Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

333 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      13
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      107
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      82
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      86
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      20
    • F4 baby!
      13
    • Bicemo sampioni!
      11
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      0
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      280
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      43
    • Beztrofejni debakl
      9
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      4
    • Davidovac
      4
    • Kenan
      22
    • CMM
      7
    • Daum
      97
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      10
    • Neko ko nije naveden
      49
    • Niko!
      138


Recommended Posts

4 minutes ago, NMX said:

13.07.2018. - 22.10.2019. - Milan Tomić, navodno je sam dao otkaz

10.06.2020. - 24.12.2020. - Saša Obradović, navodno sporazumno ali se taj sporazum drugacije tumacio

08.07.2022. - 13.11.2022. - Vlada Jovanović, navodno sporazumno

14.11.2022. - 21.10.2023. - Duško Ivanović, nigde nije receno da je sporazumno, verovatnije je da je otpusten

 

Da ti dopunim ovo malo. 🙂 

 

Vlada Jovanovic rekorder, posle njega Sasa. Dusko i Milan su barem izneli ceo ili veci deo prethodne sezone na sebi. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites


@Chaos Is Me Odgovoricu ovde

 

Partizan prosle godine atletska ekipa sa “okrecen ledja i trcim nazad” Kaminskim? Sa jedinim Aleksom koji sme da napadne obruc?

 

Ne sprdaj se…

 

Vi ste upali juce u zamku u koju smo mi upadali proslw godine nekoliko puta, dakle, spor pocetak, lagano cemo, imam vremena, onda gubis od cibone 20 na poluvremenu, vracaj Pantera, Ledeja i Nanelia da pokusaju fa te iscupaju itd…

 

ove ekipe ako ne udjes u meso odmah, isprekidas ih faulovima, nego pustis da sutiraju onda i odbojka ulazi u obruc.

 

mene vi podsecate na nas prosle godine, teorijski uradjeno sve sto treba, produzena osnova, dovedeni solidni igraci, al nesto koncepcijski ne stima, ja licno mislim da ce kod vas to biti ove godine trener koji se nece snaci u masi dovedenih igraca koji moraju da igraju..

 

u svakoj drugoj ekipi,nasu proslu sezonu ceh bi platio trener, ali jbg Zeljko je Zeljko…

 

I jos na ovo, ovaj tips pise da dovodite sigurno 4… ko ce to da uklopi dragi Bog zna…

  • Like 8
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, elmulinho said:

Od svih stvari juce, najmanje mi smeta sut za pobedu. Otvoreniji ne bismo dobili, CMM je ocigledno radio na sutu ovo leto, ima clutch gene u sebi, promasio pa promasio, idemo dalje. Postoje mnogo veci problemi od toga

3 hours ago, СтелаРоса said:

 

 

image.png

 

Ni meni ne smeta sut u smislu da nismo ni trebali da imamo sut za pobedu, ali daleko od toga da nismo mogli otvoreniji da imamo. Covek je krenuo u polu kontru sto mu je forte i bukvalno nije imalo trika da ga primarni defanzivac zaustavi, da ga je obisao islo bi skupljanje i ostali bi Kenan ili Kalinic sami kao duhovi sto je 1000x bolji sut nego ovaj hero ball. Mozda bi i oni promasili ali su sanse da pogode dosta vece. 

 

  • Like 4
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ScepanScekicSto said:

Partizan prosle godine atletska ekipa sa “okrecen ledja i trcim nazad” Kaminskim? Sa jedinim Aleksom koji sme da napadne obruc?
 

Ne sprdaj se…

Uf izabrao si dva igraca iz celog rostera gde je jedan na svojoj poziciji zapravo atleta (Aleksa). Kaminski zaista jeste nikakav, ali Aleksa, kao PG, svakako jeste atleta. Sta sad, treba da se namaze imalinom pa da ga prepoznamo kao atletu? 

 

#DogodineUZvezdi

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, ScepanScekicSto said:


@Chaos Is Me Odgovoricu ovde

 

Partizan prosle godine atletska ekipa sa “okrecen ledja i trcim nazad” Kaminskim? Sa jedinim Aleksom koji sme da napadne obruc?

