Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

398 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      22
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      122
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      98
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      98
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      28
    • F4 baby!
      15
    • Bicemo sampioni!
      13
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      1
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      316
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      67
    • Beztrofejni debakl
      14
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      4
    • Davidovac
      6
    • Kenan
      24
    • CMM
      12
    • Daum
      109
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      10
    • Neko ko nije naveden
      70
    • Niko!
      161


Recommended Posts

Ja sam takođe bio optimističniji pred meč sa Fenerom nego danas, što zapravo ne znači da mislim da danas imamo manje šanse nego prekjuče.

 

Jenostavno, lako je gledati utakmicu pred koju očekuješ da ćemo dobro igrati, ali i ako se izgubi, bože moj, nije ništa strašno. Sada je ulog porastao, tu su odjednom očekivanja, prvo mesto na tabeli (ma koliko bilo rano u sezoni), protivnik koji nam je dužan, tenzija u vazduhu...

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, forumko topic said:

Sanjao sam sinoć da smo dobili Barsu. I da nam je sudila Panterka. I da je Brizuela pljasnuo po dupetu, dobio tehničku, što je prelomilo meč. 

 

Ne sudi Panterka ali sudi Grkinja tako da ništa nije isključeno.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, elmulinho said:

Manje si optimistican pred Barsu u areni pred 23.000 zvezdasa protiv Barse koja je izgubila od Zalgirisa i izgledala uzasno protiv Albe, nego pred Fener u Istanbulu koji je dobio i Oly i Efes?

Da. Cast 23000 na tribini, ali igra se na terenu.

Protiv Fenera smo imali mec bez pritiska, sta bude bice. A opet imali smo realne sanse - oni su igrali bez Vilbekina i Gudure, igraca koji donose flow njihovoj igri. Skracena rotacija spolja im je onemogucila da Hola koriste kako zele, vec je bio izmesten iz svoje uloge. Zagars takodje je morao biti van opanaka. Igraci na 3 i 4, koliko god da su im mocni - nasima odgovaraju. Nisu to razbijaci ili susti atleticari kojima nasi ne mogu da ispariraju.

Protiv Barse svakako imamo priliku, ne kazem suprotno. Ipak, istorija nas uci da kad visoko letimo udarimo nosom o pod. Dalje, bojim se njihovog pritiska na nase bekove. Ofanzivno, njihovi bekovi vole kontakt, sto moze izbaciti Bolomboja iz utakmice. Pride Vili i Veseli mogu iskaznjavati preuzimanja unutra. Mislim da nam i koncepcijski ne leze...

 

A Zalgiris bih najljubaznije zamolio da prestanete da podcenjujete. Ozbiljna masina od ekipe. Ko je voleo Radonjinu Zvezdu mora da makar postuje Zalgiris.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Čočo said:

Mirišem da će se Jago večeras pojaviti na meču. Onako kako on najbolje zna. Danas će nam meč najviše zavisiti od napadačkog asortimana spoljne linije. Zato očekujem pored Jaga i Teodosića u naletu i bar jednog od dvojice Kenan/Neda. 🍀🙏

 

Vise njihove nego nase, jer protiv nas uvek poludi neki Brizuela, cesto i Abrines zna da nas ukopa, da ne spominjem opasnost od Profitarole, Saturanskog, bivseg komsijskog kapitena ... dobri su na svim pozicijima ali nisu ni nepobedivi. Trenutna forma im je toplo-hladno ali vise preovladava ka toplom.

 

Ako uspemo da ih svedemo na ispod 75 poena to bi bio odlican odbrambeni posao i znatno bi nam porasle sanse za pobedu. Nek se ekipa potuce, odigra koliko moze pa mozda budemo svi nagradjeni.

 

Kao i @Smrtokapa i ja mislim da je ovo najveci ispit do sada cak veci i od Fenera, da budem iskren i pored nase odlicne odbrane Fener je odigrao uzasnu utakmicu ali je to odlicno za nas jer se podigao hype do usijanja i bice paklena atmnosfera.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dve stvari za veceras koje ulivaju sigurnost.

Prvo, Arena ce biti prepuna ali ne ocekujem karnevalsku atmosferu. Znaju ljudi da ovo nije regularna situacija i da nije smak sveta i ako se izgubi. Ocekujem pozitivnu ludnicu i najbolju atmosferu prethodnih par godina.

Drugo, imamo fajtersku, a ne umetnicku ekipu.  Ne zavisimo od suta, iako imamo dzebane, nasi meksi igraci Teo, Neda, Mitar koji bi mogli da choukuju  nisu glavni protagonisti vec ulaze sa klupe.

Bolomboj, Kalina, Kenan, CMM i ludi Daum ce izriljati parket, pa i ako se izgubi(a nece), niko im nece zameriti, kao u Radonja sezonama.

Bas je neki pozitivni naboj, jedva cekam tekmu.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, NMX said:

Vodim klinku na utakmicu, kupim je iz škole, rekao da ću da joj pravdam poslednji čas (latinski). Poslao mail profanki, kaže nema problema. Dolazim kolima po nju ispred gimnazije pa do Arene ideeemo.

 

Kad stiže malopre poruka od klinke: "tata, jel može i pretposlednji čas, izgleda da će danas da pita fiziku pa da ne kvarim prošlu ocenu" :lol_2:

 

I sad se u meni bore dva vuka, prvi vuk: šta me briga, što nisi učila, drugi vuk: uuu još bolje, stižem ranije do Arene.

 

Ipak će drugi vuk pobediti, naučiće se ta fizika malo bolje kad tresnemo Barselonu.

 

  Hide contents

već vidim plot twist i keca iz fizike sledeće nedelje

 

Iz svog iskustva mogu reći da je taj plot twist neizbežan

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Извињавам се ако је ово прост начин изражавања, али од жеља за данашњи меч имам само ту да Калинић кад осигурамо победу натрпа  _ _ _ _   _   _ _ _ _  Џастину Андерсону као најодвратнијем кошаркашу у Евролиги. Нисам веровао да ћу неког играча теже моћи да смислим очима од појединих комшијски дивљака који су сад већ напустили Београд, али овај је успео да преузме примат. Да је бар некакав кошаркаш можда бих и разумео, али већи раскорак између надобудности и квалитета никад нисам видео ни у једној сфери живота.

 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...