Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

378 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      22
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      121
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      94
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      91
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      23
    • F4 baby!
      14
    • Bicemo sampioni!
      11
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      1
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      303
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      61
    • Beztrofejni debakl
      13
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      4
    • Davidovac
      5
    • Kenan
      24
    • CMM
      12
    • Daum
      109
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      11
    • Neko ko nije naveden
      64
    • Niko!
      147


Recommended Posts

Ne može da se ne primeti da je Pariz jedna od najslabijih ekipa, i bio bih licemeran da se sad nešto mnogo plašim od njih. 

 

Ja se plašim nas, crnih rupa u igri, loše odbrane, šetanja kroz reket, faulova Bolomboya gde bi onda na centru gledali Luku. Toga se plašim, ne protivnik, uz sve poštovanje.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MarkoKep said:

Pišu po twitteru da je utakmica pomerena na 20:30. Koliko ima istine u tome ?

 

Ako je spiker rekao da se odlaže za sutra, to Ostoja pokušava da nam se sveti.

  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Veceras me najvise plasi velika minutaza Jaga...Pariz zna da odigra od sjaja do ocaja tako da cemo da vidimo u kom su danas raspolozenju...u svakom slucaju jako tesko cemo cuvati njihove "brzance" Shorts-a i Hifi-ja tako da bi bilo dobro da oni ne budu u sjajnom suterskom raspolozenju veceras...

    imamo neke bas ocigledne prednosti i nadam se da cemo to uspeti da iskoristimo...

Link to comment
Share on other sites

Večeras možda i imamo sreću u nesreći što nam se sam po sebi roster skratio. Bez Teodosića, Lazića i Davidovca (ako ne bude u timu) imaćemo po dva igrača po poziciji što je sasvim dovoljno. Osim centarske gde će biti i Plavšić ali tu nam i treba on. 

Link to comment
Share on other sites

Pariz je ekipa koja definitivno ne pleni individualnim kvalitetom za EL nivo ali imaju svoj stil igre koji je Splitter nasledio od Iisala. Taj stil igre je suludi tempo, pretpostavljam da su ekipa koja će igrati najbrže u celoj EL, a mi smo stara i spora ekipa tako da će ovo biti baš sudar svetova. Nije mi dobro i dalje kad se setim kako nas je limitirani Hayes počistio iz reketa prošle sezone kad je igrao za Žalgiris, a o Lou neću ni da pričam. Ipak, kvalitetniji smo i fizikalniji, treba da igramo čvrsto i u kontaktu, da seckamo igru i pametno koristimo faulove. Mislim da će biti egal meč a na koju stranu će da pretegne - videćemo.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Creed Bratton said:

Da je Jones natrpao Mitrovica kao sto je Hall-a sinoc pao bi forum. 

 

Nadam se da ce rotacija veceras biti

CMM Yago

Kenan Nedovic

Kalina Gidraitis

Daum Kalina

Bolomboj Mitrovic

 

Mitrovic i Yago do 15 minuta, a Dobric, Plavsic i Davidovac samo ukoliko stvari krenu bas u losem smeru. 

 

 

Ovo ili Plavsic umesto Mitrovica, ali to se nece desiti. Nema potrebe sa vise od 9 igraca ici veceras u rotaciji

Link to comment
Share on other sites

Pazite, četvrtine su po 10 minuta aktivne igre. Svako malo ispresecane faulovima ili tajma autima. Nema nikakve potrebe da osnovnu rotaciju čini više od 9 igrača. Ona 3 do 12 su samo za ne daj bože povrede ili probleme sa ličnim greškama.

Nema razloga da trener tek tako hladi nekog na klupi više od 5 minuta.

Tako da i ja očekujem 8 do 9 igrača u rotaciji, po utakmici. Ovi ostali čekaju neku drugu utakmicu.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam misljenja da Plasic, mora da dobija minute i u el, ako mislimo da od njega nesto izgucemo kao ove tako i u narednim sezonama. Ima dosta potencijala kod njega, naravno i rupa koje trebaju da se popune ispravljanjem gresaka i iskustvom. Igraci od 215+ takve pokretljibosti i motorike su zaista retkost, tako da bi bas neozbiljno bilo propustiti sansu da se iskoristi takav igrac.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nas ce veceras rotacija ubiti. Nema sanse da na ovom nivou kosarke igras sa svih 12. A ja ne vidim kako ce neko od ovih ostati bez minuta (eventualno Plavsic). 

 

Btw: Jantunenu je CH u Eurocupu 15 poena, da vidimo njegov debi u EL😁

 

Edited by Igor_
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...