Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

398 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      22
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      122
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      98
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      98
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      28
    • F4 baby!
      15
    • Bicemo sampioni!
      13
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      1
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      316
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      67
    • Beztrofejni debakl
      14
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      4
    • Davidovac
      6
    • Kenan
      24
    • CMM
      12
    • Daum
      109
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      10
    • Neko ko nije naveden
      70
    • Niko!
      161


Recommended Posts

17 minutes ago, JPM said:

Nije baš morao Bolomboy da se povredi. Od sveg baksuzluka, desi nam se na jedinom igraču koji nikako nema zamenu. Kako će to da izgleda u Madridu sa Lukom i Plavšićem, samo bog zna,

 

Bravo za pobedu momci, nisam je očekivao, ali pokazali ste muda. Nažalost, pokazalo se i da će nosioci morati mnogo da riljaju kao i da Kodi nema nikakvo samopouzdanje na šutu, a Neda ima previše 🙂.

 

Ateista sam ali pomolliću se za Bokija da samo bude do kraja kalendarske godine a ne sezone.

Strašno koliko je eskivirao da šutira. Ali srećom zato je naš Neda bio asertivan do krajnosti. Ova partija me podsetila na meč u Tel Avivu kada je zatrpao Macabi tada u dresu Pao-a. Ili je bio to Armani. 

Edited by bodo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Don Dusko said:

E sad kako ce se snaci Luka i Plavsa necu ni da zamisljam.

Šta ima da zamišljamo, gledali smo i večeras. Takmičenje ko je manje štetan na terenu i uvek mi se čini da je onaj što je u tom trenutku na klupi ipak bolja opcija.

  • Like 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Papanikolesku said:

 

Što se tiče povrede Džoela, evo vam info iz prve ruke, od Sferovog pomoćnika. Prve prognoze - stradali ligamenti. Jebi ga. Sutra će se znati stepen. 

Brz oporavak gospodinu Bolomboju. 

 

Da, videh i ja naknadno snimak. Unutrasnji ligamenti kolena, odnosno prednji unutrasnji.

Link to comment
Share on other sites

Obrni, okreni, domaca osnova ponovo uzima kljuceve u ruke. Vec sto godina ce Mitrovic i ostali Davidovci da budu u letnjem prelaznom roku vec otpisani. Pa onda se uguraju i budu kao neka 3. ili 4. opcija. Pa se onda neko slomi i eto njih u prvom planu. Sada imamo umesto originalnog Kuzme Kuzmu broj 2 u liku Plavsica. I sve je isto, deja vu po stoti put. Dok god su tu, desavace nam se ovakve stvari. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, quentin said:

Budućnost je poslije Partizana najjača ABA ekipa. Ako smo uopšte mislili tamo da dobijemo, najbolji igrači su morali da iznesu.

Nije Bolomboj previše korišten večeras, ali jbg, desilo se...

 

Radi se jedino o tome da Bolomboj nema nikakvu zamenu. A to se zna od kada je sezona počela.

Link to comment
Share on other sites

Sva odgovornost za nastalu situaciju ide na dušu nepismenim, neukim i bezobraznim poltronima iz kluba a još veća Sferopulosu. Ne dovoditi zamenu i izrabljivati momka ovako je nedopustivo. Da uzme momak i tuži klub. Bolomboju bih dao obe noge i oba kolena da mogu. Neprocenljiv gubitak. Mi zamenu za njega teško ćemo naći jer je on bio top 3 centara u EL. Momak završio sezonu a i mi sa njim. Najcrnje slutnje se obistinile i to nema nikakve veze sa malerlukom. Karma uvek dođe po svoje. Nadam se da će se BoBo oporaviti i da će nakon ovoga uspeti da nastavi ovim putem. 

  • Like 16
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Azazelkg said:

Dok je delilo minutažu nije valjalo i direktno je okrivljen za dva poraza zbog toga... Kad je prestao da deli minutažu opet ne valja... Kako okrene ne radi ispravno 🤷. Imam utisak da bi se digla kuka i motika da je ostavio Bolomboja van 12, a da smo izgubili... Uostalom, prozivke su bile i nakon ostavljanja Giedraitisa van 12 i poraza...

Postoji razlika između sumanutog deljenja minutaže igrača koji su u 12 na konkretnom meču i odmaranja jedinog upotrebljivog centra posle duplog kola.

Edited by TB Told
Link to comment
Share on other sites

Mislim da Sfero nije imao mnogo prostora za manevar - nazalost, da smo izgubili ubrzo bi ga smenili. Bilo bi nikad skuplji tim a 2:3 skor u Aba ligi... E sada, zasto Mitrovic i Plavsic ne mogu vise od 5 min da odigraju od 26 e to je pravo pitanje... I zasto se pored tako ocajne situacije na centru dovodi Dobric da bleji na tribinama. Svi znamo odgovor ali...

Milutinov se vratio na teren - Petrusev mora da potpise sutra ili da se zaboravi i odmah da se dovede neka petica. 

