Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

342 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      15
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      109
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      84
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      87
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      22
    • F4 baby!
      13
    • Bicemo sampioni!
      11
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      0
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      283
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      47
    • Beztrofejni debakl
      11
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      3
    • Davidovac
      4
    • Kenan
      23
    • CMM
      8
    • Daum
      100
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      11
    • Neko ko nije naveden
      51
    • Niko!
      140


Recommended Posts

3 minutes ago, elmulinho said:

Pa eventualno da je neko pogodio neku od 7 otvorenih trojki gde im je CMM dobacio loptu, mogli bismo da pricamo, al avaj, tu je domaca osnova da nas vadi u maju

Bravo za CMM. Jel u tih 7 upadaju one teledirigovane lopte za protivnika u 3/4? Kakve kontre je brat otvarao. 

 

Teu i Yago ne smetaju toliki promasaji da imaju po 5 komadi na svom kontu.

Edited by Miki28 Teoljub
typo
Link to comment
Share on other sites

Možda je ovo jedna od onih sezona: užasno odrađene pripreme, kilav ulazak u sezonu, ekipa klikne u nekom trenutku i deremo sve redom do kraja.

 

Da se ne zajebavamo, uložen je veliki novac sa određenim nedostacima za koje smo znali i pre priprema. Dubai i Mornar ne mogu promeniti činjenicu da ova ekipa ima municije, znanje i iskustvo pa što reče Haos da vidimo gde smo u odnosu na najbolje ekipe u Evropi. 

 

Svakako dobar nagoveštaj bi bio da Sfero skrati rotaciju igrača koji će uzimati gro minuta, a od tih istih igrača za početak da vidimo energiju i želju.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 Teoljub said:

Bravo za CMM. Jel u tih 7 upadaju one teledirigovane lopte za protivnika u 3/4? Kakve kontre je brat otvarao. 

 

Teu i Yago ne smetaju toliki promasaji da imaju po 5 komadi na svom kontu.

Jok, ja sam u fazonu da je flukeovao 7.5 asistencija prosle godine, u timu koji je bio duplo bolji od nas. Sve nekako problem u tim strancima, to sto u drugim timovima igraju odlicno, pa dodju ovde i odigraju lose je do njih, cim imas toliko primera. Definitivno nije do nas. Oni ne shvataju ovaj klub i dres, oni su tu da samo pare uzmu i to je to. Jesam li rekao svaku ksenofobsku mantru?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, elmulinho said:

Jesmo vec krenuli sa svaljivanjem krivice na strance? 'bout time

 

Nije problem što je stranac, već što je doveden za startnog pleja + je za njega plaćeno dobro obeštećenje. Mislim da ljudi ne žele Napier 2.0 situaciju. 

 

Ne mogu baš iste kritike da idu na račun Mitrovića, Davidovca i CMM.

 

p.s. Doduše, možda se tvoj komentar odnosi na komentare o Yagu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, elmulinho said:

Jok, ja sam u fazonu da je flukeovao 7.5 asistencija prosle godine, u timu koji je bio duplo bolji od nas. Sve nekako problem u tim strancima, to sto u drugim timovima igraju odlicno, pa dodju ovde i odigraju lose je do njih, cim imas toliko primera. Definitivno nije do nas. Oni ne shvataju ovaj klub i dres, oni su tu da samo pare uzmu i to je to. Jesam li rekao svaku ksenofobsku mantru?

Svaka cast Dusku sto je izvukao iz njega ono najbolje. E sad sto se mi zaleteli i igraca sistema doveli da nam bude glavni u sistemu koji mu ne odgovara(u ova 2 kola) je sasvim drugi par cipela.I nije kriv CMM. Jebiga ima on kvalitet ali nije game changer.

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Dusko said:

Svaka cast Dusku sto je izvukao iz njega ono najbolje. E sad sto se mi zaleteli i igraca sistema doveli da nam bude glavni u sistemu koji mu ne odgovara(u ova 2 kola) je sasvim drugi par cipela.I nije kriv CMM. Jebiga ima on kvalitet ali nije game changer.

Je l' to onaj isti Dusko koji je sa nama bio 2-7 ili koliko vec i kome smo jedva cekali da vidimo ledja? Svakog stranca moramo da preplatimo da bi pomislio da dodje u Beograd, jer zna da dolazi u tim gde ce, kao strancu, narocito crnom, krivica biti svaljivana na njega stalno, bice silbovan, nejpirovan ili sta vec, dolazi u tim za koji se po Evropi zna da nece biti konkurentan ni za sta sem za ABA i KLS u Maju. Treba da se sutiramo u dupe sto iko zeli uopste da dolazi u zemlju punu ksenofoba. I sta mi radimo, kritikujemo njegovu igru u mecu protiv Mornara (njegovom drugom mecu u novoj ekipi) kao kosarkaski strucnjaci sto ovde na forumu jesmo. U mecu koji smo pobedili 20 razlike, jelte.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Прва два кола 5 асистенција 7 изгубљених лопти

Bice to bolje, samo da se oslobodi. Vise mi je smetalo to sto je nakon one 2izgubljene lopte se sakrio kao p...., pustio da Teo sve sam organizuje. Jbs ti to

Link to comment
Share on other sites

CMM ne može nikad da bude kao Šabaz jer za razliku od Šabaza ima telo makar odbranu da igra. U napadu će se odčepiti. Ne razumem kritiku prema igraču koji očigledno kao i cela ekipa se upoznaje sa saigračima. On na terenu odaje utisak isto kao i ceo tim. Kao da su se juče upoznali, odradili trening i otišli na utakmicu. Kodi je igrač tranzicije i sve dok ekipa ne krene da trči, gledaćemo ga u pozicionom napadu a to njemu nije forte. Štaviše u pozicionim napadima isporučuje svoje. Dribling, naskok, šut i koš. Asistencije će doći, kada ekipa krene da trči, pod jedan i kada ekipa digne procente šuta. 

