Jump to content

KK Crvena zvezda 2024/25 - ...svi su dani ponosni i slavni!


Kooineeperk

Sta ocekujete od ove sezone?  

387 members have voted

  1. 1. Ocekivanja u Evroligi?

    • Dno kace (15.-18. mesto)
      22
    • Malo nam je falilo (11. - 14. mesta)
      123
    • Play-in... Doigravanje i to je to! (7. - 10. mesto)
      96
    • Play-in... i idemo u Top8 doigravanje!
      94
    • Direktno u Top 8 (1-6)
      24
    • F4 baby!
      14
    • Bicemo sampioni!
      12
    • Ma sta god samo da ne budemo iza komsija :-)
      1
  2. 2. Ocekivanja u regionu i Srbiji?

    • Sveeee!
      308
    • Prvi u selu (KRK/KLS pehari), drugi na Jadranu (poraz u finalu a mozda i pre)
      64
    • Beztrofejni debakl
      14
  3. 3. Ko ce prvi napustiti tim?

    • Teodosic
      4
    • Davidovac
      5
    • Kenan
      24
    • CMM
      12
    • Daum
      109
    • Nedovic
      1
    • Gidra
      10
    • Neko ko nije naveden
      68
    • Niko!
      153


Recommended Posts

21 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

У последњој Душковој утакмици против Виртуса играо је 31:46.

Sjecam se da je protiv Asvela bio na tribinama a protiv Monaka i Zalgirisa je imao neku mizernu minutazu a protiv Virtusa mislim da je falio neko od visokih Luka ili Tobi pa je morao.  Cinjenica je da je kod Sfera explodirao i postao prvi centar dok je kod Duska bio 3/4 jer je cak i Simonovic uzimao minute pored njega. 

Usutini malo pocinje iritirati ta prica da sve sto valja je zasluga trenera a svaki promasaj cemo pripisati Covicu,Dozetu,Vujcinu i sta ja znam kome jos. O Dusku se prave mitovi kao da je radio neka cudesa a realno je gubio dobijene utakmice,izgubio aba, kup mu okrenuo pomocnik, dopustao mesanje u selekciju (bar po nasim saznanjima) itd itd itd.

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Posle svih procitanih komentara mi je najsmijesnije sto je preko 90% forumasa bilo za ostavku Sferopulosa u slucaju poraza od Baskonije koja nije ni malo naivna ekipa a to se moglo desiti a samo sedam dana kasnije svi su na vrhuncu uzbudjenja i ocarani su njegovim vodjenjem.Odigrali smo odlicnu tekmu ali dosta je kumovala i losa procjena Jasikeviciusa da krene s Bobijem koji je za 5 minuta na terenu napravio +/-  -12 i onda to naravno nije lako stici iako su u jednom trenutku prisli na -4 i u tom trenutku su imali momentum na svojoj strani.Da ne spominjem da su bili bez tri bitna igraca a posebno je skripalo na PG poziciji i jasno je ko dan da mali Zagaras jos nije za ovaj nivo kosarke.Spominje se Skylar Mays kao zamjena za Vilbekina, ne znam koliko ce im pomoci iako je imao zapazenih partija u Portlandu ali je sigurno da im na toj poziciji treba pojacanje.Barsa ce imati tesku utakmicu s Monakom sutra i tu smo u velikoj prednosti jer imaju dan manje odmora a mi sa ovim samopuzdanjem i punom arenom to moramo dobiti.

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

Just now, LuVe said:

utisak utakmice kada davidovac ulazi na minut dva pre kraja prve cetvrtine da cuva hejsa koji ga ramenom odnosi i daje lagani flouter

Meni razbucavanje naseg Bobija od strane naseg Bokija, te Jasekivicijus postedjuje dobrocudnog dzina do kraja utakmice.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Cestitke i nama i nasim momcima! Treba da budemo preponosni zbog ovakve pobede i ovakve poztrvovanosti. Nemoj da bude previse lozenja, ali dajte ljudi nemoj ni da trazimo mracne strane odmah, i da mracimo sa nekim glupostima. Podrzati momke u petak i da se Arena trese. Jako je bitno kada se u vazduhu oseca pozitiva, jako je zarazno! ❤️

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, MarioKempes said:

E, ako je od svega večeras viđenog to utisak utakmice, onda svaka čast...

to mi se vrtelo u glavi do kraja utakmice..

svaka cast momcima, zasluzena pobeda 🙂

Link to comment
Share on other sites

"kumic" koji se"bahanalise po instagramu", "stakleni kumic" igra mozda sezonu zivota i respekt doktore nauka. Daum pokazuje malo po malo da nike mike tobey prevara itd, samo treba vremena strpljenja da se sve poklopi..."Muka" za 8 min 7 poena i +2 na terenu...nazivati ga Muka i osudjivati na danasnji dan,moguce da sam lud ali svaka cast braco za sirenje na pravdi boga hejt prema ovom momku. Ima ovdje gresaka,losih trenutaka, zapitaju li se cuvari vatre ima li problema kad se oslovljavaju ovako igraci Zvezde na nacin koji ih predstavljaju.

