Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

398 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      22
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      122
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      98
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      98
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      28
    • F4 baby!
      15
    • Bicemo sampioni!
      13
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      1
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      316
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      67
    • Beztrofejni debakl
      14
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      4
    • Davidovac
      6
    • Kenan
      24
    • CMM
      12
    • Daum
      109
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      10
    • Neko ko nije naveden
      70
    • Niko!
      161


Recommended Posts

Utakmica protiv izuzetno jakog protivnika, u karnevalskoj atmosferi gde svi iracionalno ocekuju pobedu i vec su upisali 4-0... Zna se kako prolazimo u takvim situacijama - po pravilu ide antiklimaks i prilicno lagan poraz. Ako veceras bude drugacije, eto i definitivne potvrde da je ova ekipa od nesto drugacijeg materijala i da smo ove sezone konacno spremni za iskorak.

 

Aj da porodimo ovo nekako, pa nek odmaraju nosioci u Podgorici i Madridu. Potpisujem odmah ta dva poraza, samo da veceras bude vece za pamcenje :classic_smile:

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Ne sećam se da mi je jedna ekipa toliko brzo promenila mišljenje o njenim dometima kao ova Zvezdina u periodu između poraza od Splita i pobede protiv Fenera. Ne treba ni sada leteti naravno, pa ni u slučaju pobede večeras, ali iskustvo, stav i odbrana koju pokazujemo moze biti garant da nas najzad čekaju lepe stvari i u Evroligi. Samo da nas posluži zdravlje i biće ovo dobro.

Jedva čekam utakmicu večeras.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ау шта је ово??

Ни речи о Филипу већ две-три стране.....

Хех шалим се, сада је битна само Звезда и да некако победимо и ту Барсу. Јесу добри, али нису непобедиви. Момци храбро вечерас, јако у месо и крцата арена да не ћути од првог момента када крене текма. Помози Боже......

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, fradler said:

Utakmica protiv izuzetno jakog protivnika, u karnevalskoj atmosferi gde svi iracionalno ocekuju pobedu i vec su upisali 4-0... Zna se kako prolazimo u takvim situacijama - po pravilu ide antiklimaks i prilicno lagan poraz. Ako veceras bude drugacije, eto i definitivne potvrde da je ova ekipa od nesto drugacijeg materijala i da smo ove sezone konacno spremni za iskorak.

 

Aj da porodimo ovo nekako, pa nek odmaraju nosioci u Podgorici i Madridu. Potpisujem odmah ta dva poraza, samo da veceras bude vece za pamcenje :classic_smile:


“Što se tiče očekivanja za “Podgoricu i Madrid” mi ćemo dobiti te mečeve.”

 

Zvuči poznato 😎

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Shunsuke Nakamura said:

Zanimljiva je petorka sa kojom je Barsa krenula utakmicu protiv Monaka. Sato, Panter, Parker, Veseli i Ernangomez. Ne znam koliko ova petorka može napadački, šuterski je to baš skromno ali su ogromni i mogu da nam naprave velike probleme u skoku. 

Krenuli su tako zato sto Monako krece sa dva visoka,tacnije dve petice...Montejunas na 4 i Jaiteh na 5...Da bi odgovorili na taj mismec

Link to comment
Share on other sites

Једино што знам да ће вечерас арена бити пуна сат времена пре почетка утакмице и да ће играчи и Сфаиропулос добити никад већи аплауз кад буду ушли а у наставку ветар у леђа који ће их натерати да дају више од максимума за победу вечерас, да ли ће то бити довољно? Видећемо. Нека се понови онаква одбрана као против Фенера, а у нападу ће већ неко да искочи, имамо доста потенцијала, само храбро! 

