Jump to content

Koliko godina imate & da li su vam godine važne?


Džudi

Starosna struktura forumaša foruma vox92  

158 members have voted

  1. 1. Koliko godina imate?



Recommended Posts

14 minutes ago, zoran59 said:

 

Mrde, izvinjavam se, stvarno sam perverzan.

No, upoznali smo se preko foruma a znamo se i  drugacije, dragi ste mi i ti i tvoja zena i cesto mislim na vas, pa mi je pala na pamet totalna pizdarija - kako bi bas bilo lepo da se tvoj sin i moja cerka upoznaju.

Po svemu sudeci, tvoj klinac je samo normalan a moja cerka je najlepsa na svetu... :classic_biggrin:

 

Jerbo si ti ogranicen pa ga samo ucis o 4 tocka. A ja bih mogao da mu pokazem i lepotu na 2.

I tvoja basta nije ni za qrtz, a u mojoj ima sta da se jede... :lol_2:

Gde je srce reakcija kad treba? :heart:

Iz Zoranovih postova uvek neka dobrota izbija, rispek za to.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, OnionKnight said:

Postoji li kakva nagrada za najmlađeg forumaša? Imunitet za ban ili nešto slično? 

Mali, evo ti flaša, idi do česme i donesi nam vode, ako budeš bio brz, možda te pustimo da braniš ⛹️

43 minutes ago, Kronostime said:

Pre ce te i pred svevisnjeg, ako je za utehu. :classic_biggrin:

Kronose, ja sam u tvojim godinama bio, i to čak godinu dana, pa mi dosadilo i otišao sam dalje. 😎

A ko će od vas doterati do mojih sadašnjih 77, to ja neću saznati...

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Div said:

 

Onda mami reci, ne da ima ispisnika, ima i starijih od nje. 65+.

A, tata je znači sad vršnjak ćerki, po 33.

 

Nastace problem kad mu unuk dodje do 33 :lol_2:

 

12 minutes ago, Borko said:

@Džudida li si videla da ti poll sadrži ozbiljnu manu? Npr, ako neko ima 40 godina, kako da odluci u koju grupu da se svrsta, u 35-40 ili od 40-45? :classic_biggrin:

Pa znas kako ono do 40tog rodjendana si u nizoj grupi, a posle u visoj (osim ako ne foliras jos godinu dana :classic_smile: sto ja planiram kad prestanem da se noktima drzim za donji raspon)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Jonnhy Clash said:

34 godine i ne baš dovoljno svestan da sam toliko daleko dogurao. Brzo je prošlo kad sam bio u veselim dvadesetim. Lepo je znati da sam jedan od mlađih na forumu. Bar negde da se u mlađe ubrajam. 😄

Sve je dobro dok ti traze legitimaciju kad kupujes pice i cigarete. :)

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, mrd said:

Sve je dobro dok ti traze legitimaciju kad kupujes pice i cigarete. 🙂

Ja sam prestao da se brijem, da mi ne bi trazili licnu. I ja promenio licni opis za leto, posle dolazim u kafic gde sam pola faksa proveo i sledeca stvar... imate li vi licnu. 

Ma mars u 3 lepe, mislim se. :lol_2: Zajebavaju me.

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Darby O'Gill said:

Mali, evo ti flaša, idi do česme i donesi nam vode, ako budeš bio brz, možda te pustimo da braniš ⛹️

Kronose, ja sam u tvojim godinama bio, i to čak godinu dana, pa mi dosadilo i otišao sam dalje. 😎

A ko će od vas doterati do mojih sadašnjih 77, to ja neću saznati...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Darby O'Gill said:

Mali, evo ti flaša, idi do česme i donesi nam vode, ako budeš bio brz, možda te pustimo da braniš ⛹️

Kronose, ja sam u tvojim godinama bio, i to čak godinu dana, pa mi dosadilo i otišao sam dalje. 😎

A ko će od vas doterati do mojih sadašnjih 77, to ja neću saznati...

 

Da nam dugo ostaneš živ i zdrav i prisutan ovde. 👍

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ZoltanWantsToDie said:

Gde je srce reakcija kad treba? :heart:

Iz Zoranovih postova uvek neka dobrota izbija, rispek za to.

