Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

398 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      22
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      122
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      98
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      98
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      28
    • F4 baby!
      15
    • Bicemo sampioni!
      13
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      1
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      316
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      67
    • Beztrofejni debakl
      14
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      4
    • Davidovac
      6
    • Kenan
      24
    • CMM
      12
    • Daum
      109
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      10
    • Neko ko nije naveden
      70
    • Niko!
      161


Recommended Posts

24 minutes ago, forumko topic said:

 

Ja sam napisao da je za mene fudbal govno od sporta, nemam interesovanja da ga gledam, dok košarku obožavam. A ti pišeš o gledanosti i profitabilnosti. Hvataš se za nešto što ja nisam napisao. 

 

Nemoj da shvatas licno ... covek je upravo objasnio sustinu.

I samo da dodam ... ostace govno od sporta sve dok ne animiraju siroke mase, zato i guraju London, Pariz itd 

Voleo bih da nije Sizifov posao ali sve mi govori da jeste ...

Edited by Plant
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Guru said:

 

 

Ako je nešto govno od sporta onda je to evropska klupska košarka koja se na relativno ozbiljnom nivou igra u jednocifrenom broju zemalja, najpopularniji je sport samo u malenoj Litvaniji, dok je marginalna u maltene celoj severnoj i centralnoj Evropi, samim tim ne da nije profitabilna nego je bukvalno rupa bez dna, a na "elitnom" nivou funkcioniše zahvaljujući političarima koji po svom nahođenju usmeravaju novac poreskih obveznika, uz par privatnika/tajkuna koji ulažu svoj i naravno onaj koji dolazi upravo od fudbalskih klubova.

 

Ne gledajte to govno od sporta, gledajte NBA.

NBA nije čak ni govno od sporta, jer ne upada u kategoriju sporta 😛

Trebalo bi temu prebaciti na deo za ekonomiju, biznis, pa vratiti na sport tamo pred plejof xD

 

Anyway, u nekom drugom trenutku bih možda izabrao pobedu u fudbalu. Pošto tamo svakako nećemo proći dalje (neće biti ni blizu), a ovde nam se otvorio početak sezone, za mene lak izbor. 

 

Što se fudbala tiče, radije biram da gledam film, koji sam već pogledao, u terminu polufinala LŠ. Poslednjih 10ak godina jedva da pogledam klupski fudbal van naših timova. EP i SP već pratim. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Plant said:

 

Nemoj da shvatas licno ... covek je upravo objasnio sustinu.

I samo da dodam ... ostace govno od sporta sve dok ne animiraju siroke mase, zato i guraju London, Pariz itd 

Voleo bih da nije Sizifov posao ali sve mi govori da jeste ...

 

Kakve veze ima animiranje širokih masa i gledanost, sa mojom zaljubljenosšću u košarku i nezainteresovanosti za fudbal, pa ga nazivam govnom? Guru je u pravu da je fudbal neuporediv sa košarkom u smislu novca i gledanosti koju donosi. Ali to nije poenta mog upisa. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Plant said:

 

Nemoj da shvatas licno ... covek je upravo objasnio sustinu.

I samo da dodam ... ostace govno od sporta sve dok ne animiraju siroke mase, zato i guraju London, Pariz itd 

Voleo bih da nije Sizifov posao ali sve mi govori da jeste ...

 

Nije objasnio bukvalno ništa. Po njemu je sem fudbala sve govno od sporta. Plus posmatraju stvari iz različitih aspekata sporta. Forumko napisao lični stav i sad se nađe neko da mu soli pamet na lični stav? Glupo.

Link to comment
Share on other sites

 

 

2 minutes ago, Placebo Lone star said:

 

Quote

Miljenik zvezdaša će se vratiti na Mali Kalemegdan i deliće minutažu sa Majkom Daumom na poziciji krilnog centra, prenose "Sportske.net".

 

Isti potok

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...