Boćko? Da uzme loptu na svojok polovini, pošto ovi ne mogu da je iznesu i da predribla 5 igrača i da da gol? 

Kako izvuče Boćka iz šešira, koji ama baš ništa nije kriv za lošu igru. Makar pokušava nešto.

Nisi ga razumeo.Svi su 0 a Bocko je iznad. :)

Link to comment
Share on other sites

Od povratka nakon sankcija sredinom 90ih svakakva je Zvezda bila, igrala sa raznim Ignjatijevicima, često igrala protiv ekipa gde je razlika u kvalitetu bila i veća nego veceras, ali uvek je na Marakani Zvezda barem srcano, uz posebni huk tribina umela da napadne i jurne protiv bilo koga. Ovo veceras je nešto najjadnije ikad sto sam za 30ak godina gledao od Zvezde na Marakani. A ni taj poznati, magični huk Marakane trenutno/više ne postoji

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...