Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

379 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      22
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      121
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      94
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      91
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      23
    • F4 baby!
      14
    • Bicemo sampioni!
      12
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      1
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      304
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      61
    • Beztrofejni debakl
      13
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      4
    • Davidovac
      5
    • Kenan
      24
    • CMM
      12
    • Daum
      109
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      11
    • Neko ko nije naveden
      64
    • Niko!
      148


Recommended Posts

Nemam ni ja prevelika očekivanja od ovaj tim, i bolje možda što je tako. Deluje mi da ne mogu biti konstantno dobri i da će to biti toplo hladno. Al na stranu to, radujem se početku Evrolige i našoj prvoj utakmici. :smiley58:Vidim da nema velikog optimizma, al kod mene nije tako. Pobedićemo Pariz. :smiley53:

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Mile1 said:

Koga briga i ovako zavrsavamo sezonu u novembru sto se tice evrolige

Da gledam davidovca, dobrica, Mitrovica, ilica i Nedovica ma vazi 

Kada isteknu ugovori ovim igracima mozda nesto i uradimo

Samo da nam Sgt. Laza produžuje ugovore uz onu pesmu When I'm Sixty Four 

Link to comment
Share on other sites

Secam se pre nekih 5, 6 godina bio sam da treniram u teretani ciji su vlasnici nasa dva bivsa igraca, Keselj i Raduljica. U nekom trenutku mi prilazi covek sa naocarama i dugom bradom i kaze mi: Ja sam taj i taj, pomazem tu vlasnicima oko teretane i ako treba nesto samo reci, rekoh vazi. Posle par godina prepoznajem ga kao naseg direktora Bagzija, ozbiljan napredak u karijeri s obzirom da je teretana uglavnom bila prazna.

  • Like 1
  • Ha-ha 30
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, KCRivers said:

Secam se pre nekih 5, 6 godina bio sam da treniram u teretani ciji su vlasnici nasa dva bivsa igraca, Keselj i Raduljica. U nekom trenutku mi prilazi covek sa naocarama i dugom bradom i kaze mi: Ja sam taj i taj, pomazem tu vlasnicima oko teretane i ako treba nesto samo reci, rekoh vazi. Posle par godina prepoznajem ga kao naseg direktora Bagzija, ozbiljan napredak u karijeri s obzirom da je teretana uglavnom bila prazna.

 

U našoj zemlji šoferi doguraju do predsednika FSS tako da ništa nije čudno.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, JPM said:

 

U našoj zemlji šoferi doguraju do predsednika FSS tako da ništa nije čudno.

Dobro nije bas bio sofer pre nego sto je dosao u CZ.

Euroleague Basketball

2012 - Sep 2018 6 years

Supervisor of Clubs Marketing and Management Depertment in applying Official Basketball Rules and Euroleague Bylaws prior to, during and following the Euroleague and Eurocup games. Coordination with Euroleague Competition Director, based in Barcelona, Spain.

 

Radio je i u KLSu i i bio menedzer D bara, PR Raduljice.

Da li nam je potreban bolji covek na tom mestu? Verovatno. Meni se necija ideja da Sedlacek preuzme mesto sportskog direktora bas svidja, ali ne verujem da ce se desiti. Ko bi trebalo na mesto Bagzija, nemam pojma.

Link to comment
Share on other sites

Ne menja na onome što sam napisao. Možda je kompetentniji da radi u KKCZ nego li Kokeza za rad u FSS ali praktično smo i ti i ja kompetentniji za to.

 

Ja sam svojim upisom ukazao na to da se kod nas sve rešava poznanstvom a ne kompetencijama.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, JPM said:

Ja sam svojim upisom ukazao na to da se kod nas sve rešava poznanstvom a ne kompetencijama.

 

Lično znam veoma talentovanog momka koji je godinama u vašem klubu radio za dž u PR/Marketing ekipi, a iz njegove priče sam razumeo da ih je bilo još takvih. Nažalost većina su tretirani kao volonteri i šutirali papke protiv Galatasaraja i slično dok Bagzilone se penje zlatnim stepenicama u odnosima sa EL kancelarijom i marketinških aktivnosti.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Charles De Ketelaere said:

 

Lično znam veoma talentovanog momka koji je godinama u vašem klubu radio za dž u PR/Marketing ekipi, a iz njegove priče sam razumeo da ih je bilo još takvih. Nažalost većina su tretirani kao volonteri i šutirali papke protiv Galatasaraja i slično dok Bagzilone se penje zlatnim stepenicama u odnosima sa EL kancelarijom i marketinških aktivnosti.

