Jump to content

Koliko godina imate & da li su vam godine važne?


Džudi

Starosna struktura forumaša foruma vox92  

158 members have voted

  1. 1. Koliko godina imate?



Recommended Posts

43 minutes ago, Barracuda said:

Neću da ti kažem. :57:

 

Ja te molim da mi kažeš...može i PM, ne mora javno.

 

 

20 minutes ago, Kido from Junkovac said:

Svi preko 60 u jednoj grupi.:classic_mellow:

 

And also, ima li ovaj pooll neki automatski dodavac brojeva,

ili cemo vecno biti vako mladi...

 

Ne znam da li ja mogu da menjam anketu, verovatno to može neko od admina i moderatora, da se dopuni ili izmeni..

 

A bilo bi ok kad bismo svi na svojim profilima stavili bar godinu rođenja..anonimno je sve i niko ne treba da se plaši.:classic_smile:

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Džudi said:

.....

Evo da dodam da u julu punim 47, i zadovoljna sam.

.....

Prvo, pogledao sam tvoj profile i - rodjendan ti je isti kao i moje majke!

Drugo, ovo sto si napisala se moze razlicito tumaciti, a i ne znam spada li na psiho ili neku drugu temu. Ovako napisano, daje prostor za spekulacije jer nisi definisala cime si zadovoljna.

Moj brat od tetke bi bio zadovoljan samim brojem, tesko je bolestan a jedva prevalio 40.  Neko drugi moze da bude zadovoljan zivotom, a 'bes godine koje ni ne primecuje.

Svasta se tu moze naci i pomisliti.

 

 

2 hours ago, Akiro said:

Sad mi je lakse. Mada sam sa 54 ipak vec u senior citizenima. 

Ovo je relativno. Ljudi gledaju papir i niko te ne pita kako se osecas.

Senior citizen status je strasno dobra stvar samo tamo gde ti zato daju popust pa platis samo 50% onoga koliko bi godinu dana pre...:classic_biggrin:

 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, zoran59 said:

 

Senior citizen status je strasno dobra stvar samo tamo gde ti zato daju popust pa platis samo 50% onoga koliko bi godinu dana pre...:classic_biggrin:

 

To senior citizen mi je ostalo od koleginice, koja je publiku na koncertima 80s bendova i izvodjaca u sali nazvala senior citizens (a i sama je tu negde). Posle sam obratio paznju, kad ono na Ferry-ju, Roxy Music-u, Peter Gabriel-u, etc, bas generacija. Na Rammstein-u smo supruga i ja bili medju najmatorijima, a na Josipi Lisac i Cohenu i medju mladjima. 😊

 

Zakljucak sta treba gledati se sam namece. 

Edited by Akiro
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, zoran59 said:

Drugo, ovo sto si napisala se moze razlicito tumaciti, a i ne znam spada li na psiho ili neku drugu temu. Ovako napisano, daje prostor za spekulacije jer nisi definisala cime si zadovoljna.

Moj brat od tetke bi bio zadovoljan samim brojem, tesko je bolestan a jedva prevalio 40.  Neko drugi moze da bude zadovoljan zivotom, a 'bes godine koje ni ne primecuje.

Svasta se tu moze naci i pomisliti.

 

 

Jako mi je žao što je tvoj brat bolestan. 

 

Ovo moje "zadovoljna sam" znači da nemam problem da prihvatim te srednje godine..ne krijem ih,  nemam želju da ponovo imam 27...nadam se da sam sada objasnila...

 

A kada su u pitanju godine i stanje psihe, ne znam koliko bi bilo interesovanje za tu temu. Uvek može da se otvori tamo gde je "Psiho kauč".

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Akiro said:

To senior citizen mi je ostalo od koleginice, koja je publiku na koncertima 80s bendova i izvodjaca u sali nazvala senior citizens (a i sama je tu negde). Posle sam obratio paznju, kad ono na Ferry-ju, Roxy Music-u, Peter Gabriel-u, etc, bas generacija. Na Rammstein-u smo supruga i ja bili medju najmatorijima, a na Josipi Lisac i medju mladjima. 😊

I ja sam bio junior citizen na koncertima kod Hajducke cesme, ispracaju Zdravka  Colica.... Vodili matorci. :59:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Džudi said:

 

Jako mi je žao što je tvoj brat bolestan. 

