Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

377 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      22
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      121
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      93
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      91
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      23
    • F4 baby!
      14
    • Bicemo sampioni!
      11
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      1
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      302
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      61
    • Beztrofejni debakl
      13
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      4
    • Davidovac
      5
    • Kenan
      24
    • CMM
      12
    • Daum
      108
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      11
    • Neko ko nije naveden
      64
    • Niko!
      147


Recommended Posts

5 minutes ago, NMX said:

Postacu bot Ajzee Kenana. Surovi profi. Ozjiljna EL glava. Stone cold. 

 

Bice losijih tekmi ali bice tekmi gde ce sipati nemilice. Danas je povukao na startu. Pa Neda preuzeo. Na kraju mirna bacanja za pobedu.

 

Mozda nema elitne fizikalije i ima.upitnunodbrani ali ja sam za sada jako zadovoljan i mislim da cemo kod njega imati najmanje oscijalicije 

Ali je sve vreme pikao odbranu i nije kukao sto mu se ne daje lopta u svakim napadu kao igraci njegovo profila

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, FireKeeper said:

 

I najbolje da vrti tu skracenu rotaciju citavu sezonu.

Prvo, to nije skraćena rotacija, sa Teom tu ima 10 igrača koji treba da imaju minute (neki manje neki više), a drugo ovi što su večeras u prvom poluvremenu preokrenuli rezultat minute treba da dobiju na 15 razlike za nas 5 minuta pred kraj. Umesto toga mi smo gubili  13 razlike u 25 minutu, svaka čast za povratak, ali nekada se ni protiv slabije ekipe ne možeš vratiti iz takvog minusa.

Link to comment
Share on other sites

Yago će biti višak. Njemu trebaju minuti, samopouzdanje, da pokaže najbolju igru. A s njim u većoj ulozi smo max 15. mesto. 

Dobrić će biti višak. Isti razlozi. I u reprezentaciji je igrao 20+ minuta i bio dobar. Za ovoliko minuta nam i nije trebao igrač. 

Davidovac višak. Jer u EL nema šta da traži, ni u kakvoj ulozi.

Plavšić je trenutno višak, jer je daleko od ovog nivoa košarke. 

Večeras je prošlo s Mitrom kad je Bolomboj dobio rano 4 lične. Protiv drugih timova neće. 

 

 

 

  • Like 48
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, FireKeeper said:

 

I najbolje da vrti tu skracenu rotaciju citavu sezonu.

Ko je pričao uopšte o čitavoj sezoni. Covek ne prepoznaje trenutak za rotaciju. Niko mu ne brani da rotira u aba ligi, ili gde vodimo ubedljivo. Ali on ravnomerno deli svima minute. Ne mogu nosioci da imaju isto minuta kao "vodonoše" 

Na poluvremenu YAGO igrao više od Milera....-8 na poluvremenu....doslo mu posle u glavu da codi mora da igra 30 min u ovakvim utakmicama ako hoćeš rezultat...ovde se ništa ne zna...selekcija nije dobra...gomila istih ili sličnih igrača gde svi nesto čekaju i svi nesto očekuju...Moraju se iskristalisati nosioci koji moraju da igraju po 30 min ako hoćeš rezultat u EL...Ne može Mitar i Bolomboj po 20 min, Deda sa svojih 20...

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Bas lose je sve delovalo, pogotovo one cudne rotacije. CMM koji coskari, bez smisla. Yago nema sta da trazi u 12 kada je Teo tu, moze i Neda da prevodi 5-10 min, ali Yago ne sme da bude tu. Kada je zakucan za klupu okrenuli smo mec. Sa Mitrom defanzivno hendikepirani a skok ne postoji. Na zalost Plavsicu izgleda ozbiljna promaja u glavi duva, a nadao sam se da moze da uzme 10 min u el. Pod hitno jedan skakac, pre 5/4 nego 4.

Link to comment
Share on other sites

Sferopulos je ponovo u prvom poluvremenu izrotirao svih 12 igrača. U drogom je našao neku petorku i držao se toga. Mitrović sigurno ne bi igrao ovoliko minuta da Bolomboj nije imao problema sa ličnim ali ono je predaleko od EL kvaliteta. Svaki skok je kritičan, svako preuzimanjima je koš za Pariz. Nedović je riješio utakmicu u našu korist. Jako dobra partija Kaline, ovakve partije su njegov zaštitni znak. Teo je još uvijek bolji košarkaš od Kodija i Jaga. Mali Brazilac igra kao muva bez glave. Ne sviđa mi se kako igramo i imamo dosta rupa ali pobjeda u gostima na otvaranju EL dobro dođe. Pariz je uz Albu najgora ekipa u EL. 

Edited by Shunsuke Nakamura
  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Ova minutaža Plavšića, Dobrića i Davidovca će biti realnost. S tim što ne treba te minute da uzimaju kad se vodi bitka već na kraju. Janis očigledno nigde ne vidi Dobrića i on je čist višak, kao što se od početka znalo. Jagovih 14 minuta sa ovom igrom kad se vrati Teo, biće 6,7 minuta. Na žalost opet smo došli do toga da se nam je Mitrović drugi centar i da nemamo alternativu Bolomboju. Danas nam je više trebala petica nego četvorka. Kad bi došao neko umesto Mitra pa i njega da svedemo na 5 minuta onda možemo da razmišljamo o većim dometima. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Yago će biti višak. Njemu trebaju minuti, samopouzdanje, da pokaže najbolju igru. A s njim u većoj ulozi smo max 15. mesto. 

