Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

379 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      22
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      121
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      94
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      91
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      23
    • F4 baby!
      14
    • Bicemo sampioni!
      12
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      1
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      304
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      61
    • Beztrofejni debakl
      13
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      4
    • Davidovac
      5
    • Kenan
      24
    • CMM
      12
    • Daum
      109
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      11
    • Neko ko nije naveden
      64
    • Niko!
      148


Recommended Posts

6 hours ago, Portovale said:

sns usna najavljuje dvije promjene ukoliko se izgubi od Pariza. 

 

Sprema li se to nogobulj Janisu ?

Da bi ga zamenio tko? Glupost obična za mene. 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Igor_ said:

Ovaj vise puta pominjani insajder sa instagrama pise kako nas u slucaju poraza od Parisa ocekuju promene na dve pozicije. 

Ja imam osećaj da mi čekamo samo trenutak da Alimpijević bude slobodan ili da se stvore uslovi da može da izadje iz ugovora i bilo koji trener “stranac” bi bio u velikoooom problemu. 

Link to comment
Share on other sites

По мени глупост, чуј ако изгубимо прво коло то онда значи да не ваља нешто требају 2 промене, а ако победимо онда све ваља не мора ништа да се мења...

  • Like 32
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, NikadProtivKaline said:

sad smo poceli da menjamo i pre nego sto pocne sezona

za one koji su se brinuli kako posle tece - eto, samo sto je otisao a vec napredak u prelaznom roku

 

Da ne brzamo na osnovu informacija sa insajderskih stranica, ali ovakav potez bi bio još jedan jeftin pokušaj prikrivanja nesposobnosti uprave i sportskog sektora. Ako ti utakmice protiv Dubai, Mornara i Pariza pokažu gde je problem, a to ranije nisi video onda motaj kablove. Što je najgore, ako se i odluče da nešto menjaju, ne očekujem i takvim glupavim potezom da ojačaju ekipu u vidu balansa odbrana/napad ili visoki/niski igrači već nešto još gluplje tipa Rokasu otkaz i plaćamo mu ugovor do kraja, imamo Ogija ili Kodi nije zadovoljio, nema veze što smo mu dali dobru platu i platili obeštećenje, snaći ćemo se sa Jagom i Teom.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

po dosadašnjem delu sezone, promene sigurno neće biti na poziciji 3, na poziciji 4 je jasno da bi igrač TREBALO DOĆI. Tamo gde ja možda vidim neku promenu je na poziciji 5 jer Bolomboj nije kvalitetno ušao u sezonu ( što naravno ne znači da neće igrati dobro i konstantno tokom sezone). Ne mislim da su spremni da ga otpuste, možda je problem disciplina Plavšića ili šta znam, neću da prognoziram ali ukoliko stvarno dodje do ikakve promene ili je na poziciji 5 ili taj tzv. insajder ne zahteva više našu pažnju. Njemu je jasno da je najlakše "napaliti" srpsku masu i stalno je puštao određene buve.

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, NikadProtivKaline said:

sad smo poceli da menjamo i pre nego sto pocne sezona

 

Optimisti bi rekli da se krećemo u dobrom smeru, treba na vreme formirati roster i stručni štab, a ne da se trener menja na trećini sezone a doselekcija radi na pola.

 

(Znači smenjuj Sfera dok je još u nekakvom plusu i dok nas nije ukanalio negativnim skorom u EL.)

Link to comment
Share on other sites

Ne verujem da ce se menjati strucni stab, to bi bila teska budalastina. Sfero treba da istane do kraja sezone pa onda da se uradi analiza. Ja promene ocekujem na visokim pozicijama, jedna cetvorka in i moguce i centar, samo ne znam umesto koga. Bolomboj svakako ne zasluzuje nogu bez obzira na ulaz u sezonu, za Plavsica ne znam kako stoji kod trenera mali je uzorak za zakljucak, a Mitar je verovatno bezbrizan i siguran.

Edited by Dragon
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dolazak nekog igraca, mora da znaci i rastanak sa nekim. Davidovac,  Mitrovic,Lazić....neko mora da ide, da bi bio optimalan broj igrača.

Ali posto su dotični "čedo" kluba, to će teško da ide....

Naš problem je što mi ove igrače negujemo kao da su oni kvalitet koji donosi prevagu, a ne štetočine poput Mitrovica I Davidovca. Na sve to problem je i minutaza koja im se daje. Ajde da oni igraju po 10 min, ali oni uzimaju po 20 i više minuta ma ko im bio saigrač u timu. Onu su bezbedni i oni imaju zagarantivane minute. Na sve to nadovezuje se i trener koji sve to aminuje, I deli minute na ravne časti. Hardena da dovedeš , njemu bi mitrovic uzeo 20 min...ta suluda raspodela mora da prestane.  Nemamo i pravimo nesposobne igrače za 30 +minuta. 

Cele godine su nam prijateljske utakmice, da se niko ne umori, da se se odigra po poluvreme. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, No name said:

Dolazak nekog igraca, mora da znaci i rastanak sa nekim. Davidovac,  Mitrovic,Lazić....neko mora da ide, da bi bio optimalan broj igrača.

kakav davidovac, mitrovic, lazic...

ako neko bude odlazio kandidati su daum, gidra, kenan, jago, bolomboj

dakle zli stranci

videcemo uostalom ako plavsic ili kuzma budu prenosili u petak ko je prva meta

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ni Mitrovic ni Lazic ni Davidovac ni Dobric nisu nikakve stetocine, i pazite bre majku mu kakve reci koristite za sasvim ok kosarkase. Oni NISU DOVOLJNOG KVALITETA za bilo sta ozbiljnije u evroligi, ali kad napisete stetocine ja stvarno moram da "lupim o sto". Nemojmo sad da smo bezobrazni toliko.

Ovo sam video u upisu @No name ali ne mislim samo na tebe, nije nista licno. Dajte da vodimo racuna koje reci koristimo. Stetu klubu ovakvim ponasanjem je cinio Covic a ne ti igraci.

Dobric je bio nepotreban na vec postojeci roster ali stetocina nije. Mitrovic je sasvim dobra opcija ako je peti visoki ali nije stetocina, vec ima limite covek.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...