Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

316 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      6
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      99
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      82
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      85
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      20
    • F4 baby!
      12
    • Bicemo sampioni!
      11
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      0
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      274
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      38
    • Beztrofejni debakl
      3
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      4
    • Davidovac
      4
    • Kenan
      21
    • CMM
      5
    • Daum
      87
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      10
    • Neko ko nije naveden
      47
    • Niko!
      136


Recommended Posts

2 minutes ago, Stefi88 said:

Bobi ce se posprdati sa ovim EL centrima...

Daj nemoj da se zajebavamo, tačno bih skočio sa mosta da je ludi Nebojša pokušao da izvede ovu egzibiciju. Više minuta ima u filmovima i serijama nego na terenu. Čovek već 2,3 godine se bavi rekreativno košarkom uz to njegova kolena ne mogu da izdrže više od 10ak minuta po meču, sa pauzama. 

Edited by Čočo
  • Like 8
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, djura.net said:

Ima i exel tabela :57:

Istamburani 3:2,da ne bi Cibone i Zadra ne bi bilo ni tog jednog trofeja.Ako je tamburanje pobjeda 3:2 s tim da su porazi u gostima veći od pobjeda kući,veća razlika,poraz u kupu,kako onda nazvati ono u prošloj sezoni..

  • Like 6
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Jbt. razumem ja sve to. Ali ovakve egzibicije može Panata da uradi jer ih boli uvo, imaju ceo formiran tim. Fener dovodi Bobija da zanima publiku a na centru imaju Bircha i Sanlija. Nisam verovao da će neko da nadmaši Nebojšu u ovakvim egzibicijama. Ovaj potez je baš totalno u njegovom fazonu. 

Link to comment
Share on other sites

Mislim da Fener ne zna sta da ocekuje od Bobija odatle i dvosmeran ugovor. MIslim da su kasno skapirali da imaju rupu na 5 pa su dovukli Birca i Bobija... 

Bobi je letos jedva hodao a ne da je bio blizu ozbiljne kosarke.... Kako bilo jedva cekam da ga ugostimo u Areni. Veliki covek! 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Čočo said:

Jbt. razumem ja sve to. Ali ovakve egzibicije može Panata da uradi jer ih boli uvo, imaju ceo formiran tim. Fener dovodi Bobija da zanima publiku a na centru imaju Bircha i Sanlija. Nisam verovao da će neko da nadmaši Nebojšu u ovakvim egzibicijama. Ovaj potez je baš totalno u njegovom fazonu. 

Birc ako se vrati u formu ce pojesti mnoge EL centre,mnoge.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Nini3112 said:

Birc ako se vrati u formu ce pojesti mnoge EL centre,mnoge.

Ako se vrati. I da se vrati tek će,, možda" biti na nivou naše centarske linije. Ovako, ozbiljno začelje tabele drže po tom pitanju. Neverovatno da su sastavili fantastičnu spoljnu liniju i da su uradili ovako nešto sa centarskom pozicijom. 

Nekako mi deluje da su osim jake četvorke(Panata, Olimpijakos, Real, Barselona) koji imaju potpune rostere, ostali timovi svi tu negde po kvalitetu i svima nešto nedostaje. Slabiji kvalitet nego prošle sezone. Ili bolje rečeno jednak kvalitet ekipa između 4. i 10. mesta. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Taki said:

Istamburani 3:2,da ne bi Cibone i Zadra ne bi bilo ni tog jednog trofeja.Ako je tamburanje pobjeda 3:2 s tim da su porazi u gostima veći od pobjeda kući,veća razlika,poraz u kupu,kako onda nazvati ono u prošloj sezoni..

Da je bio definisan kalendar kako treba i da su termini plejofa bili normalni pitanje ko bi osvojio na kraju. Mi bili u naletu, oni demoralisani posle ispadanja od Reala, zamalo ispali od SC Derbija. Ona pauza od preko 20 dana bez utakmica između polufinala i finala nas je skroz izbacila iz takmičarskog ritma.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

"Naš je cilj da u novoj sezoni Evrolige zabeležimo skor od 26-8, 25-9 ili 24-10", izjavio je Čović na skupštini kluba.

Dodaje da Zvezda želi trofeje iz svih takmičenja. 

"Želimo naravno i trofeje u ABA ligi, KLS i nacionalnon Kupu", zaključio je predsednik kluba.

Dodaje da Zvezda mora da bude jedinstvena a ne podeljena.

 

:PAO bio drugi sa skorom 23-11:

Edited by Admiral
  • Ha-ha 19
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da ce se Petrusev cekati sve dok Milutinov i Fal ne udju u formu sto bi trebao biti neki Novembar. Itekako ima smisla cekati Petruseva po svaku cenu, osim ako se ne otvori neko top pojacanje na 4 a nece se otvoriti vec ce morati da se dovode neko iz g lige ili neko iz Evrope gde nista ni blizu nije provereno Petrusevu.

 

Po meni ovo sto imamo za sada Kalinic/Giedraitis i Daum uopste nije tako lose cak mi je i ok, posto je jasno da ce nam jedan od ove dvojice i Daum ciniti poziciju 4 za sad a nikakvi Davidovci i Ilici posto vidim da je omiljeni upis da smo na 4 Daum, Davidovac, Ilic a u realnosti dvojica od njih nece biti ni u 12 u El ukoliko su svi zdravi.

 

Monaku na 4 igraju Vitto Brown (nema ni Evrokup iskustvo) i Kornelije. Pretpostavljam da ce i Blosomgejma koristiti i na 4 al opet nece ni Dialo da igra 40min na 3 a bek ap trojku nemaju. Rekao bih da  osetno bogatiji Monako nista nije sastavio poziciju 4 bolje od nas. Partizan koji je manje vise kao mi, imace tu Bongu i Majka/Pokusevskog, rekao bih da i oni nisu sastavili bolje od nas. Od Bajerna, Asvela, Albe, Pariza i Zalgirisa rekao bih da smo bolji na 4 a i pojacanja iz Makabija tek treba da se dokazu u Evroligi. Dakle racunajuci i nas, to je pola Evrolige. Price da imamo najslabije cetvorke u vidu Kalinica i Dauma ili pak Giedraitisa i Dauma jer ce tako i biti, jednostavno ne piju vodu ni na papiru a u praksi cemo da vidimo jos sta i kako. Ne ide se sa pozicije 4 u plej in nego iz igre 5 na 5 odnosno citave uze rotacije. Makabi je prosle sezone imao 20 pobeda i zavrsio 7 na tabeli a na 4 su im igrali Veb i Sorkin najcese sto je dosta dosta tanko. Prosto ostali nosioci su odradili svoje, isto tako ce i kod nas zavisiti najvise od Kodija, Kenana, Nedovica, Bolomboja itd. a ne od bek ap opcije na 4 i slicno. Monako 3. na tabeli i malo je falilo da odu na f4 sa Dzon Braunom i Kornelijem na 4, to overall nista nije bolje od nase prve dve opcije na 4. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...