 

Ne sprdaj se…

 

Bio je pored tog Kaminskog (inače dugogodišnji NBA igrač) i jedan što pipa vrh table ručerdama, ali ko se toga seća, bilo je čak pre 3 meseca. Takođe i PJ Dozier koji je imao najjači frejm za igrača na PG/SG poziciji u EL. Pa zatim Ledaya, Nunnallya, pa i Puntera. Vidim da je popularno da se o tim igračima sada piše kao da su neke kese, a u stvari su uglavnom vrhunski igrači za evropsku košarku koje nedodirljivi nije uspeo da uklopi kao tim.

  • Like 23
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Kooineeperk said:

Uf izabrao si dva igraca iz celog rostera gde je jedan na svojoj poziciji zapravo atleta (Aleksa). Kaminski zaista jeste nikakav, ali Aleksa, kao PG, svakako jeste atleta. Sta sad, treba da se namaze imalinom pa da ga prepoznamo kao atletu? 

 

#DogodineUZvezdi

 


ne ne, Nisam rekao za Aleksu, vrc u smislu da je jedino on napadao kos i bio atleta… jedan od retkih…

4 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Bio je pored tog Kaminskog (inače dugogodišnji NBA igrač) i jedan što pipa vrh table ručerdama, ali ko se toga seća, bilo je čak pre 3 meseca. Takođe i PJ Dozier koji je imao najjači frejm za igrača na PG/SG poziciji u EL. Pa zatim Ledaya, Nunnallya, pa i Puntera. Vidim da je popularno da se o tim igračima sada piše kao da su neke kese, a u stvari su uglavnom vrhunski igrači za evropsku košarku koje nedodirljivi nije uspeo da uklopi kao tim.


ne. Nikad necu reci da su kese pogotovo Punter, Naneli i Ledej, meni ultra dragi igraci i uvek ce tako biti.

 

Dzabe PJ frame, kad nema glavu tj ima strah da udje u kontakt, o Bruny i njegovoj glavi da ne govorim…

 

Kaminsli je dovrden kao primarna opcija i sve smo sa njim promasili i od nega su svi problemi kretali 

 

i sami vasi ovi upisi govore da ne kontatr sta sma hteo da kazem, i opet krece patkometrij…

 

dakle i mi smo teorijski uradili sve sto treba a izgledali smo kako smo izgledali… to ie smisao bio upisa

Edited by ScepanScekicSto
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ScepanScekicSto said:

ne ne, Nisam rekao za Aleksu, vrc u smislu da je jedino on napadao kos i bio atleta… jedan od retkih

Aaaa, ok, ja sam mislio da se sprdas sa njegovim pokusajem da zakuca koji se zavrsio na prvom obrucu 🙂 

 

 

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, ScepanScekicSto said:

Ne zmam, moguce, al sustinski,ako dovodite jos jednog igraca koji mora da igra, a da se ne rasteretite u broju igraca, ja ne znam gde cete sa svima njima

Tu je problem sto mi imamo domacu osnovu Deda,Neda,Mitar, aj juce nije igrao Lazic al posto je kapiten vecinom i on bude u 12 koji moraju zbog NČ da imaju svoje minute jer su eto domaci bez obzira da li su u formi za taj mec ili ne.. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kooineeperk said:

Da se igra domaca a ne regionalna liga gde putujes van granica, ne bi bilo ovih problema sa pasosima stranca i Daum bi igrao.

 

Samo kazem. 

 

#KLS-12

#StopABA-16

#StopArapskePare

 

Ne bi. Zbog pravila o broju stranaca.

 

Spoiler

:classic_tongue:

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Chaos Is Me said:

Kakav zicer za finansijsku pozitivu ako teča ima visprene advokate

Sta ce mu advokati, nepotreban trosak, zna on to sam... 😄 

 

Samo se ispalio sto mu je Daum usao u novi mesec, pripreme su pocele 19.08. a sad je 23.09. 

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Creed Bratton said:

 

Ni meni ne smeta sut u smislu da nismo ni trebali da imamo sut za pobedu, ali daleko od toga da nismo mogli otvoreniji da imamo. Covek je krenuo u polu kontru sto mu je forte i bukvalno nije imalo trika da ga primarni defanzivac zaustavi, da ga je obisao islo bi skupljanje i ostali bi Kenan ili Kalinic sami kao duhovi sto je 1000x bolji sut nego ovaj hero ball. Mozda bi i oni promasili ali su sanse da pogode dosta vece. 

 

Upravo tako. Ako je za 10 sekundi ovo najbolje sto moze uraditi na nepostavljenu odbranu protivnika onda smo ga najebali. 

