Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

387 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      22
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      123
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      96
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      94
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      24
    • F4 baby!
      14
    • Bicemo sampioni!
      12
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      1
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      308
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      64
    • Beztrofejni debakl
      14
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      4
    • Davidovac
      5
    • Kenan
      24
    • CMM
      12
    • Daum
      109
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      10
    • Neko ko nije naveden
      68
    • Niko!
      153


Recommended Posts

Kad se pogleda sastav Fenera koji je juce igrao sa Boldvinom, Hejs Dejvisom, Holom, Melijem, Kolsonom, mislio bi covek da su u stanju da ubace bilo kome 75-80 poena sve i da su juce odradili prvi zajednicki trening, a mi ih svedemo na 57 poena. I to ne jer su se ispromasivali, nego jer je nasa odbrana bila beton. Sto neko rece podsetilo na utakmice iz Radonjinog prvog mandata. 
 

Treba biti objektivan pa reci da su Feneru falila dva bitna igraca - prvi poenter Vilbekin i Guduric koji im je jako bitan za protok lopte. To je sigurno uticalo na njihovu losu napadacku partiju, ali opet kazem imaju dovoljno kvaliteta da pobede i bez njih, medjutim mi smo bili predobri. I to je razlika izmedju ekipa kojima se dese povrede koje ih poremete i ekipa koje nemaju povrede i grade igru i samopouzdanje iz meca u mec, kao sto je slucaj sa nama trenutno. Zato moram i ovaj put da kazem da se nadam da ce nas povrede sto vise zaobici, pogotovo igrace koji su nosioci. 
 

Od ovih glavnih igraca smo manje vise znali sta dobijamo, tako da bih preskocio tu ekipu i odmah presao na Dauma. Ovaj brat je teska gotiva, mnogo pozitivne energije jos od priprema. Jako mi je drago zbog njega, a naravno i zbog nas jer u doba kada su kvalitetne cetvorke deficit na trzistu mi dovodimo istu ispod radara i samo neka nastavi ovako. Momak je odigrao 30 minuta, poentirao na sve moguce nacine, konstantno davao energiju u odbrani. Sada ce krenuti vise da mu veruju i trener i saigraci i mi navijaci. Bravo Majk!

 

Sta reci, sjajan pocetak sezone. Samo nek se pobede nizu, na kraju regularnog dela je najbitnije imati ih sto vise, kakve god da su. Ovom pobedom nad Fenerom smo dali sebi lufta da u teskom rasporedu koji nam predstoji i izgubimo po koju utakmicu, ali ne sumnjam da cemo ici na pobedu svaku utakmicu. Od osmog kola krece znatno laksi raspored, ali ima vremena do toga. Korak po korak, prvo Barsa protiv koje sigurno imamo sanse za jos jednu pobedu. Jedva cekam. Napred Zvezdo!

  • Like 22
Link to comment
Share on other sites

Kenan mi se bas dopada kao pojacanje zbog hitman-ovske hladnoce. Nekako vristi iz njega samouverenost i konkretnost. Ne razmislja previse ako ostane sam za tri ili mu se ostavi prostora za prodor, nema tu razvijene "savesti" ( sto ce mozda nekada da nervira kada mu nije dan ), ali ne deluje sklon srljanju ili neinteligentnim potezima kao Jagisa npr. Mislim da je pomogao i Nedovicu da se rastereti, posto je evidentno kroz karijeru da Nemanja ima labilnost kada su bitni momenti u pitanju, ukoliko je neko od koga se najvise ocekuje. Ovako uloga mikrotalasna-skorera koji ulazi sa klupe je fenomenalno koriscenje njega kao resursa intrigantnih fizikalija i napadackih mogucnosti. Deluje da se desilo ono sto je bilo ocekivano vec prosle sezone - Jagov igracki pad jer vise nema istu slobodu i tim je mnogo drugacije koncipiran ( na prvom mestu- individualno znatno kvalitetniji ). On je igrac momenta i velikog srca, doci ce njemu neka utakmica kada ce gadjati 4/6 za tri i unakaziti nekoga u Areni, ali ga treba sto vise dozirati da se ne pretvori u stetocinu. Za Dauma je provejavao oblak skepse, ali je pokazao da ipak treba imati strpljenja s njim jer nije nikakav mlitavac iako izgleda kao suvonjavi belac. Dosao je juce u klub, igra na deficitarnoj poziciji za nas i mora se istrpeti. Orangutanske rucerde i visina ga cine vrednim oruzjem u odbrani koja je postavljena da sakrije njegove mane, a bude li nastavio ovako u napadu, svanuce i ciganima naviklim na stradanje Isusovo na poziciji cetvorke vec X godina unazad. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Čočo said:

Meni žena rekla da će me ostaviti ako i sledeće godine kupim sezonsku a da ona košta preko 40 000(Tribina A). Izgleda da ću morati drugu ženu da tražim. 😅

Pa na istoj smo tribini kolega. 😊

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, alokin said:

 

Ima ali to su sedišta pored terena.

Ima i za nivo 400, refresuj dok ti se ne oslobodi da kupis.

 Realno tesko sranje i amaterizam, verovatno zele da rasprodaju i ove najskuplje karte, pa zato pustaju po malo.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, marko_pantelic said:

Evo svih koseva...


 

Jbt gledam ovo i razmisljam da nam je Kodi bio prosle godine

Neverovatna stabilnost bez petljanja srljanja, posebno u zavrsnici. Toliko pametno odigrano. 

Ove asistencije 😍 rekao bi covek 8 asis ko od šale prospe

 

Kodi je ko porucen kad Teu ne ide

Edited by srlepajce
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...