Jump to content

(Ne)sportski komentatori


zoe Bg

Recommended Posts

14 minutes ago, zoe Bg said:

Nije da nemas poentu, ali pola uzitka u navijanju je ispustanje svakodnevnog stresa kroz nerviranje oko sporta, meni je uvek prijalo da odem u halu, bolje da vicem sudiji uaaa nego da rezim na najblize :classic_biggrin:

Supporters not customers!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

O Fuentesu se nije pisalo skoro uopste.

Zataskano, kao i sva pitanja koja su se morala pojaviti.

 

👀

 

Zanimljivo da to niko nije prokomentarisao.

Ne brini se Mece, naci ce nakon ao novu temu s kojom ce ga maltretirati.

2 hours ago, nlavrnja said:

 

Podsvest ti je tacnija od cinjenica na profilu :s_d:

Jbg, kad je Rafa previse puta bio povredjen.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, We lose every week said:

Kako ih razlikujete...svi su do neprepoznavanja podjednako loši. 

Pesikan je vrlo prepoznatljiv, imam fizicku bol dok ga slusam.

On ima momente kad savetuje, tipa morate ovo, morate ono.

Pa se dernja, kakaav poeeen, ili kad kaze ajaoj u sred poena.

I voli one postapalice, tipa svefrancuski okrsaj. A okrsaj mu je mozda i omiljena rec.

Dugi niz godina hocu da pisem ES i da eklaktno navedem sve primere.

Tesko je slusati ono.

Edited by Losmi17
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja ponekad na prvu loptu nisam sigurna je li Pešikan ili Ceronja, ali bude jasno za minut-dva :classic_biggrin:

3 minutes ago, Losmi17 said:

Videh sad kompilaciju nekih naslova za Novaka danas nakon meca.

Pogadjate sta je fokus?

Razbijanje reketa. Svi su to imali u naslovu.

Kao da je to nesto unusual.

Razbijanje reketa je bolje od Kirgiosa i lažne povrede. Daj šta daš.

Link to comment
Share on other sites

Pesikan govori Zarom :lol_2: i zavija kao sirena kad kaze "jaooooo", Banjac je patetican, kad krene da hvali Novaka uz svoja strucna zapazanja, pozelis da odes u toalet. Ceronja prica random gluposti, povremeno se smeje sam sebi ali je u odnosu na ovu dvojicu cvece.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, alcesta said:

Evo sad gledam reprizu Dimitrov-Karacev i Pešikan je upravo izjavio kako je Dimitrov kao i uvek sjajno fizički pripremljen :classic_biggrin:

 

Najgore je sto je manje-vise ovo potencirao i onda kada je bilo potpuno jasno da Grigor za nekim lopticama nece/ne moze ni da potrci. :frusty:

Pesikan je Dragan J Vucicevic Eurosporta 

Link to comment
Share on other sites

ko nece da cita nek preskoci:

Spoiler

gost kod Bekera i Staha na ES bio predsednik vlade Bavarske, Söder. Naravno, pitali su ga ko mu je omiljeni teniser, i posle nabrajanja nekih iz proslosti, naravno je rekao da mu je Federer od ovih danas najomiljeniji. Za Nadala i Djokovica je napravio kiselu facu, ne svidjaju mu se (Nadalov snagatorski stil...). I sad pricaju oni kad ce biti dozvoljeno da se igra tenis itd. da bi onda doticni rekao da tenis kao sport nije problem, profesionalci mogu da igraju ako se drze pravila. Naravno da je kao primer nekog ko se ne pridrzava corona pravila naveo Novaka :prevrcemocima:  na sta je Beker onako zajedljivo dodao: jeste, jos je i dobio coronu.

:puke:🤮

kakva ljiga od coveka! kao da je Novak jedini dobio coronu! Ne videh da su prozivali Endija i Wawrinku sto su dobili coronu, niti familiju Zverev!

odvratan tip.

 

Link to comment
Share on other sites

pitanje Karatsevu:

ti imas jedan od najboljih % pobeda na ovom GS (oko 83%), sta ces sad da radis, hoces li da se penzionises ili ces da nastavis da igras?

:classic_blink:

Karatsev je gleda belo, pa je zamoli da ponovi pitanje, pa kad ova ponovi kaze: ja ne razumem pitanje (onako zblanut na idiotizam koji ga pita). Kad je i 3. put ponovila (i tip shvatio sta ga pita) odgovorio je jedino moguce sto jedan profesionalni sportista moze da odgovri: nastavice da igra, ovo mu je omogucilo da ne mora da igra kvalifikacije na mnogim velikim turnirima.

 

Tip je totalno racionalan i uopste nema nameru da izigrava klovna za "novinare" :classic_biggrin:

 

ista novinarka: znas li sta ces da uradis s ovim novcem s AO?

"nazvacu te pa cu ti reci!" i nasmeja se (uz gest rukom u stilu: boze, kakva pitanja!)

Edited by wwww
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Stah i Beker diskutuju da li Novak gleda mec. Beker misli da igrac ne treba da gleda mec svog buduceg protivnika, vec trener. Stah kaze Bekeru: ti si Novaku i zabranjivao da gleda meceve naredong protivnika, da li se on toga pridrzavao?

Beker: ne uvek.

 

kao da govore o malom detetu kome neko moze da zabrani da gleda tv :classic_rolleyes::twak:

Link to comment
Share on other sites

Apropo toga kako domaci portali izvlace iz konteksta..sve za bedni klik,dva ili sto hiljada..

 

Quote

"BAŠ BI BILO DOBRO DA ĐOKOVIĆ IZGUBI!" Stefanos Cicipas izbacio Nadala pa ispao, a onda je ovo poručio pred finale!

Quote

Naravno,kad se procita ceo odgovor,dobije se sasvim drugacija konotacija

Klosari iz Bljuca!

Link to comment
Share on other sites

Ja sam neki dan kliknula na neki link iz Blica da vidim nešto o virusu, i zaprepastila sam se kakvi su im naslovi. Pre nekog vremena (izgleda pre dosta) kad sam zadnji put tamo ušla bili su relativno normalni. Sad je apsolutno sve neki skandal, šokantno, pogledajte samo, nećete verovati, i sve nešto bombastično, bukvalno sve rubrike, sport, zdravlje, zabava, o politici da ne govorim :classic_ninja:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...