 

Данас је тај дан, коначно је дошао, једва чекам утакмицу!!! 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Mirišem da će se Jago večeras pojaviti na meču. Onako kako on najbolje zna. Danas će nam meč najviše zavisiti od napadačkog asortimana spoljne linije. Zato očekujem pored Jaga i Teodosića u naletu i bar jednog od dvojice Kenan/Neda. 🍀🙏

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Čočo said:

Mirišem da će se Jago večeras pojaviti na meču. Onako kako on najbolje zna. Danas će nam meč najviše zavisiti od napadačkog asortimana spoljne linije. Zato očekujem pored Jaga i Teodosića u naletu i bar jednog od dvojice Kenan/Neda. 🍀🙏

Pojavice se i u hodniku :classic_biggrin:

677z381_jagoooo.jpg

Link to comment
Share on other sites

Bas dugo nije bio ovakav hajp oko KK. Bukvalno nam je trebalo samo malo konstantosti u EL da se svi upale.

 

Bice zajebano veceras, ali nekako mi ova ekipa uliva poverenje. Ne moze da bude slucajno da ovako lose udjes u sezonu, ali da se dignes odjednom i ujedinis. To je crta pobednickih timova. 

  • Like 13
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Samo jedna stvar. Ko može i ko ima vremena neka prije arene svrati do Marakane.

 

I fudbalerima je takođe bitna podrška pred baš nezgodno gostovanje, tako da svako ko može ima obavezu da bude i na Marakani danas.

 

16:00 Marakana

20:00 Arena

 

I da taj zvezdaški dan - 18.10. proslavimo sa dvije pobjede.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Shunsuke Nakamura said:

Zanimljiva je petorka sa kojom je Barsa krenula utakmicu protiv Monaka. Sato, Panter, Parker, Veseli i Ernangomez. Ne znam koliko ova petorka može napadački, šuterski je to baš skromno ali su ogromni i mogu da nam naprave velike probleme u skoku. 

Za trenutak sam bio u fazonu - jbt, nije valjda da Romejn jos igra, on je i od mene stariji 😄

 

Zajebana je Barsa, duga, fizikalna... Njihovi bekovi ce zestoko pritisnuti nas prenos lopte. Tu ce morati da radi cela ekipa sem petica. Dalje, ritam moramo da ubijemo i osiguramo defanzivni skok. Metu je tip igraca koji moze da nam napravi rshum u defanzivnom skoku i tranziciji (uz sva njegova ogranicenja). Ako udjemo u trku s njima - gotovi smo. I ne sprdajte se sa Brizuelom - odlicno je otvorio sezonu... Manje sam optimistican nego pred Stambol..
 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Geronimo said:

Za trenutak sam bio u fazonu - jbt, nije valjda da Romejn jos igra, on je i od mene stariji 😄

 

Zajebana je Barsa, duga, fizikalna... Njihovi bekovi ce zestoko pritisnuti nas prenos lopte. Tu ce morati da radi cela ekipa sem petica. Dalje, ritam moramo da ubijemo i osiguramo defanzivni skok. Metu je tip igraca koji moze da nam napravi rshum u defanzivnom skoku i tranziciji (uz sva njegova ogranicenja). Ako udjemo u trku s njima - gotovi smo. I ne sprdajte se sa Brizuelom - odlicno je otvorio sezonu... Manje sam optimistican nego pred Stambol..
 

Manje si optimistican pred Barsu u areni pred 23.000 zvezdasa protiv Barse koja je izgubila od Zalgirisa i izgledala uzasno protiv Albe, nego pred Fener u Istanbulu koji je dobio i Oly i Efes?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, elmulinho said:

Manje si optimistican pred Barsu u areni pred 23.000 zvezdasa protiv Barse koja je izgubila od Zalgirisa i izgledala uzasno protiv Albe, nego pred Fener u Istanbulu koji je dobio i Oly i Efes?

I ja sam,jer se od ekipe veceras mnogo ocekuje a protiv Fenera je bilo sta bude,nije da nismo bas gubili kad nam je pobeda kuci mnogo znacila

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...