Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

398 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      22
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      122
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      98
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      98
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      28
    • F4 baby!
      15
    • Bicemo sampioni!
      13
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      1
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      316
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      67
    • Beztrofejni debakl
      14
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      4
    • Davidovac
      6
    • Kenan
      24
    • CMM
      12
    • Daum
      109
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      10
    • Neko ko nije naveden
      70
    • Niko!
      161


Recommended Posts

16 minutes ago, Don Dusko said:

Ako Real nastavi ovako da igra mozda postoji neka mala sansa za senzaciju.

Po do sad prikazanom nije nemoguće da ih pobedimo, dosta promenljivo igraju a i slabiji su nego prošle sezone. Naravno kod nas moraju i Nedović i Kenan isporučiti da se imamo čemu nadati.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dragan Mićić said:

Nahvali Pantera, nahvsli sudije, ocekivao ssm da ces i komsiju 😊

 

Nisam nahvalio Pantera, vec samo konstatovao da je strasan igrac.

 

Sudije po meni odlicne sem te malo cudne odluke sa 8 sekundi. To mi nije jasno, ali evo Sharp napisao na EL temi da su to dosudili pre tehnicke.

 

Svakog normalnog komsiju volim da citam na nasoj temi. Za ovog konkretno znas i sam ko je i kako dela na forumu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, CuaTheTime said:

Izgubili smo zato sto su nam dva najbolja skorera imala 4 poena ukupno

Izgubili smo onog trenutka kad je Bolomboj dobio četvrtu ličnu grešku. Krajem 3/4. kad smo okrenuli momenat i poveli 9 razlike. Sa njegovom četvrtom ličnom izašao i nije ga bilo do sredine 4/4 a tad je već bio egal. 

Edited by Čočo
  • Like 17
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ne ide nam ni raspored na ruku . Fenerbahče,  Barselona,Real, Panatinaikos, pa gostovanje Žalgirisu gde je uvek teško, koji igra dobro .  

Napravili smo brejk nad Fenerom i to je plus. Sad treba dobiti bar jednu da se ostane u gornjem delu. Što neko reče da je barem posle Fenera, I Barselone, neki asvel, virtus, armani, makabi, neki naš rang, pa da držiš šansu za pobedom, ovako idemo na 4 ekipe u kratkom roku koje su top 5 ekipa po jačini ( Fener, Barsa,Real,Panata) 

Edited by No name
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

U vezi sa rasporedom: ne znam što se toliko stresirate. Ako sada imamo težak raspored, to samo znači da ćemo kasnije imati lakši. Okej, bitno je zbog atmosfere i famoznog momentuma da se ne poveže veći broj poraza, ali pod pretpostavkom da nećemo treneru i igračima skidati glavu nakon male krize (znam, znam), bukvalno nema šta da se brinemo. Pregrmimo teške protivnike i zajebana gostovanja sada, i onda smo kasnije na konju.

  • Like 21
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, No name said:

Nemamo ni srece sa rasporedom. Fenerbahče,  Barselona,Real, Panatinaikos, pa gostovanje Žalgirisu gde je uvek teško.  

Napravili smo brejk nad Fenerom i to je plus. Sad treba dobiti bar jednu da se ostane u gornjem delu. Što neko reče da je barem posle Fenera, I Barselone, neki asvel, virtus, armani, makabi, neki naš rang, pa da držiš šansu za pobedom, ovako idemo na 4 ekipe u kratkom roku koje su top 5 ekipa po jačini ( Fener, Barsa,Real,Panata) 


i sto ie najgore… sad su svi u situaciji da se cupaju jer su bas lose krenuli…

 

 

Link to comment
Share on other sites

"Dobra utakmica, nema šta. Izgubili smo ovaj put, šta da radimo. Borili smo se, ali pravili smo i greške. 

Živi smo ljudi, igraju i oni košarku. Pored svih promašenih bacanja, naviše žalim zbog tih grešaka, dobijemo loptu i ne prevedemo…

Dali smo sve od sebe, nismo igrali protiv ne znam koga nego protiv Barselone.

Ohrabruje što smo igrali dobro, ne ohrabruje što nismo uspeli da zatvorimo utakmicu.

Nema mnogo mesta za neku tugu ili sreću, isto kao što smo pričali nakon pobeda, sada pokušavamo da ostanemo na zemlji i idemo dalje, meč po meč“ rekao je Kalinić.

  • Like 21
Link to comment
Share on other sites

Just now, Čočo said:

Izgubili smo onog trenutka kad je Bolomboj dobio četvrtu ličnu grešku. 

Upravo...svič koji igramo, protiv ovakvih ala funkcioniše samo sa Bolombojem. O skoku i zaštiti obruča da ne pričam. Ovo je ključni problem koji ovaj tim ima i to vidi svako ko gleda košarku, a kamoli da se profesionalno bavi istom. Doselekcija što pre.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ima Mitrović svoje dobre momente i protiv ozbiljnih protivnika, ali kod njega je problem i fizička pripremljenost. Ne može on dugo da izdrži ovaj tempo, tako da i tada i ono dobro što uradi, brzo prospe. Nije on momak kriv, on se trudi, vidi se kod njega želja, vidi se i da oće živ da se pojede kad zabrlja. Daleko mi je gotivniji od recimo Nedovića, ništa lično protiv Nemanje. A i ovaj Kenan izgleda cvikator. Prvih 5 minuta dve izgubljene lopte, 6 poena preko njega daje Panter. Ulazi kasnije i brate mili tačno na njegovoj faci vidiš da više nije Kenan, nego da je Skenjan. Pa živni bre druže, okej zabrljao si ali nemoj odmah da cvikaš, jer što bi rekla pesma Ju grupe - u životu ako cvikaš, možeš odmah da se slikaš. Pa nisi bre klinac, ni ti ni Nedović. Toliko iskustva i godina a dve greškice im poljuljaju samopouzdanje. E do mojega. Izvinjavam se na rečniku koji svakako nije primeren. :smiley53:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, No name said:

Nemamo ni srece sa rasporedom. Fenerbahče,  Barselona,Real, Panatinaikos, pa gostovanje Žalgirisu gde je uvek teško.  

