Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

401 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      22
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      122
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      99
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      99
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      28
    • F4 baby!
      15
    • Bicemo sampioni!
      14
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      1
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      319
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      67
    • Beztrofejni debakl
      14
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      4
    • Davidovac
      6
    • Kenan
      26
    • CMM
      12
    • Daum
      109
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      10
    • Neko ko nije naveden
      70
    • Niko!
      162


Recommended Posts

Rivero je jeziv. Glup je kao k i prizivali biste Mitrovića kao startnog centra posle dve utakmice. Petrušev je druga priča, on bi odlično legao na roster i baš se ne slažem sa ovim da ne bi pokrpio ništa. Može on sasvim dobro izgledati na skoku i u odbrani ako je timska odbrana na nivou.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, DameTime said:

Rivero je jeziv. Glup je kao k i prizivali biste Mitrovića kao startnog centra posle dve utakmice. Petrušev je druga priča, on bi odlično legao na roster i baš se ne slažem sa ovim da ne bi pokrpio ništa. Može on sasvim dobro izgledati na skoku i u odbrani ako je timska odbrana na nivou.

Može ali uz prisustvo Bolomboja. Ne bih se složio da naredna 2-3 meseca možemo da izguramo bez problema sa centarskom linijom Petrušev-Luka-Plavšić. Pre svega defanzivno

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, JPM said:

@jabadabaadu

Pa napisao si neistinu. Luka Mitrovic nije dezurni krivac, to ti tako vidis. Nema dezurnih krivaca, vec se ljudi kritikuju prema tome kako odigraju pojedine utakmice. Kritikovani su svi na ovom forumu bar nekoliko puta.

 

Ni ovo nije istina.

 

Uvek postoji dežurni krivac. Na početku sezone je bio Deda, sada kad je van 12 to je Luka, kada bi i Mitar završio pored Drčeline gospođe, sledeći bi verovatno bio Jago itd. Forum tj. internet uvek nađe najslabiju kariku i provlače kroz postove do iznemoglosti. Ljudi jednostavno ne mogu da shvate da igrači nisu roboti i da svi oni greše pa se onda ide iz krajnosti u krajnost, u jednoj utakmici neki igrač je car, već u drugoj ga teraju govnjivom motkom. Što se našeg kluba tiče, greške najčešće dolaze iz toga što određeni igrač nije iskorišćen na pravi način time što ne pokušavamo da sakrijemo njegove mane i da iskoristimo njegove vrline, ali to opet nema veze sa igračima već koncepcijom kako je tim napravljen odnosno sportskim sektorom i ljudima koji te igrače dovode. Većina naših igrača imaju mesta u el, ali ako se koriste na pravi način i u ulogama u kojima mogu da doprinesu svojim kvalitetima.

 

Što se tiče Mitrovića, evo jedan primer u utakmici sa Barsom. Pred kraj pp Kalina odigra odličnu odbranu i primamo koš nakon ofanzivnog skoka. Naravno kreće da se pljuje Luka jer se na semaforu može videti da je na parketu, niko ali baš niko nije zapazio da je Gidra bukvalno zaspao, ostao ukopan i nije zagradio svog igrača (Andersona), gde se ovaj zaleće, hvata ofanzivni skok i daje koš. Hoću da kažem, svaki igrač greši, ali ako mu se pored 3, 4 greške koje je stvarno napravio, nakaleme još 3, 4 koje su mu dodeljene napamet, stvara se pogrešna slika o njegovom doprinosu na parketu. 

  • Like 23
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, NMX said:

Malo sam team Guru ovde, koji će nam moj ovaj šaban privatnik bez skoka a malo sam team dajte bilo koga pod košem makar i šabana sa frizurom zorice brunclik samo da ne igramo 4 na 5 u napadu dok se Bolomboj ne vrati. 