 

Stari (mladi?) moj, veoma sam ti zahvalan za ove lepe reci.

 

Stvarno ne znam da li to dolazi sa godinama ili je neka crta karaktera od ranije. Mozda je i neka mesavina.

Evo, gledao sam gore anketu i video da ima ucesnika koji su kliknuli "necu da odgovorim". Pitam se, zasto? Ako neces, zasto uopste klikces na bilo sta? A godine uopste nisu sramota, zasto bi se neko stideo, svi smo ili bili tamo ili bicemo. Mozda je 15-godisnjak procitao 1000 knjiga a 50-godisnjak samo neke novine, jednom mesecno. Godine same po sebi nisu kvalifikacija ni za sta. Ma, daj mi tog decka koji moze da me necemu poduci, hebes to gde sam ja putovao pre milion godina i nikome ne koristi.

 

Nikoga nece zanimati koje je ratove moja baka prezivela ili sta je mislila o vlastima. Ali ako prenesem neki njen recept za jelo koji sam nasledio, to mozda i donese nekome neku korist.

 

Jedina vrednost godina je u tome sto ne dozvoljavam da me neko laze i zajebava, na osnovu sumnjivih internetskih izvora. Ja sam bio tamo tamo, doziveo i video. Ne dozvoljavam da mi neko tumaci kako je meni bilo.

Ono pre, naci cemo razne izvore, tumaciti ih kako nam odgovara i svadjati se. To je legitimno. Legitimna je i spoljasna opservacija, kako neko gleda na nesto. Ali jebote (izvinjavam se zbog vulgarnosti), necu da mi neko tumaci kako sam ja mislio na studentskim demonstracijama 1968. Mozda sam mislio pogresno, bio sam dete, poveo me stariji bratic - ali onaj ko je rodjen decenijama kasnije moze samo da ponudi svoju interpretaciju citanja tekstova. Istinu o dogadjanjima ne moze.

 

I tu je koren sukobima i svadjama, pa i ovde na forumu. Ljudi ne razlikuju teoretske, filozofske i ideoloske principe od stvarnog zivota. Mogu da mislim sta god hocu o Turcima ili Titu, o vlastima i politici - ali realno posedujem nekretninu i placam porez danas.

 

Holivudskim recnikom, nisam u istom filmu. Pa kako ko, neka neko okrivi godine ili sistem ili zivot, sta ja znam.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, zoran59 said:

Stari (mladi?) moj, veoma sam ti zahvalan za ove lepe reci.

Nema na cemu! 

Ja sam jedan od najmladjih forumasa, a svakako najmladji moderator. Cast mi je da delim virtuelni prostor sa starijim ljudima, punim iskustva, dosta sam ovde naucio od svih vas. Ali pogotovo mi je drago kad vidim da je neko kao osoba kvalitetan. 

Nisam te upoznao, ali video sam u gomili postova da delimo neke iste stavove. Nadam se nekom druzenju jednom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, zoran59 said:

 

Stari (mladi?) moj, veoma sam ti zahvalan za ove lepe reci.

 

Stvarno ne znam da li to dolazi sa godinama ili je neka crta karaktera od ranije. Mozda je i neka mesavina.

Evo, gledao sam gore anketu i video da ima ucesnika koji su kliknuli "necu da odgovorim". Pitam se, zasto? Ako neces, zasto uopste klikces na bilo sta? A godine uopste nisu sramota, zasto bi se neko stideo, svi smo ili bili tamo ili bicemo. Mozda je 15-godisnjak procitao 1000 knjiga a 50-godisnjak samo neke novine, jednom mesecno. Godine same po sebi nisu kvalifikacija ni za sta. Ma, daj mi tog decka koji moze da me necemu poduci, hebes to gde sam ja putovao pre milion godina i nikome ne koristi.

 

Nikoga nece zanimati koje je ratove moja baka prezivela ili sta je mislila o vlastima. Ali ako prenesem neki njen recept za jelo koji sam nasledio, to mozda i donese nekome neku korist.

 

Jedina vrednost godina je u tome sto ne dozvoljavam da me neko laze i zajebava, na osnovu sumnjivih internetskih izvora. Ja sam bio tamo tamo, doziveo i video. Ne dozvoljavam da mi neko tumaci kako je meni bilo.