Edited by Čočo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 Teoljub said:

Bice to bolje, samo da se oslobodi. Vise mi je smetalo to sto je nakon one 2izgubljene lopte se sakrio kao p...., pustio da Teo sve sam organizuje. Jbs ti to

Odjednom ne vazi sacekajte veci uzorak utakmica?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

On ako ovako bude delio minute u EL mi smo u startu najebali

 

Svi pominju Duska jeste on dosta umeo da brzi rotira ali znalo se ko ima veliku minutazu

 

Ako nama Kodi, Kenan budu u rezimu igraj par minuta pa se odmaraj 10 da bi usao ovaj onaj tesko nama

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

Ja cu ocenjivati CMM-a nakon par EL utakmica.

Nek mu Sfero da ulogu da guli maksimalno koliko moze.

Pa ako ispadne da to nije to jbg. Ovako ga seckas stavljas ga u poziciju gde nije produktivan i to je to. Jbg.

 

Mozes da ocenjujes i sad, sustinski nista nije na nama, samo diskutujemo.

Stil igre koji mi moramo da forsiramo s obzirom na to kakve bekove imamo je dosta drugaciji od ovoga sad.

Kodi ce eksplodirati onda kada budemo trcali u ledja i igrali granitnu odbranu. Pozicioni napad  je Kodi igrac manje, jos ako imamo i Mitrovica u petorci, bice 3 na 5 u napadu.

 

Morace Sferopulos mnogo dobro da provali kakve petorke stimaju zajedno, i to mi malo daje neki mir, saznanje da on sada vrsi opite ko moze a ko ne, i sa kime.

 

Nije nam ni raspored na ruku. Igramo prvo sa novajlijama u ABA gostovanje, pa sa novajlijama u EL gostovanje. I jedni i drugi naprzeni.

 

Ali ono sto jeste porazavajuce je da druge ekipe deluju dosta skladnije od nas. Pa taj Partizan je ostavio samo jednog igraca od prosle godine, i to nebitnog. A izgledaju mnogo uhodanije.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, JPM said:

 

Mozes da ocenjujes i sad, sustinski nista nije na nama, samo diskutujemo.

Stil igre koji mi moramo da forsiramo s obzirom na to kakve bekove imamo je dosta drugaciji od ovoga sad.

Kodi ce eksplodirati onda kada budemo trcali u ledja i igrali granitnu odbranu. Pozicioni napad  je Kodi igrac manje, jos ako imamo i Mitrovica u petorci, bice 3 na 5 u napadu.

 

Morace Sferopulos mnogo dobro da provali kakve petorke stimaju zajedno, i to mi malo daje neki mir, saznanje da on sada vrsi opite ko moze a ko ne, i sa kime.

 

Nije nam ni raspored na ruku. Igramo prvo sa novajlijama u ABA gostovanje, pa sa novajlijama u EL gostovanje. I jedni i drugi naprzeni.

 

Ali ono sto jeste porazavajuce je da druge ekipe deluju dosta skladnije od nas. Pa taj Partizan je ostavio samo jednog igraca od prosle godine, i to nebitnog. A izgledaju mnogo uhodanije.

 

Pa onda ga moramo staviti u situacije gde ce biti produktivan. Valjda su znali kakav je kada su ga dovodili. Ako su rekli imao je ovu statistiku prosle sezone...Pa ce i kod nas...Bez konteksta kako je igrao...

 

Tipa igracemo ovako a njega uklopiti u ovaj sistem....Onda i nije bas pametna kupovina. Jer ako si ga doveo onda pravi sistem kakav njemu odgovara...Nije kao da dovodis nekog strasnog beka koji ce da trpa ma kakvom sistemu igra..Vec si doveo beka koji ima jasne limite....Lepo izgledalo prosle sezone kad mu je odgovarao sistem + samopouzdanje do neba...E sad jebiga em mu ne odgovara em samopouzdanje trpi...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Baš tako, e sad ćemo videti da li će kouč umeti da napravi sistem oko Kodija i potentnih šutera, koje mi imamo, samo ne kapiram kako kod nas odjednom ne umeju da šutiraju.

 

Lepo je rekao Kodi, Ivanović mu je našao crtu. Kao Željko Lesoru. Neko jednostavno eksplodira pod određenim okolnostima. Mi, nadam se, znamo da sastavljamo roster.

 

Zato i kažem, možda je ovo eksperimentisanje sa idejom kako napraviti sistem oko Kodija. Ako nije i ako i za dva meseca bude raspored minutaže da svačije dete odigra malo, mi nemamo čemu da se nadamo. Rotaciju mora da sastavi što pre. Ko se ljuti - ispisnica.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Nenadd said:

Je l bi mogao da bacis komentsr za nasu odbranu od pika u ova dva meca?

Nikako mi ne ide u glavu sta Sfero pokusava sa ovim iskakanjima.

 

Nisam gledao ovo protiv Mornara pa ne mogu da komentarišem detaljno. Jasno je da je Bolomboy jedini naš visoki koji može da brani pik uspešno a on trenutno izgleda kao da su mu tokom leta uradili lobotomiju. Čekam evroligu jer su to protivnici protiv kojih manjak motivacije ne sme da postoji.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...