 

al mora se biti i realan braćo. Jeste, Kabengele deluje kao zmaj, jeste možemo da skinemo nekog sa last cuta (lol, kao da smo to nekada uradili kako valja) ali da se ne lažemo:

 

Bolomboj, Petrušev, Rivero, Daum (sa Lukom kao petim visokim) je bombona za naš klub i najbolja visoka postava koju smo ikada imali. 

https://en.wikipedia.org/wiki/Quincy_Miller

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, The_Big_S said:

Može ali uz prisustvo Bolomboja. Ne bih se složio da naredna 2-3 meseca možemo da izguramo bez problema sa centarskom linijom Petrušev-Luka-Plavšić. Pre svega defanzivno

 

Okej ali kako je rešenje za tu situaciju dodavanje igrača koji se od Mitrovića razlikuje prvenstveno po tome što mu glava služi za frizuru umesto za BBIQ?

  • Like 3
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, The_Big_S said:

Može ali uz prisustvo Bolomboja. Ne bih se složio da naredna 2-3 meseca možemo da izguramo bez problema sa centarskom linijom Petrušev-Luka-Plavšić. Pre svega defanzivno

 

Ni ne kažem da neće biti problema. Istovremeno, sve ekipe će imati neki problem, u određenom delu sezone.

 

Mogu da razumem frustraciju, ali čini mi se da se približavate i maksimalnom broju registrovanih igrača, pa ipak treba opreznije birati. Rivero vam sigurno neće rešiti te probleme u odbrani.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DameTime said:

 

Ni ne kažem da neće biti problema. Istovremeno, sve ekipe će imati neki problem, u određenom delu sezone.

 

Mogu da razumem frustraciju, ali čini mi se da se približavate i maksimalnom broju registrovanih igrača, pa ipak treba opreznije birati. Rivero vam sigurno neće rešiti te probleme u odbrani.

Petrusev i AD i bombonica od ekipe😃 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DameTime said:

 

Ni ne kažem da neće biti problema. Istovremeno, sve ekipe će imati neki problem, u određenom delu sezone.

 

Mogu da razumem frustraciju, ali čini mi se da se približavate i maksimalnom broju registrovanih igrača, pa ipak treba opreznije birati. Rivero vam sigurno neće rešiti te probleme u odbrani.

Registrovano nam je 14 igraca, max je 20, tako da nismo jos blizu maksimalnom broju. Rivero mozda nece resiti probleme u odbrani, ali je jako dobar u onome sto radi, a to je da poentira iz rolla ili popa. Nekada je to za backupa mnogo bolje nego da bude losiji versatilni igrac

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

 

Ni ne kažem da neće biti problema. Istovremeno, sve ekipe će imati neki problem, u određenom delu sezone.

 

Mogu da razumem frustraciju, ali čini mi se da se približavate i maksimalnom broju registrovanih igrača, pa ipak treba opreznije birati. Rivero vam sigurno neće rešiti te probleme u odbrani.

Jako je tesko naci krajem oktobra igraca koji ce da pravi razliku.Nama treba staka za 2 meseca dok se ne vrati Bolomboj.Iz NBA moze da nam dodje neki Javonte Smart na poziciji 4/5 i da dobijemo od njega ono sto smo dobili od Smarta.Jedva cekam da pogledam orlando da vidim sta su dobili sa njim.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Placebo Lone star said:

 

Da, ni bezmalo 10 godina nije prošlo ni bezmalo 1000 igrača nije katovano ali uvek možemo da se vraćamo na taj epski ubod i vrtimo during the war priču. 


Druga bi priča bila da imamo skauting službu koja prati neke igrače mesecima (ili čak godinama) pa da uleti kod Čove/Drčele i Sfera i tresne scoting report na sto i kaže pakuj ovog katovanog zbog toga, toga, toga i toga.

 

Ovako, samo pusti snovi i večito sećanje na 2015. godinu

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, elmulinho said:

Registrovano nam je 14 igraca, max je 20, tako da nismo jos blizu maksimalnom broju. Rivero mozda nece resiti probleme u odbrani, ali je jako dobar u onome sto radi, a to je da poentira iz rolla ili popa. Nekada je to za backupa mnogo bolje nego da bude losiji versatilni igrac

 

Najbolje je dovesti još jednog igrača koji će posle biti beskoristan 😄 Poentiranje iz popa i rola će vam raditi i Petrušev + Zvezdi je najmanji problem napadačka produktivnost.