Ono pre, naci cemo razne izvore, tumaciti ih kako nam odgovara i svadjati se. To je legitimno. Legitimna je i spoljasna opservacija, kako neko gleda na nesto. Ali jebote (izvinjavam se zbog vulgarnosti), necu da mi neko tumaci kako sam ja mislio na studentskim demonstracijama 1968. Mozda sam mislio pogresno, bio sam dete, poveo me stariji bratic - ali onaj ko je rodjen decenijama kasnije moze samo da ponudi svoju interpretaciju citanja tekstova. Istinu o dogadjanjima ne moze.

 

I tu je koren sukobima i svadjama, pa i ovde na forumu. Ljudi ne razlikuju teoretske, filozofske i ideoloske principe od stvarnog zivota. Mogu da mislim sta god hocu o Turcima ili Titu, o vlastima i politici - ali realno posedujem nekretninu i placam porez danas.

 

Holivudskim recnikom, nisam u istom filmu. Pa kako ko, neka neko okrivi godine ili sistem ili zivot, sta ja znam.

Mene si zabrinuo, taman sam detetu coveku objasnio da su motocikli stetni, a ti se javljas sa ovim negativnim vibracijama na 2 tocka. :lol_2:

zar nisam prasac uterao 20 godina u straznjicu, a ja dete.

Edited by mrd
promena reci
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, ZoltanWantsToDie said:

Nema na cemu! 

Ja sam jedan od najmladjih forumasa, a svakako najmladji moderator. Cast mi je da delim virtuelni prostor sa starijim ljudima, punim iskustva, dosta sam ovde naucio od svih vas. Ali pogotovo mi je drago kad vidim da je neko kao osoba kvalitetan. 

Nisam te upoznao, ali video sam u gomili postova da delimo neke iste stavove. Nadam se nekom druzenju jednom.

:lol_2:

ZNaci stavovi su dobri, ako ih delite. 

:shake:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, ZoltanWantsToDie said:

......l

Nisam te upoznao, ali video sam u gomili postova da delimo neke iste stavove. Nadam se nekom druzenju jednom.

 

Opet, hvala ti.

Ja nisam realan, cesto mastam i izmisljam planove koji se izjalove. U Srbiju navracam circa jednom godisnje, imam familiju i prijatelje, a puno toga ne stignem. Mozda ce se i to promeniti otkako sam u penziji.

Svejedno, ako se nadjemo, osecaj se slobodnim da me oteras u 3 p. materine ako izvalim glupost. Godine su tek tako neki ornament, nemaju veza sa pamecu.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, zoran59 said:

 

Opet, hvala ti.

Ja nisam realan, cesto mastam i izmisljam planove koji se izjalove. U Srbiju navracam circa jednom godisnje, imam familiju i prijatelje, a puno toga ne stignem. Mozda ce se i to promeniti otkako sam u penziji.

Svejedno, ako se nadjemo, osecaj se slobodnim da me oteras u 3 p. materine ako izvalim glupost. Godine su tek tako neki ornament, nemaju veza sa pamecu.

 

 

Za 3pm ne morate ni da se nalazite, samo reci. 

:smiley5::default_coffee:

 

20190529-185326.jpg

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, ZoltanWantsToDie said:

Ja bih lagano mogao da budem najmladji od sve dece ovde. Jedino ne znam da li su @Green23 i @OnionKnight mladji od mene.

Stariji si 17 dana od mene 😁

Inače, mislim da nikad nisam rekao, ali mi je zaista čast da delim makar i virtuelni prostor, evo već 5 godina, sa ovakvim ljudima, posebno kada shvatiš da neki mogu i dede da mi budu (😛). Bude tu i ovakvih i onakvih stvari, ali zaista mislim da nema zlonamerni ljudi, ako ih i ima (bilo), oni su u na nivou statističke greške.

Edited by Green23
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Vjekoslav said:

45.jpg

 

:18:

 

naravno da je moja ekipa pobjednicka, u to nisam sumnjao ni jednog trenutka! :thumbsup:

 

25.jpg

 

Kronos, spavas?

probudili se klinci.

 

p.s. ajde brzo trci do upravnika zatvora i izvlaci onu trojicu van!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...