Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

398 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      22
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      122
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      98
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      98
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      28
    • F4 baby!
      15
    • Bicemo sampioni!
      13
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      1
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      316
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      67
    • Beztrofejni debakl
      14
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      4
    • Davidovac
      6
    • Kenan
      24
    • CMM
      12
    • Daum
      109
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      10
    • Neko ko nije naveden
      70
    • Niko!
      161


Recommended Posts

6 minutes ago, NikeAir said:

Ima jos 30 kola do kraja,tek smo na pocetku sezone...Moramo da stedimo zivce.Bice jos uspona i padova.Nevezano za vecerasnju utakmicu,treba nam 5 pod hitno.Ne moze Boki na svojim plecima da gura sam celu sezonu na 5.


Imamo Plavsica na 5, ali on odigra jedan los mec pa ga izgleda nece biti u protokolu narednih 5 utakmica.
Koliko bi nam samo znacio veceras, makar samo defanzivno.

Link to comment
Share on other sites

- Ne treba praviti dramu od ovog poraza. Barsa je kandidat za F4, detalji su odlučili.

- Dobrića i Mitrovića treba koristiti kao i Tea, u vrlo ograničenoj minutaži. Naravno, preduslov za to je da se dovede još jedan centar.

- Nedovićevo današnje izdanje je za mene neshvatljivo. Ništa bolji nije bio ni Kenan.

- CMM je nekako drven i nikakvo prilagođavanje i hemija u timu neće to promeniti. Podseća me na DeMarkus Nelsona, s tim da je ovaj drugi igrao bolju odbranu.

- Za Jaga ne znam šta da mislim. Danas je podsetio na prošlogodišnje partije, ali ostaje dilema da li je EL ipak prevelik zalogaj za njega.

- Uprkos nekim tehničkim nedostacima, Nikola Kalinić je najbolji igrač ove ekipe. Njegova košarkaška inteligencija je na nivou Teodosića. Ako Srbija želi zlato na EP, treba ga vratiti u reprezentaciju.

- Idemo dalje. Nije ovo uopšte loše, a pretpostavljam da će biti sve bolje kako vreme bude odmicalo. Na žalost, napredovaće i drugi. Konkurencija je paklena. Zato je ogromna šteta što nismo pobedili večeras.

 

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

Meni je i ok bilo što je Sferopulos isforsirao Jaga. Tu se gleda jedino da li si pobedio na kraju, kao jedino merodavno za procenu. Tako da, jeste pogrešio, ali smo mogli izgubiti i sa CMM-om, pa bi neko rekao da je trebalo igrati sa igračem kojem je bio dan. A Jago je odigrao stvarno dobro. I šut i prodoru bitnim trenucima. 

Da, promašio je onu daleku trojku, koju je bilo i u redu probati, jer je bio potpuno sam, u naletu i imali smo prednost.

 

S druge strane, Rokasove dve otvorene trojke... 

  • Like 5
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

Večeras naš prvi plej CMM je igrao 18 minuta , Jago 25 ??? Ovo mora da se menja ma koliko Codi bio loš , on prosto mora da igra jer je naš prvi plej.

 

Ako hoćemo rezultat u narednim utakmicama, igrači poput CMM , Kalinica, Bolomboja moraju da igraju po 30 min, a sa druge strane Mitrovic, Deda i ekipa, ne smeju preći 10 .

 

Ne znam sta ce da rade kad Bolomboj udje u probleme sa penalima , samo znam da Mitrovic ne sme preći 10 minuta. Neka improvizuju, neka kombinuju, samo Luka da se ograniči sa igrom,  nešto slično kao u Istanbulu...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Čočo said:

Neću se hvatati za pojedince i ko je kriv za poraz jer to više nije bitno. Ja sam lično zadovoljan šta sam video u poslednje dve utakmice a naročito večeras protiv trenutno najbolje ekipe u EL. Ono o čemu pričamo to se samo danas na žalost obistinilo. Kada se Bolomboj izbaci iz igre mi smo prosečna EL ekipa. Sa još jednim visokim igračem mi napadamo F4. 

Bukvalno bih pristao i na Fredija Gilespija da gledam tih 10-12min, umesto Luke. Dzabe on u napadu umuva nesto kad u odbrani i na defanzivnom skoku ne postoji.

Edited by Dzonii
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, No name said:

Večeras naš prvi plej CMM je igrao 18 minuta , Jago 25 ??? Ovo mora da se menja ma koliko Codi bio loš , on prosto mora da igra jer je naš prvi plej.

 

Za bilo koju drugu utakmicu bi vazilo ali ovde nemam zamerki iako smatram da je trebao Codi malo vise da odigra na ustrb Jaga.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, DameTime said:

Bedak, uhvatih sebe da navijam za Zvezdu uz play by play prenos od strane @Smrtokapa :classic_smile:

 

Veoma sam razočaran ovim izborom reči.

 

No, dobro, počinje se sitnim koracima i napušavanjem Pantera, tako da ipak ostaje nada da moje odricanje od lajv teme neće biti uzaludno u ovom procesu konverzije.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Yago je bio odlican veceras za ono sto on moze.

Luka isto.

 

Jednostavno, bezveze se srdimo na ljude koji igraju na maksimumu svojih mogucnosti ali nisu krivi sto im mi dajemo uloge koje ne mogu da iznesu.

Mi godinama Luku drzimo kao drugog centra a on decko nije sposoban da iznese sezonu na elitnom nivou. Obaska sto je Tobi bio ocajan, ali mi imamo slabiju centarsku liniju sad nego prosle sezone.

 

Jednostavno mora da se zna ko je lider i da se ocekuje od njih da povuku.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Volter said:

A ovaj raspored u Evroligi godinama kao da nam ga pravi najgori dušmanin, nanicu mu. Sad gledam u narednih 10 kola imamo 6 gostovanja. 

 

Ja imam osecaj da samo gostujemo od pocetka sezone 😌

 

Barsa ko Barsa, sta da se radi, bolja su ekipa od nas.

 

Iskreno me najvise za neki zamisljeni uspeh ove sezone plasi Kenan. Sada deluje, posle ova dva kola da nije to taj kalibar, ali bas zato treba pustiti vreme I videti za mesec dva, tada ce vec biti jasnije.

 

Raduje me Daum, deluje da smo 4ku pokrili. 

 

Bukvalno nam treba jaci centar za nesto vise.

 

Sada kad racionalno razmisljam, deluje da slede dva poraza, pa da vidimo sta cemo uraditi sa Zalgirisom, tada mozemo opet da krenemo malo napred.

 

Bar je ovaj hajp oko nepobedivosti gotov, to me je jos vise nerviralo od Petrusev sage.

 

Ono u sta sam 100posto sigurna, je da je trener sigurno dosta naucio iz ove utakmice.

 

Sto bi se reklo, idemo dalje, iskreno pojma nemam kako ce se u buducnosti razviti nasi rezultati.

 

Treba nam dosta hrabrosti, a sreca prati hrabre ♥️ 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...