U cetvrtak treba probati sa Plavsicem vs Tavaresa, ma koliko lose zvucalo... Mozda da ga izvuce na neku trojku, neki faul sta god... Ako bude igrao Mitrovic epilog se zna, 17+ poena i 11+ skokova Tavaresa a gore od toga ne moze.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, JPM said:

 

Da, videh i ja naknadno snimak. Unutrasnji ligamenti kolena, odnosno prednji unutrasnji.

 

Iskreno, ne znam šta je u pitanju. Nadaju se da nije ono najgore, ali ne deluje dobro. Kaže da ne može da se osloni na nogu ni najmanje.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Fromthecorner said:

Plavsic iako pogubljen, dezorijentisan i napunjen amaterskim faulovima, opet je na kraju uhvatio 3 defanzivna i blokadu u kriticnom delu meca sto Mitar fizicki ne bi mogao 


Izgleda da nismo gledali istu utakmicu. Upravo je i na ovoj utakmici pokazao zašto mu je minutaža mizerna. Raznosili su ga Omić i Kamenjaš, napravio glupost sa nesportskim faulom, zviznuo Omića po faci, kakva crna blokada, samo smo imali sreće da su sudije loše. Elem, kako god, jebeš utakmicu, pirova pobeda. Sad i da smo dobili i Barsu i bili na 4:0 u EL, brod nam tone bez kapetana Džoela. 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Bolomboj i Kalinic su morali da odmore ovu utakmicu, jednostavno morali, ukoliko smo mislili da imamo ikakve sanse u EL. Odlicna prilika da se pokaze ta famozna dubina rostera, da ovu utakmicu iznesu odmorni Deda, Dobric, Plavsic, bez obzira na rezultat. Makar i pukli 30 razlike. 

Apsolutno nebitna utakmica, 5. kolo regularnog dela, preprzen protivnik i publika nakon emocionalnog i fizickog praznjenja u duplom kolu. Nije nikakav baksuzluk vec ozbiljno samounistenje.

Potpuno samoizazvano kukaviclukom.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Šta nakon svega viđenog reći, plašili smo se ove situacije i eto je a sezona još nije ni počela. Naravno ni iz ove situacije nećemo izvući neku pouku, krpićemo i probati da se nekako izvučemo iz svega. U ozbiljnom klubu malo bi se i zabrinuli zbog čestih povreda igrača ali mi nismo ozbiljan klub nikad ni bili.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, TB Told said:

Postoji razlika između sumanutog deljenja minutaže igrača koji su u 12 na konkretnom meču i odmaranja jedinog upotrebljivog centra posle duplog kola.

Njegovo odmaranje u današnjoj utakmici niko ne bi pozdravio... Još ako bi se desio poraz, bilo drvlje i kamenje... No dobro, takvi su ljudi generalno....

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Azazelkg said:

Njegovo odmaranje u današnjoj utakmici niko ne bi pozdravio... Još ako bi se desio poraz, bilo drvlje i kamenje... No dobro, takvi su ljudi generalno....

Ja bih, a nisam siguran da sam baš u manjini. Sasvim je normalno da ako igraš 4 utakmice za 9 dana odmoriš na jednoj igrače sa najvećom minutažom, posebno igrača za koga nemaš adekvatnu zamenu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nesto vrtim snimak, inace mrzim to da gledam, ali me ubija neizvesnost pa moram, jer kao da mi je brat rodjeni... moram da znam sto pre... i iskreno, zaista mi ne deluje ovo dobro. Da i ateisti zapale svecu i pomole se da nije kidanje. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Naš klub nije bio u stanju dovesti jednog igrača na centarskoj poziciji iako se to iz vasione vidjelo koliko je potrebno, ovakva situacija kao da je morala da se desi, ne znam samo otkud ljudima uopšte ideja i pomisao da ćemo dovesti dva igrača, i tog jednog ako dovedemo Bogu da se zahvaljujemo

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Mile1 said:

Boli me ona stvar za pobedu, samo da pozelim brz oporavak velikom Bolomboju ❤️

Bas tako,nijedno pojacanje nece njega nadomestiti,njegovu borbu uvek spreman da pogine za tim i klub koji brani.

Pravi ratnik!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ljudi mi da imamo novac jednog od ta dva igraca bismo doveli i pre povrede Bolomboja. Sprcali smo sve na Davidovce i Dobrice, eventualno u februaru uleti neki centar koji moze da dostigne career-high 10 poena igrajuci sa Teom, a higlight da mu bude jahanje metle u restoranu na Kalemegdanu posle osvajanja KLS protiv Mege

Edited by Fromthecorner
  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kooineeperk said:

Nesto vrtim snimak, inace mrzim to da gledam, ali me ubija neizvesnost pa moram, jer kao da mi je brat rodjeni... moram da znam sto pre... i iskreno, zaista mi ne deluje ovo dobro. Da i ateisti zapale svecu i pomole se da nije kidanje. 

 

Ma nema čemu da se nadamo. On je završio sezonu. U najbolju ruku oporavak 6 meseci to je do aprila. A onda opravak i vraćanje na teren. Biće spreman za oktobar i početak EL sledeće sezone. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...