Jump to content

(Ne)sportski komentatori


zoe Bg

Recommended Posts

na nemackom ES sad kao ide prilog o nesportskom ponasanju igraca. sta mislite ciji snimak je bio prvo?

Novakov, gde on galami u pravcu boxa (valjda ono kad kaze da ceka vec pola sata), u pozadili ide zvuk psa koji laje/rezi.

👎

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Komentatorski netalenat za tenis se,izmedju ostalog,ogleda i u malopredjasnjoj situaciji kada Banjac pojma nema zasto se Zverev zalio sudiji.
A zalio se da je loptica dva puta odskocila pre nego ju je Duci vratio.

Evo,sad je skontao,kad je reditelj to potencirao u usporenom snimku. Teska neznalica.

Link to comment
Share on other sites

evo malo primercica "postenih i nezavisnih novinara" koji se bore za "pravdu i istini" i preslisavaju Novaka (kako bog propoveda da treba da rade :wink2: ) :


 

Spoiler

 

 

 

 

 

 

Spoiler

 

 

 

 

 

Quote

 

u ovoj situaciji bi da porede tenis s NFL, a ne kada je u pitanju podela para. :wink2:

i naravno, bitni su kladionicari i oni koji se klade....

Edited by wwww
Link to comment
Share on other sites

Ranije su bili tvitovi renomiranih tviterasa sa 5k followera, sad ovaj ima 1.7k... kako uopste i dodjes do njihovih tvitova? U srb keva koja pise sta joj deca jedu i koliko cesto idu na nosu ima vise pratilaca od ovog lika.

 

Ovaj drugi vec ima citavih 12k followera, ali i on je imao normalnija pitanja od ove prve zamlate.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, nlavrnja said:

Ranije su bili tvitovi renomiranih tviterasa sa 5k followera, sad ovaj ima 1.7k... kako uopste i dodjes do njihovih tvitova? U srb keva koja pise sta joj deca jedu i koliko cesto idu na nosu ima vise pratilaca od ovog lika.

 

Ovaj drugi vec ima citavih 12k followera, ali i on je imao normalnija pitanja od ove prve zamlate.

znaci, samo twitovi od Kardashijaki dolaze u obzir kao relevantni?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@wwww molim te da prestanes da gubis vreme na dokazivanju nedokazivog. 

Ne donosi vise sa kojekakvih  smetlista tvitove i novinske clanke kojima se hrane mrzitelji Novaka Djokovica. Pusti ih neka sami tamo rove po njemu i nasladjuju se njima. 

Ne truj svoju dusu njihovom mrznjom. 

Uzivaj u jucerasnjoj pobedi :61:i ne dozvoli da ti radost pokvare negativci :smiley2: 

Zavist, mrznja i strah od 18. :18:govore iz njih. Tuguju ljudi zbog toga sto Novakova povreda nije ozbiljnija i sto ih je neki dan folirajuci se prevario i dao laznu nadu da je gotov! Pusti ih neka placu u svojim "rupama" i ne prenosi nam tekstove njihovih tuzbalica  :classic_smile:

 

 

 

Edited by Milica
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, nlavrnja said:

Ranije su bili tvitovi renomiranih tviterasa sa 5k followera, sad ovaj ima 1.7k... kako uopste i dodjes do njihovih tvitova? U srb keva koja pise sta joj deca jedu i koliko cesto idu na nosu ima vise pratilaca od ovog lika.

 

Ovaj drugi vec ima citavih 12k followera, ali i on je imao normalnija pitanja od ove prve zamlate.

 

Konacno neko da prokomentarise ono sto sam rekla pre 2 dana, ali sad dolazi od Nadalovog fana, a oni "objektivni i kriticki" djokovicevi fanovi jos nikako to da vide...

Link to comment
Share on other sites

a, pa postavila sam ja i tvitove "poznatih" twiterasa, njihove bisere.
 
iz vasa dva komentara se zakljucuje da samo ako si "poznat" na tviteru tvoje misljenje ima nekakvu vrednost.
sta ucinise SM od drustva!
Meni je to nivo kao kad bih ja prenosila sta ona Yolita pise, kako je prosle godine prozivala Federera da folira povredu pred mec sa Djokovicem, a kako sad velica Djokovica jer igra uprkos povredi i ne sumnja u nju niti u jednom trenutku.