 

Nepostavljena odbrana, protivnik u bonusu, ima prostora da se zaleti na kos a iz tog bi imao ili neku poludistancu ili ulaz a naravno tu je i izlazni pas ka barem 2 igraca. Uzas od odluke. 

 

Inace ne znam dal ste skontali da je imao nekoliko napada gdje su ili istekli napadi ili su bas na granici bili a lopta u njegovim rukama. Za jedan napad nisam siguran da je Neda stigao na vrijeme da izbaci nakon sto muje Kodi uvalio loptu na 2sek do kraja ali priznata su 2 poena.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Kooineeperk said:

Sta ce mu advokati, nepotreban trosak, zna on to sam... 😄 

Naravno da zna sam, malo ih se naotpuštao. Šta znaju advokati...

Ono, dobro, kasnije je bilo ono nešto sa BAT-om par puta, pa se plaćali neki zaostaci, neki troškovi procesa... ali to samo zato što su bivši igrači/treneri bili baš bezobrazni, pa sve moralo po slovu ugovora, bezveze...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Creed Bratton said:

 

Ni meni ne smeta sut u smislu da nismo ni trebali da imamo sut za pobedu, ali daleko od toga da nismo mogli otvoreniji da imamo. Covek je krenuo u polu kontru sto mu je forte i bukvalno nije imalo trika da ga primarni defanzivac zaustavi, da ga je obisao islo bi skupljanje i ostali bi Kenan ili Kalinic sami kao duhovi sto je 1000x bolji sut nego ovaj hero ball. Mozda bi i oni promasili ali su sanse da pogode dosta vece. 

 

Mozda nisu zeleli da idu na produzetak. Ti nikada ne znas da li im je Sferopulos rekao "ako imate sut za tri, sutirajte". A sto se tice toga da je Kenan bio otvoren, vrati snimak malcice nazad, pri naskoku CMMa na sut, niko u tom trenutku nije otvoren i na 4 sekunde do kraja, nema nikakve potrebe da se ne sutne u toj poziciji.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ne treba Janisa porediti sa Obradovićem, i ovo ne kažem kako bih ga omalovažila jer je on više nego dobar evroligaški trener. Za početak, Željko ima normalne uslove za rad (za njega lično, ne računam sns uplitanje kod blizanaca), gde mu se predsednik kluba i ostale kurta/murta ličnosti ne mešaju u selekciju igrača. Niti ima pritisak domaće osnove.

 

Sferopulos ima i jedno i drugo. U nekom maksimalno fer sistemu jeste bezveze da čovek (potencijalno) popije otkaz posle dva meseca u sezoni (iako je u prošloj uzeo trofeje), dok je s druge strane primer trenera koji je dobio odrešene ruke da raspusti ceo tim nakon neuspešne sezone bez trofeja, a on sam nije bio ni blizu otkaza. Tu ima još nekih varijabli i faktora tako da ih opet nije pošteno porediti. Dovoljno je reći kako je veliko sranje da trener ispada žrtveni jarac iako neko drugi konstantno pravi jedne te iste greške. 

 

Neki će reći kako ga ne treba žaliti, da je to cena posla saradnje sa Čovićem... možda i jeste tako, ali je svejedno bezveze. Mislim da, punoletan čovek je pristao na tu saradnju, no isto tako svi mi znamo da na radnom mestu često pravimo različite vrste kompromisa. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kakav otkaz za Janisa koji skoluje jednog Zeljka Obradovica gde stigne. Verujem da ide jos malo na 9-0 skor... Vec mu je to veliki plus kod ljudi koji vode klub a i plus kod velikog broja navijaca, koji menjaju raspolozenje od utakmice do utakmice...

Posle Pariza krece novo lozenje i tako u krug.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, ScepanScekicSto said:

Ne zmam, moguce, al sustinski,ako dovodite jos jednog igraca koji mora da igra, a da se ne rasteretite u broju igraca, ja ne znam gde cete sa svima njima

To svi vide osim struke koji su mnogo pametni i nisu  se obazirali na ovakve sugestije. Uostalom "kupite si svoj klub pa dovodite igrače" ovo je njegov klub

Link to comment
Share on other sites

Tipssns (iako je par puta pogresio) kaze da trazimo PF koji nece da kosta vise od 500k. Krv ti jebem startna cetvorka kontam dobra u odbrani...dobra na skoku... Atleta...ne vise od 500k a mlitavi rumun sto valja malrboro 700k, alal vera. Kakvo poslovanje 👏

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...