 

Ako kao probleme sa Petruševim, Mitrovićem i Daumom navodite kontrolu skoka i odbranu, Rivero nije rešenje tog problema. Guru vam je manje-više izvadio statse koji to pokazuju. 

 

On nema ni BBIQ Mitrovića, niti neku wow fizikalnu prednost u odnosu na njega, nema to ni u odnosu na Dauma. O Filipu da i ne govorim. 

 

6 minutes ago, Placebo Lone star said:

Jako je tesko naci krajem oktobra igraca koji ce da pravi razliku.Nama treba staka za 2 meseca dok se ne vrati Bolomboj.

 

Ne treba da bude prime Shaq, ali isto tako ne vidim poentu u igraču koji ne rešava te ključne probleme zbog povrede Joela.

Edited by DameTime
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Pa ne vidim ni ja poentu, ali je Janis ocigledno vidi, ako je istina da se interesujemo za Rivera, a mislim da je ipak to najvaznije...

Ja bih sada potpisao da nam dodju Petrusev i Rivero, ne znam koga i sta ocekujete u ovom delu sezone, gde su igraci pod ugovorom, gde klub nema razloga da ih pusti itd itd...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DameTime said:

 

Najbolje je dovesti još jednog igrača koji će posle biti beskoristan 😄 Poentiranje iz popa i rola će vam raditi i Petrušev + Zvezdi je najmanji problem napadačka produktivnost.

 

Ako kao probleme sa Petruševim, Mitrovićem i Daumom navodite kontrolu skoka i odbranu, Rivero nije rešenje tog problema. Guru vam je manje-više izvadio statse koji to pokazuju. 

 

On nema ni BBIQ Mitrovića, niti neku wow fizikalnu prednost u odnosu na njega, nema to ni u odnosu na Dauma. O Filipu da i ne govorim. 

 

 

Ne treba da bude prime Shaq, ali isto tako ne vidim poentu u igraču koji ne rešava te ključne probleme zbog povrede Joela.

Uopste mi ne trebaju statsi o Riveru, znamo ko je Rivero i kakav je igrac. Ali ako ces da trazis nekoga ko ce popunjavati tacno to sto tebi treba, dobices Gilespija, jer bolje od toga naci neces. Rivero, bas zato sto mu se jasno znaju prednosti i mane, ako je to nesto sto trener zeli, moze biti jako dobra opcija. Ne mora da doprinosi u odbrani ( i dalje ce doprineti vise od Mitra jer je suprotno nemoguce), ali ce takodje i plejmejkerima kao sto je Jago npr davati jako laka resenja u napadu. Mi ne trazimo startera, mi trazimo backupa, a Rivero za backup opciju je jako dobar

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Čvarkov said:

Ni ovo nije istina.

 

Naravno da jeste.

 

Kritikuju se svi. Taj primer koji si naveo cak i da je tacan nije nikakav dokaz da je neko dezurni krivac. Moze biti da se neko nekad neopravdano kritikuje ali to nikad nije po pravilu jedan te isti igrac.

Kritikovani su svi, sad da li opravdano ili ne, mozemo da diskutujemo od slucaja do slucaja. 

 

Evo recimo meni je pre samo dva dana prebacivano da kritikujem samo "zle" strance. Takodje netacno. Ja mogu da pogresim ali diskriminacija po krvnim zrncima nikad nije moj stil.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Smrtokapa said:

 

Okej ali kako je rešenje za tu situaciju dodavanje igrača koji se od Mitrovića razlikuje prvenstveno po tome što mu glava služi za frizuru umesto za BBIQ?

Ja Rivera nisam spomenuop nigde. Čak nisam ni računao na njega. Napisao sam da bez Bolomboja, centarska linija Petrušev-Luka-Plavšić nam neće doneti ništa. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...