Napravili smo brejk nad Fenerom i to je plus. Sad treba dobiti bar jednu da se ostane u gornjem delu. Što neko reče da je barem posle Fenera, I Barselone, neki asvel, virtus, armani, makabi, neki naš rang, pa da držiš šansu za pobedom, ovako idemo na 4 ekipe u kratkom roku koje su top 5 ekipa po jačini ( Fener, Barsa,Real,Panata) 

Mala ispravka, ide Žalgiris posle Reala pa Pao i onda nam sledi Alba. Sa 2 pobede tu bio bih i više nego zadovoljan. Najbitnije je da nam skor bude konstantno oko 50/50 dok ne dođe malo povoljniji raspored gde možemo nanizati nekoliko pobeda i biti u odličnoj situaciji. A povoljniji raspored mora doći pošto nam je trenutno jeben.

Edited by Урош19
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Slušam konferenciju i svi postavljaju pitanja bez da čestitaju na odličnoj utakmici.

Jesmo izgubili,ali ovo su utakmice zbog kojih počinješ da gledaš i voliš košarku. 

 

Čestitke našoj ekipi na fantastičnoj utakmici, po meni najboljoj u zadnjih 20 godina. 

Jebiga izgubili smo,ali glava gore i ništa manje od ovoga ne očekujem od njih.

Edited by propolis
  • Like 21
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, ScepanScekicSto said:


i sto ie najgore… sad su svi u situaciji da se cupaju jer su bas lose krenuli…

 

 

Pa da. Real već dva poraza, Panatinaikos i on već dve izgubio. Žalgiris prijatno iznenadio  ima 3/1, igra na svom terenu, trinkijeri ih odlično vodi. Barsa je barsa . Videlo se večeras,  da moraš dati 200 % i da ni to neće biti nekad dovoljno, jer i najmanje opuštanje ili greške kazne.

Ono što treba dodati je i gostovanje za koji dan ekipi Budućnosti u morači gde više nemaš kredita za kiks u aba ligi. 

Edited by No name
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Volter said:

vidi se i da oće živ da se pojede kad zabrlja.

 

Ne bih ja na osnovu Lukinih facijalnih ekspresija izvlačio neke zaključke.

 

Ja uopšte ne sumnjam da je njemu stalo, ali njegova prevelika ekspresivnost može biti samo vrsta alibija u trenucima kada je nemoćan. Mogu ja ovo, vidite koliko mi je malo falilo, samo malo sam pogrešio ajoj kuku lele, ali samo to da ispravim i biće sve okej. Mogu ja ovo.

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam i uživao i nervirao se. Utakmica je bila odličnog kvaliteta. Iznervirao sam se poslije poraza ali nikako nijesam nezadovoljan. Barsa je bila izuzetno dobra. Ne samo Panter, nego i Veseli i Parker, pa i Sato koji je oživio. Sad svi broje greške Sferu i igračima, kojih je bilo ali u nekom normalnom broju. Loše je što su oba glavna strijelca odigrala loše utakmice, mislim na Nedovića i Kenana. Kalinič je bio fenomenalan. Daum jako dobar, može da poentira na više načina a ima ga na skoku. Fali nam jedan igrač u reketu da budemo sigurno za top10. Skor 3-1 je odličan posle lošeg otvaranja ABA lige. 

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Wingwalker said:

Nemanja Nedović ganci na baterije i vazda salonac.

Taj će mirno da spava večeras dok ja lujka gutam xanaxe. Metim tuki pojedinačno u sva tri zarez tri milona plus u bonuse osobito. Sram te bilo pozeru. Ništa probao nisi. 

Јеси ли се обрадовао првој лошој утакмици?

Link to comment
Share on other sites

Da li je možda Uroš Plavšić mogao da bude večeras u 12 i svojom visinom pomogne u borbi sa Veselim i Ernangomezom?

"Uroš nije spreman, on je u proceduri. Mora da prvo dobro odigra u ABA ligi. Koristio sam ga puno u Splitu, ali nije bio dobar. Verujem mu, ali treba mu vremena. To je moja odluka."

 

Jedini razlog zasto Mitrovic nije u proceduri je sto je Plavsic u jos vecoj proceduri…

  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Smrtokapa said:

 

Ne bih ja na osnovu Lukinih facijalnih ekspresija izvlačio neke zaključke.

 

Ja uopšte ne sumnjam da je njemu stalo, ali njegova prevelika ekspresivnost može biti samo vrsta alibija u trenucima kada je nemoćan. Mogu ja ovo, vidite koliko mi je malo falilo, samo malo sam pogrešio ajoj kuku lele, ali samo to da ispravim i biće sve okej. Mogu ja ovo.

 

Nije vrsta alibija, nego je svestan da je zabrljao. Okej ima malo i glume kod velikog broja igrača u želji i da se malo dodvore navijačima. Stvar je u tome što se previše ljudi nerviraju zbog njega, stradaće im živci a nije on kriv.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...