Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

377 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      22
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      121
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      93
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      91
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      23
    • F4 baby!
      14
    • Bicemo sampioni!
      11
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      1
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      302
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      61
    • Beztrofejni debakl
      13
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      4
    • Davidovac
      5
    • Kenan
      24
    • CMM
      12
    • Daum
      108
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      11
    • Neko ko nije naveden
      64
    • Niko!
      147


Recommended Posts

Na sta mi licimo. Jebo nas pas koji nas sastavi. Celu proslu godinu pljujem tea , a sad bukvalno cekam da se vrati da zalicimo na kosarku. Pobeda na misice protiv ekipe koja ce imati 5, 6 pobeda u EL ne moze se skatrati podvigom, ali u svakkm slucaju bolje nego poraz.

Nadam se da za nas ipak krecu bolji dani, od kad je doktor postao predsednik. Da ce ipak doci neko ko ne gleda samo box score.

Ovo je bas bas jezivo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kao što sam pisao pre par dana, tempirana je forma za početak EL, vidi se fizička promena u odnosu na pripremne utakmice i ABA...lakša je ruka, a agresivnije deluje sve nego ranije. Svakako je ovo i dalje poprilično loše i bez nekih akcija i koncepta, ali polako. Primetna bolja atletika nego prošle sez, posebno Kalina, Kenan, Kodi. Inače utakmica dobijena kad smo na njihovu divljaštinu odgovorili divljaštinom (NE DA). Najjači utisak borbenost Kaline i Džoela na kraju u onoj "otimačini" i ladnoća na kraju u penal završnici posebno s pametnim faulovima. Ova ekipa će loše uticati na srčane bolesnike i nestabilne, mislim da će svaka biti na par poena. Neće nas niko izuti iz cipela, a mi ćemo i dobijene utakmice pretvarati u krkljanac na kraju. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Plavi Dres said:

Važna pobeda zbog samopouzdanja. Još se tražimo. To se vidi posebno u odbrani. Naravno čim je KMM počeo dobro da igra sve se promenilo.

Pariz zaista nije vrunska ekipa, ali milsim da se ovde malo potcenjuju. Atletski su dosta dobri i zato mogu da budu jako nezgodni. Naravno nedostaje tu "suvog" kvaliteta da bi bili za neke više domete.

Sta je kodi odigrao. Mogao je sam da nas proda to sto ima 7 asista od kojih su tri bile na lude poene na isteku napada. Odbrana ok. Ali u napadu je bio bez mida kad je trebao da ide do kraja stao je i sutirao ono sto nikad u karijeri nije pogadjao.

Pariz je kurac od ekipe

Link to comment
Share on other sites

Просто није било теорије да Калинићу не уђе тројка на 70:70. Све је лакше кад је он ту.

 

Све у свему ово је лоше, извукли смо на суви квалитет. Добра ротација у другом полувремену нека се тако настави даље.

  • Like 18
Link to comment
Share on other sites

Joj što volim što volim Zvezdu!!!

 

Zvezdaaaa Ooooooo ❤️🤍

 

Kalina i Bolomboj moraju na +30 minuta…

 

Sfero kad te vidim imaš piće, tompus ili giros zbog “klupiranja” do kraja utakmice Dobriceve “odbrane” na 3 metra od igrača…

 

Jako važna pobeda nakon preokreta pre svega zbog čitave atmosfere oko kluba… 
 

Karakter se pravi ovakvim pobedama!!!

 

 

Bravo Momci!!!

 

Zvezdo volim te!!!

 

❤️🤍

Edited by Naša posla 2.1
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Prvo poluvreme kanal, veoma cudna odbrana gde smo cesto cuvali njihovog beka sa loptom sa nasa 2 igraca. Oni puni energije, nasa odbrana se bukvalno lupala jedna o druge.

 

Drugi deo drugog poluvremena, dobra kolektivna odbrana. Rotacije znatno bolje, zatvaranje reket i preuzimanje. I dalje smo imali odbrani gde cuvamo jednog igraca sa nasa 2, ali to nisu koristili. U napadu, mi se cini kao da svo kretanje ne vodi nikuda. Lopta je u jednoj tačci, dok se samo ograci rotiraju. Najvise koristi smo imali od pick and rolla. To je ono sto imamo dobro, igrace koji rolaju i igrace koji to prepoznaju.

 

Ja, bez obzira na sve, sam srecan i zadovoljniji. Veoma smo zahtevna publika, gde se nista ne prasta... videcemo sta nose naredne urakmice, ali meni je lepo sto se drugo poluvreme kristalisalo ko igra i verujem da trener nije jazavac - kada gori, nema više empatije oko raspodele minuta, nego gonjas rezultat.

 

Sve u svemu, drugo poluvreme ću sutra opet rado odgledali.

Edited by TheVojkanBencic
Link to comment
Share on other sites

Just now, quentin said:

Plavša jeste napravio zavidan broj gluposti u ono malo minuta, ali ja bih da ga nekako guramo kroz ABA, da polako preuzima ove Mitrove minute. To bi trebalo da nam je neki klupski projekat.

 

Više mi je zasmetalo njegovo ponašanje nego li učinak. Učinak nije postojao, a ponašanje kao da poseduje evroligu. Kao da je Olajdžuvon.

Link to comment
Share on other sites

Da vam mozda nije palo na pamet da je Sfero namerno vise rotirao u prvom i skratio u drugom? 

 

Znacice im ova pobeda. Nije Paris neka vrhunska ekipa, ali su a) i takvi osvojili EC i b) igrali nalozeni prvu EL u svojoj kuci. 

 

 

 

 

Edited by FireKeeper
Link to comment
Share on other sites

Just now, FireKeeper said:

Da vam mozda nije palo na pamet da je Sfero namerno vise rotirao u prvom i skratio u drugom? 

 

Znacice im ova pobeda. Nije Paris neka vrhunska ekipa, ali su a) i takvi osvoji EC, b) igrali nalozeni prvu EL u svojoj kuci. 

 

 

 

 

Zato što ne voli kad vodimo posle poluvremena već voli da jurimo dvocifreni zaostatak?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sfero je ovde bio najgori od sve dece

 

Otisli bi lagano na +15 da nije forsirao Jaga ko sumanut. Oni su se posle pribrali i osokolili sa vodjstvom (debi u EL) a Sfero nastavio po svom. Nije mi jasno ono secenje igre nebitno da li Kenana, Kodija, gotovo svaki momentum prekine. Covek se toliko pogubio da sam u jednom trenutku bio u fazonu pa idi covece bestraga. 

 

Dobili smo na cist individualni kvalitet. Nema ni govora ovde o nekoj netrpeljivosti medju igracima, nonsalantnosti, apsolutno je svima stalo. Nismo mi toliko losa ekipa.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Nate said:

Sta je kodi odigrao. Mogao je sam da nas proda to sto ima 7 asista od kojih su tri bile na lude poene na isteku napada. Odbrana ok. Ali u napadu je bio bez mida kad je trebao da ide do kraja stao je i sutirao ono sto nikad u karijeri nije pogadjao.

Pariz je kurac od ekipe

Dovoljno govori da Sveropulos nije 15 minuta menjao Kodija. Znao je da ako vrati Jago da smo gotovi, Ne samo odbrana, već i organizacija napada. A ima čoveka i na skoku. Jeste loše odigrao taj napad, ali ne može da poništi ono što je dobro uradio. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...