A realno, totalno nebitan lik, zagrizeni fan koji spava sa digitronom...cak opravdano sumnjam da ima veliki semafor koji odbrojava do 8.marta [emoji16]
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, alcesta said:

Ja se stvarno trudim da ne čitam to, šta treba da mi skače pritisak zbog gluposti. Jasno nam je odavno kakav je narativ, ne moramo da tražimo stalno potvrde za njega, promeniti se neće.

pa vidis da nije svima jasno kakav je narativ.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, wwww said:

a, pa postavila sam ja i tvitove "poznatih" twiterasa, njihove bisere.

 

iz vasa dva komentara se zakljucuje da samo ako si "poznat" na tviteru tvoje misljenje ima nekakvu vrednost.

sta ucinise SM od drustva!

 

Nisi ti taj tvit kacila zbog njegove vrednosti, molim te da me ne tretiras kao debila.

 

Ja na kacenje tvitova gledam ovako:

 

1. Tvit je zanimljiv/duhovit/otvara neku zanimljivu temu i slicne stvari, super kad je tako. Sumnjam ipak da je ovaj zato okacen

 

2. Tvitom pokusava da se dokaze nesto, kao npr to da se protiv djokovica vodi orkestrirana kampanja novinara zapadnog sveta i da se tako negativno utice na novaka i na navijace sirom sveta da zamrze novaka i da budu protiv njega. Rekao bih da je ovo u pitanju, sto je skroz legitimno ako se zaista desava, medjutim ti tu pricu pokusavas da prodas kroz tvitove nekih opskurnih likova kojima pola pratilaca cine familija i poznanici. Ta prica traje vec neko vreme, ali se situacija pogorsala sa ovim aus karantinom, kad je krenulo ovo atp politicarenje, otad si se bas razmahala, pa sam ja po prvi put poceo da ulazim u njihove profile da vidim ko su ti ljudi koji pisu te gluposti, zanimalo me pre svega za koje medije pisu i koliko su uticajni u teniskom svetu, samo da bih saznao koliko su to nebitni likovi i kojima tvoje kacenje tih tvitova poveca br ljudi koji su taj tw procitali za jedno 10%.

 

Sto se tice povezanosti vrednosti tvitova i koliko je pisac poznat, to je klasicna 2x2 matrica, sa 4 mogucnosti:

 

1. Neko ko ima i znanje i veliki reach ka gledaocima, npr barbara i mats (ok, on je malo diskutabilan sa znanjem, ali je generalno ok 😃), koji ugoste henmana i muratoglua, e kad bi oni kolektivno nesto napljuvali djokovica, ja bih onda poverovao u ovu tvoju agendu, ali to se naravno nikada nije desilo. Mozda je bilo nekad nekih vecih kritika, ali ni blizu hejta ovih opskurnih tvitova

2. Neko ima znanje, ali nema reach, to ti npr dodje Milutinov Tata, maltene svaki njegov post je jedno malo blago. Bas zato iz njegovih usta nikad nije ni mogao da se procita neki bezobrazni hejt prema nekom igracu.

3. Nema znanje, ima reach. Op, Kardasijanka 😃 jbg, takav je svet nazalost, ali ni tu nisam primetio da se javljaju neke neznalice sa gomilom publike da pljuju djokovica.

4. Nema znanje, nema reach, to su ovi nebitni likovi cije tvitove kacis od kojih je sve ovo krenulo.

 

Kad god okacis nesto iz prve 2 grupe, ja cu biti tu da procitam, dam neku poz reakciju, generalno budem zahvalan sto si to podelila sa nama, jer ja ne stizem da citam nista van foruma, tako da mi znaci kad takve stvari vidim ovde. Kad okacis nesto iz trece grupe i toga bude nekoliko u kratkom roku, zapitacu se i ja da li ga to zapadnjaci generalno bas mrze (ovde iskljucujem engleze, oni su bas tabloidna nacija i zato prozivaju sve sem svojih. I Feda 😃). Ali, kad kacis nesto iz cetvrte, i to kontinuirano, ja cu se potruditi da ukazem na to kakva je to glupost, nadajuci se da ces se fokusirati na bolje stvari, tvitove iz prve 2 grupe.

 

SporCki pozdrav 🙂

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...