 

Pa naravno. Svaki diktator hoće mediokritete kao podređene. Tako i Vučić, tako i Čović.

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, СтелаРоса said:

Cekajte, Bagzi valjda ni nije sportski direktor? On je generalni direktor, a sta tacno radi to pojma nemam. Mi valjda ni nemamo trenutno SD?

Ako se ne varam Milan Dozet je SD zvanično.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Dobro nije bas bio sofer pre nego sto je dosao u CZ.

Euroleague Basketball

2012 - Sep 2018 6 years

Supervisor of Clubs Marketing and Management Depertment in applying Official Basketball Rules and Euroleague Bylaws prior to, during and following the Euroleague and Eurocup games. Coordination with Euroleague Competition Director, based in Barcelona, Spain.

 

 

Ovo lici na onu epizodu iz "Mucki" kada se Rodni pobuni za posao pa mu Del Boj kaze u redu od sutra te unapredjujem u tehnickog direktora marketinga i posalje sutradan na pijacu da prodaje iz kofera.

  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, JPM said:

Ne menja na onome što sam napisao. Možda je kompetentniji da radi u KKCZ nego li Kokeza za rad u FSS ali praktično smo i ti i ja kompetentniji za to.

 

Ja sam svojim upisom ukazao na to da se kod nas sve rešava poznanstvom a ne kompetencijama.

Ma razumemo se, nego mi smo takva zemlja gde se to tako resava, a ne samo u nasem klubu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, СтелаРоса said:

Uf da jbt, zaboravio sam skroz na coveka

 

Ne brini, nisi jedini, i Covic je zaboravio da ima SD-a. 

 

  

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Bagzi je Raduljicin kum, što mu je verovatno i pomoglo u karijeri.

A moze se reci i obrnuto. :whistling:

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Chaos Is Me said:

Bagzi je Raduljicin kum, što mu je verovatno i pomoglo u karijeri.

 

Pomoglo je i Raduljici da se izmiri sa Tecom i dobije ugovorcinu da gleda utakmice s njim zajedno. 

  • Like 11
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Chaos Is Me said:

Bagzi je Raduljicin kum, što mu je verovatno i pomoglo u karijeri.

 

Raduljica: Hej kume, aj mi pričuvaj teretanu, idem da zaradim neku laku lovu. 

Bagzi: A gde ćeš, kume? Mogu li i ja sa tobom? Ima li tamo neko mesto za mene?  

Raduljica: Idem da sedim na tribinama i glumim košarkaša. Veća lova nego da igram. Hoćeš da te ubacim da budeš direktor? 

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Beonegro said:

Moje saučešće, kupio sam karte za tekmu 😄

(ako nas sa srBskim imenima ne izseksaju organizatori u zadnji tren, pošto još ne šalju e-tickets)

Stigle su karte pre 2h. Sve je ok... 

Btw ako nekome trebaju 2 karte za domaci deo tribine neka me kontaktira. 😇

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, alokin said:

Šta očekujete od prve utakmice u Evroligi? Iskreno nisam nešto optimističan ali nadam se pobedi.

 

Da budem potpuno iskren, ne znam šta da očekujem.

Janis previše rotira pa vrlo lako može da se desi da ni jedan igrač ne uđe u ritam tokom 40 minuta. Opet, početak je sezone, pa je sve dosta šizofreno što se forme tiče.

 

Brine naš veoma loš šut za tri iz veoma dobro izrađenih pozicija. To je postala tradicija ovog kluba, odlićno zavrtiš napad i promašiš šut, i to najčešće ljudi koji su prilično dobri šuteri.

 

Neće biti Teodosića, tako da se ja nadam da ćemo odigrati čvrsto odbranu i ići na dosta tranzicije.

 

Evidentno smo jači roster. Ali ne igra papir.

 

Lično se nadam pobedi ali ako bih igrao za pare, kladio bih se na 5 do 10 razlike na Pariz.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bez obzira sto se kockice jos nisu slozile, verujem da ce hiti kraca rotacija i max pristup, tako da verujem u pobedu. Imamo lepu priliku da krenemo sa dve pobede, a onda ce cela atmosfera da se okrene i nece se od dlake praviti trn u oku.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...