Dobrić će biti višak. Isti razlozi. I u reprezentaciji je igrao 20+ minuta i bio dobar. Za ovoliko minuta nam i nije trebao igrač. 

Davidovac višak. Jer u EL nema šta da traži, ni u kakvoj ulozi.

Plavšić je trenutno višak, jer je daleko od ovog nivoa košarke. 

Večeras je prošlo s Mitrom kad je Bolomboj dobio rano 4 lične. Protiv drugih timova neće. 

 

 

 

 

Isto rezonujem.

 

Dodao bih:

1. Yago i sa minutama nema kvalitet (citaj fizikalije) da bude plej jedne Top 8 ekipe. Osim ako ga ne vide kao 3. pleja. 3 plej za 800k EUR.

 

2  Deda je ovde iz porodicnih razloga.

 

3. Mitar je dobar decko i nije kriv sto je druga  a nekad i prva opcija.

 

4. Dobric mozda i nadodje p bude koristan ako mu nadje Sfero mesto i zicu.

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, No name said:

Ko je pričao uopšte o čitavoj sezoni. Covek ne prepoznaje trenutak za rotaciju. Niko mu ne brani da rotira u aba ligi, ili gde vodimo ubedljivo. Ali on ravnomerno deli svima minute. Ne mogu nosioci da imaju isto minuta kao "vodonoše" 

Na poluvremenu YAGO igrao više od Milera....-8 na poluvremenu....doslo mu posle u glavu da codi mora da igra 30 min u ovakvim utakmicama ako hoćeš rezultat...ovde se ništa ne zna...selekcija nije dobra...gomila istih ili sličnih igrača gde svi nesto čekaju i svi nesto očekuju...Moraju se iskristalisati nosioci koji moraju da igraju po 30 min ako hoćeš rezultat u EL...Ne može Mitar i Bolomboj po 20 min, Deda sa svojih 20...

 

Hej, dobili smo utakmicu.

Mozda, ali mozda je nesto i do taktike trenera. 

 

Pri tome i trener i igraci su izjavili da jos traze uloge. Jasno je da to nije poslozeno. To je proces koji traje.

 

No takvi smo ih dobili.

 

Sta bi tek pricali da ste navijaci Reala ovo prvo kolo. Ili npr Panate od pocetka prosle sezone. 

 

Toliko o tom.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, FireKeeper said:

 

Hej, dobili smo utakmicu.

Mozda, ali mozda je nesto i do taktike trenera. 

 

Pri tome i trener i igraci su izjavili da jos traze uloge. Jasno je da to nije poslozeno. To je proces koji traje.

 

No takvi smo ih dobili.

 

Sta bi tek pricali da ste navijaci Reala ovo prvo kolo. Ili npr Panate od pocetka prosle sezone. 

 

Toliko o tom.

Ako smo dobili utakmicu, nismo sve svoje probleme ŕesili. Ne može pobeda da zamaskira sve loše što se dešava.

Sezona je duga, treba raditi na greškama. Trener je zadovoljan, meni se cini da osim pobede, malo toga je bilo za zadovoljstvo. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@Daum - danas je bio najbolji roler sa cetiri poena posle pika i solidan na defanzivnom skoku. Sizofreno, ali mozda probati petorku za njim na 5. CMM odgovara taj tip igraca za pik, jer moze ici siroko u pop, i tako ubija drop odbranu. Defanzivno nece pomoci, ali deluje da nece ni odmoci prema trenutnom stanju (svi sve i pomoz bog u skoku). Siguran sam sa tu ima prostora za specijal, a mozda i za nesto vise.

Imamo prekabasti roster, a ja pisem ovakav hack posle prve utakmice sezone... To pokazuje koliko ovo nije bilo dobro...

Edited by Geronimo
  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

Skinuce Pariz i po neki skalp a super sto to necemo biti mi.

 

Eeeh koliko ipak znaci kad je Kodi u igri a ne Yago. Koliko je lakse kad on ostane u missmatch-u ispod a protivnicki visoki ni ne dodje do lopte jer je telesina i rve se odlicno a usput skine i poneki skok.

Deluje mi da jos ima pritisak da u napadu mora nesto sam da resi i taj pritisak neka skida polako i bice ovo njegova dobra sezona.

Yagu ako ne ide sut nema svrhu. Drag mi je ali trebalo ga je pustiti letos kad smo se vec odlucili da dovedemo Canaan-a, suvise smo niski.

 

Nekako bih i progutao Daum, DeDa + pomoc od Rokasa i Kaline na PF samo da smo doveli jednog atleticnijeg centra, Plavsa kao backup backup-a ali onda je Mitrovic visak ili obrnuto.

Mitar je trenutno sigurno korisniji od Plavse, iskustvo je na njegovoj strani a od Plavse tek treba da vidimo koliko moze ali Mitar+Plavsa ima da nas zakolje.

 

I dalje mislim da nas plafon nije previsok ali 'ajde da vidimo.

 

Cestitke momcima na pobedi.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...