Obukao sam lagano Zvezdinu majicu na spavanje,bice ovo najsladji san i nadam se da ce trajati i poslije Barselone pa poslije otom potom. Bravo svima i hvala vam od srca sto ste mi priredili ovo, a pojedini sto daju ove epitete bratski savjet nek se zapitaju

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Placebo Lone star said:

Realno mozda cemo imati problem sa Panatom u gostima,sve ostalo cist zicer.

Ovo mi se sviđa, počelo je loženje 😂

Ajde treba nam malo pozitivne atmosfere izmračili smo samo tako. 

Boki na nivou, Kodi na dobrom putu, Kalina rutinski drži stvari pod kontrolom. Daum (ne)očekivani x faktor. Neda kao nikada do sad. 

Ono što mi je posebno impresivno da smo u sve 3 utakmice EL odigrali najzrelije kad je bilo najpotrebnije, vidi se iskustvo, odlučnost da se mama mamina ovoj sezoni u EL..

To se sa domaćih igrača i Bokija koji je naš, prenosi i na ostale strance.

Vidi se da postoji hemija da vuku jedni druge i da uvek ima ko da uskoči i kad nekome ne ide kao što je slučaj sa Kenanom večeras.

Da nam se malo probude rezervisti na 1 i 5 i da dođe još neko na 4/5 i mi imamo mnogo toga da pokažemo. 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Ko je hteo da vidi, video je da je Janis još od poluvremena u Parizu lagano skraćivao rotaciju i odlično prilagođavao protivnicima spram naše trenutne forme. Mitrović, Daum, Dobrić su iz početnog kanala sada već potpuno uključeni u tim sa jasnim doprinosom. A još imamo lufta u Rokasu, Jagu i Milošu, koji se još traže i pitanje je samo vremena kada će se zapaliti. 

 

Šta reći osim, istorijska pobeda u Konstatinopolju. Pamtiće se kao početak renesanse i razbijanje crnih oblaka iz prošlosti. Veliko bravo za momke i Sfera, zaslužili su ovo više nego mi pizde histerične. U petak da se sruši Arena i naplate neki stari dugovi. Sad nema nazad.

 

Edited by Molina23
  • Like 13
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Ono kada pobediš Fenera 20 razlike u Istanbulu sa 20% šuta za tri poena…


Odigrali smo timski brutalno dobru utakmicu…

 

Bolomboj iz utakmice u utakmicu podiže ionako visoke standarde.

Možda i najbolja utakmica u njegovoj karijeri…

 

Prepoznavanje situacija u odbrani večeras skoro pa savršeno… 

 

Atmosfera u ekipi sjajna…

 

E da, bilo bi greh ne pomenuti Tea i njegovu rolu u momentima kada se tekma lomila… Na tihoj vatri ih je skuvao 💯

 

Lepo je voleti našu Zvezdu!!

 

❤️🤍

  • Like 15
  • Love 4
Link to comment
Share on other sites

Daumu kad bi ovo bio standard bili bi smo na konju. Bas je grizao. Svidelo mi se i kako je odlucan. Situacija kad je dobio loptu na strani dobio blok i ostao 1:1 i kako je ledjnom tehnikom resio. 

 

Nedovic - second unit leader.  Plus u drugom delu bude i prva opcija ako nekog ne ide (kao Cannana sinoc). Prava mera.

 

 

Edited by FireKeeper
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Ljudi, mi nismo pobedili Fener u gostima, mi smo ih ponizili tamo, bitna je razlika.

Kalina je doktor ove igre, mnogo znaci ekipi.

Kako smo zaustavili Boldwina i Hauarda, to vec nije slucajnost

Rekoh jos pre ovde da je ekipi potrebno vreme i da ce to biti dobro, iskusan je i dobar Sferopulos( tek sad se vidi koliko je sraman tekst Mozzarta o njemu)

Jos ozbiljan igrac 4/5 i bice to vrlo dobra sezona.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...