 

Ovo moje "zadovoljna sam" znači da nemam problem da prihvatim te srednje godine..ne krijem ih,  nemam želju da ponovo imam 27...nadam se da sam sada objasnila...

 

A kada su u pitanju godine i stanje psihe, ne znam koliko bi bilo interesovanje za tu temu. Uvek može da se otvori tamo gde je "Psiho kauč".

Ne na kanabe, osetljivi su kad im pomenes palijativnu gerijatriju - odma` biju.:classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kido from Junkovac said:

Svi preko 60 u jednoj grupi.:classic_mellow:

 

And also, ima li ovaj pooll neki automatski dodavac brojeva,

ili cemo vecno biti vako mladi...

Ja ću uvek biti u istoj grupi i neće biti greške.

  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Džudi said:

....

Ovo moje "zadovoljna sam" znači da nemam problem da prihvatim te srednje godine..ne krijem ih,  nemam želju da ponovo imam 27...nadam se da sam sada objasnila...

A kada su u pitanju godine i stanje psihe, ne znam koliko bi bilo interesovanje za tu temu. Uvek može da se otvori tamo gde je "Psiho kauč".

 

Ovo prvo - ma, zezamo se, ovo je forum, nisam nameravao da te "analiziram".

 

A drugo - mislim da i nema pune veze s godinama. Moja prabaka je dozivela 94 i umrla srecna, sa osmehom. Svi smo je voleli i pazili, pojela je dobar rucak i popila casu vina pa legla da dremne - i vise se nije probudila. A njena cerka, moja baka, je dozivela 93 i poslednjih 20-ak godina bila duboko nesrecna. Pokopala je najveci deo familije, pa i svoje jedino dete (mog oca) i sve prijatelje i ostala sama. Cak ni moja braca nisu pitali za nju, ja sam bio jedini koji je mario.

 

Sto se mene tice, u fazi zivota sam kad mi je buducnost sve kraca a proslost sve obimnija. Mislim da je normalno da tako secanja postaju vaznija. Osecam se kriv ili nezadovoljan zbog stvari koje sam propustio ili gde sam pogresio, a jako sam zadovoljan i ponosan zbog svega sto sam uradio dobro.

Tako da trenutni osecaj samo zavisi od toga cemu dajes prioritet.

Edited by zoran59
slovca - 'bes nepismenog coveka i loseg tipkarosa...
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Div said:

Ja ću uvek biti u istoj grupi i neće biti greške.

 

Bravo, majstore!

 

Tako sam i ja vozio moto-trke u "veteranskoj" konkurenciji (tj. za starudiju na tockovima). Moj motor ce zauvek spadati u klasu za motore iz '60-ih jer je tako definisana i nikada nece "zastareti". A ova balavurdija koja vozi moderne motore trosi puste pare i stalno nekog djavla apdejtuje... :classic_biggrin:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, zoran59 said:

 

Bravo, majstore!

 

Tako sam i ja vozio moto-trke u "veteranskoj" konkurenciji (tj. za starudiju na tockovima). Moj motor ce zauvek spadati u klasu za motore iz '60-ih jer je tako definisana i nikada nece "zastareti". A ova balavurdija koja vozi moderne motore trosi puste pare i stalno nekog djavla apdejtuje... :classic_biggrin:

 

21 minutes ago, Div said:

Ja ću uvek biti u istoj grupi i neće biti greške.

Jednostavno, matori ste. :P:cigar:

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, ZoltanWantsToDie said:

Nikad za tebe ne bih rekao da imas preko 60. Ako ti ista ovo znaci.:classic_biggrin:

Ni po pisanju na b92, niti sada.

Što, delujem neozbiljno? :classic_biggrin:

8 minutes ago, Angelia said:

Osecam se jako mlado sada :classic_biggrin:

Rekoh ja da nam treba tema kako zamisljamo forumase, eto ja se iznenadih za neke.

Idem da javim mami da ima na forumu ispisnika 😂

Ako ja nisam taj ispisnik, onda je gospođa mama mlađa od mene.
Koliko znam, na ovom forumu ima jedna osoba starija od mene, na starom je bilo nekoliko.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...